Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 174 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 06 hétf., 21:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
HUNLorcs: Nincs mit. :)

Hell: köszi a kritikai észrevételt :wink: , leginkább azért, mert fogalmam sem volt ennyi év kihagyás után, hogy hogyan kellene a régi, klasszikus helyre feltenni a pályákat... Miután Vologyával és Gepyvel megbeszéltem a dolgot, ezt sütöttük ki; Gepy szerint a régi adatbázishoz már nem lehet hozzáférni... Én elhittem neki... 8) !
Nem kellett volna? Tudod a linkeket a régihez?
Akkor rajta, küldd át nekem is, légy kedves, hogy használhassam!

Köszi, halihó:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 06 hétf., 22:38 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Amugy mar az armageddons blade megadja, nem kell hozza tome is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 07 kedd, 22:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Nem töröltem ki anno a linkeket amit küldtél, és amiket megboldogult Mugger küldött. Mind valahol a freemail fiókom mélységes bugyrai között vannak.^^

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 08 szer., 22:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Ha ez így van, küldd el, légyszí'!
Kipróbáljuk, megy-e azon az úton, mert az stílusosabb lenne, elismerem... Mégiscsak az én szülöttem a teszteléses oldal... :wink: ! Csak már 11 éve volt...

Köszi:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 aug. 25 csüt., 8:28 

Csatlakozott: 2008 okt. 21 kedd, 19:00
Hozzászólások: 3
Sziasztok. A H4-es mapokat miért nem lehet letölteni? Kedvet kaptam a Draconic-hou újra,de nem tudom letölteni :cry:

Visszaszívtam. Csak akkor nincs letöltés gomb,ha keresek :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 04 vas., 0:36 

Csatlakozott: 2010 dec. 01 szer., 3:09
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Félkész, vagyis inkább negyedrész kész pályáimhoz keresnék olyan társakat akik segítenének befelyezni.Az az igazság hogy teli vagyok ötletekkel megrajzoltam szépen, a történet is komplett a fejemben de a neheze hogy teli pakoljam, kiegyensúlyozzam ahhoz már nincs türelmem.Úgy érzem kár lenne értük én inkább a sztori megfogalmazásban lennék jó (igazából mindig ott vesztem el az egészben).Próbálnék olyan pályát összehozni ami mind sztori vezetésben mind játszhatóságban erős.Ha valakinek esetleg felkeltette az érdeklődését írjon nyugodtan elküldök pár pályát és a hozzá tartozó sztori vonalat hátha megtetszik valakinek... akár saját nevére is veheti engem nem érdekel csak már szeretnék végre befejezni egyet:D email:szpeti.85@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 01 kedd, 18:17 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hali!
Van egy SoD-os L-es térképem. 4 emberi + 3 gépi játékos ( ebből 1 helyhez kötött ). A felszínt és az alvilágot az elképzeléseim szerint próbáltam teljesen kidolgozni. A térkép egyjátékos és multi célra készült, egy tárgy megszerzése a feladat, időlimiten belül. Aki kipróbálná kérem jelezze, e-mailben elküldöm.
Első H3 térképem, ezért ha lehet észrevételeket és tanácsokat szeretnék kérni.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 02 szer., 0:37 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Akinek van elkészített térképe, az küldheti nekem. Én lejátszom és küldöm az észrevételeimet és véleményeimet :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 02 szer., 1:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Nekem is elküldheted, egy-két napon belül ki is próbálom és megírom a benyomásaimat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 02 szer., 17:55 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
És természetesen nekem is küldd el, én is vetek rá néhány :wink: pillantást.

Köszi:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 15:57 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Jöhet nekem is! :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 20:18 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Ohh, nem gondoltam volna hogy ennyi embert érdekelnek még új térképek. És köszönöm hogy segítetek, mint kezdő pályaszerkesztőt, remélem okoz pár boldog pillanatot szerény kis térképem. Úgyhogy akkor el is küldöm mindenkinek :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 03 csüt., 23:22 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Várom :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 05 szomb., 22:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Leteszteltem a pályát, és mindenképp egy jó és szép alkotásról van szó, amiből néhány javítással már-már kiemelkedő pálya lehet, magyar szinten mindenképp. A részletes elemzésemet elküldtem privátba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 05 szomb., 22:55 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
embertervez!

Köszönöm hogy letesztelted a térképem! Amit pozitívként jelöltél meg, azon elem-típusokat megtartom további térképeimbe. Én azt vontam le hogy a látványvilága a térképnek neked tetszett. Ezt a következő térképeimbe is bele szeretném tenni.
A negatív dolgokból pedig levontam a tanulságot. Ezek a hibákat megpróbálom kiküszöbölni a következő térképemre. Látom van fejlődni valóm abban, hogy a térképet a lehető legjobban be tudjam állítani.
Így teljesen igazat adok neked.

És persze várom a többiek kritikáját is. Mind az építőt, hogy tudjam mit építsek bele a következő térképeimbe :wink: És persze a negatív kritikát is, mert anélkül nem tanul az ember :wink: !

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 05 szomb., 23:49 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nno, én is leteszteltem a pályát, az elemzést küldöm én is privátba, oszt alaposan olvasd át a pozitívat és negatívat is! :wink: Egyébként tömören összefoglalva nekem tetszett a pálya, de ugye jól sejtem, hogy ez várhatóan egy kampány első része lesz? :wink: Mert akkor van végre riválisom. :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 05 szomb., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A pozitív dolgokat megtartom a tarsolyomba, hogy a következő pályáimba is beépítsem. A negatívakból pedig tanulok, így persze hogy átolvasom. Mivel ez az első H3as pályám, így tudom hogy még fejlődnöm kell, amit a következő pályámban remélhetőleg tapasztalni fog a kedves játékos :wink: .
De nem gondolkodom hadjáratban, a történet végével igazán csak azt akartam elérni hogy a történetnek ne legyen ott vége, hanem továbbgondolható legyen. Ha már elértem hogy valakit megfogjon, elérte célját a térkép :wink: . Bár túl erős utalás lett egy következő térképre, úgy gondolom nem érdemes folytatni, mivel nem elég kidolgozott a történet. De majd kiderül. A kritikára majd egy szerk.-el reagálok hogy ne legyen felesleges hsz.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 0:09 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
HUNLorcs írta:
ugye jól sejtem, hogy ez várhatóan egy kampány első része lesz? Mert akkor van végre riválisom. :P


Nekem is ez az érzésem támadt a felvilág kipucolása után, s az alvilág megerősítette, de ezek szerint tévedtünk :D Amúgy azt javasolnám, hogy javítsd ki a pályát, az én, vagy a többiek tanácsai alapján, mert látszik a befektetett munka, és kár lenne érte mert sokat ki lehet hozni belőle.

A rivális miatt pedig ne aggódj Lorcs, ha befejezem a két XL-es pályámat, akkor folytatom a 6+6 pályás kampányomat, ami megígérhetem nagyon durva lesz :D Sőt ha érdekel az egyik (2.) pályát én is elküldhetem, ami bár nincs teljesen kész, de játszható állapotban van :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
A pályát természetesen kijavítom, csak megvárom hátha más is leírja észrevételeit. Addig meg kitalálom mi legyen a következő pálya története :wink: . Reményeim szerint miután kijavítom ezt a térképet kicsit többet megtudok arról hogy " mi kell a népnek " :D .

_________________
Üdv, Zsee


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsee 2011 nov. 06 vas., 0:41-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 0:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Szerintem mindenképp folytasd, megéri belefogni a következőbe, elhiheted. :wink:

Embertervez, várom a tiedet is aztán majd összemérjük! :D

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 174 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség