Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 09 szomb., 10:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hehehe... Hát igen, nem tagadom, azt Schmitteltem rólad! :P Meg még előbb is találhatsz bizonyos helyeket, amiket Schmitteltem. De ez azért van, mert NAGGGYON bejöttek azok a dolgok! (Legalább Te tudod, mit kell ott csinálni :wink: )

Embertervez, ez azért van, mert én is olyan vagyok, hogy egyszerűen bántja a szemem, ha látok egy 4x4-es területet, ahol nincs semmi. Képes vagyok más pályáiba is belepakolászni egy-egy fűcsomót, ha úgy érzem az valahonnan hiányzik. Sziszifuszi munka, szebb lesz tőle.

Azt egyébként nem tudom, mennyire átlátható az Ötödik elem 3? Mert az első héten rengeteg szöveg van, sok az új információ, és alapból 8 hőssel kezdődik, akiknek mind megvan a saját történetük. Nem könnyű észben tartani ki kihez, hol és hogyan tartozik.
Neela területét építettem, amikor jött az arculcsapás, hogy maximum 200 Eventet lehet elhelyezni a pályán. Ki is kellett törölnöm egy csomót, és volt, amiket összevontam egybe. Ezért van néhol jó hosszú szöveg írva.
Amúgy szerettem dolgozni rajta, kell egy bizonyos fokú agymenés, hogy az ember kitaláljon egy ilyet! :D :D Sajna nem is sikerült úgy kidolgozni Aurora és a kérője történetét, ahogy szerettem volna. Nem volt elég event...

Férfiasan bevallom, a Tűzfolyós résszel csesztem el a legtöbb időt. Marha nehéz volt belőni úgy Ignissa és a Varangy mozgását, hogy pár mező előny végig megmaradjon. Tesztelés közben volt is, hogy elcsípett néha. De végig lehet tolni, ha ésszel csinálja az ember. :wink:

Nekem pont ezért tetszett meg ez a történet, mert itt a Heroesnak pont nem a tápolásos, háborúzós részén van a hangsúly, hanem gondolkozni kell, hogy előre juss.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 09 szomb., 21:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Szerintem átlátható, bár olyan hű de sokáig még nem volt időm játszani vele


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 22 pén., 18:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
ElderOne - Mi vagyunk a Rock!

Mivel én kicsit távol állok az Eddától és úgy "ámblokk" a magyar rock zenétől, persze pár kivétellel, számomra ez a bónusz nem volt benne a játékban. Ezt tökéletesen egyensúlyozta a történet, ami ezt a hadjáratot ( ha nevezhetem így ) átszeli. Bár elég komikus az egész, valahogy bele tudtam élni a zord sivatagi tájba, a találós kérdésekbe és a térkép összes többi részébe.
Összességében egy nagyon jó példája ez a térkép annak, hogy ha a "fanatizmus" és a művészet ( csak jobban hangzik mint a térképszerkesztőség ) találkozik, abból olyan jó is születhet, hogy az is élvezi, akinek fogalma sincs miről van szó. És látszik a térképen, hogy ha valami olyan amilyen, az nem azért van mert kedves szerkesztő úrnak hiányos a képzeletvilága, hanem mert ez úgy van kitalálva! Merthogy ezt olyan dolgok cáfolják mint a találós kérdések, vagy a MAGYARORSZÁG felirat és a csatorna, ami számomra két személyes kedvenc elem a térképen.
És amit ebben a térképben a legtöbbre tudok értékelni, az az inspiráció. Merthogy mi más jut eszedbe az után hogy végigjátszod, minthogy "de jó lenne ha én is tudnák ilyen jót csinálni" stb. Vagyis nekem ez jött le belőle.
Kipróbálni! :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 26 kedd, 21:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Üdv mindenkinek!

Remélem még időben szólok, azoktól kérdezném, akik díjat nyertek és a személyes átvételt választották, nem lenne-e jó, ha megbeszélnénk a megadott két napon belül egy fix időpontot, amikor mindannyian odamegyünk? Csak mert Vologyának talán egyszerűbb, ha nem kell mindannyiszor lebicegnie hozzánk a cuccokkal... Kinek mikor lenne jó?

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jún. 26 kedd, 22:10 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
ShurTugal írta:
ElderOne - Mi vagyunk a Rock!

Mivel én kicsit távol állok az Eddától és úgy "ámblokk" a magyar rock zenétől, persze pár kivétellel, számomra ez a bónusz nem volt benne a játékban. Ezt tökéletesen egyensúlyozta a történet, ami ezt a hadjáratot ( ha nevezhetem így ) átszeli. Bár elég komikus az egész, valahogy bele tudtam élni a zord sivatagi tájba, a találós kérdésekbe és a térkép összes többi részébe.
Összességében egy nagyon jó példája ez a térkép annak, hogy ha a "fanatizmus" és a művészet ( csak jobban hangzik mint a térképszerkesztőség ) találkozik, abból olyan jó is születhet, hogy az is élvezi, akinek fogalma sincs miről van szó. És látszik a térképen, hogy ha valami olyan amilyen, az nem azért van mert kedves szerkesztő úrnak hiányos a képzeletvilága, hanem mert ez úgy van kitalálva! Merthogy ezt olyan dolgok cáfolják mint a találós kérdések, vagy a MAGYARORSZÁG felirat és a csatorna, ami számomra két személyes kedvenc elem a térképen.
És amit ebben a térképben a legtöbbre tudok értékelni, az az inspiráció. Merthogy mi más jut eszedbe az után hogy végigjátszod, minthogy "de jó lenne ha én is tudnák ilyen jót csinálni" stb. Vagyis nekem ez jött le belőle.
Kipróbálni! :wink:


Kösz, kösz! :)

Azért aki otthon van a magyar rock dolgaiban, és telepíti a mellékelt hősportrékat is, annak szerintem jobban átjön az egész! :D Én legalább is jókat röhögtem rajta, pedig én csináltam.
Ezek szerint sikerült végigjátszani? A várat is sikerült elfoglalni a végén? Mert arra kíváncsi lennék, hogy hogyan csináltad!

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 30 kedd, 23:50 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Vologya Mester!

Esetleg nem lesz hasonló térképszerkesztő verseny a 2012-2013-as évadban is? :)
Csak mert készülnek az új művek, és szeretném megmérettetni őket mások műveivel...

Szerintem nagyon jó darabok készültek a múlt évi versenyre és a lehetőségek szinte kimeríthetetlenek. Nos? :wink:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 0:47 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ha olyan, akkor erre én is megpróbálok benevezni a saját kis pályámmal :)

Igaz, nincs még kész, de ami késik... :)

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 2:21 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Ha lesz akkor nevezek, bár nem ígérhetem hogy 100%-osan befejezett pályával tudni is fogok készülni, valahogy nem vagyok olyan lelkes heroesos hangulatban, (szégyenlem, de még az előzőeket se játszottam le) de azért valamit biztosan beadnák


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 2:22 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Ha lesz akkor nevezek, bár nem ígérhetem hogy 100%-osan befejezett pályával tudni is fogok készülni, valahogy nem vagyok olyan lelkes heroesos hangulatban, (szégyenlem, de még az előzőeket se játszottam le) de azért valamit biztosan beadnák


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 2:24 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Hát ami azt illeti, mostanság nekem is elég sűrű programjaim lesznek (nyelvvizsga-előrehozott érettségi stb.) úgyhogy én sem tudok garantálni versenyképes művet egy esetleges megmérettetésre. :? Persze megtenném ami tőlem telik, de nem ígérhetnék biztosra sajnos semmit.

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hát akkor rajta, nyomjátok, építsetek! :D Ha verseny nem is lesz, azért megmérethetjük a saját kis világainkat! Mindig érdekelnek új földön új háborúk! :wink:

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 18:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
ElderOne írta:
Vologya Mester!

Esetleg nem lesz hasonló térképszerkesztő verseny a 2012-2013-as évadban is? :)
Csak mert készülnek az új művek, és szeretném megmérettetni őket mások műveivel...

Szerintem nagyon jó darabok készültek a múlt évi versenyre és a lehetőségek szinte kimeríthetetlenek. Nos? :wink:


Üdv Bátor Harcosok!

Lehet róla szó, de ez még olyan messze van... :roll: Ja és nem ártana valami szponzort is találni, mert ugye a remekműveket illene díjazni is... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 19:07 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Egyébként, most veszem csak észre, nem találom a múltkori verseny eredményeit a szokott helyükön, hová lettek? :(

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
HUNLorcs írta:
Egyébként, most veszem csak észre, nem találom a múltkori verseny eredményeit a szokott helyükön, hová lettek? :(


Hmmm... tényleg! Már nincsenek fenn. Még jó, hogy letöltöttem a pályákat, így nem vesztek el. Elő is kéne szedni valamelyiket... :D


De mégis, itt van a link: http://heroes.hardwired.hu/versenyek/eg ... ts_hun.php

Innen letölthetőek a térképek.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ElderOne 2012 okt. 31 szer., 19:49-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 31 szer., 19:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
HUNLorcs írta:
Egyébként, most veszem csak észre, nem találom a múltkori verseny eredményeit a szokott helyükön, hová lettek? :(


Üdv Bátor Harcosok!

Megvan az, csak átkerült a Képek, videók alá... :roll: Bocs, csak kicsit rendezni kellett a dolgokat és elfelejtettem kiírni... :oops: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 115 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség