Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 25 hétf., 12:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Egy örömteli hírt szeretnék megosztani veletek!

15 ÉVES LETT A HEROES OF MIGHT AND MAGIC MAGYAR HONLAP!!!

Köszönjük mindenkinek a kitartást, a pozitív és negatív hozzászólásokat, kritikákat és azt, hogy részt vesztek az általunk szervezett versenyeken, táborokon, bajnokságokon! Köszönet Menyusnak és Szotyinak a honlap létrehozásáért, Gepynek az oldal csinosítgatásáért, az összes offline versenyt vezetőnek (név szerint nem emelnék ki senkit, nehogy valakit kihagyjak...) és jómagamnak (Vologya Mester), hogy van még erőm csinálni a honlapot és az online versenyeket és köszönet mindazoknak, akik az elmúlt 15 év alatt segítették a Team munkáját!

Néhány apróság az 15 év alatti munkánkról:
- átéltünk több szerverváltást...
- átéltünk több tagcserét és folyamatosan bővült a Team tagok száma...
- jelenleg Gepy és jómagam (Vologya Mester) vagyunk az oldal fenntartói, üzemeltetői...
- sikerült kiadatni 3 db Bonus CD-t a PC GURU-ban és csináltunk egy Essentials 2003 Bonus CD-t, majd a Heroes3ROE játékkal közösen is megjelent a legutolsó Essentials Bonus CD-nk...
- rengeteg magyar készítésű térképet tudtunk közkinccsé tenni (Köszönet az alkotóknak érte!)...
- H1, H2, H3 és H4, H5 és már H6 versenyeink töretlenül zajlanak, hol kibővített, hol leszűkített formában és több variációban (online és offline támadások, 1vsgép elleni havi térképek, várostrom torna, kampánytornák)...
- térkép- és háttérképkészítő versenyeink is nagy sikert arattak...
- több, mint 3.000.000 oldallátogató a 15 év alatt... (a számlálón jelenleg 2755655 fő szerepel, de a szerverváltások miatt nullázódtak a számok...)
- eddig szerveztünk 14 sikeres országos Heroes Tábort, 1 hajdúszoboszlói versenyt és nemsokára megrendezzük 21. Heroes Budapest Bajnokságunkat (9. Heroes Mugger Emlékversenyünket)...
- sajnos elveszítettük az oldal egyik jeles tagját ezen évek során, Mugger bátyó sajnos már nem élhette meg velünk eme jeles alkalmat...
- elkészítettük a H3ROE és H3SOD magyarosítást, részt vettünk a H4 és H6, valamint kiegészítőinek magyarosításában is...
- tagjai lettünk (az én képviseletemben) az UBISoft VIP közösségének (több nemzetközi fórum vezetőjével egyetemben), akiknek lehetősége van a készülő Heroes játékok fejlesztésében, javaslatok, kritikák megtételében, ezzel segítve, hogy a legújabb rész(ek) mindig élvezetesek legyenek... (Persze nem mindeg hallgatnak ránk, ez a rajongói kritikákból is kederül, de reméljük tanulnak a hibákból...)
- néhány évig a PC GURU és a SEVENM Kft. (Heroes játékok magyarországi kiadója) szponzorálta az oldalunkat, így sokan juthattatok kedvenc játékaitok lemezeihez ingyen, ha részt vettetek a versenyeinken. Ezúton is köszönjük a szponzorációs lemezeket és repi cuccokat.
- Partneroldalunk lett az RPGames oldal, melynek tagjaival közeli barátságba kerültünk...
- Megrendeztük az első (és máig egyetlen) Heroes zenei koncertet Paul Anthony Romero és Brock Summers közreműködésével, melyet közel 50 rajongó élhetett át személyesen és több százezren láthatták már a Youtube fájlmegosztón közzétett videót...
- Most hirtelen nem jut több dolog az eszembe, de még bővülhet a felsorolás...

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT HEROES OF MIGHT AND MAGIC MAGYAR HONLAP!!!

Baráti üdv,

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 25 hétf., 13:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Hatalmas gratuláció az oldalnak és a rajta munkálkodóknak, olvasóknak, versenyzőknek, mindenkinek aki valamilyen módon hozzátett, vagy hasznát látta az oldalnak, térképeknek, leírásoknak! :) Boldog 15. születésnapot az oldalnak!

Az oldal (természetesen így a rajta munkálkodó emberek) számomra rengeteget tett azért, hogy immáron 7 éve töretlenül játszom a játékkal és amikor tehetem, élőben a társasággal, akiket szintén ki kell emelni, hiszen rengeteg jó embert ismertem meg így az évek alatt! (és remélem még többet is fogok) Amikor nem lehetek jelen, akkor a többi játékos által készített térképekkel töltöm ki a hiányzó űrt :)

Én az a típusú ember vagyok, aki hamar megtud unni dolgokat, de a Heroest sosem tudnám ennyi idő után sem és ez nagyrészt az oldalnak köszönhető! :) Köszönöm a belefektetett időt és munkát, amit főképp Vologya és a többi szervező társam éveken át belefeccölt a versenyekbe, szervezésbe, teljesen megért minden egyes percet! :D :wink:

Remélem még sok évet elfogok eltölteni kedvenc játéksorozatommal és annak első számú magyar oldalán! Maradok tisztelettel továbbra is Heroes fan és Heroes Team tag:
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 26 kedd, 1:02 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Nagy-nagy gratula tőlem is! :wink: Dragon írását csak ismételni tudnám. :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 26 kedd, 11:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Boldog születésnapot! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 26 kedd, 14:48 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Én is szeretnék gratulálni és boldog születésnapot kívánni! Jó kis közösséget hozott létre az oldal, reméljük még egy jó ideig öregszik majd :P

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 27 szer., 9:34 
Avatar

Csatlakozott: 2012 ápr. 18 szer., 19:27
Hozzászólások: 119
Tartózkodási hely: Tata
Boldog szülinapot ! Jó volt olvasni ezt a kis oldaltörténelmet ... gratulálok hozzá :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 29 pén., 8:44 
Avatar

Csatlakozott: 2011 márc. 20 vas., 15:57
Hozzászólások: 521
Tartózkodási hely: Debrecen
Boldogat :)

_________________
Hol van a ló, s a lovasa? Hol van a kürt, mely úgy harsogott? A dicső napok elmúltak, mint eső a hegyen. Vagy mint a szél a mocsár felett. E szép napok nyugaton buktak alá, a dombok mögött, s a sötétségbe vesztek. Hogyan jutottunk idáig?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 29 pén., 11:15 
Avatar

Csatlakozott: 2014 jan. 03 pén., 2:07
Hozzászólások: 706
Tartózkodási hely: Érd
Boldog születésnapot! :)

_________________
Hungarian "The Terrible"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 29 pén., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2012 máj. 13 vas., 11:48
Hozzászólások: 3046
Tartózkodási hely: Winterfell, Gallifrey, meg mikor hol :D
Boldog Születésnapot! :D

_________________
“Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse...”


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 29 pén., 19:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Nem semmi, szinte el is felejtettem, pedig nagyon az elejétől vagyok itt! ;)

Gratulálok Vologya és Gepy, főként nektek, mert ti nem lankadtatok el sosem, család és miegymás mellett sem... Problémák mindig akadtak, de átkormányoztátok a honlapot mindenen...
És azért nem tudom feledni, főleg a hőskort nézve, mennyi mindent sikerült elérni-elérnünk!!!
Egyáltalán, az, hogy CD-t adtatok ki, nálam már egyfajta félisteni státuszt vívott ki... :D!
Örülök, hogy gondoltatok rám, amikor fontos munkákhoz kellett ember, és belekerülhettem a fordítók csapatába, a térképversenyek ellenőrzésébe, stb.

Magam ugyan már csak a Heroes III.-mal játszom, nem múló lelkesedéssel, sőt, nagyobbik fiam is kezdte nyáron megtanulni ezt :), de már nem vagyok aktív, viszont sokszor elmerengek a sok száz térkép feltevésére, katalogizálására, a térképszerkesztő és -értékelő csapat, rendszer kialakítására - legyek őszinte?: büszkeséggel is eltölt ezekre visszaemlékezni! :wink:

Örülök, hogy még tartjátok a frontot, néha visszanézek és a Fórumot átböngészem! :D

Üdv minden rajongónak:

Krityó, egykori Heroes Team tag, aki még ismerte Szent Menyust is :D :D :D, és bírta Mugger bátyó barátságát is...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 aug. 29 pén., 21:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Boldog születésnapot! :)

Sok szép emlék, nosztalgia... :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 9:01 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 02 vas., 2:40
Hozzászólások: 2347
Kívánok én is igaz utólag barátságokban, versenyekben, táborokban, játékleírásokban és még sok mindenben gazdag és remélhetőleg Nagyon Sok Szülinapot!

Akik pedig értünk "dolgoznak" egészségben gazdag jövőt kívánok! :wink:

_________________
Kép
Melinyel, vanima melda Lúthien, ar sinome nanye len!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 06 szomb., 11:39 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Utólag is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :D
Még 2x ennyit :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 szept. 16 kedd, 11:52 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 18 szer., 20:54
Hozzászólások: 1037
Megkésve bár de törve nem, itt is igazán boldog születésnapot kívánok! Ennyi munka, ez egy életmű egy kis szelete, de hidd el Vogyi ez még bőven fog bővülni! :) Ez az oldal úgy vélem Magyarországon honlaptörténelmet írt! Gratulálok a sikereknek is! S köszönöm mindenki munkáját, segítségét, részvételét a fórumokon, versenyeken, koncerten, térképszerkesztésekben, sorolhatnám :) Sok Heroes-al eltöltött órát kívánok a fórum résztvevőinek és még tripla ennyi időt minimum a honlapnak! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 01 hétf., 6:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Gratulálok én is a születésnaphoz!
Ritkán jelenek már meg, de Vologya növekszik a következő nemzedék, tanulgatja a heroest, igaz, koránál fogva még egyedül játszik.
Egyszer majd Peti is megjelenik köztünk.

cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 01 hétf., 23:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
cat írta:
Gratulálok én is a születésnaphoz!
Ritkán jelenek már meg, de Vologya növekszik a következő nemzedék, tanulgatja a heroest, igaz, koránál fogva még egyedül játszik.
Egyszer majd Peti is megjelenik köztünk.

cat


Üdv Bátor Harcosok!

Cat Anyus: Köszönjük szépen, ahogy a többiek gratulációit is. Öröm hallani felőled. :) Örülök, hogy növöget az új nemzedék nálatok is, mi is gyakorlunk már alkalomadtán, remélem nem kell aggastyán koromig tolnom a szekeret és lesz, aki átvegye a stafétabotot! :mrgreen: Vigyázz magadra, örülök, ha hallunk legalább néhanapján felőled! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 02 kedd, 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Üdv, Cat nagyanyó! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 08 hétf., 6:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Nyavalyás!:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség