Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 175 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes 5 morzsák
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 11:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Kép

A Heroic Corner elkezdte faggatni az Ubisoft producerét, Fabrice Cambounet-et Moszkvában. A fiatalember elmondta, jelenleg nem áll szándékukban feldolgozni újra a Heroes IV-et. Sokak aggódnak a grafika miatt, hogy japán rajzfilmes, esetleg Final Fantasy-s lesz, de ezt is megcáfolta emberünk: az előző két részhez képest sokat fognak fejleszteni a grafikán, de saját elmondása szerint, ha egy Arkangyal kezében kard van, akkor az már nem túl Final Fantasy-s... Valamint elhagyta a száját egy olyan válasz is, mely szerint teljesen 3D-s lesz az ötödik rész... Gépigény terén pedig állítólagosan a mai konfigurációkon tökéletesen fog futni. Sokan érdeklődtetek a megjelenésről: erről is van infó, még pedig az, hogy körülbelül 1,5 hónapja kezdték el a munkálatokat, és csak egy a biztos: nem jövő év a megjelenést hozó dátum. Egy új artwork is megjelent ennek örömére, ezt a képre kattintva nézhetitek meg.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2003 dec. 15 hétf., 22:09-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Ez már azért hír értékű! 8)

Remélem nem csak a grafikáján dolgoznak 2 évet a srácok, hanem leporolják a H3 A.I. -jét, és kreálnak végre egy normális gépi ellenfelet!

És azt is remélem, hogy olvasgatnak fórumokat, meg kritikákat, ami alapján hozzáigazítják egy kicsit a játékot a végfelhasználók (mi, júzerek) igényeihez.

TT


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 18:33 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Hát ja a grafikán kívül új A.I is kéne.
Nem egy Half Life 2 vagy Doom3 szintűre gondoltam,hanem egy pont elviselhetőre.
Mondjuk az a teljesen 3D-s érdekes lenne (Disciples2) :D
Ha már sok időt fektetnek bele legyen qrva yoo játék :mrgreen:

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes 5 morzsák
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 21:57 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
menyus írta:
Gépigény terén pedig állítólagosan a mai konfigurációkon tökéletesen fog futni.

Ami azt illeti, ha jól emlékszem a HOMM4-hez is valami 400 MHz-es gép, és 64 Mbyte RAM volt az ajánlott, és ettől függetlenül az én 550 Mhz-es PIII-as gépemen a 2.2-es patch-csel akadozott a grafika(főleg mocsárban), egy nagyobb pályán pedig mehettem kávézni, amíg a gép meglépte körét(a kampányok még úgy elmentek).


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 22:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Új képek érkeztek!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára menyus 2003 dec. 16 kedd, 16:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: gépigény
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 15 hétf., 23:15 

Csatlakozott: 2003 dec. 11 csüt., 23:02
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Tiszaföldvár
Hi!

Mit jelent az, hogy: "mai konfiguráció"?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 0:59 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

A rajzok nagyon szépek és bíztatóak.
Engem egy dolog zavar:
Úgy néz ki inkább a 4-re fognak építeni mint a 3-ra. Ami alapból nem lenne baj, csak félő hogy így a 4-nek egy folytatása lesz, és titkos vágyam - hogy a jó öreg H3 feeling visszatér - nem teljesül. :(
Bítató az is, hogy a grafika teljesen 3d-s lesz. Remélem hogy a várakban lehet majd "közlekedni", tehát nézetet váltani, bemenni épületekbe, kikötőbe, a varázstornyokba, esetleg a dwellingekbe.

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Szasztok!

Na most azt nem tudom, hogy továbbra is az NWC a programozó csapat, vagy az UBISOFT? Mert az utóbbi az csak kiadó nem?
Mondjuk azért ha a kiadó akar valamit egy játéktól, akkor jobb esetben addig hajtja a borostás bitagyúakat :) , amíg olyan nem lesz, amilyennek elképzelték...

A rajzok szépek-szépek, de a 4 is szép grafikailag! Művészi hajlamúak már a 4 pályaszerkesztőjében is gyönyörű dolgokat tudtak készíteni, és most nem a beépített pályákra gondolok!
Szóval bíztatóak a jelek, de azért van okunk félni...

TT (kicsit pesszimista)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 15:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
TT írta:
Szasztok!

Na most azt nem tudom, hogy továbbra is az NWC a programozó csapat, vagy az UBISOFT? Mert az utóbbi az csak kiadó nem?
Mondjuk azért ha a kiadó akar valamit egy játéktól, akkor jobb esetben addig hajtja a borostás bitagyúakat :) , amíg olyan nem lesz, amilyennek elképzelték...

A rajzok szépek-szépek, de a 4 is szép grafikailag! Művészi hajlamúak már a 4 pályaszerkesztőjében is gyönyörű dolgokat tudtak készíteni, és most nem a beépített pályákra gondolok!
Szóval bíztatóak a jelek, de azért van okunk félni...

TT (kicsit pesszimista)


Szia TT!
Szerintem (még :lol: ) nincs okod pesszimistának lenni, az Ubisoft eddig nagyon jól egyengeti a H5 sorsát... Ez abból is leszűrhető, hogy végre ők tartják a kapcsolatot a fanatikusokkal és igenis érdekli a véleményük, hogy mit újatanának ők a következő részben. Szerintem ezek a rajzok is nagyon gyönyörűek, nekem bejönne egy kis változtatás a játék kinézeten, mert szerintem a h4 is részben a 3-ról lett lehúzva grafikailag, azonban ezeken gyökeres változtatások is látszódnak (persze, ezek még csak "ártvörkök", de akkor is :)).
1-2 év múlva meglátjuk, mi lett belőle :)

+Még1 ok, amiért bizakodhatunk: A Prince of Persia-t is felkarolta az Ubisoft és milyen játék lett belőle?!! Szerintem senki nem gondolta volna ezt anno az Ubiról, de szerencsére ők jó irányba fejlődnek...

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: h4 doboz
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 16:36 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Sziasztok!
Az új heroes5-ös képek még szinte ki sem hűltek, rögtön itt egy újabb, mégpedig a H5 dobozáról. Egy lelkes heroes rajongó elkészítette az arkangyal képből a h5 -egyik lehetséges- doboztervét, ami ugyan nem hivatalos és biztos, hogy nem is így fog kinézni, de szerintem akkor is mindenkinek "szemet gyönyörködtető látvány", hogy bizony, jön a Heroes 5!!!

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h4 doboz
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 17:01 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
menyus írta:
Sziasztok!
Az új heroes5-ös képek még szinte ki sem hűltek, rögtön itt egy újabb, mégpedig a H5 dobozáról. Egy lelkes heroes rajongó elkészítette az arkangyal képből a h5 -egyik lehetséges- doboztervét, ami ugyan nem hivatalos és biztos, hogy nem is így fog kinézni, de szerintem akkor is mindenkinek "szemet gyönyörködtető látvány", hogy bizony, jön a Heroes 5!!!

Kép



Huh elég érdekesnek tűnik ez a doboz.
És igen szemet gyönyörködtető látvány :D

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 18:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 5:08
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem nagyon szépek a rajzok. Örömteli számomra, hogy az arkangyal végre nem pasi, hanem nő :wink:
Ha legalábbi ilyen jó lesz a grafika, és meggyógyítják az AI-t, akkor az se baj, ha erősebb gép kell hozzá. Legfeljebb félretesszük a zsebpénzünket :lol:
Üdv: kazakh

_________________
nimbus írta:

„mi lesz, ha ideérnek a trogodlitidok...”
hát én a heroesos tapasztalataim alapján a legkevésbé attól félek, hogy mi lesz, ha trogodlitidok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 19:07 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Szép-szép. Nem t'om, nekem már a Heroes 4 ál-3Dje sem tetszett igazán. Igaz, most a Disciples 2-t játszogatom, ha otthon vagyok, és az 3D-s és tetszik meg minden, de a Heroest én ugy szoktam meg ahogy a Heroes 2, Heroes 3 kinéz. Nekem az úgy Heroes. Félek kicsit attól is, hogy a készítők bele fognak halni a szépségbe... :?

Most ez lehet hogy egy kicsit szubjektívnek tűnik, lévén köztudott, hogy nem játszottam még a H4-gyel... De megígérem, hogy kipróbálom, amint a konfigom engedi. De egyelőre nem tetszik.

Üdv, Cooper


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 16 kedd, 20:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Az új képek nagyon tetszenek, a 3D is kíváncsivá tette a fantáziámat. De én is annak örülnék a 3D mellett, mint manticore.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 17 szer., 1:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 28 kedd, 12:54
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Szeged
Nem kell türelmetlenkedni kollégák: épp egy XL-es kétszintes brutális pályán dolgozok a H4-ben, na azt mire lejátszátok csak eltelik az az 1-2 év a H5 megjelenéséig...

:oops:

TT


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 17 szer., 9:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 29 csüt., 8:57
Hozzászólások: 4
kazakh írta:
Szerintem nagyon szépek a rajzok. Örömteli számomra, hogy az arkangyal végre nem pasi, hanem nő :wink:
...

Ne csináld már...
Az Arkangyalok férfiak (pl.: Gábriel, Mihály). Egy nőnek tűzes kardot adni a kezébe... még felgyújtotta volna az édenkertet... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 17 szer., 12:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:03
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Budapest
Nem rossz a dobozterv, csak jó lenne, ha a játék neve lenne rajta, és nem az, hogy "the might and magic of Heroes" ...:(

_________________
credo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: h4 doboz
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 18 csüt., 15:05 
Avatar

Csatlakozott: 2003 szept. 05 pén., 14:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budafok
menyus írta:
Sziasztok!
Az új heroes5-ös képek még szinte ki sem hűltek, rögtön itt egy újabb, mégpedig a H5 dobozáról. Egy lelkes heroes rajongó elkészítette az arkangyal képből a h5 -egyik lehetséges- doboztervét, ami ugyan nem hivatalos és biztos, hogy nem is így fog kinézni, de szerintem akkor is mindenkinek "szemet gyönyörködtető látvány", hogy bizony, jön a Heroes 5!!!

Kép

Az a baj, hogy nem tudjok, hogy mikor fog pontosan megjelenni(még szerencse, hogy az internetről 1 hónappal előbb lehet leszedni a játékot).
A képek egyszrűen fantasztikusak! :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 18 csüt., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
SuMMer, egyetértek veled! Egy arkangyal legyen pasi! Ez a rajz amúgyis olyan gusztustalanul mangás :x :x

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 dec. 18 csüt., 18:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:21
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Mór
Esküszöm,elsőre az Asterix-obelix rajzfilm képvilága ugrott be ezekről


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 175 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség