Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 0:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Szerintem nemsokára, már bőszen tesztelem a végső változatot. Utána már csak pár simítás kerül bele. Majd a következő egyéni pályám az teljesen más lesz amúgy, mint az első. Afféle Empire of the World féleségre lehet számítani és ígérem jóval könnyebb is lesz, és jópár érdekesség és újdonság is lesz benne. Bár lehet, hogy csak a következő versenyre nevezek vele, mert nem akarok mégegyszer lecsúszni az 1. helyről :D (bár persze nem lenne rossz sem, mert az azt jelentené, hogy a többiek is nagyszerű térképeket készítenek)

Lassan amúgy illene végigvinnem a mostaniakat, de a sok tesztelés miatt valahogy mindig kimaradnak :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 0:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na, az jó ha hamarosan :P

Nekem mondjuk mindig vannak térkép-ötleteim, de tízből egy jut csak el addig, hogy megnyissam az editort. Még rosszabb hogy ha százból egy el is készül, azt is elrontom...
De szeretnék már valami maradandót alkotni. De egyedül se elég türelmem, se elég kivitelezhető megoldásom nincs, még egy dupla L-es mappra se :? De ha majd egyszer kikerül valami a kezem közül, amivel én is meg leszek elégedve, az már csak nem lesz olyan rossz :D
Addig is ötleteket merítek a Térképszerksztő verseny "alkotásaiból".

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 0:51 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
Na, az jó ha hamarosan :P

Nekem mondjuk mindig vannak térkép-ötleteim, de tízből egy jut csak el addig, hogy megnyissam az editort. Még rosszabb hogy ha százból egy el is készül, azt is elrontom...
De szeretnék már valami maradandót alkotni. De egyedül se elég türelmem, se elég kivitelezhető megoldásom nincs, még egy dupla L-es mappra se :? De ha majd egyszer kikerül valami a kezem közül, amivel én is meg leszek elégedve, az már csak nem lesz olyan rossz :D
Addig is ötleteket merítek a Térképszerksztő verseny "alkotásaiból".


Ha az enyémből merítenél akkor annyit hozzátennék, hogy én rendszerint beleesek abba a hibába, hogy az ellenfeleimet túl könnyű szétverni. :P Úgyhogy a 2013-as térképszerkesztő versenyen készüljetek, hogy valami nehezebbel is megpróbálok előrukkolni! :twisted: :P

Egyébként egy véleményre, ha van időd, örülnék, ha írnál. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 0:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Nem tudom emlékeztek e még a Shikrin nevű ork sámánomra... Az Azure Dragonoknak ott voltak 80-90+os értékeik :lol: :lol: :lol:
Mondjuk most van egy szvsz jó alapötletem, de hogy ez a szerkesztőben hogy néz ki és hogy megvalósítható játszható formában, pfff, gőzöm sincs...
Ha lesz megint verseny, megpróbálkozom összehozni.

Bááár mostanában a H5 szerkesztő jobban izgatja a Heroesozásért felelős agyállományom :P :D

Véleményt nem akarok nagyon formálni, mert az én ízlésem nagyon különbözik a nemzetközi és az itthoni térképszerkesztési normáktól :?

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2012 aug. 02 csüt., 1:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 1:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Majd lesz vélemény, ahogyan azt megígértem, csak tényleg minden heroesozással töltött időmet elfoglalja a téképéítés, mert mindig határidőre kell dolgozni, nincs olyan hogy jó most akkor leállok 1-2 hónapra :D Másrészről meg gyakorlok az OB meccsekre, de annak is lassan vége, szóval sor kerül rá :) És no para a tied lesz a legelső amin végigmegyek :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 1:03 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
ShurTugal írta:
Nem tudom emlékeztek e még a Shikrin nevű ork sámánomra... Az Azure Dragonoknak ott voltak 80-90+os értékeik :lol: :lol: :lol:
Mondjuk most van egy szvsz jó alapötletem, de hogy ez a szerkesztőben hogy néz ki és hogy megvalósítható játszható formában, pfff, gőzöm sincs...
Ha lesz megint verseny, megpróbálkozom összehozni.

Bááár mostanában a H5 szerkesztő jobban izgatja a Heroesozásért felelős agyállományom :P :D

Véleményt nem akarok nagyon formálni, mert az én ízlésem nagyon különbözik a nemzetközi és az itthoni térképszerkesztési normáktól:?


Igen én emlékszem rá, nem is értem miért hagytad végül abba a végső megépítését, mert ugyan nem volt egy kiemelkedően nagy térkép, de kellemesen játszható volt, és egyáltalán nem nevezhető könnyűnek, vagyis volt benne kihívás. Szerintem ha lenne rá időd fejezd be, szívesen segítek bármiben


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 1:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
embertervez írta:
Igen én emlékszem rá, nem is értem miért hagytad végül abba a végső megépítését, mert ugyan nem volt egy kiemelkedően nagy térkép, de kellemesen játszható volt, és egyáltalán nem nevezhető könnyűnek, vagyis volt benne kihívás. Szerintem ha lenne rá időd fejezd be, szívesen segítek bármiben


Hát igen, az a térkép még mindig arra vár hogy be legyen fejezve...Bár már kicsit összekutyultam ( de hogy miért?... ) ha valakinek megvan az "eredeti" elküldené nekem? Egyszer csak sikerül kipofozni az öreglányt :P
Bár inkább egy színvonalasabb alkotáson gondolkodom, a Shikrines-féle szép természetföldrajzzal de egy más felfogás, gondolkodásmód szerint.

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2012 aug. 02 csüt., 1:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 1:12 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
Nem tudom emlékeztek e még a Shikrin nevű ork sámánomra... Az Azure Dragonoknak ott voltak 80-90+os értékeik :lol: :lol: :lol:
Mondjuk most van egy szvsz jó alapötletem, de hogy ez a szerkesztőben hogy néz ki és hogy megvalósítható játszható formában, pfff, gőzöm sincs...
Ha lesz megint verseny, megpróbálkozom összehozni.

Bááár mostanában a H5 szerkesztő jobban izgatja a Heroesozásért felelős agyállományom :P :D

Véleményt nem akarok nagyon formálni, mert az én ízlésem nagyon különbözik a nemzetközi és az itthoni térképszerkesztési normáktól :?


Én lejátszottam annó az Ítélet pengéje című pályádat, nekem tetszett. :wink: Azt az egy hibát leszámítva, hogy a végén beállt hozzám 4000 efrít szultán, és utána meg már gyerekjáték volt leverni a 4000 főördögöt :P

A véleményed attól függetlenül érdekelne, ha valamelyest különc az átlagtól az egyáltalán nem baj. :wink: Hiszen azért kreál pályát az ember h a Heroes társadalom lejátsza és véleményezze. :D

Embertervez: Látom, neked nem akármilyen az elvárás magaddal szemben. :P Bár igaz, magamhoz én is mindig szigorúbb vagyok e tekintetben. Igazából a témát kéne jól kiválasztanom jövőre, ha esélyes akarok lenni. Mert ez a politikus-paródiás sztem valami szenzációs volt :lol: :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 13:32 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Húha, srácok! Csak ajánlani tudom magamat, ha olyan gondotok van, hogy készülőfélben van a pálya, de abbamaradt, mert elfogyott az ötlet, vagy mert ráuntatok! Közös erővel fain készítményeket tudunk összetenni!!!

Ez a mi, embertervezzel közös projektünk is így indult, én elküldtem neki vagy 6 db, évek óta épülő pályakezdeményt, aztán ő kiválasztotta, amelyikben látott fantáziát, és közösen kialakítottunk. egy szerintem is elég durva és (genyósággal teli :lol: ) pályát! Ő az alapötleteket és a mechanizmus kivitelezését adta hozzá, én meg kicsinosítgattam a vidéket! Ez a pálya amúgy kb 90%-os készültségi szinten van. Ami még hiányos, azt viszont hosszan tesztelni kell, hogy működjön, szóval türelem! :) Még két-három hét, és itt lesz!

Amúgy van még pár befejezetlen pályám, ráadásul mióta együtt dolgozom embertervezzel, még két XL-esbe kezdtem bele... ami valószínűleg soha nem lesz kész. Meg egy hétpályás kampányba, ami meg aztán végképp túlmegy már az én képességeimen is! :D :D :D Ha bárkinek van kedve egy közös munkához, vagy tanács kell, írjon, ismét csak ajánlom magamat! Mivel nyertem két első helyezést, meg egy második, és harmadik helyezést is, gondolom nem lehetek olyan béna! :P


Ja, és én is elkezdtem a politikusos Agyarország pályát, (a narancsosokkal) de elakadtam benne. Nekem az a pálya túl köcsögölős! :D

HUNLorcs kampánya viszont tetszik! :D Jó a sztori is, részletes. Bár még csak az első pálya elején tartok, most mentem át a barnához, és igázom lefele szépen...

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 15:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ElderOne írta:
Húha, srácok! Csak ajánlani tudom magamat, ha olyan gondotok van, hogy készülőfélben van a pálya, de abbamaradt, mert elfogyott az ötlet, vagy mert ráuntatok! Közös erővel fain készítményeket tudunk összetenni!!!

Ez a mi, embertervezzel közös projektünk is így indult, én elküldtem neki vagy 6 db, évek óta épülő pályakezdeményt, aztán ő kiválasztotta, amelyikben látott fantáziát, és közösen kialakítottunk. egy szerintem is elég durva és (genyósággal teli :lol: ) pályát! Ő az alapötleteket és a mechanizmus kivitelezését adta hozzá, én meg kicsinosítgattam a vidéket! Ez a pálya amúgy kb 90%-os készültségi szinten van. Ami még hiányos, azt viszont hosszan tesztelni kell, hogy működjön, szóval türelem! :) Még két-három hét, és itt lesz!

Amúgy van még pár befejezetlen pályám, ráadásul mióta együtt dolgozom embertervezzel, még két XL-esbe kezdtem bele... ami valószínűleg soha nem lesz kész. Meg egy hétpályás kampányba, ami meg aztán végképp túlmegy már az én képességeimen is! :D :D :D Ha bárkinek van kedve egy közös munkához, vagy tanács kell, írjon, ismét csak ajánlom magamat! Mivel nyertem két első helyezést, meg egy második, és harmadik helyezést is, gondolom nem lehetek olyan béna! :P


Ja, és én is elkezdtem a politikusos Agyarország pályát, (a narancsosokkal) de elakadtam benne. Nekem az a pálya túl köcsögölős! :D

HUNLorcs kampánya viszont tetszik! :D Jó a sztori is, részletes. Bár még csak az első pálya elején tartok, most mentem át a barnához, és igázom lefele szépen...


Örülök hogy tetszik. :) Nekem sajna jelenleg nem nagyon van időm pályát kreálni, de ha túl leszek a vizsgámon akkor szívesen becsatlakozom. :wink: Sőt, akár kreálhatunk pályát hárman is embertervezzel, de az akkor legyen valami tényleg gigantikus, mindent überelő mű :P :D :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 02 csüt., 17:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
HUNLorcs írta:
Embertervez: Látom, neked nem akármilyen az elvárás magaddal szemben. :P Bár igaz, magamhoz én is mindig szigorúbb vagyok e tekintetben. Igazából a témát kéne jól kiválasztanom jövőre, ha esélyes akarok lenni. Mert ez a politikus-paródiás sztem valami szenzációs volt :lol: :D


Mindig feljebb kell rakni a lécet :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 07 kedd, 13:36 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
ElderOne írta:
Húha, srácok! Csak ajánlani tudom magamat, ha olyan gondotok van, hogy készülőfélben van a pálya, de abbamaradt, mert elfogyott az ötlet, vagy mert ráuntatok! Közös erővel fain készítményeket tudunk összetenni!!!


Ha már így felajánlod a segítséget élnék vele. Az Ítélet Pengéje vagy valami hasonló című kreálmányomat elküldöm neked, miután kicsit kitakarítottam. Ha egy kicsit megihlet egy pár tippet-trükköt megköszönnék :wink:
De akár egyéni-átalakításra is odaadom bárkinek, csak valaki hozza rendbe a drágaságomat :lol:

Mellesleg szép tájképek, szigetek tervezésében segítenék, szépészeti célokra :wink: Tudniillik szeretem ha a map nem csak jó, hanem szép, természetes. Ha meg nem tetszik, ez van, az eredeti úgyis a "megbízónál" van :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 07 kedd, 14:15 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
:shock: :shock: :shock:
Drágaszáág, drágaszáááááág, Drágaszááááág! Hol vann?? :lol:


(E-amilemet megtalálod a profilomban. Azért írj néhány mondatot arról, hogy mik a tervek, mihez nyúlhatok, mihez nem, stb..)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 11 szomb., 2:03 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A fene egye meg a heroes 3 map szerkesztőjét is :(
Kellett volna olyan jelszavas kapu, mint a H2-ben, akkor sokkal könnyebb dolgom lenne az egész pályámmal. :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 aug. 22 szer., 20:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Úgy döntöttem, Kedves Shikrin barbár barátom földjeit mégsem háborítom... ( bocs, ElderOne :roll:)
Eszembe, hmm... akarom mondani hajamba jutott egy új dolog :D

Ahol is egy dupla XL-es harctéren kell irányítani egy barbár hőssel dungeon seregeket, láthatatlan vízi ( személyes kedvenc elemem... kicsit olyan "ajóanyukádat"-osra sikeredett ), látható földi és föld alatti labirintusokon, elementál-szövetségek és varázslat tömegeken keresztül. Közben gyönyörű tájakon, hegyláncolatokon, többezres ellenséges láncvillámokon legeltetheti a kedves játékos a szemét és egységei lelkét...

Remélem még idén kész lesz :shock: :lol:

Megjegyzős : Mivel már igen szépen halad, ezt csak azért is befejezem! Nem lesz egy világmegváltás, de megpróbálok vele szerezni pár kellemes és/vagy/meg/he? kellemetlen percet

Nem, nem őrültem meg, csak a meleg... ; )

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 2:56 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Helló mindenki!!! :D

Örömmel jelentem be, hogy az embertervezzel közösen melengetett projektünk Végéhez ért!! Hosszas cívódás és vívódás után úgy döntöttünk, hogy nem is egy pálya lesz, hanem mindjárt kettő! Amolyan Középhaladóknak és Haladóknak készített könnyebb és nehezebb verzió!

A könnyebb verzióban kicsit gyengébbek a szörnyszülöttek és az ellenség, több a rendelkezésre álló nyersanyag, az alap nehézség pedig Hard.

A nehezebb verzióban értelem szerűen erősebb szörnyek, erősebb hősök, kicsit kevesebb nyersanyag, Impossible nehézség és koronaként a tetejére egy 10 hónapos időlimit is van Spec. loss con.-ként! :D


Sikerült végigvinnem a könnyebbiket, (igaz 14 hónap alatt, de részletesen minden zugba benéztem, ellenőriztem, hogy műxik-e. Ennél jóval rövidebben is ki lehet végezni) Jónéhány K...a anyázós estét beleöltem a tesztelésébe, szóval szerintem szeretni fogjátok! :D:D Mazohistáknak külön ajánlom a nehezített verziót! :P :P

Jelentem: A PÁLYA ELKÉSZÜLT!!!

Néhány nap múlva elérhető lesz, le lehet tölteni...

(Embertervzez: Csiszoltam elég sok mindent, kicsit csinosítottam, lektoráltam, elgépeléseket javítottam, és az összes quest magyar nyelvű lett. Valamint erősítettem a végső csatánál a szörnyeken! A könnyű verzióban pár ezerrel nagyobb a legyakni való ellenség, mivel ott nincs időlimit, ráérünk tápolni. A nehezebben viszont limitálva van a végső szörnycsapat.... Ez még nem 100%, lehet hogy legyőzhetetlenek, és csökkenteni kell. De ettől függetlenül játszható, és publikálható!!!)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 8:42 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Már alig várom a mapot :D

A H2-ben melyik az az épület, mely felteszi a kérdéseket?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 12:13 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 08 szer., 12:34
Hozzászólások: 15
"A H2-ben melyik az az épület, mely felteszi a kérdéseket?"

A szfinx. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 18:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Lehet, hogy én vagyok a bot, de nem találok ilyet sehol sem a pályakészítőben.
Tudnál képet mutatni, hogy hogyan is néz ki?

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 13 csüt., 8:16 
Avatar

Csatlakozott: 2012 aug. 08 szer., 12:34
Hozzászólások: 15
A sivatagos thingeknél (vagy miknél) van. :)
Azért itt egy kép, a kurzor pont rajta figyel:
http://www.kepfeltoltes.hu/120913/S_www ... es.hu_.jpg
Ha lepakoltad, akkor a szokásos kérdőjel-ikonnal tudod megadni a kérdést, illetve a lehetséges válaszokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség