Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 175 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 19 pén., 8:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 8:57
Hozzászólások: 4
gezsa írta:
SuMMer, egyetértek veled! Egy arkangyal legyen pasi! Ez a rajz amúgyis olyan gusztustalanul mangás :x :x

Nekem a mangával nem lenne semmi bajom, de ne a kedvenc játékomban...
Egyébként elég nagy anime rajongó vagyok... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
A képek szerintem is bíztatóak és az is, hogy a fórumokon elhangzott javaslatokat, igényeket megfontolják, hogy mi kerüljön bele.
Az arkangyal nekem sem tetszik annyira... Nem a kép a rossz, hanem tényleg inkább férfinak kellene lennie... Azért ez legyen a legnagyobb hiba! :lol:
Viszont igazatok lehet abban, hogy ha nem vigyáznak a játék el fog halni a szépségben.
Az egészben csak azt sajnálom, hogy még 2 évet várnom kell rá.
Bizakodjunk! Talán nem rontják el. :D

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h4 doboz
HozzászólásElküldve: 2004 feb. 10 kedd, 19:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 08 szer., 18:17
Hozzászólások: 3376
Tartózkodási hely: New-Erathia
Robin Hood írta:
menyus írta:
Sziasztok!
Az új heroes5-ös képek még szinte ki sem hűltek, rögtön itt egy újabb, mégpedig a H5 dobozáról. Egy lelkes heroes rajongó elkészítette az arkangyal képből a h5 -egyik lehetséges- doboztervét, ami ugyan nem hivatalos és biztos, hogy nem is így fog kinézni, de szerintem akkor is mindenkinek "szemet gyönyörködtető látvány", hogy bizony, jön a Heroes 5!!!

Kép

Az a baj, hogy nem tudjok, hogy mikor fog pontosan megjelenni(még szerencse, hogy az internetről 1 hónappal előbb lehet leszedni a játékot).
A képek egyszrűen fantasztikusak! :D :D


Honnan lehet leszedni 1 hónappal korábban a játékot?
Ez valami illegális dolog, vagy fizetős?

_________________
Kép

Freemy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 05 pén., 15:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 07 szer., 15:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Budapest
Freemy: Illegálisan mindig előbb lehet, mint legálisan.

Mindenki parázik az erős A.I.-ért. Szerintem nem a fejlesztése nehéz, mert a heroes matematikai szempontból még mindig jócskán elmarad a sakktól. A probléma itt is egy kompromisszum-kényszer: a processzor-idő nem a szép grafikához kell, hanem az A.I.-hoz. Minél okosabb, annál jobb gépet fog igényelni az élvezetes játék.

Ennél szerintem sokkal gázosabb a teszt. Tudniillik egy-másfél év alatt ki lehet fejleszteni egy játékot, de mire az összetevők paramétereit szélsőség-mentesen beállítgatják, az másik öt év. (Erre van az a saját dillettantizmusukat bizonyító intézmény, hogy patch).

DiLaen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 19 pén., 0:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
ja a gép teljesítménnyel valóban gondok lehetnek a H5-ben. Viszont a képek magukért beszélnek az alapok tényleg tetszenek, de ne hamarkodjunk el semmit. Sok emberrel beszéltük és sokan félnek,hogy olyan erős alt akar a szerkeztő csapat,hogy az még gyengébb lesz mint valaha. remélem sok újítás lessz és hogy megpróbálják a H3 mintájára egyengetni . A h4 ben nekem a map szerkeztő nagyon nem tetszett . remélem lessz módjuk ezt is rendesen megoldani. Jó ötletnek tartanám azt is,hogy intrókkal lehetne találkozni a pálya közepén is.
(Pl bözsi manó megtámadja a seregedet és ezt egy intróba mutatni,hogy egy manó támad feléd kardjával stb).
Bízom abban,hogy most is legalább 8 vár lessz és nem követnek el olyan hivákat hogy a démonokat összedobják a necrokkal meg a dungeont a fortressel.
Bye. tobi :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 19 pén., 0:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Hidra a dungeon oldalán, az még nem annyira gáz, lévén elég gonosz jószágként emlegeti a legtöbb fatasy irodalom. Viszont visszajöhetnének az elfeledett lények! Kinek volt útjában a gorgon, a gnoll, a gyíkemberek?
A mágiarendszerrel is remélem csinálnak valamit. Annak hogy a bless mondjuk "rend" a curse meg "káosz" mágia... na ennek se füle se farka.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 19 pén., 9:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Ja , én se értettem sose ezt a mágia rendszert. nagyon bonyolúltan tették ezt össze.
És én is szívesen látnám a gnollokat a lizardeneket és a goblin lényeket is. Én nem halottam még olyan fantasy játékot amibe ne lett volna goblin még a D2 be is van. És a pálya szerkeztőt remélem a H3 alapjaira csinálják meg bár Avanger valamikor említette,hogy neki a H2 map szerkeztője jobban tetszett mert az követi a játék hangulatát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 20 szomb., 10:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Sziasztok.
érdekes dolgot írok le most nektek amit már többen felfedeztek . Megnéztem két régi heroes 5. ös képet ami az első képp került fel a honlapra.
Fire bird és Necromancia castle.
Nos ezek nem nagyon hasonlítottak azokra a képekre amit fentebb láthattunk és eggyáltalán nem követik a "Japán" rajzifl szerű stílust. nektek mi a véleményetek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 17 szomb., 16:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Fabrice Cambounet ígéreteihez híven szépen ápolja a kapcsolatokat a Heroes fanokkal, így újabb információkkal lettünk gazdagabbak H5 téren. A hivatalos bejelentést ugyan az E3 utánra halasztják, annyit azonban elárult, hogy a folytatásban eltérő megközelítést próbálnak ki és a hősök sem vesznek aktívan részt a csatákban (e téren vissza a heroes3-hoz). Kíváncsian várjuk a további fejleményeket, ízelítőnek pedig itt egy újabb kép is.

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 17 szomb., 19:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 17 szomb., 1:03
Hozzászólások: 81
Sziasztok. Ez a kép nagyon nagy komolyság igen király nekem tetszik.
Gondolkodtam rajta , hogy melyik lény is ez vagy , hogy teljesen új származék lenne ez a szörny.?
Olyan mint egy minotaurusz vagy egy démon de lehet , hogy ős ördög.
Mindeggy az biztos , hogy gőz erővel folynak a munkálatok . Remélem nem okoznak csalódást


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Pajkos Patas :)
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 17 szomb., 21:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Hat ezt a "pacit" probalja majd valaki betorni ! :twisted:

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 17 szomb., 22:51 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Nekem csalódást fognak okozni. Sajna nagyon anime stílusúnak néz ki az egész. Tudom, hogy az a divatos, de nekem akkor sem tetszik! Maradok a H3 híve úgy néz ki.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Borura-Deru:)
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 19 hétf., 22:20 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Szerintem foloslegesen aggodsz Gezsa.
Mindenki arrol almodozik, hogy valami "uj" lesz a kov. reszbe.
Tessek grafikailag mar ujjitasokat latunk es ez sokkal jobb otlet mint atszerkesztgetni az elozo reszek figurait.
Grafikai resznel tenyleg latszodik, hogy lesz veratomlesztes !!!
Az Anime style az nem gaz, bar ez az en velemenyem ezzel nem kell egyeterteni.
A jatek reszenel meg who knows ? :roll:
Majd idovel kiderul.
Oruljunk inkabb annak, hogy a Project fentmaradt(!) mert ugye siman sulyesztobe is kerulhetett volna a 3DO osszeroppanasa utan.

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 20 kedd, 1:55 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
-N-: Az Ai és az újítások tömkellege miatt nem aggódom, biztos lessz elég ha szeretnék megnyerni maguknak azokat a játékosokat is, akik inkább maradtak a jó öreg H3-nál. Akár tetszik a H4 híveinek akár nem: nagyrészt elmondható, hogy akik előbb ismerték meg a harmadik részt, azoknak a jó részének mai napig is az maradt a nagybetűs "HÍRÓZ".
A Grafikáról csak annyit, kinek tetszik kinek nem, ízlés dolga, engem mindenesetre erősen zavarna, ha a hősömnek hétéves gyerek arca lenne meg fél arcot betöltő szeme... Valahogy nem tudnék azonosulni vele. Szépnek szép az anime stílus, csak nekem kissé giccses, nekem nem jön be ez a komolytalan keleti stílus. Őszintén és összefoglalva az vele a bajom hogy egyszerűen nem illik egy stratégiai játékhoz, a heroes világához meg végképp nem(előre elborzadok hogy fog kinézni egy zombi anime stílusban :?: ). Igaz, másik stratégiai kedvencemnek a Disciples2-nek van némi ilyen beütése, de az még az elfogadható határon belül van, nincs túllihegve.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 20 kedd, 10:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
nem tom mit sírtok.
az eddigi képek alapján leanimézni a h5öt meglehetősen merész. Nézzétek már meg azt a lovagot és angyalt: ARÁNYOS! Nem anime. Akkora szájuk van, amekkora kell, nincs fültől fülig, stb...

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Kohomm...
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 20 kedd, 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Hat, ja, hat ja Gezsa.
Igazandibol megertelek akinek nem jon be annak felesleges tulmagyarazni ezt a dolgot.
Amugy a 100% Anime szerintem is eros lenne(!), de Credonak is igaza van abban, hogy a kepek nem hasonlitanak igazan Anime karakterekre.
Foleg ez az utolso patas.
Az angyalka meg egyszeruen ruller.
A fejpantos lovag egy kicsit meresz nekem, de majd meglatjuk mit hoz a kov. honapok.
Amugy meg en abszolute kemeny dio vagyok ezen a teren mert en vagyok kb. az egyetlen aki meg mindig belevonna a High Tech-et a Might & Magic vilagbol a Heroes vilagba.
Vagyis igen is ugraljanak lezerpuskas gnomok :twisted:
De csond mert a vegen meg megint kirobantok egy haborut ebben a temakorben mint ahogy tettem ezt valamelyik topicba anno. :roll:

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Kohomm...
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 21 szer., 13:57 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
-N- írta:
Hat, ja, hat ja Gezsa.
Igazandibol megertelek akinek nem jon be annak felesleges tulmagyarazni ezt a dolgot.
Amugy a 100% Anime szerintem is eros lenne(!), de Credonak is igaza van abban, hogy a kepek nem hasonlitanak igazan Anime karakterekre.
Foleg ez az utolso patas.
Az angyalka meg egyszeruen ruller.
A fejpantos lovag egy kicsit meresz nekem, de majd meglatjuk mit hoz a kov. honapok.
Amugy meg en abszolute kemeny dio vagyok ezen a teren mert en vagyok kb. az egyetlen aki meg mindig belevonna a High Tech-et a Might & Magic vilagbol a Heroes vilagba.
Vagyis igen is ugraljanak lezerpuskas gnomok :twisted:
De csond mert a vegen meg megint kirobantok egy haborut ebben a temakorben mint ahogy tettem ezt valamelyik topicba anno. :roll:


-N- hogy te milyen színes egyéniség vagy :lol:

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 21 szer., 19:32 

Csatlakozott: 2003 ápr. 11 pén., 22:46
Hozzászólások: 9
Csak az a lényeg, hogy jó legyen.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Kohomm...
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 21 szer., 22:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:32
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: New York
Cseho írta:
-N- hogy te milyen színes egyéniség vagy :lol:


Csak
tudnam,
hogy
miert
irod
ezt
rolam
? :roll:

_________________
Maradok tisztelettel.:
-N-


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Kohomm...
HozzászólásElküldve: 2004 ápr. 22 csüt., 7:41 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
-N- írta:
Cseho írta:
-N- hogy te milyen színes egyéniség vagy :lol:


Csak
tudnam,
hogy
miert
irod
ezt
rolam
? :roll:


Hmmm nem is tudom................ :lol:

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 175 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség