Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 03 pén., 19:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Mugger írta:

a pályatesztelés HALOTT!!! NINCS senki, aki bevállalná, hogy rendeszeresen pályákat tesztel! ....SENKI nincs aki korrekt, megbizható, rendszeres segítséget tud nyújtani a pályák értékelésekor! Ahogy a többi szekciót elnézem ez mindenhol probléma, úgyhogy hosszútávon 3 lehetőség van:

- vagy értékeletlenül kerülnek fel a mapok (ezzel elveszítjük azt az előnyünket, hogy megbízható értékelést tudunk adni a maphoz, nem a playernek kell szentségelnie, hogy esetleg játszhatatlan, primitív térképet töltöget le)
- Több segítőkész, hosszú távon is megbízható, korrekt véleményalkotásra képes ember jelentkezése (Többszöri fórumhirdetésre SEM történt előremozdulás ez ugyben!).
- A most meglévő Heroes Team tagok AKTÍVABB szerepvállalása! Öszinte leszek, én elértem azt a maximumot, amit (úgy munkában, mint időben) hajlandó vagyok magára a játékra és az oldalra szánni! Ennél többet sem én, sem tudomásom szerint a Team többi tagja nem tud a problémával foglalkozni, tehát ez a lehetőség tulajdonképpen szerint zsákutca!!!

Szerintem az optimális megoldás a több tesztelő létezése lenne, de ez ELSŐSORBAN rajtatok múlik!!!


>#&&{Đđä]Đ[!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem igaz, hogy nem tudtok olvasni! Igaz, hogy én arra a címre nem jelentkeztem, mert nem is találkoztam vele! De írtam valamelyik topikba, hogy jelentkezem a melóra.

Na, az 1. és a 3. a részemről nem stimm, a 2. viszont tökéletesen megfelelne: Kéne jópár regisztrált tag, akik segítenek Nektek! Ilyen állásban vállalkozni próbáltam egy hozzászólásban, az most törlődött, vagy mia a ****? A q**a életbe!!

.
.
.

Valóban nem tudom, hogy melyik topikba írtam, de abban kéne lenni, amelyikbe Krityó írt... Megvan! A 200 térkép... -os topikban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 04 szomb., 22:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Tobi: sejtésem szerint minden értékes térképed felkerült (rengeteg probléma után), ami nem, az egészen biztos, hogy olyan szintet képviselt, amit nem lehetett közzétenni! Írd meg, mely térképek voltak az idézettek, megnézem, megvannak-e még? Ha még érdekel...
Egyébiránt a jövendö (bocs, nincs hosszú ö és ü a gépemen) utódomat kedvesebben fogadd, ha kérhetem, és hát a helyesírásod! De ezt te is tudod már... :evil:

Shan: írjál magánban.

Mugger helyzetjelentéséhez annyit, hogy még a H3-as rész frissült legutóbb, kétszer is. :twisted: Én egyébként nem támogatom a teszteletlen térképek felkerülését, mert rengeteg nagyon GYÖNGE map kerül hozzánk, amik minimális szürö nélkül igencsak lehúznák a színvonalat...
Mi a megoldás? Színvonalas tesztelök kellenek, akik LELKESEK! Ennyi!

Üdvözlet: Krityó

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 05 vas., 14:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Krittyó:feltételezem, hogy a helyesíráson kívül másért nem nagyon szólhatsz nekem. Ellenben mi szólhatnánk neked egyért, s másért. De tökre felesleges. Egyszerűen képtelen voltál megnézi a terkepek@hardwired.hu email-t, ezen fellül nem is nagyon kerülhetett fel ide más pálya, ha kutya fene se nézi meg, mi a helyzet. A pályáimról meg annyit, hogy sosem küldtem még kidolgozatlan, megoldhatatlan **** mapokat. Rengeteg értékes , magyar szöveggel ellátott mapocskát küldtem. Ez idáig 3 om van a heroes.hardwired.hu- honlapján. További kettőnek kellett volna felmókolódnia. Soha senki nem mondta nekem, hogy felejtsem el a pályák gyártását mert nagy kalap szart sem ér. Ápropó, további 2 mapon dolgozok. Szerintem a tapasztal heroes mapos srácokat megkéne becsülni, mert alapítanak egy honlapot, aztán összegyüjtik a jól elkészített mapokat, a kedvetekért tisztel nagyrabecsült heroes team csináljuk a mapokat, hogy tovább fejlődjön a magyar hírózer társadalom, és nem ti tesztek nekünk akkora szivességet, hogy a kedvenc játékotokkal, leteszteltek valamilyen pályát.
Könyörgöm tisztelt heroes team, felnőtt férfiak vagytok, saját magán életetek van, dolgoztak, családot etettek. De akkor is méltánytalan, hogy mindenki messziről elkerüli és letojja a mapok javítását. Ennyi a véleményem. Na cúmó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 05 vas., 15:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Tobi írta:
Krittyó:feltételezem, hogy a helyesíráson kívül másért nem nagyon szólhatsz nekem. Ellenben mi szólhatnánk neked egyért, s másért. De tökre felesleges. Egyszerűen képtelen voltál megnézi a terkepek@hardwired.hu email-t, ezen fellül nem is nagyon kerülhetett fel ide más pálya, ha kutya fene se nézi meg, mi a helyzet. A pályáimról meg annyit, hogy sosem küldtem még kidolgozatlan, megoldhatatlan **** mapokat. Rengeteg értékes , magyar szöveggel ellátott mapocskát küldtem. Ez idáig 3 om van a heroes.hardwired.hu- honlapján. További kettőnek kellett volna felmókolódnia. Soha senki nem mondta nekem, hogy felejtsem el a pályák gyártását mert nagy kalap szart sem ér. Ápropó, további 2 mapon dolgozok. Szerintem a tapasztal heroes mapos srácokat megkéne becsülni, mert alapítanak egy honlapot, aztán összegyüjtik a jól elkészített mapokat, a kedvetekért tisztel nagyrabecsült heroes team csináljuk a mapokat, hogy tovább fejlődjön a magyar hírózer társadalom, és nem ti tesztek nekünk akkora szivességet, hogy a kedvenc játékotokkal, leteszteltek valamilyen pályát.
Könyörgöm tisztelt heroes team, felnőtt férfiak vagytok, saját magán életetek van, dolgoztak, családot etettek. De akkor is méltánytalan, hogy mindenki messziről elkerüli és letojja a mapok javítását. Ennyi a véleményem. Na cúmó


1.: A terkepek@HEROES.hardwired.hu mailünk él csak, ha az általad írtra küldöd, nem fogjuk megkapni.

2.: A jó helyesírás hiánya épp elég ahhoz, hogy egy szuperül megtervezett pályát élvezhetetlenné tegyél, a team (és szerintünk más is) nagyon allergiás az ilyenekre, ez nálunk annyira alapkövetelmény, mint az, hogy a pályán végig lehessen menni.

Szerintem Krityó is tolerálta eddig ezt a hiányosságod, ezért is küldte vissza javításra és/vagy javította ő maga ki.

Utolsó megjegyzés: Nem a mi kedvünkért kell pályát csinálnod...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 05 vas., 16:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
menyus:Nem csak a ti kedvetekért csinálom a pályát, hanem, hogy mindeggyikünk élvezze azt. Egyébként nem kaptam semmilyen visszajelzést, hogy , küldj egy javított verziót, javítsd ki a szöveget helyesre. Mert akkor nem írtam volna ezt az üzenetet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 05 vas., 23:02 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Tobi írta:
menyus:Nem csak a ti kedvetekért csinálom a pályát, hanem, hogy mindeggyikünk élvezze azt.


helyes :wink: ez a lényeg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Meg amit csak akarsz,
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 0:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 13 szer., 0:15
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Mugger: Azt hiszemén is megpróbálkoznék egy ilyen tesztelős megoldással.
Krityó: Az 5. részt pedig akkor elküldöm még1x. Hiszen senkinek sem hiányozhat a sorozatból!
Divi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 1:00 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Szia Tobi!

Megkérlek arra hogy a sértett önérzeted ellenére ne
beszélsz többes számban amikor fröcsögsz! :?
Én nem ismerlek, nem tudom a haverod mit nyúlt le, és mi
a parád oka pontosan, de nem is érdekel, mert:
Nem tesztelek H3-as mapokat.
Úgyhogy ha kikoktatod az egész Heroes Teamet, mert úgy érzed
megsértettek, gondolj bele abba hogy olyanoknak szólsz be, akiknek
közük nincs a dologhoz.

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 9:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Szasztok!

Nem akarok senkit sem védeni, de azért azt el kell mondjam, hogy amikor én is elkészültem több hónapos munka után egy pályával, majd beküldtem ide, akkor bizony igencsak sűrűn nyomogattam a "küldés-fogadás" -t, meg a honlap frissítését.
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igen nehéz egy jó pályát készíteni, és az ember alig várja, hogy valami reakciót, véleményt kapjon a dédelgetett műhöz. Ezek után, ha egy pályakészítő még csak választ sem kap, akkor értem a felháborodást. Persze más a helyzet, ha a bivaly rossz e-mail címre küldi a motyóját...
:)

Ne bántsátok szegényt, csak ha nagyon "fröcsög" (manticore után szabadon)
:?
CSak ennyit akartam,

Üdv, TT

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 10:19 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Szia TT!

Az, hogy valaki ismeretlenbe kioktat egy olyan dologért
amihez nekem semmi közöm nincs, nincs egyenes arányban
azzal, hogy én azt mondom neki hogy fröcsög. :idea:
Szegény, nagyon sajnálom :) , de még mindig nem tudom hogy
azért mert valakinek afféra akadt egy Team-es társammal
én miért tartsam a hátamat a beszólásokra.

Lehet hogy fogok majd H3-as pályákat tesztelni,
de egyenlőre nem tesztelek.
A H2-es részlegbe senki nem küld mapot, úgyhogy a
H3-as térképek világa számomra teljesen ismeretlen. :)
Ennek ellenére meg vagyok győzödve arról hogy, Krityó
megfelelően végzi a munkáját, és meg van az oka annak,
ha nem rak ki egy pályát.
Ez csak személyes vélemény...

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 11:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
manticore írta:
Nem tesztelek H3-as mapokat.

Látod Manti ez a baj! Ezért a te hibád :wink: :) :D
Egyébként meg, ahogy én a fórumból kivettem az a szitu, hogy az eddigi H3-as térképfelelős:Krityó; más jellegű elfoglaltságainak sűrűsödése miatt nem tudja tovább ezt a részleget vinni. Ha valaki visszanézi láthatja, hogy már 1 ideje keres utódot. Itt az lehetett a gond, hogy nem írtátok ki az oldalra, hogy: egyenlőre ne küldjetek mapokat, mert átmenet van, várjatok vele pár hetet, esetleg hónapot. További szép napot :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Manticore bácsi, egyáltalán nincs szükségem pont a te szánalmadra !.
Én nem fröcsögök, és biztosíthatom, hogy nem olyan pályát küldtem ami csutra **** és érthetetlen. Gondolod te, hogy Krittyó megbízható, és ,hogy ő nem teszi fel az általam elküldött **** mapot. Nem erről van szó.
(Aki nem hisz nekem az nézze meg a haxawar, hegylakó, italian war mapokat, az utóbbi kettő nem éppen túl nagy szám, a seers hutok teljes hiánya miatt. )
A Maps gyártásaimat eléggé felfejlesztettem, sok szöveg (megpróbálok helyesen is), élvezetes küldetések. Rengeteg ötletemet nem láttatok, mert egyszerűen berágtam a csapatra, amiért méltatlanul egyetlen pályámat sem tette ki(ezért nem is küldtem annyira intenzíven), az miatt ami már egyszer volt és elmúlt. Azon pálya, ami fél éven bellül nem jelent meg, arra biztosíthatom, hogy nem lehet mondani, hogy semmi, no élvezet. Még talán túl csicsás is lett. Aki , szerintem sok munkával létre hozott mapomra azt mondja, hogy a bénasága miatt nem jelent meg(mellesleg nem is látta), arra nincs mit mondanom manticore ..... !.
(ne haragúdjatok heroes játékosok, ne csesszetek le, egyszerűen tényleg ez az egy szempont nagyon felháborító)
Tisztelt Heroes team, aktívan(in aktívan Heroeseztek. Rendeztek nekünk Heroes táborokat. Mi egyéb.
Én ezért tényleg nagyon hálás vagyok. Senkit nem hibáztatok név szerint és nem is vádolok. Csak megjegyeztem szerény gondolat menetemet az egész Teamre. mert manticore te is a team tagja vagy, neked is ér a szavad, neked is ugyanúgy kell gondoskodni az egész Heroesről mint másnak. Ti vagytok a legkomolyabb és talán a legfanatikusabb heroes hungaris csapat. Több mint magyar embernek van rajtatok a szeme. Sokat köszönhettünk nektek. De ez alaposan lejebb visziaz irántatok érzett tiszteletet.
------------------------------------------------------------------------------------
Köszönettel:Nagy Norbert


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 06 hétf., 19:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Sziasztok!

Egy 8-tól 17 óráig tartó konferencia után kifejezetten üdítő volt belenézni ebbe a topicba! :)

Szóval:
Tobinak: asszem, írtam, hogy jelezd felém, milyen címmel küldtél térképeket nekem, én megnézem, megkaptam-e. Személyesen nem lehet rám panaszod, hiszen a pl. Hegylakó című pályáddal annyit foglalkoztam, hogy csak na, és te magad írtad, hogy fent van 3 pályád, nem is rossz értékeléssel (speciel a helyesírás miatt vettem magamnak a bátorságot és fáradtságot, és mintegy tucat A4-es lapnyi szöveget átjavítottam a kedvedért). Ebből az következik, hogy elismerem a pályakészítő tudásodat (a korlátokkal együtt). Ebből azután megint csak következik, hogy nem diszkriminállak, egyszerűen NEM JÖTT pályád!
Ha visszakeresitek a Fórumban, többször írtam a nyáron, hogy nem jön semmi, mert valószínű a térképek@ cím nem volt átirányítva az ÚJ címemre, pedig bejelentettem a Főnökségnél :)! DiviGnek sem jött meg ezért a Divi5, 6, amit ma azután mégis megkaptam.
Tehát: elnézést a sérelemért, nem feltétlenül én tehetek róla, jóhiszeműen jártam el. Küldd el a citált térképeket.
Most már működik az átirányítás, de freemailes, tehát ne küldjetek 10 XL-est egyszerre!! :-)

Manti áldozata lett a nekem címzett, de a Teamnek szólt piszkálódásnak;
igaza van, ő nem vétkes. Vétkes: Krityó és Menyus.

Most szerveződik a H3 új tesztfelállása, szerintem a héten eldől, milyen formában szerveződik újjá az oldal ezen része.
Addig DiviG két térképe vár felkerülésre, várjatok ti is. :)

Sziasztok: Krityó

Köszönöm a védelmemben kiálló Teamet és Nem Teamet.

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 1:31 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Szia Tobi!

Hínyete :) , ne bácsizz, azért olyan idős nem vagyok még :roll:
Légyszíves küldd el szóban forgó pályáidat a címemre,
mert most már igazán felkeltetted az érdeklődésemet. :roll:
( manticore@heroes.hardwired.hu )
A másik hogy kevesebbet parázz :!: , nem kell mindenből
a világvégét kihozni. :)
- Először is én nem szántalak, hanem viccesen reagáltam
TT üzenetére. Hidd el, ha gonoszkodni akarnék azt nem így
tenném :!:
- Amikor azt írtam Krityónak biztos oka volt nem kirakni,
eszembe se jutott hogy olyan sz*r lenne a pálya (max.
a láthatóan rossz helyesírásod javításának fáradalmai :)
járt a fejemben), igazából arra gondoltam hogy mivel a mester
mostanában nemigen úszkál az időtengerben - nem jutott ideje a
pályákra.
- Mivel nem nagyon találkozunk, mindenki csinálja a maga dolgát,
ezért van hogy legtöbbször még válsághelyzetben is kb. akkor
értesülük a dolgokról mint bárki más.
Pl. a fórumból tudtam meg hogy Krityóval mi a helyzet...
Ez tiszta angol humor... Hogy szólhatnék bele ha azt se tudom
mibe kéne beleszólnom? :lol:
Pisti írta hogy ki kellett volna írni a hírekbe hogy mi újság van
Hátéjék :) háza táján. Jogos, teljes mértékben egyet értek.
Ez a bonyodalom is elkerülhető lett volna, de ezt már Krityó
megírta...

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 15:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Sziasztok. Krittyó, nagyon egyetértek veled. Én meg a kellemetlenségekért kérnék bocsánatot. Egyszerűen nem érkezett meg hozzátok és kész.
Mugger:nem éppen kérdés szerűen felhozott állításaidra had írjak pár sort.
A térképek olyanok mint a filmek, hol nagyobb -hol kevesebb számban kellnek el a jegyek vagy a letöltések:D.

Tobika nem úgy gondolja, hogy kötelességetek feltenni az én mapsaimat erre a honlapra minnél gyorsabban (Egyszerűen nem érkezett meg hozzátok ,és én úgy gondoltam, hogy fél év elég átvinni a pályámat).
Ez mindenkinek önhibályán kívül történt.

A honlapommal kapcsolatban nem egy rivális fan oldal volt az(ami teljes bukásra ítéltetett), inkább a győri heroesezőknek a heroes 3 as kocsmája. Fel lett töltve 10-12 álltalam készített pálya, néhány közös tipp , és kész. Egyébként rendszeresen látogatták a fórumomat és küldtek új és új pályákat, noha elég gyorsan tönkre ment a lapom, a társaim érdektelensége miatt.Ém meg egyedül kevés voltam.

Mégegyszer átadom tiszteletemet a team és a nagy team látogatóknak.
A bocsánat kérésemmel együtt.

(az említett pályákat meg hamarosan elküldöm, átnézem a helyesírást.Egy héten bellül megkapjátok). Na üdvözlet
------------------------------------------------------------------------------------


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 15:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 27 vas., 18:49
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

A ROE palyak kozott van ketto, ami nalam nem indul, illetve a palyaszerkeszto verziokulonbseg miatt kiabal. A patch fent van, tehat vmi mas lehet a gond. Ha vki tudja mi a problema, legyen kedves megosztani velem :roll:

A palyak:
:arrow: Rome in danger
:arrow: Vortex Anomaly - Allied

udv,
badogtunder


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
talán mert Sodos mapok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 07 kedd, 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jún. 27 vas., 18:49
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Pécs
Tobi írta:
talán mert Sodos mapok


Biztos vagy ebben? Mert akkor tevedesbol vannak a ROE-sek kozt. Ki kene venni.

udv,
badogtunder


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 08 szer., 13:12 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
tutira, én is csak sodból tudtam őket indítani


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség