Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 32 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: H4 Kupa [régi fórumról folytatva]
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 13:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Lzo

Üdv!
A H4 szekcióban,a HTT szervezésében várunk minden érdeklődőt az áprilistól induló Heroes 4 Kupára.
Szabályok:
1.A Kupa időtartama 3 hónap,kedvező fogadtatás esetén újabb kör indítható.
2.Pályák:3 hónap alatt 9 pálya,ebből 3 havi frissítéssel nagyobb,nehezebb,6 kicsi könnyebb,2 heti frissítéssel.
3.Pontozás:Az első 20 helyezett beküldő kap pontot,a pontok összesítése alapján alakul ki a végeredmény. A 3 havi pálya dupla pontot ér,nehézségük miatt.
4.Értékelés:a H4 által kiszámított pontok számítanak először,egyenlő pontszámnál a napok száma dönt.Amennyiben ez is azonos,azonos helyezési és pontszámmal az eredmény döntetlen.
5.Verzió: A 2.0 patch megléte szükséges a versenyhez.Szabadon használható az általa létrehozott lényáthelyező bug az egyenlő esélyek miatt.
6.Nyeremények:Amennyiben lehetséges,a dobogós helyezettek jutalomban részesülnek.Ez lehet Heroes Bonus CD,Oklevél,vagy bármi hasonlóan értékes dolog.
Ez a Kupa próbakör,melynek lezajlása után érdeklődés esetén kiterjesztető a H3 versenyekre,vagy visszaállnak az elmúlt hónapok versenyei.
A küldött mentésekről mindig küldök egy megkaptam választ,amennyiben ez nem érkezik meg,mégegyszer el kell küldeni a mentést.
A Webmester GePy lesz,az értékeléseket,én végzem,a pályatesztelést pedig a HTT.
Várom a javaslatokat,mire nem gondoltunk?
A pontozás pontosan:
1. - 50 pkt.
2. - 40 pkt.
3. - 34 pkt.
4. - 29 pkt.
5. - 25 pkt.
6. - 21 pkt.
7. - 18 pkt.
8. - 15 pkt.
9. - 13 pkt.
10. - 11 pkt.
11. - 10 pkt.
12. - 9 pkt.
13. - 8 pkt.
14. - 7 pkt.
15. - 6 pkt.
16. - 5 pkt.
17 - 4 pkt.
18. - 3 pkt.
19. - 2 pkt.
20. - 1 pkt.
Üdv-Lzo


Szilvi

Sziasztok!
Par kerdesem lenne:

1) Kerlek soroljatok fel azokat az ismert bugokat, amelyek hasznalhatoak. Mivel eddig sosem erdekeltek ezek a dolgok teljesen tajekozatlan vagyok.
2) Remelem a frissites gyorsabb lesz mint eddig.
3) 3 honapra 3+6 map eleg sok. Kiindulva az eddigi bekuldott mapok szamabol (igaz, hogy a frissites hianya nagyon demoralizalo) nem biztos, hogy osszejon a 20 versenyzo (hatha igen).
4) Ha lesz olyan map, ahol lehetoseged van tobb variansra (pl. 1. havi map), akkor jo lenne kitenni, hogy ki mivel erte el az adott eredmenyt(order, chaos, stb...).
5) Lehetseges utolag bekuldeni mapot pontlevonas melett?
6) Lehetseges-e egy sima mapra 2 hetnel hoszabb hataridot adni? (Pl.: Uj map ki van teve, de a regi meg mehet 1 hetig.)


Lzo

Üdv!
Kösz a kérdéseket,próbálok válaszolni.
1.A 2.0 által létrehozott bug,hogy a hősöket tartalmaző képernyőn a csapatokat szabadon át lehet helyezni egymás között.Valaki tud mást is?
2.A frissítésért Gepy lesz a felelős,a biztonság kedvéért akint elküldöm Neki az eredményeket,ide a fórumra is felírom.
3.Soknak tűnik,de vannak külföldi versenyek,melyek ennek az alapját képezik,ahol heti a versenypályafrissítés..
A cél,a 20 versenyző visszahozatala a versenybe.Nem lesz egyszerű.
4.Minden map 1 azonos mentésből indul.
5.Nem.
6.A héten elküldöm Gepynek az első 3 pályát,így ezekre legalább 3 hét lesz.Ezt igyekszünk is tartani.
7.Aki mind a 9 pályát végigviszi,jó nálam egy sörre,vagy csokira...
Üdv-Lzo

Szilvi

Sziasztok!
Akkor ezek szerint olyan bug mar nem maradt, amely kepes mondjuk 1 sereget 100 4-es lenyen atdobni vagy ehhez hasonlo?
Ha nincs ilyen akkor buggal vagy anelkul nagyjabol azonos ido jon ki.
Esetleg athelyezek egy repulo lenyt minden nap elejen a tolvaj hosom melle.


Zardoz

Üdv !
Az Arena heti fordulókat bonyolított le, az volt igazán megterhelő, pedig én csak egy kéthavi megmérettetésen vettem részt (két hónap - 10 pálya). Aminek kötöttnek kell lennie, az a határidő és az 'Autocombat'-tal való lejátszhatóság (a 2.0-ban már lehet csata közben is menteni- én nem próbáltam), valamint az eredmények két-három napon belüli közlése.

Szilvi: volt/van ilyen bug ?


DaMaGepy

a frissitéssel eddig azért voltak bajok mert az eredményeket a felelősök nem küldték el nekem időben, illetve uj kirakható pályákat se igy nem tudtam frissiteni a verseny-oldalt. Remélve Lzo jó munkát fog végezni, és akkor minden újra időben kint lesz...


Lzo

Üdv!
Szilvi:Azért nem mindegy,hogy egy XL méretű pályán vissza kell-e kutyagolni a seregért a térképen,vagy oda tudod helyezni a főhőshöz,vagy a hőst az új sereghez.
Az első havi eredménytben Zardoz lát pontosan,épp ez volt a gond a napszámos eredménnyel.Vagyis,hogy hiába nyered meg a versenyt,ha a sokadik helyezett több pontot kap az összesítésben.Így akár az a furcsa helyzet is előfordulhatna,hogy minden pályát megnyerve az elsőségre esélyed sincs.Ez azért nem reális szerintem.
Tegnap küldtem Gepynek az első két pályamentést,most már nem tőlem függnek az események,ezentúl mindenki Őt zaklassa a mentésekért,a verseny indulásáért.A cél az ,hogy egy-egy pályára legalább 3 hét legyen.
Üdv-Lzo


Szilvi

Sziasztok!
1) Jo lenne egy felsorolas az ismert, es ezaltal hasznalhato bugokrol.
Tolem ne kerdezzetek ezeket, mert meg nem ismerem.
2) XL-es mapon valoban nagy segitseg foleg a teleport hianya miatt, de altalaban egy jol fejszerelt hos siman meg tud olni a 100. nap tajan ugy 100 db. 4-es szintu lenyt. (blecky kisse nehezebb falat, de a tobbi nem gond).
Inkabb az szokott erdekelni, hogy hanyat lep a fohos es nem az, hogy eppen hany sarkanyom van.
3) Jo pelda a 2. havi map is, hogy gyorsan (2-3 het alatt) GM stelch + nature magic nelkul nem lehetett ervenyesulni. Szoval egyaltalan nem az szamit, hogy eppen hany sarkanyod van.
4) Eddigi legerosebb combo: 5. Scouting + 5. Combat + 5. Nature + 4. Order (nem art az ot) + 2.-es life legalabb. Ha talaltatok jobbat irjatok meg.
Ez persze legalabb 30-as szintet jelent amit elerni azert ido.
5) Lesznek XL mapok?
6) A heti menteseket igenylo versenyek eleve nem erdekelnek, mert nincs ra idom.
A havi 1 map nem gond.
7) Valojaban a pont szamitasanal csak az zavar, hogy nagyon tag idobeli teljesitesre teljesen azonos pontot kaphatsz. XL mapon azt hiszem 6 het kulonbsegnel is lehet azonos pontszam.
8) Lzo. Tudtommal nem Zardoz, hanem Judit kapott legtobb pontot.
9) Felolem teljesen mindegy, hogy ido vagy pontszam a legfontosabb, mivel a helyezesre adnak pontot. Mas kerdes, hogy ez hogyan lesz elszamolva a "Hall of Fame"-ben. (ezen meg gondolkozzatok)
10) Legfontosabb ugyis megnyerni azt a legalabb 20 versenyzot (ezt leginkabb a pontos hataridok betartasaval lehet). Atneztem a tavalyi helyzetet. Tanulsagkeppen megemlitem: 1. mentes kb. 30 fo, 2. mentes "hamarosan" (azota szinte 1 ev eltelt), 3. mentes kb. 10 fo.
No comment.


Zardoz

Üdv !
Szilvi: félreértetted Lzo-t, arra utalt, hogy hiába volt lényegesen jobb időeredményed Juditnál az első fordulóban, pontszámod alacsonyabb volt, ezért az összesítésnél ebből adódóan már az alacsonyabb pontszámodat lehetne figyelembe venni.


Lzo

Üdv!
Szilvi fején találta,mit javasoltok a Toplisták megújítására?
Szerintem nem az igazi,egyetlen pozitívumot látok most benne,azt,hogy ki vezeti...Az elért eredmények alapján biztosan irreális,mert egyetlen versenypályát sem nyertem meg,ha jól emlékszem.
A versenypályák közül a kisebbek 1-2 nap alatt is teljesíthetők,ha nem mentek a maximumra.
A havi pályák pedig nagyobb kihívást jelentenek.Az első havi 3 pálya már Gepynél van,azzal a kéréssel együtt,hogy akár most is felrakhatja a lapra,legyen minden pályára legalább 3 hét,mert ezt többen kérték.
Üdv-Lzo
Ui.:Amennyiben nem jelent gondot,én is megcsinálom a pályákat,és Muggernek küldöm ellenőrzésre.Aki lát benne kivetnivalót most szóljon,akkor csak szervezkedek,és a H3-ban versenyzek.


Zardoz

Üdv !
A versenypályák tesztelésében én is részt vettem (az értékelésben előreláthatóan nem fogok), s remélem, hogy az ellen szintén senkinek nem lesz kifogása, hogy én is versenyezzek. Én részemről támogatom Lzo indulási lehetőségét.

Más (amíg ki nem javítják ezt a hibát is), s az egyenlő feltételek végett:

A csapatok megtekintésére szolgáló képernyőnél lehet mozgatni a lényeket és a hősöket egyik csapatból a másikba , ha az egész csapatot átteszed, egy üres csapatod marad. A várakban levő seregeket ugyanígy mozgathatod (Karaván fölösleges).

Felhasználási lehetőségek:

- gyors haladás, csak a hősöd mozog, a csapatot várban/terepen tartod, s csak szükség esetén rakod a hős mellé
- a hős életpontjait egy csata után helyreállíthatod, ha várad elé raksz egy lényt, továbbá itókákkal, etc. láthatod el
- a dwellingek mellé teszel egy gyenge lényt, s vele veszed ki a szaporulatot
- ha a GM Stealth hősöddel elmehetsz erős csapatok mellett is egy szorosban, akkor csapatodat (másik hősödet) mögéjük juttathatod

A csapatok között a lények között ilyen megosztásra nincs lehetőség (Shift + mozgatás), a program elszáll.


Lzo

Üdv!
Csak egy megjegyzés Zardozhoz:a leírt bugot javították a 2.2 patch-csel,csak abban bennehagyták azt a kis hibát,hogy a 2.2 verzióban mentett állások betölthetőek a 2.0 verziójú játékban.Vagyis csináltak is valamit,meg nem is...

Az első 2 Heroes 4 Kupa pálya letölthető a versenyszekcióból.Köszi!
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Hi!

Én azt szeretném kérdezni, hogy Winds of war-ral is lehet nevezni erre? (Mert nekem csak ez van :( ) Meg mondjuk az is hátrány, hogy a Wow-ban már nem tudtam ezeket a bugokat megcsinálni :/

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 26 szer., 22:27 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A versenyre bárki küldhet mentést,aki végigviszi a pályát.
A pályáknál igyekszünk olyanokat választani,amelyeknél nem jelent előnyt a Bug.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 márc. 27 csüt., 21:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 19:29
Hozzászólások: 12
Aha... köszi! Jól jön már 1 H4-es verseny! (csak legyen időm végigvinni őket :? )

_________________
"Lenni, vagy nem lenni?" >)
Bucser the BIG BUTCHER


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 02 szer., 10:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Volna egy kis gondom az egész hónapos pályával.
Márcsak a narancs és lila ellenfél van hátra, de sehogysem tudok bejutni hozzájuk. A lilához csak akkor lehet bemenni arra a kis szigetre, ha megölöm a narancs ellenfelet a másik bejárat meg a narabncsok birodalmáról vezet. A narancsokhoz viszon akkor lehet bemenni, hogy elfoglalok egy várat amihez egy piros teleport vezet az egyik természet vár mellől le a térkép jobb alsó sarkába, onnan egy kicsit visszab kb. középtályt fele ha jól emlékszem. Itt meg szintén van egy kapu amihez meg ez van kiírva: Only devils can pass by!
És ezen sem tudok átmenni. Nemvagyok biztos ennek a jelentésében, de próbálgattam mindengélét és nemment. Megtudná nekem valaki mondani, hogyan tudom végre befelyezni a pályát?
Ja és vannak még különféle kapuk és tornyok amikhez nincs kiírva semmisem, hogy hogyan lehetne átmenni rajtuk. Azokat, hogy tudom kinyitni illetve átmenni rajtuk(ez nemolyan fontos, ha jól emlékszem csak exctrákat adnak a végigvitelhez nemkellenek)?
És egy ötlet ami szerintem nagyon hasznos jó lenne ha megvalósítanátok:
Jólenne ha a pályákat amiket kitesztek leszinkronizálnátok, hogy azok akik nemtudnak angolul vagy csak gagyoignak valamit mint én is tudják mit kell csinálni. pl. A legelején asszem a 3. napon is kiír valamit, meg több ilyen is van még nemigazán sikerült lefordítaniom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 27 csüt., 22:28
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Veszprém
Köszi sikerült a naracshoz bejutnom, de most megint elakadtam:((
Nagynehezen elfoglaltam mind a két várát(az a 10E zomni,. 20E csonti igencsak húzs volt) és most a lilához nemtudok bemenni. Aztírja, hogy akko mehetek be ha minden narancs hőst legyőztem, de van a tengeren egy hajó egy kis elzárt részen ahova egy tornyon keresztüól lehet bejutni. És ehhez a toronyhoz sincs kiírva mit kell csinálni, hogy átmehessek rajta és nem is tudtam még kinyitni(lehet nemcsak ez az egység van a pályán lehet, hogy 1 téblábol még olyan részen amit nem látok, de gondolom ezt is megkell ölni, hogy bejuthassak a lilához.
A másik nagy problémm hogy sehol sem találom a 10. silver obelisket. Már többszőr átnéztem a térképet, de mindig csak ugyanazt a 9-et fedeztem fel. Nemtudnál nekem segíteni ebben is? Kiváncsi vagyok mit ad az a házikó a tavacskán a szent grálért:)
Én találtam 2-őt a barbároknál, 2-ő van az order és life sziget között 1-1 szigeten, 1 van a Renegate várnál, 2 van az utolsó lila vár szogetén, 1 van a sárkánybarlangnál, és egy az order szogetén amihez asszem szold teleportal lehet elmenni. Remélem nagyjából jól írtam le merre vannak amiket megtaláltam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 03 csüt., 15:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Farkas írta:
Köszi sikerült a naracshoz bejutnom, de most megint elakadtam:((
Nagynehezen elfoglaltam mind a két várát(az a 10E zomni,. 20E csonti igencsak húzs volt) és most a lilához nemtudok bemenni. Aztírja, hogy akko mehetek be ha minden narancs hőst legyőztem, de van a tengeren egy hajó egy kis elzárt részen ahova egy tornyon keresztüól lehet bejutni. És ehhez a toronyhoz sincs kiírva mit kell csinálni, hogy átmehessek rajta és nem is tudtam még kinyitni(lehet nemcsak ez az egység van a pályán lehet, hogy 1 téblábol még olyan részen amit nem látok, de gondolom ezt is megkell ölni, hogy bejuthassak a lilához.
A másik nagy problémm hogy sehol sem találom a 10. silver obelisket. Már többszőr átnéztem a térképet, de mindig csak ugyanazt a 9-et fedeztem fel. Nemtudnál nekem segíteni ebben is? Kiváncsi vagyok mit ad az a házikó a tavacskán a szent grálért:)
Én találtam 2-őt a barbároknál, 2-ő van az order és life sziget között 1-1 szigeten, 1 van a Renegate várnál, 2 van az utolsó lila vár szogetén, 1 van a sárkánybarlangnál, és egy az order szogetén amihez asszem szold teleportal lehet elmenni. Remélem nagyjából jól írtam le merre vannak amiket megtaláltam.



Üdv !

Jelenleg még az eredeti pályával játszom (még nem vittem haza a mentett állapotot). Sajnos én sem tudok bejutni a hajón levő sárgához, ezért megnéztem a pályaszerkesztőben. Egy eseményhez rendelt 'bomba' fogja felrobbantani, de az eseményt nem tudtam előidézni.

Az Arena-n volt lengyel versenytérkép, hát ...

Egy nagy és jó térképen sok-sok feladat (quest) található, s ezeknek a fordítása nagyon nagy munka, főként akkor, ha a feladat teljesítése és a képernyő megjelenő üzenet még köszönő viszonyban sincs egymással.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 04 pén., 8:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Mugger írta:
Sziasztok!

Zardoz:
Az előbb elütöttem, tehát a BOMB2 fog felrobbanni a 180. napon.

Üdv.


Üdv !

Köszönjük az információt, akkor még van egy kis időm.

Tudom, hogy ez a jelenlegi bug kihasználását (csapat áthelyezés) jelenti, de a havi pályán nagyon lehet használni. Az egyenlő esélyek érdekében: a várakra, csapatokra és hősökre vonatkozó ablaknál (ha valaki a billentyűkódot ismeri, közölje) jelenleg ki lehet cserélni a lényeket és a hősöket. Valahol leírtam, hogy mire lehet használni (pl. gyorsabb haladás). Ezek nélkül biztos nem kellene várakoznom a bomba felrobbanására, mert nem járnék itt.

Bizakodva várom, lilával a nagy csatát, már 100 titán és kb. 800 dzsinn szaporítja a seregét (etc.) , s gondolom a hőse sem lehet túl rossz.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 08 kedd, 8:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

A játékos kedvűeknek egy kis segítség:

Havi pálya:

Questek:
- 3 darázsért kaphatunk egy angyalt
- 10 medúza - 10 lovag
- 3 sárkány - 14x keresztes
- a négy világítótorony meglátogatása után kaphatunk négy titánt (én nem kaptam, csak a szerkesztőből tudom)
- Tome of order - Shield of life (ez kell az egyik kapuhoz), kicsit sajnáltam :cry:
- grál - több angyal, lovag, szerzetes (a 10. obeliszk az egyik Nature vár fölött van !)

Ezeken kívül is van még egy-kettő hasznosnak tűnő, de ezeket megfelelő ismeret (elfelejtettem, nem néztem meg) hiányában nem írom le.

FIGYELEM (ezt eddig nem tudtam): a csatáért kapott pontszám nem csak attól függ, hogy az ellenség milyen erőkből áll, hanem attól is, hogy nekünk milyen seregünk van. Azt gondolom, hogy a program így díjazza, hogy milyen ügyesek vagyunk :!: :!:

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: H4 Kupa [régi fórumról folytatva]
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 29 kedd, 9:20 
Sziasztok!

Egy nagyon buta kérdést szeretnék hozzátok intézni Heroes 4 Patchekkel kapcsolatban: Mely patcheket kell feltelepíteni ahhoz, hogy részt tudjak venni a versenyeken? Kicsit bővebben: a 3do honlapjáról letöltött UK patchekkel próbálkoztam, szépen sorban, de mindig azt mondta, hogy nem talál egy régi fájl, csak egy hasonló nevűt, és hogy nem hajlandó felrakni a patchet.

Magyar verziójú H4-em van, gondolom mint mindenki másnak.

Segítsetek megoldani ezt a problémát. Melyik patchet, hányszor, milyen sorrendben, stb.

Üdvözlettel:

SipiGabi


Vissza a tetejére
  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 29 kedd, 11:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 11:16
Hozzászólások: 205
Szia!
A magyar nyelvű heroes-ra nem másznak fel az UK-s patchek, CSAK a magyar...
Ezt megtalálod a "Letöltések" menüben.

Hogy a versenyekhez pontosan mi kell, azt én már nem tudom nyomon követni, sőt, sajnos a Versenyek úgy ahogy van nekem kiesett, szóval erre Lzo vagy vki. más majd válaszolni fog :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 ápr. 29 kedd, 17:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A H4 versenyhez legalább 2.0 verzió kell.A Menyus által ajánlott patch ezt tudja.Ez az ami magyar multiplayer patch néven fut.
A magyar verziónak örülök,hogy kijött,egyedül az gondolkoztat el,hogy miért csúszik 1-2 hónapot javítások honosítása...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 05 hétf., 19:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
A H4 Kupa folytatásában a következö változások várhatóak,a versenyzök kérései és a tapasztalatok alapján:
-havi 2 pálya,2 heti frissítéssel.
-a 3.0 patch alkalmazása.A játék sajnos e nélkül sokat veszít élvezhetöségéböl,és többeknél (nálam is) idönként a legváratlanabb helyeken kidob,vagy lefagy.
-a verseny megmarad 3 havi hosszúságú,a 6 pálya mellé 7.-nek egy kampánypálya elképzelhetö.
Tippeket várunk!
Aki teheti,szerezze meg a WOW-ot,az már 3.0 verziójú.A magyar patch pedig kiszámíthatatlan,mikor jön ki.
Addig is jó versenyzést,igyekszünk változatos pályákat keresni,de ha Ti találtok valami különlegeset,küldjétek el azokat is tesztelésre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 8:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:10
Hozzászólások: 114
Üdv !

Szilvi:

Légy szíves írd le, hogy mi volt az eredeti győzelmi feltétel és miként teljesítetted a pályát ÖT nap alatt :!: . Gondolom, hogy a semleges lények dwellingjeit nem semmisítetted meg.

Bye,

Zardoz

Ps: Ahhoz képest, hogy én teszteltem a pályát, elég gyengén teljesítettem.

_________________
Zardoz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 16:42 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Na helló!

Az az 5 nap engem is érdekelne Szilvike! Tudsz vmit, amit mi nem, vagy csak 220-szor nyomsz végig 1 pályát?

na csá:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003 máj. 07 szer., 19:05 

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 21:14
Hozzászólások: 6
Sziasztok!

Sajnos a bug miatt tenyleg vegig lehet jatszani 5 nap alatt.
Elmeleti minimum 4 nap, de nem volt kedvem vegig jatszani.
A lenyeg:

Mindig a gyenget utod amit meg legyursz.
Mozgas nem gond a bug miatt.
A 17-22 es szintu hos 5 nap alatt elerheto!!!
Ez meg jatszva lever egyedul 200 elementart.

A segedhosok fontosak banyak, stb foglalasakor.
Neha a segedhos is lever seregeket.
Pl. 3 csirke hos lever 50 csontit.

Indulas: sprite fele. 2. nap megvan a sok mano.
Ezekkel mar mozogsz rendesen, es van par legyurheto unit.
A banditakkal kiegeszited a sereged, majd jon a 100 csonti.
Ez kb. naponkent 3000 mozgasi szabadsagot enged meg, ami nagyon sok!!!
Ez tobb mint 50 csatara eleg.
5 napban eppen megteheto volt a map, de nem lehetett lenyt szerezni csak necro kepesseggel, igy arra csak keves pontot kaptam.
Penzt meg nyertem kockan. :)

Reszletekre szivesen valaszolok.
Ha nem tudtatok valamit amit leirtam irjatok meg.
Gyakorlatilag a vegen mar nem tudta fogni semmi sem a fohost+ 1 necro hosomet.
150-200 def. + gm. combat all + masik hos vampiric tach !!!
Ezen kivul regeneralo ruha es eletgyuru.
A sebzes kb. 500-600 atlag lenyre, ebbol nyersz 150-300 HP-t minden tamadasra.
Ezt csak kb. 50 4. szintu leny tudja bevinni, az meg ezen a mapon nem volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 32 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség