Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 174 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 0:41 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
És akkor HUNLorcs észrevételeire is reagálnék :wink:
Úgy látom hogy a "földrajzi megoldásaim" nálad is jól vizsgáztak, aminek nagyon örülök. De most már világosan látszik, a beállításokkal van a baj. Ezekre a jövőben jobban oda kell majd figyelnem, mint arra rá mutattál. A hibákat szorgosan gyűjtögetem, hogy a javított verzióban már ne legyenek alapvető gondok. Gondolok itt az alvilági szövetségesek megerősítésére, kedves sámán barátom gyengítésére, elmenekülő akadályaimtól egészen a játékot erősen megsegítő varázstárgyak megjelenéséig.
Én úgy látom biztató és építő kritikát kaptam, mind pozitív, mind negatív formában.
Úgy gondolom a pályaméret adta lehetőségeket kihasználtam. A történetben ennél sokkal több is van, ezt nem tudtam kihozni. A beállításokon pedig sok finomítani való van. Összességében elégedett vagyok magammal, hogy mondhatni ösztönző visszajelzéseket kaptam :) Majd erre a két dologra plusz időt kell szentelnem, az éppen adott térképméretet pedig úgy gondolom bármikor ki tudom használni. És persze a továbbiakban is kétszintes térképekben gondolkodom.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 2:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
HUNLorcs írta:
Embertervez, várom a tiedet is aztán majd összemérjük! :D


Elküldtem neked emailben a kampányom 2. pályáját, igaz nincs kész teljesen és a történet egésze is hiányzik, de kérlek vess rá egy pillantást mapeditorból legalább (aztán hamar kiderülhet, hogy egy külön tanulmányt is megérne, mert szerintem nagyon elborult egy pálya lett/lesz) :D :twisted: Ki is lehet próbálni bár abban nem vagyok biztos, hogy minden úgy működik már most ahogy kell, de amúgy végigjátszható. Kíváncsi vagyok a véleményedre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 06 vas., 3:45 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Megnézegettem, röviden le is írtam a véleményemet. Szerintem elég jó lesz. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 07 hétf., 16:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Javítottam a beállításokon, így ma elküldöm mindenkinek az "Ítélet pengéje 1.1"-et :wink: . A gyors tesztjáték alatt ( utolsó 2 órám elmaradt :D ) minden rendbe volt. Kivettem a panaszolt varázstárgyakat és még párat, a megelőzés kedvéért, a fontosabb lénykupacok már nem menekülnek el, a panaszolt lvl 7 dewling problémát megoldottam. Az alvilági ellenfeleknek adtam egy kis segítséget. Remélem mostmár valamivel jobb térképet tudok a kezetek ügyébe adni.
Elküldve!

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 07 hétf., 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Nekem nem küldted el


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 nov. 07 hétf., 22:35 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Amit elküldtem játszhatatlan, ezért elnézést! Saját hibámból piszkusul elmentettem, így kénytelen leszek vele jó sokat eljátszogatni :? Elég sok mindent rontottam el pár rossz kattintással :roll: . Igyekszem javítani, és talán végre sikerül elküldeni egy normális térképet. Nem tudom mikor tudom rendbe hozni, de ma-holnap biztosan nem... így hát kérek egy kis türelmet. Nem szokásom szándékosan trehány munkát kiadni a kezemből, de hát most ezzel így sikerült :? .

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 3:10 

Csatlakozott: 2012 jan. 02 hétf., 2:46
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv! :-))
Néven még nem gondolkoztam :D lehetne mondjuk... "The lost world"
Nevem: Széplaki István (Loneknight) Nem a pálya, :D csak az az által ihletett művésznevem :)
Heroes 3 Complete edition 4.0
A pálya alapvetően arra készült, hogy hatalmas tápos hősök, óriási seregekkel összecsapjanak, egy szép és szemet gyönyörködtető kidolgozottságú pályán, ami ráadásul többé kevésbé ki is van egyensúlyozva! Hát igen nem könnyű, 2-szer teszteltem élesben apukámmal, ahol megpróbáltam kiszűrni az összes lehetséges hibát. (A loneknight, ötödik elem, legnagyobb uralkodók pályákat megnyertük szóval nem vagyunk olyan bénák :D )

http://www.megaupload.com/?d=PVHZW5A4

Rövid pálya leírás:
6 fajjal lehet kezdeni:Necro,castle,rampart,fortress,tower,stronghold
A fort és a stronghold számára elérhető a resurrection, town portal és a meteor shower spell tekercsek formájában.
Minden várban be vannak állítva a varázslatok, szóval nem kell aggódni miattuk.
Scouting és társai kilőve ;)
Találkozás a 2-6 hónapnál várható :D attól függ ki hol kezd, mit csinál.
El-elszórva vannak kapuk, sátrak, teleportok, utópiák, kirakható artik.
A városok főhősok el vannak nevezve, szóval könnyebb tájékozódni town portallal.
A gépek erősítve vannak, pénzzel, lényekkel. Úgy vettem észre, hogy nem szórják széjjel a hőseiket, hanem szép nagy seregekkel közlekednek felfoghatatlan útvonalaikon. Nem legyőzhetetlenek, de számolni kell velük, meg tápnak és izgalom fokozásnak is jók ;)
Van egy kis befejezése is.
Vannak tápsárkányok is, mindenkinek egy féle.
fejenként 5 vár mindenkinek.
3 kontinens,3+1 utópia, kontinensenként 2 játékos köztük vannak az utópiák, jól őrizve.
Habár én szerkesztettem a pályát, úgy gondoltam Xeron cuki kis préda és betámadtam, kiderült, hogy böszmébb, mint hittem volna :D de csak idő kell.
Van tenger és ott is lehet közlekedni, de persze ott is el van zárva ideiglenesen minden amit tényleg el kell zárni!
Idővel meg fognak jelenni idegen (teal pink) hősök, akik mindenkire támadnak.
Van egy kis befejezése is a pályának, de az már csak amolyan levezetés, annak akit érdekel, nem kötelező.
Multira készült!

Ha egyedül akarsz játszani vele, akkor a szintet rakd fel impossible-ra ha nem elég nehéz, akkor adj több tápot a gépeknek, lehetőleg szisztematikusan(a távolabbi erősebb), de ezt már tudja akit érdekel.
Azért neveztem el 1A-nak, mert első sorban kiadta a szerkesztő és sokat vacakoltam vele!
kb. 20-30 órát vett igénybe
Ha fontos a név, akkor legyen : The Lost World, de nekem igazából mindegy :)
Jó szórakozást mindenkinek, aki kipróbálja!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 10:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Szia, ígéretes a térképed a leírásod alapján.
Miért nem a versenybe nevezel vele?
http://heroes.hardwired.hu/versenyek/eg ... terkep.php

Ha így tennél, akkor olvasd el a fenti (itt a honlapon is megtalálod, ha a link nem jó) szabályzatot, a Térképszerkesztős Fórumban a versenyző témát, és utána szállj be a versenybe...! :wink:

Üdv:

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 jan. 02 hétf., 22:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Krityó írta:
Szia, ígéretes a térképed a leírásod alapján.
Miért nem a versenybe nevezel vele?
http://heroes.hardwired.hu/versenyek/eg ... terkep.php

Ha így tennél, akkor olvasd el a fenti (itt a honlapon is megtalálod, ha a link nem jó) szabályzatot, a Térképszerkesztős Fórumban a versenyző témát, és utána szállj be a versenybe...! :wink:

Üdv:


Üdv Bátor Harcosok!

Már megtette... :wink: Átküldöm hamarosan... :) Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 17:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Hali itt is Minden harcos kedvű játékosnak! :D

Lenne egy kész térkép, amit publikáltatnék, csak nem tudom hogyan.

Gyors bemutatás:

A térkép címe: Titan's Gladius
Készítők: ArchDruid és Embertervez
XL-es méretű, két szintes,
A játék célja a Titan's Thunder nevű kard darabjainak összegyűjtése, és a kard birtoklása.
4 kezdő frakció van, mégpedig Castle, Rampart, Tower és Fortress. A pálya négy csücskéből indulnak, kiegyenlített esélyekkel. A játék során meg kell küzdeniük egymással is, és időről időrre egyirányú teleporton át támadó pokolbeli szörnyekkel, nekrókkal és barbárokkal is.

Elég sok rejtett titok van a pályán, szemfülesnek kell lenni, hogy mindet megtalálja az ember. Többet nem mondanék, próbáljátok ki, amint kikerül.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 17:31 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Már nagyon várom :D

Így elsőre azt gondolom, számomra az egyetlen fekete pont az lesz, hogy nem lehet Dungeon-el lenni :? De ennyi baj legyen vele... majd kipróbálom kasztlival meg távörrel :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 19:14 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Dungeon is van benne. Egy db, a kazamaták mélyén... :D nem sok, de legalább van. Viszont sárkányokat dögivel lehet gyűjteni.

De ez a harc most a jó népek között dúl, és a gonoszok is támadnak.

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Akkor ez csak egy fél fekete pont lesz :D Remélem hamarosan letölthető lesz :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 12 szer., 23:21 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Én is várom már a letöltő linket, mert kell a suliba a pálya :D
(nem félreérteni, van olyan, amikor 3 óra lyukasom van 2 tanóra között )

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 13 csüt., 14:29 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Felraktam, a pályát, most már bárki számára elérhető. Innen lekaphatjátok:

http://data.hu/get/5561327/H3_map_Titans_Gladius.rar

(észrevételeket, ötleteket, esetleges hibákat és élménybeszámolókat ide legyetek szívesek jelezni, vagy privát üzenetben! Köszi!!)

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 nov. 30 pén., 22:33 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Vállalkozó kedvű tesztelők, Figyelem!

Van itt egy 99%-ban elkészült H3-as pálya, amit tesztelni kellene. L-es méretű, 6 választható játékos van, minden nép engedélyezett. Ami még hiányzik belőle, az az ideális beállítás (hogy ne legyen se túl nehéz, se túl könnyű) Aki végigtolná, szívesen venném, ha írna róla egy értékelést, és javaslatokat, hogy mit változtassak és mennyire.

http://data.hu/get/5882049/Grail_recovery.rar

Itt pedig egy korábbi, embertervezzel közösen alkotott pályánk van, csak lejárt a data.hu-s letöltő link, így feltöltöttem újra. Ez is játszható állapotban van, akinek van kedve hozzá.....:)

http://data.hu/get/5882050/Titans_Gladius.rar

Jó játékot!

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 02 vas., 12:46 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Kedves ElderOne!

A grálos pálya gyönyörű, iszonyú hangulatos! Látszik, hogy dolgoztál vele rengeteget... Az ötleted egyszerűen zseniális!

De megeszem a kalapomat, ha valaki a papírra másolt eventek alapján összerakja a térképet, ahol tényleg egy rossz lépés a hallba vezet! :) :D

Szerintem sokat fogsz csuklani... :)

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 03 hétf., 21:31 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 05 hétf., 19:41
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Miskolc
Beorn the Shapeshifter írta:
Kedves ElderOne!

A grálos pálya gyönyörű, iszonyú hangulatos! Látszik, hogy dolgoztál vele rengeteget... Az ötleted egyszerűen zseniális!

De megeszem a kalapomat, ha valaki a papírra másolt eventek alapján összerakja a térképet, ahol tényleg egy rossz lépés a hallba vezet! :) :D

Szerintem sokat fogsz csuklani... :)


Köszönöm!

Ezt igazán jó olvasni! :)

Főleg Tőled! Kár is tagadni! Az Ötödik Elem Nagy hatással volt Pályaépítői előremenetelemben! :P
....
Pedig nem egy bonyolult pálya. Csak egy szabályos hatszöget formáltam, aztán próbáltam kicsinosítani. Egész jól sikerült...

_________________
Congratulations! All your enemies have been defeated. You are victorious!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 08 szomb., 0:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A grálos pályát próbáltam úgy hatféle tömörítővel (winrar 4.2, 7zip, powerarchiver, Ark..) is kicsomagolni, de mindegyik azt jelzi, hogy 59.3 KB méretű és 0 db fájl található benne.
Pedig többször is letöltöttem. Ötlet?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 08 szomb., 3:14 
Avatar

Csatlakozott: 2011 máj. 09 hétf., 14:59
Hozzászólások: 457
Tartózkodási hely: Krewlod
Passz nekem lejött simán, esetleg megkérheted Eldert, hogy máshova is tegye fel (persze legjobb lenne, ha itt az oldalon is fenn lenne, de ez más téma)
Magáról a pályáról pedig: egy igen eredeti alapötletet valósított meg, egy szintén nem szokványos fejlődési rendszerrel. Mindezt úgy, hogy egyébként pedig nincs túlbonyolítva a térkép (legalábbis azon része, amelyen a játék nagyrésze folyik) Természetesen a pálya kinézete az hozza az eddig megismertek színvonalát, vagyis káprázatos. Mindig el tudok képedni Elder megoldásain ezen a téren, mindig elő tud varázsolni valami újat. Kellemesen el lehet vele játszani hard szinten, üresjáratok nincsenek, imosibble pedig igencsak kihívás lehet bárkinek, mert nem lesz egyszerű begyűjteni a szükséges nyersanyagokat (bár ha ez időben megvan onnantól már sétagalopp a dolog és a kirakós jobban megizzaszt mint az ellenségek)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 174 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség