Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 03 vas., 21:46 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Végignéztem a térképeket, és úgy látom, hogy a verseny elérte célját mert minőségi térképek készültek, melyek méltó helyet foglalnak el a régi nagy pályák mellett. Az első három helyezett pálya klasszismunka (csak szerényen :D ) így ránézésből, meg az értékelés alapján, és a két kampány is a szűk élmezőnyhöz fog tartozni szerintem (főleg ha elkészülnek teljesen :) ). Különösen Lorcs kampánya ami nagyon érdekesnek tűnik azt hisze abba vágok bele először :) A hátrébb végzők között is van viszont egy csomó jónak kinéző pálya, én a magyar címeres és a loneknight által épített pályában is sok fantáziát láttam, de a többiek se rosszak. Így egy elég masszív és erős mezőny lett, jópár kiemelkedő térképpel, ami remélem valamiféle rangot ad ennek a versenynek, és ha legközelebb is lesz ilyen akkor még több induló lesz és még több remek pálya születik. Végzetül gratula mindenkinek, különösképp a nyertesnek, és köszönet a 2. helyért, ilyen pazarul kivitelezett pálya mögött az ezüst is szépen csillog :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 03 vas., 22:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Én is szeretnék gratulálni mindenkinek, kiemelten a győztesnek!
Bele is kukkantottam pár térképbe, vannak érdekesek... Igazából fogalmam sincs mit keresek a kampányommal ilyen előkelő helyen mikor szerintem nem is sikerült túl jól, nomeg össze is lett csapva, mert nem jutott elég időm a minőségi kivitelezésre...

A szervezőknek, bíráknak köszönöm a lehetőséget és a munkájukat! Szerintem nagyon jó ötlet volt ez a verseny, kissé felpörgött az egyébként tócsaként álló heroes-víz! :)

Azt kívánom legyen még ilyen vagy ehhez hasonló verseny a jövőben is!

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 04 hétf., 16:29 
Avatar

Csatlakozott: 2010 márc. 11 csüt., 12:51
Hozzászólások: 188
Gratulálok, minden pályakészítőnek és remélem még sok szép és jó pályát láthatunk tőlük.

_________________
Ide azért kell alá írás mert azt is tudok.
Jók a nekrók de én jobb vagyok náluk.
WoG 4ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 04 hétf., 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Következőn lehet, hogy én is elindulok :)
Kedvet kaptam hozzá :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 05 kedd, 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Bevallom H3-al az utóbbi időkben csak 9 éves kisfiam által barkácsolt pályákkal játszottam, mert ugye "Apaaaaa, gyereee, próbáljuk ki, légysziiiii!", vagy ilyesmi.

De mivel jelenleg mindkét gyerkőt elpateroltuk erdei táborba, kedvet kaptam egy kis nosztalgiázásra, és letöltögettem a nyertes pályákat.

Ötödik Elem 3-al kezdtem, persze, kíváncsi voltam rá. Nem lett rossz, de közösséget nem vállalok vele. :lol: :lol: Bevallom, kicsit elakadtam, újra kellene kezdeni, vagy megnézni a mapeditort, de így elsőnek nem tűnik rossznak.

Ez után előrántottam Laca mester kampányát, ami - annak ellenére, hogy leszólta önmagát némileg a készítő - nekem egyenlőre tetszik. Bár néhol az én izlésemnek túl sok üres terület van benne (hatalmas, tereptárgy nélküli füves mezők, vízfelületek, stb...), de ezt be lehet tudni az idő hiányába. Ha a mester fényez még rajta egy kicsit, újra nekiállok, az tuti.

Amit még csak vizuálisan tekintettem meg: a Magyarország alakú és az Edda művek alakú pálya nagyon bejön, ezeket mindenképp ki fogom próbálni...

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 05 kedd, 14:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Köszi! :)
Utólag belekukkantottam az alkotásomba és tényleg elég szellősek lettek a terek... Főleg egy zsúfolt XL map megtekintése után... :)

Majd legközelebb jobb lesz... :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 05 kedd, 23:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Ez a fajta aprólékmunka a legbosszantóbb, hogy mindenhova kerüljön valami érdekes. De amúgy szerintem nincs különösebben baj a te megoldásoddal sem, mivel nem nagyon vannak holtpontok a pályákon ahova nem kell eljutni, tehát a hely az ki van használva szerintem elég jól. Amit én kevesellek az inkább a szöveg, bár nem tudom ez lehet hogy csak az én fétisem :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 06 szer., 1:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Üdv mindenkinek!

Nna, hazavergődtem az erdélyi táborból, hulla fáradt vagyok, így a pályákba még nem volt időm belenézni, de remélem minél hamarabb megtehetem. :)

Először is gratulálok a győztesnek, a helyezetteknek és minden résztvevőnek! Ahogy olvastam, sok jó történet is született, így nem bazírozhattam az ezzel való élre törésre. :P Sajnos nagyon megcsúsztam a dolgokkal, így a művem vége talán egy kicsit össze lett csapva, na mind1, tanulság, hogy ha jövőre is lesz ilyen verseny (márpedig remélem, hogy lesz :wink:) akkor előbb fogok belecsapni a lecsóba. :P Ennek ellenére azt gondolom, elégedett lehetek a 4.-5. helyezésemmel, ráadásul Laca Mestertől is összesen 0,1 ponttal lettem lemaradva, úgyhogy nincs okom panaszra. :) Köszönet a szervezőknek, különösképp Vologya Mesternek, aki családi problémái mellett is vette a fáradságot a zsűrizésre és a szervezésre!

Embertervez munkájának értékelését olvasva gondolkozóba estem, hiszen már az én kampányomban is van egy-két olyan leírás, ami nem egészen a legfiatalabbaknak való, de akkor ezek szerint nem kellett tartanom attól, hogy emiatt majd rossz szemmel néznek rám. :P Gratulálok a második helyezéséhez, és örülök, hogy az én "mesterművem" keltette fel először az érdeklődését, remélem tetszeni fog neki. :wink: És természetesen én is ellátogatok majd az Ő birodalmába. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 06 szer., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát megnézegettem az értékelt műveket, és azt gondolom, kiélezett verseny volt, nem volt könnyű dolga a zsűrinek. :wink: Arra gondoltam, ha már kellőképp átvizsgáltuk a konkurenciát, csinálhatnánk egy közönségszavazást is, kinek melyik mű tetszett a legjobban (nem lenne semmi jelentősége, csak úgy kíváncsiságból) :!: :idea: Mit szóltok? :)

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 07 csüt., 0:51 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Szerintem ehhez túl kevesen vagyunk, meg mire kipróbálja meg végigviszi mindet mindenki, már a következő verseny is lement, valamiféle értékelés azért remélem fog innen-onnan érkezni :D Amúgy eddig 2-be kezdtem bele, a Lorcs féle kampányba, és az 5. elem 3-ba és kezdem nem nagyon érteni, hogy miért hozzám került az a 18-as karika :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 07 csüt., 17:14 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
embertervez írta:
Szerintem ehhez túl kevesen vagyunk, meg mire kipróbálja meg végigviszi mindet mindenki, már a következő verseny is lement, valamiféle értékelés azért remélem fog innen-onnan érkezni :D Amúgy eddig 2-be kezdtem bele, a Lorcs féle kampányba, és az 5. elem 3-ba és kezdem nem nagyon érteni, hogy miért hozzám került az a 18-as karika :D


:D :D Hát mert a politika gonosz világa nem gyerekeknek való (mondom én a magam kevesebb mint 17 évével)! :P Am ahogy olvastam ezt a témát, valami hihetetlenül vicces volt, úgyhogy úgy döntöttem, a tied lesz az első kiszemelt áldozat, úgyhogy most fogom elkezdeni. :P

Enyémben am hol tartasz? :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 07 csüt., 23:00 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Hát sok sikert és türelmet :twisted: Egyelőre csak az elsőn, csak belekóstoltam (meg az editorban azért átfésültem a helyezett pályákat) mivel kb. semmi szabadidőm nincs a vizsgáim miatt, úgyhogy július előtt nem is nagyon fogok ráérni komolyabban foglalkozni a pályákkal. Majd ha érdekel, akkor miután befejeztem elküldöm a meglátásaimat pü-ben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 07 csüt., 23:31 

Csatlakozott: 2012 jan. 02 hétf., 2:46
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Én a HL féle kampányt próbáltam ki eddig. Szövegileg eszméletlen jó és én sose tudnék ilyet csinálni, viszont szerintem maguk a pályák könnyűek. Amit személyesen ajánlanék, ha lehet, hogy ahogy táposodik a főhős, úgy kéne az ellenfeleknek is erősödniük. Nem vettem fel minden pluszt, meg nem vettem ki minden lényt, mielőtt végeznék a pályákkal, de mégis könnyen ment :o
Tehát, mikor az 5pályán 40-es pontjaim vannak, akkor az ellenfeleknek is hasonlóan kéne kezdeniük, ha nem jobban. A történet tetszik, a szövegezés, pedig nagyon jó és beleéltem magam :)
Csak szerény véleményem és még egyszer mondom, tetszett, csak kicsit könnyű lett.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 08 pén., 1:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Bocs ha akadékoskodok de késő van és lusta vagyok rákeresni,de hol tudom a mapokat letölteni?

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 08 pén., 2:26 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Embertervez: Okok, majd küldd, a vizsgákhoz meg hajrá. :wink:

Loneknight: Örülök, hogy tetszett. :) Ami a könnyűséget illeti, nos, profibb játékosoknak sajna valóban könnyű lehet, főleg, mivel az első pálya kivételével a sereget is magával viszi az egész bagázs, így a végén szép kis agyontápolt hősök születnek, de mivel a történet így kívánta, így kellett tennem. :oops: :D A másik meg ugye, hogy nyilván elsősorban magamra méreteztem a küldetést, így a rutinosabbaknak valóban kevesebb nehézséggel is megoldható. (Az experiencéket ennek ellenére utólag valószínűleg módosítom, ha ti is úgy akarjátok, mert valóban sok tp-t lehet a 6 map alatt összeszedni).

Dave: VERSENYEK->Térkép és Háttérképkészítő Verseny->Eredmények fülnél a letöltés is elérhető. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 08 pén., 11:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Hali!

Na, szóval, örülök, hogy mindenki örül. :wink:
Én is örülök, hogy ilyen jó termést szüreteltünk le H3-ból... Köszi nektek a sok munkát.
Igyekeztem a teszteléssel és a pontozással a szokott módon eljárni, azt gondolom, nagyjából sikerült szétosztani jókra és gyengébbekre a térképeket.
Bevallom férfiasan, nem játszottam le mindegyik pályát, főleg a hosszabbakat, inkább a szerkesztőre és a rutinomra hagyatkoztam.
Ezek miatt elképzelhető, hogy nem mindenhol értetek egyet velem, és ezért támogatom azt, hogy a pályákat egyfajta "rajongói véleményezésre" bocsássuk.
Miután ez Vologya hatásköre, és ő nem igazán ér rá, javaslom, hogy vagy itt, vagy egy másik témában értékeljétek a versenypályákat, célszerűen a 10-es skálát használva.
Az általam felállított sorrendben egyébként az egytizedes pontokat kizárólag a sorrend felállítása miatt adtam, hogy legyen ranglista. Értelemszerűen a fő pontozási skála a Minőség jelű, akinek ott jó magas a pontja, az jó pálya, a többi "csak" sallang. :wink:

Gratulálok minden résztvevőnek és jó játékot a focinézés, F1-nézés, NBA-nézés és olimpianézés, stb. (másoknak vizsgák/pótvizsgák letétele) mellett!!! :lol: :wink:

Halihó:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 08 pén., 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Krityó írta:
...és jó játékot a focinézés, F1-nézés, NBA-nézés és olimpianézés, stb. (másoknak vizsgák/pótvizsgák letétele) mellett!!!


... akkor már munka mellett nem is lehet jót játszani? :(

:lol: :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 08 pén., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Ez egy ezer éves regisztráció, nem is nagyon használtam, de emlékeztem, hogy anno regisztráltam ide.. amúgy én volnék ArchDruid, a bírálóbizottság által kitüntetett nyertes pályák készítője!

Köszönöm az elismerést, örülök, hogy tetszettek nektek.
Beorn úr miért nem vállalsz közösséget a pályámmal?? :D Kicsit túl erotikus lett? Pedig ez a verzió nem is a nyers verzióm. Sok helyen finomítottam rajta, mert ez mégiscsak egy stratégiai játék. De az alapötlet a TE pályáidból származik. csak továbbfejlesztettem kicsit. :D Azért remélem tetszik! Ha bárhol elakadtál, kérdezz, segítek!

Egyébként rengeteg álmatlan éjszakát okozott nekem az eredeti két pálya végigjátszása. Főleg Githanothoa serge a második pályán! De sok új dolgot tanultam a pályaszerkesztésről Az "Ötödik Elem" univerzumban barangolva! Azért remélem elfogadjátok majd az "új epizódot" is. :-)

Az Eddás pálya meg úgy látom bejött nektek! Hát nem gondoltam volna, hogy ilyen átütő siker lesz. De örülök neki!!!

Ha bárkinek kérdése van felteheti itt: miskolcer@freemail.hu

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 09 szomb., 0:07 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
És amit még senki nem említett meg, pedig szerintem nagyon fontos, hogy nagyon szépek is lettek a pályáid. Az Eddás kevésbé sokszínű ilyen szempontból, de a szűk tájszépítészeti eszközökkel is nagyon ízléses lett, az ötödik elemes pedig egyszerűen lenyűgöző. Gyönyörűen ki lett töltve az egész pálya és néhány kiemelkedően szép megoldás is helyet kapott. Még azt is megkockáztatnám, hogy ez a legszebben kinéző magyar pálya, legalábbis azok közül amiket ismerek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 09 szomb., 9:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
A lángoló folyó nagyon bejövős, nekem is... :)

Az Eddás pályára plágiumot jelentek be! :) A tornyos-gömbös akadály tiszta koppintás. Az Artisjus kommandója már elindult a szerzőért! :) :) :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség