Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 31 szomb., 17:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Elképzelhető, hogy azért nem müxik, nálam az EVM-es verzión normálisan működik... (a single player módban próbáltam a pálya tulajdonságainál prószáltam ki az easy és az impossible verziókat és azok között volt eltérés)

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 31 szomb., 21:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
a probléma a kampánynál van, a kezdéskor easy van megadva, és az NEM állítható.

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 31 szomb., 22:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia!
Nos igen, sajnos ott ez a hiba tényleg fennáll :(
Sajnos a kampányoknál van még egy-két -érthetetlen- hiba, ezeket majd megpróbáljuk orvosolni a SOD-nál... Igazából nem tudom, miért van ez, hisz mi csak a texteket írtuk át, lehet, hogy valamelyik patch csinálja ezt. Azért köszi, hogy szóltál!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2003 jún. 02 hétf., 10:22-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 01 vas., 18:54 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Sziasztok!
Én is csatlakozni szeretnék az előttem szolókhoz,gratulálok a magyarosításhoz.Királyok vagytok!
Szerintem,hogy a HeroesIII Magyar lett,az eddig is népszerű játék,még népszróerűbb lessz.
A Shadow és az Armageddon is lesz honosítva?

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 01 vas., 19:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia Karesz!
A SOD-ot szeretnénk megcsinálni, terveink szerint a Heroes Táborozók kapják meg először ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: kampányhiba
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 02 hétf., 9:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:02
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Debrecen
Hello Mindenki!
Én kampányokban az eredeti angol verzióban sem tudtam változtatni a nehézségi szintet valamelyik patch után, az valószinűleg fixre állítja a nehézséget (de ez nem biztos :) ). Ez mondjuk azért jó mert a későbbi pályákon mem lehet őket lejebb venni. De profiknak azért rossz mert ők meg feljebb nem tudják venni. Van egy leirásom ezt hogy lehet kiküszöbölni, egy fájlban kell hexában változtatni egy bejegyzést, majd megirom.
Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 06 pén., 17:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Tegnap óta nálam is magyar a Heroes3! Szerintem pöpecül össze lett dobva a magyarítás, nekem nagyon tetszik. Őszinte hála és köszönet mindenkinek, aki részt vett benne :wink: .

Kazakh the boldog 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 07 szomb., 13:08 

Csatlakozott: 2003 jún. 07 szomb., 0:08
Hozzászólások: 2
Szisztok!

Tudom ez egy kicsit korai még de meg szeretném kérdezni hogy a heroes4-hez lesz magyarosítás mivel nekem az van meg sajnos!?Ha jól emlékszem láttam vmelyik boltban magyarosított 4-et.Vagy tévedek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 07 szomb., 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 ápr. 18 pén., 19:06
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Haliho. :)
Igen a HomIV-nek már van magyarosítása (minden elismerésem a forditoké :lol: ) és ha jól tudom a WoW-ot (Winds of War -kiegészítő) is készítés alatt van. 8)
"De ha figyelmesebben olvasnád a fórumot akkor ezeket mind tudnád" :shock:

_________________
Dopizol


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 jún. 07 szomb., 15:07 

Csatlakozott: 2003 jún. 07 szomb., 0:08
Hozzászólások: 2
Ok köszi csak még most kezdtem el olvasni ezt a fótumot és nem volt időm végig bogarászni mindet.Ja és ezt a magyarosítást is le lehetlesz majd tölteni?
By


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 aug. 30 szomb., 20:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Hi!

Már én is letöltöttem a RoE magyarosítását és nagyon jó volt látni a megszokott dolgokat magyarul! :D :D

GRATULÁLOK A FORDÍTÓ CSAPATNAK!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 22 hétf., 13:12 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Ahoj!

Szerintem is f...rankó a magyar verzió, de egy hibát azért találtam a magyar fordításban. Nem nagy hiba, mondhatni apró, de gyakran feltűnik és sokan észre is vették. Szerintem aki fordította (nem merek nevet mondani mert nem vagyok biztos benne) belezavarodott a mondatba egy kicsit. :D A mondat akkor jelenik meg amikor egy csapat szörnyike csatlakozni kíván a hősödhöz, mégpedig pénzért. Akkor olyasmit ír ki a program, hoggy "ezek a szörnyek csatlakozni kívánnak hozzád fejenként 37 aranyért, ami összesen 3750" És amikor rákattintok nem 37 aranyat fizetek fejente, hanem 37 szörnyike csappan hozzám :!:

Egyébként tényleg szuper a fordítás gratulálok hozzá. :idea: Ja, meg még egy, a térképszerkesztőben amikor artifactot választok, és jobb gombbal megnézem hogy mit tud, a sárga alapon megjelenő magyarázat angol maradt. Egyébként az artifactokkal jól bezavartatok (szerintem nem csak engem, hanem mindenkit aki angolhoz szokott előtte és térképet szerkeszt.), mert amikor térkészerkesztéskor egy eventnél, vagy seer's hutnál listából kell kiválasztani az artit, hát soxor vakarom a fejem,hogy ez most melyik arti is... :shock: :lol: , de sebaj, meg lehet szokni. Még jó hogy tudom hogy néznek ki. de ott meg angolul maradt. (A játékban magyar!)

Na jóvan, abbahagyom, még egyszer gratula és gratula, csak így tovább!!

Üdv Cooper


FORTRESS FOREVER!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 szept. 24 szer., 19:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia Cooper!
Az észrevétel (1) jogos, mert elképzelhető, hogy tényleg maradt a játékban hiba. Volt egy kb. 2-3 hetes teszt, amin elég sok hiba előkerült, ezeket javítottuk is, de sajnos maradt benne. Köszönjük, hogy megírtad, a SOD-ban már javítva lesz benne.

A pályaszerkesztős "hibával" nem lehet sajnos mit kezdeni, mert a jobb-kattintásos szövegeket nem lehet átírni magyarra :( Azok a szövegek/üzenetek nem a játék szöveges fájljaiban vannak letárolva, hanem valahol máshol. (Még nem jöttem rá, hogy hol, de kb. valamelyik fájlban :lol: ) Szóval ez ilyen marad :( Nem tudunk vele mit csinálni.

Reméljük ez lesz a legnagyobb hiba az egész játékban.
:)

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 07 szomb., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 07 szomb., 17:00
Hozzászólások: 32
Hi! Én is letöltöttem, de nekem nem ír át mindent. A menü magyar, a szörnyek is, de a történeti morzsák meg a nevek közötti szöveg angol maradt, ez azért va, mert nem eredeti, vagy vmi más? :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 07 szomb., 22:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Én is felvetettem a egy hibát, nevezetesen hogy összekeverednek a várhoz tartozó hősök kampány módban, bár ez az angol verzióban is így van. Nem tervezitek kijavítani?

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 08 vas., 1:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Taki írta:
Hi! Én is letöltöttem, de nekem nem ír át mindent. A menü magyar, a szörnyek is, de a történeti morzsák meg a nevek közötti szöveg angol maradt, ez azért va, mert nem eredeti, vagy vmi más? :(


Igen, Taki, ez pontosan azért van. A magyarítás telepítőjében olvashatod, hogy KIZÁRÓLAG EVM-es verzióhoz ajánljuk, nem véletlenül :?

gezsa írta:
Én is felvetettem a egy hibát, nevezetesen hogy összekeverednek a várhoz tartozó hősök kampány módban, bár ez az angol verzióban is így van. Nem tervezitek kijavítani?


Szia Gezsa!
Nem terveztük ezen hiba kijavítását, mi csupán átírtuk az angolt magyarra. :(

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 09 hétf., 19:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Nekem itt csak egy kérdésem lenne:
Miért épp az EVM-es verzióhoz készült el a magyarítás?
Akkoriban ez volt a legfelkapottabb verzió?
Vagy szavazás volt és erre jött a legtöbb szavazat?
Azért kérdem, mert itt is és amúgy is sokakat ismerek, akiknek van H3 RoE, de egyiknek sincs meg az EVM-es verzió...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 09 hétf., 19:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Hát ez nem egy kérdés lett... de azért talán nem hiába kérdezem. :lol:

Ui:Más: Menyus! Küldtem neked pár privit. Megkaptad? Mert várom rá a válaszokat, de még nem jöttek.
Bocsi, hogy itt nyíltan kérdezem, de azt vettem észre, hogy néha nem működik a privi küldés...

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Ja , még valami: Nem kéne mindent magyarítani ! Majdnem hanyatt estem, amikor egy csapat gremlin-re vittem a kurzort és ezt láttam: "egy bandánnyi tanonc" :shock: :shock: !! Ezzel csak az volt a problémám, hogy idáig nem nagyon láttam olyan fantasy könyvet, amely megpróbálta volna lefordítani - ennek az egyébként gyakori fantasy szereplő lénynek - a nevét, lévén hogy nem igazán létezett értelmes magyar fordítása... Meg kéne talán barátkozni a gondolattal, hogy némely lény nevét egyszerűen nem lehet és nem is érdemes lefordítani , mert egyszerűen nincs magyar megfelelője !
Nem folytatom ezt a gondolatsort , mert még azt hinnétek hogy csak bele akarok kötni az egész munkátokba , pedig igazán nagyon jól sikerült :!: :!: :!:

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 1:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
gezsa írta:
Ja , még valami: Nem kéne mindent magyarítani ! Majdnem hanyatt estem, amikor egy csapat gremlin-re vittem a kurzort és ezt láttam: "egy bandánnyi tanonc" :shock: :shock: !! Ezzel csak az volt a problémám, hogy idáig nem nagyon láttam olyan fantasy könyvet, amely megpróbálta volna lefordítani - ennek az egyébként gyakori fantasy szereplő lénynek - a nevét, lévén hogy nem igazán létezett értelmes magyar fordítása... Meg kéne talán barátkozni a gondolattal, hogy némely lény nevét egyszerűen nem lehet és nem is érdemes lefordítani , mert egyszerűen nincs magyar megfelelője !
Nem folytatom ezt a gondolatsort , mert még azt hinnétek hogy csak bele akarok kötni az egész munkátokba , pedig igazán nagyon jól sikerült :!: :!: :!:


Szia Gezsa!
Teljes mértékben egyetértek veled, hidd el anno. mikor elkezdtük ezt az egész magyarítósdit, elég sok dilemmát okozott, hogy mik azok, amiket le kellene fordítani és mik azok, amiket nem. Végülis úgy alakult, hogy a várak neve maradt angol, viszont mindenhol máshol ahol tudtunk magyarosítottunk. Ez lehet, hogy egy-két lény esetén tényleg hiba volt, előfordult olyan is, hogy jobbnál jobb nevek voltak egy-egy lényre, de ott is ugye csak 1-et lehetett kiválasztani, hisz egységesnek kell lennie az egész játéknak. A jobb kattintásos résznél van még 1 bug: nem írja ki rendesen a mennyiségeket. Ezen is javítottunk volna, de mivel a szövegeket egyetlen txt fájlból hívja meg mind a "jobbkattintásosszövegnél", mind a játék többi részén, ezért inkább 'bevállaltuk' ezt a kis hibát, minthogy mindenhol rövidítéseket lásson az ember.

Tudom, van a magyarosításban bőven hiba, de azért így első próbálkozásnak szerintem nem lett ez olyan vészes! Ígérem a H5 jobbra fog sikerülni :wink:

Üdvözlettel,
Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 63 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség