Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Mi a véleményetek a WOG-ról?
még nem próbáltam 27%  27%  [ 40 ]
nem tetszettek a kampányok, így letöröltem 3%  3%  [ 4 ]
azért nem játszok vele, mert nem tudok angolul 3%  3%  [ 5 ]
nem tetszenek az új lények 5%  5%  [ 7 ]
nem tetszenek az új kaland-effektek 7%  7%  [ 11 ]
nem rossz 12%  12%  [ 18 ]
szerintem nagyon sirály 43%  43%  [ 63 ]
Szavazatok száma : 148
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Mi a véleményetek a WOG-ról?
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 16 vas., 20:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Bishop barátunktól kaptunk egy szép e-mailt, melyben arra kíváncsi, hogy a WOG-ot miért is nem szereti a legtöbb heroes-os. Ezen okból szeretnénk, ha válaszolnátok a fenti szavazó segítségével, hogy miért is nem jön be a WOG, illetve várjuk a személyes tapasztalatokat is a témával kapcsolatban!

Menyus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 16 vas., 21:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 17:19
Hozzászólások: 291
Szerintem az angol tudás sokat számít. Ez egy kifejezetten nyelvet szükségeltető kieg. Én arra nyomtam.
De sokat kerestem azt a pöttyöt, hogy:
Mert elcseszi a gépet :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 17 hétf., 18:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Már amennyit hallottam róla, szívesen kipróbálnám, csak nincs meg a SoD :cry:

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 17 hétf., 18:05 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Nekem nem volt vele problémám,szerintem frankó játék,bár érdekes.
Jók scriptek vannak hozzá,de kevés pálya van hozzá alapból :( (1)
Az új lények is jók, bár túl erősek. (Lord of Thunder 600HP)
Ja és igen az angol tudás az nélkülözhetetlen :!:
Egy szóval megéri kipóbálni, és ha meg teccik akkor jáccani vele :D

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 17 hétf., 19:58 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 20:59
Hozzászólások: 136
Tartózkodási hely: Budapest
Látom az angol tudás is kapott voksot. De szerintem sokan a kampány miatt vannak így a WOG-gal. Én is keveset tudok angolul, így még az első kampány pályát is alig sikerült teljesítenem. De egy single-pálya végigjátszásához - ha jól el van készítve - nem kell különösebb angol tudás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 23 vas., 6:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szerintem se olyan rossz a Wog. Tetszenek a scriptezések, bár van néhány kaland effekt (pl. egy helyről visszább teleportál), ami megnehezíti a pályát, de érdemes egyszer kibróbálni!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 25 kedd, 10:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 30 csüt., 12:27
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Lengyel
Én még nem játszottam a WoG-al, szerintem nagyon jó lehet. Honnan lehetne megszerezni mert nagyon szeretném kipróbálni illetve játszani vele. Úgyhogy ha valaki tud egy helyet ahol meglehet szerezni szoljon. e-mail: elrondsmith@egon.gyaloglo.hu Tolna megyében lakom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 25 kedd, 15:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 júl. 02 szer., 12:09
Hozzászólások: 252
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Üdv!

A WoG-o egy nem hivatalos kiegészítő a H3-hoz, és erről az oldalról is le lehet tölteni, csak kell hozzá a SoD.

_________________
"Egy parókát húzok és felveszem a kendőt
Tárcsázd a 104-et, hívd ki a mentőt
A mister a Funk, a mister a Busta
Ez itt a legjobb rím húzz el a f*szba!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 nov. 25 kedd, 17:04 
Avatar
a verbális armageddon

Csatlakozott: 2003 júl. 22 kedd, 18:23
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Komárom
Elrond Smith írta:
Én még nem játszottam a WoG-al, szerintem nagyon jó lehet. Honnan lehetne megszerezni mert nagyon szeretném kipróbálni illetve játszani vele. Úgyhogy ha valaki tud egy helyet ahol meglehet szerezni szoljon. e-mail: elrondsmith@egon.gyaloglo.hu Tolna megyében lakom.


Az oldalon a letöltés menüpont alatt megtalálod,azon belül az alja felé.
És igen,kell hozzá a SoD.
A végleges verziójut lehet innen letölteni (1.57f).

_________________
Thrilmalia - Cseho - Ragnaros EU


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 20 pén., 20:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 okt. 11 hétf., 11:12
Hozzászólások: 771
Tartózkodási hely: Pellérd City
Kifejezetten jó, hogy létezik a Wog, mivel talán érdekesebbé teszi a pályákat, több egyedi születhet, és olyan dolgokat is meg lehet valósítani, ami mondjuk Roe-ban v. SoD-ban nem. Igaz az is, hogy az egyre több patch-csel egy új játék 'alakul ki', ami nagyon hasonlít a H3-ra (ami nem baj, sőt szerintem jó!)

Üdv,

_________________
Kép
Balee / Zsibi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 21 szomb., 15:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 jan. 06 kedd, 12:03
Hozzászólások: 432
Tartózkodási hely: Debrecen
Szerintem sirály kis kiegészítő a WOG mióta ismerem csak ezzel játszom(kb 1.5 éve) és nagyon rászoktam. Már lasssacskán az jelent gondot, ha normál H3 elé kell leülnöm, mert wogban olyan csapatokat is meg tudok támadni (és legyűrni), amelyek sima H3-ban való legyőzése eléggé fáradságos. Egy kb 6000 életponttal rendelkező kommander ellen nem sok esélye van senkinek, ha jól irányítjuk a dolgokat
Ráadásul ez a mostani legújabb verzió elég stabil (legalábbis az én gépemen), így nem vág ki 5 percenként valami kacifántos hibaüzenettel
Angol tudás? hát igen, valóban kell hozzá valamennyi, dehát lassan már a sarki ABC-be is csak angolul lehetlesz bevásárolni (na jó, ott még talán nem tartunk)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 23 hétf., 8:18 
Avatar

Csatlakozott: 2003 jún. 24 kedd, 12:02
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Üdv!
Nekem csak annyi bajom van a wog-gal, hogy a 7-es szintü lényeket automatikusan a hős upgradeli fel és nem kell hozzá építen. Ráadásúl olyan erősek lesznek, hogy a vár többi lényei szinte semmit nem érnek, sem ellenük sem mellettük. Tisztelet a kivételnek, pl Mighty Gorgon.
Emiatt keveset játszodtam vele.
Nem rossz dolog, hogy valaki foglalkozik a H3 fejlesztésével, még jó vége is lehet a dolognak. :)

_________________
Minden úgy van jól, ahogy van, kivéve, ha nem lehet rosszabul.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 23 hétf., 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Nekem a körülményes telepítés, és a kicsit elszerepjátékosodás miatt nem tetszik.

Ennyi.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 24 kedd, 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 júl. 09 pén., 10:08
Hozzászólások: 78
A WOg szerintem szuperjó. Mióta feltettem, a régi pályákat is WOG alatt játszom le, mert a commander, meg a változatos kincsesládák, stb. sokkal árnyaltabbá teszik a játékot. nem olyan megyekésvégrehajtomaseerkérésétkinyíromazöldetmegalilátkéketsárgát-ízű.
Az igaz, hogy az L-nél kisebb pályákon az dönti el a játékot, kinek van hamarabb 8.szintű lénye. A WOG a pályák alapos scriptelése nélkül más játékegyensúlyt biztosít, mint a Sod/AB. Az én kedvencem mellesleg a három fejű sárkány, meg az astral spirit.
Meg úgyegyáltalán, én nagyon szeretem, hogy lehet buherálni mindent a játékon, hogy a dzsinn időnként hazavágja az arch devilt, hogy nem olyan automatikus az, hogy egy lényt a térképen mikor tudsz legyőzni. Az is marha fontos, hogy végre 99 után nem nullázódnak az értékek. Igen durva élmény volt számomra, amikor 97-es spell poweren végre összeraktam az Angelic Alliance-t, és a következő pillanatban az addig 13k-t sebző Implosion lement 600-ra... ez többé nem fordulhat elő.
Az viszon a másik dolog, hogy a pályák scriptelése necces dolog. Sok olyan pályát töltöttem le, amin napokat kell ülni, hogy megtaláljam a hibás scripteket. Ez főleg akkor dühítő, ha egy olyan scriptet "szerkeszt át" valaki, amit a program alapból tud, pl. sumoning stone. Az emberke valamit elgépel/kihagy és akkor a pálya betöltéskor meghal...
Az is biztos visszaveti a Wog-ozást, hogy az egyes objektumokhoz bármilyen scriptelt képességet hozzá lehet kapcsolni, ezért amit már ismersz egy pályáról, azt gondolom naívan, hogy itt is uazt fogja tudni, s közben meg nem. Ez egy stratégiai játéknál ign hátrányos, hogy nem tudod, melyik manővered voltaképpen mit is csinál. Ha egy Sod-pályát Map editoros "felmérés" után játszol le, a szórakozás, meglepetés élménye szinte teljesen eltűnik. Scriptelt pályát nemigen lehet anélkül lejátszani, hogy az ember Map-editorban megnézze, mi hogyan működik.
Aztán meg, szerintem az olyan pályákat, ahol egyszerre 3-nál több gépi ellenfeled van, XXXXL nehéz WOG-ban lejátszani, mert ugye a lények erősödnek attól, hogy mennyi harcban vesznek részt, s mivel a gép a lénytermelésre áll rá, előfordult velem, hogy volt nálam 5 Naga Queen (Hp: 5x110) meg apróságok, gargolyle, pár mage stb. Jön az egyik ellenfél, visions-ra kiírja, hogy 4 cavalier (4x100 Hp). Az ok, hogy a lovag gyorsabb a naga queennél. de az, hogy nem volt rá visszaütés!! és 143 Hp-je volt darabjának, az csúnya volt. A hőssel szintet lépő vártorony is elég durva, láttam már olyat, hogy az ostromban az archer tower 2183-at sebzett! (felírrtam a számot) Ugye általában 60-80-at szokott. Körönként háromszor kétezer pont sebzéssel a csata kimenetele kicsit megváltozik... Az is gáz, ha a sucubbus/astral spirit félreállít néhányat a lényeidből harc előtt, elveszted a csatát hajszál híján és félreállított lények eltűnnek a semmiben. Hosszabb játékban akár KÉTHETI lénytermést is félreállíthat a két említett commander. Azért az nem mindegy impossible-ben, hogy az amúgy is hátrányos helyzeted még két hetet csúszik vissza, közben a te hősöd meg mindössze egy precisiont/hastet tud elnyomni, az övé még félreállít 4 Lord of Thundert. Nemcsak a lényeid vesznek el, hanem az kiermelésükbe befektetett pénz, nyersanyag...
ennyi jutott eszembe.
Ja, igen. vicces dolog, ha bescripteljük, hogy az ogre mage tudjon feltámasztani... a Ghost Behemoth "kirepül" az elején, valakit megkajál, és a legutoljára sorrakerülő lényed feltámasztja. Nagy haderőknél, ahol a visszaütés is elég nagy(pl ha 300 darkness dragon az ellenfél,), ez a kombo eléggé visszaveti a gép igyekezetét, hogy veszteséget okozzon nekünk...
Úgyhogy, ahogy azt a felirat is mondja, in WoG we (trust)... SCRIPT!!!!
DarthSidious


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 24 kedd, 13:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Darth Sidious WOG összefoglalója nagyon jó volt, gratula. Nekem a WOG-gal mindig is csak egy gondom volt, hogy nem alkalmas versenyek lebonyolítására. Ha nem így lenne, akkor itt az oldalon is WOG-os versenyek lennének. Szerintem a sok jó újítás a kényes egyensúlyt felborította.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 07 kedd, 18:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 aug. 13 pén., 14:43
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Bp.
bogpista írta:
Szerintem a sok jó újítás a kényes egyensúlyt felborította.

Szerintem itt van a kutya elásva. Én a WOGot úgy használom, hogy majd' minden újítását kikapcsolom és csak azokat hagyom meg, amiknek értelmét is látom és nem megy (nagyon) az egyensúly rovására.

Mondjuk az elég gázos, hogy pl. pikeman csoportok között ég és föld lehet a különbség. Mi alapján döntsön az ember a megtámadásukról :?:

Az angol nyelvtől meg nem félni kell, hanem ismerkedni vele. Még régen, mikor nem voltak agyatlan doom-ok, csak ZakMckraken, meg egyéb szöveges játékok, a játékélmény mellett ragadt is valami az emberre (muszáj volt szótárazni). A doom-ból (és társaiból) ma mit tanul a fiatalság ? Céltalan időtöltésnek látom, sorry a fanoktól és az off-ért !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 jún. 13 hétf., 17:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hali!

Hogy aza R.K.M.Sz.K.É. .Nem tudja walaki hogy a Wog 3.58f Installálás után two Nappal miért nyomja be hogy " Nincs elég memória a futtatáshoz, lépjen ki néhány Prg.-ból és futtasa újra" :?: :?: :?: Ugyanis ezért el sem indul :evil: Nem segítene walaki :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 aug. 09 kedd, 16:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 máj. 25 szer., 14:49
Hozzászólások: 354
Tartózkodási hely: Apró ékszeresdoboz egy titkos fiókban
Én a "NEM TETSZENEK AZ ÚJ KALAND ELEMEK" pontot választottam, mert, mint ahogy azt Hellblood is említette; túl sok a szerepjáték elem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: szavazás
HozzászólásElküldve: 2005 szept. 02 pén., 18:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 11 csüt., 13:15
Hozzászólások: 190
nekem még bugos is volt a Wog, pl. az Armageddon-nal semmit se értem rögtön az elején a nekrós pályán, meg volt vhol egy másik szopacs is... úgyhogy mivel amúgy is bizarr volt számomra az egész, kinyírtam...
scriptelni nem scripteltem, biztos ez lehet benne a jó annak, aki szereti. számomra egy játék totál passzív: ha alkotni akaarok, másban keresem ill. szerkesztek egy pályát :)
sztem lelkes, de annál inkább amatőr csapat terméke, és ez meg is látszik az előnyein/hátrányain.

_________________
... astrologers proclaim month of october
all octobers are DOUBLED!!! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 14 szer., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Én a részemröl elsöre a sarokba vágtam, a kampány miatt.
Azt én önnek nem ajánlom. ;)
Nem tetszett a hosszú video sem.
A 3.57 és sima 3.58 (nem f) még sürün fagyott.

A játék egyensúlyát tényleg könnyü felborítani a wogifying beállításokkal.
Fontos a jó választás. Cserébe a saját H3 verzióddal játszol.
Több havi játék után a wog scriptelés és versenyek rovatban is belinkelt beállításaimat tudom ajánlani.. Ebben egyedül a henchmen bugos.
Néha kinyírja a sátor a henchment gyógyítás helyett.. Azért hagytam benne, mert tetszett, és nemsokára kijön a javítás hozzá.

Viszont a játék ezekkel a beállításokkal nagyjából kiegyensúlyozott lett.
(tesztelésröl véleményeket szívesen fogadok)
Ott van az a rengeteg extra, pl. az enhanced comander.
És így már király.

U.I. Kizárólag wogosított Roe/AB/SoD és random pályákon nyomulok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség