Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Megint egy bull kérdés.(Bull=barom)
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 07 kedd, 0:34 
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 26 csüt., 22:35
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Veresegyház
Tehát,van a fő gonosz.De egyszerűen a 12ik-hónapban sem akar feljönni a föld alól.Mikor a zöld teleport kaput raktam le fel sem nézett.De amikor a föld alatti átjárót(az a halál fejes)akkor felkukkantott de vissza is ment.Pedig a közelében sem voltam.Többször átteszteltem már de nem jön...Na ezt,hogy oldjam meg? Már úgy kérdezem,hogy T-rex hogy oldjam meg?Mert itt már a madár sem jár csak olyanok mint én akik bele vannak langyosodva a heroes 3-ba :D :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 07 kedd, 13:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ez egy jó kérdés.
Azt tudom, hogy a H6-ban és az 5-ben (és talán a 4-ben is) meglehet oldani, de a 3-ban... :?

Beorn talán tudja. Őt kell megkérdezni.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 07 kedd, 13:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Javaslom a bal oldali LETÖLTÉSEK menüből a H3 mapeditor kódex letöltését. Ez Beorn legteljesebb leírása a H3 térképszerkesztőről. Van benne pár hasznos ötlet, talán ide is jut valami ötlet. :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 07 kedd, 14:59 
Avatar

Csatlakozott: 2013 dec. 26 csüt., 22:35
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Veresegyház
Akkor írok neki.Ha még foglalkozik egyáltalán a hárommal.Elolvastam a kódexet kétszer is.(Nagy meló lehetett) De segített is.De ez nincs bele írva.Mert majdnem hogy kész vagyok.Már csak a hősök életrajzát csinálom és pár teszt és egyből írok Vologya Mesternek,hogy tesztelje vagy teszteltesse le egy öreg harcossal :) Ja és persze a hab a tortán,hogy rakja ki :)
Csak hát akkor sem kar feljönni a felszínre fosztogatni ez a kis gonosz.De nem csak a fő gonosz hanem a csatlósa sem.Szóval senki.
Nyomogattam az új kör gombot de lefagyott a 20-ik hónapnál.Ez sincs benne a kódexbe,hogy ez miért van :S

Na lövöm a dolgokat.Érdekes hogy a halál fejes átjáróba feljönnek.Na de elhelyeztem egy higany bányát az ellenség színével.És lám feljött és fosztogatni kezdett a kis huncut :)
Szóval ha valakinek ilyen problémája van akkor valami ilyesmit csináljon.Ellenség színével bányát vagy szörny lakhelyet bejelölni és máris zudul a sereg :) De azt még most sem tudom,hogy miért áll le a 17-20-ik hónapnál bármely pálya.
PL:a híres The empire of the world 2.Pedig híres pálya.Én szeretek pöcsölni egy pályán.Sosem számított,hogy Barlanglakót kapok a végén vagy fekete sárkányt.De leáll.Valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 20 kedd, 12:45 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Hölgyeim, uraim. Orkok és törpék. Szőrőslábú gnóm társaim! El jött az ideje annak, hogy megmutassam a pályám demóját. Kicsit megnehezíti a dolgot nem elérhető egy-két olyan dolog, ami kellene. Mint a "találd ki a jelszót és eltűnik a kapu" dolog. Hát, ez van :D
Idővel lesz olyan is.

Mit fog tartalmazni a pálya?

- Válassz a három út közül! Légy nemes lovag, bölcs varázsló vagy kalandor.
- Temérdek csata és választás.
- Az út során értékes barátokra tehetsz szert, míg mások az életedre törnek.
- Temérdek csapda, esemény, amiért átkozni fogjátok nevem! :twisted:
- A jó öreg rpg-k érzete (gondolok itt a régi Champions of Krynn és társaira)
- Sok-sok küldetés. Melyek pályarészről pályarészre visznek.
- Fejtörők (bizonyos tárgyak megkereséséhez (MEGJ: erre még kitalálok valami jó megoldást ))
- A pályához tartozni fog egy "A KALANDOROK KÉZIKÖNYVE", mely nagy segítség lehet.

és sok más féle lehetőség.

Aki igazán akar küzdeni a későbbiekben a pályával, azok ne nyissák meg a térképszerkesztőt :P
+ néhány hiba direkt lett létrehozva.

Igaz, ez még demó verzió, de akinek van még ötlete, elképzelése vagy viszont akar látni benne egy hőst, az szóljon vagy hallgasson örökre :D




http://data.hu/get/7719858/Hero_of_might_or_magic.h3m

UI: a pálya és a .h3m fájl neve nem ugyanaz.


+ Egy kis ízelítő "A kalandorok kézikönyvéből"


"
Asbergan világát kis sziget csoportok alkotják. Ezeket a szigeteket földalatti alagút rendszerek kötik össze. Asbergan-ban nincsenek egységes időjárási zónák, így a lehető legváltozatosabb az időjárás. Néhol hosszú aszályok, erős havazás, esőzés fordul elő. Ebben a világban kell boldogulnia az embernek. Az eddigi feltérképezett területek alapján 16 szigetet lehet megkülönböztetni. Mivel, Asbergan fái nem alkalmasak arra, hogy hajókat lehessen építeni belőlük, így a többi sziget felderítése időbe telik. Az eddig ismert világ szigeteit csak a földalatti alagútakkal lehet megközelíteni. "

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 20 kedd, 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na majd meglesem :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 máj. 20 kedd, 17:01 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Még csak két helyszín van készen és még elég sok csiszolgatáson fog át esni, mire az 1.0-ból eljut a végére :D

Ezt a térképet, úgy kell majd nézni, hogy 0 map editor. Mert, ha meglesi valaki, akkor oda a kincs kereséses rész is :(

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 147 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség