Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 125 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 11 vas., 19:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Hali

Őőő... Elakadtam az októberi H4 map-on. Nem tudok csinálni semmit. Nem tudok felmenni a hajóra, és a kék kulcsos sátorba se tudok bemenni. Egyszerűen nem tesz oda X-et, ha rákattintok; nem képes odamenni, mert útakadály van (ami szabad szemmel nem lenne látható). Bug-os a pálya, vagy ennek így kell működnie, és kreativitás kell hozzá?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 11 vas., 20:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
A hajó nekem is elérhetetlen, viszont a sátorba be lehet menni, ha a sereget az akadálynál szétosztod. Egy lény ki, majd hős ki, és hőst átteszi a sátorhoz. :) De mintha nem az a sátor lenne jó a lovaghoz való átjáráshoz, mert nekem azután nem sikerült átmennem a kapun...

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 11 vas., 20:37 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Sziasztok !

Én már reggel jeleztem Kikinek, íme:
"Szia !

Valami még min díg nem tökéletes szerintem. Nem lehet kijutni a területetmről. Ahogy körbejártam a lehetséges kitörési pontok:
1. Észak-keleten van egy hajó, de nem lehet elérni. Summon ship pedig nincs és különben is, csak saját hajót lehetne vele idézni.
2. Dél-Keleten legyőzve a trollokat, s bejutva a sarokba talán, de a trollok legyőzése után nem tudtam átmenni a hegyek között.
3. Észak-Nyugaton a türkíz kapun. Kulcs kell hozzá, ami Dél-Nyugaton van.
4. Dél-Nyugat felé meglátogatva a zöld sátrat nem férsz át a hegy melletta türkíz sátorhoz. Így a lehetőségek elfogytak, játszhatod örökké, de nem tudsz kiszabadulni a területről.

Jól gondolom? Esetleg valamire nem jöttem rá?

Üdv,
DTi"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 11 vas., 22:04 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Hellblod technikájával át lehet menni a kapun is !!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 12 hétf., 8:55 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

a terkepeket lejatszas nelkul rakom ki, ezert fordulnak/fordultak elo ezek a problemak.
ha jol ertem, dti es hellblood megoldotta, igy nem kell mapcsere?

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 12 hétf., 9:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Hali

Délután megpróbálom én is. Mapcserére sztem akkor se lesz szükség, ha a jelenlegi megoldhatatlan, csupán a map file-ban ki kell javítani a hibá(ka)t


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 12 hétf., 19:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

A pálya teljes mértékben játszható, semmi probléma sincs vele. Már a végén tartok.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 08 kedd, 22:19 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!
Ha valaki megtenné, hogy ír egy rövid MAGYAR használati utasítást a decemberi pályához nagyon megköszönném, hálám öröké üldözni fogja :D
Sajnos nem tudok angolul és valószínű, hogy vénségemre már nem is fog szűkös agyamba férni más nyelv mint a magyar. Ja és lusta is vagyok fordítani :oops:
Köszi: csöcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 16 szer., 17:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 nov. 05 szer., 21:30
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Budapest
Szia csocsi0!

Kiki szólt hogy ha esetleg van időm segítsek neked a decemberi pálya megoldásával kapcsolatban, mivel én a magam részéről végigrágtam magam rajta, habár nem tagadom, szívtam vele eleget, mert egyáltalán nem volt könnyű.

Nos, amennyiben egyáltalán nem tudsz angolul, úgy nagyon nehéz dolgod lesz, hiszen ez a pálya lényegében egy sztori alapú küldetés-orientált agyszülemény angol nyelven, amely ráadásul a felétől két úton fejezhető be, és rajtad múlik hogy melyiket választod.
Nekem elment rá 6-10 órám mire végigvittem, pedig tudok angolul, csak marha sokat kell benne szaladgálni és néha komoly fejtörést okozott és szükséges volt a készítő fejével gondolkodnom hogy akkor most mit hogyan kéne csinálni hogy továbbjussak (szinte kalandjátékba illő agyalás volt), és a csaták sem könnyűek, ezért a sok visszatöltés is elvett rengeteg időt.

Szóval azt javaslom hogy jól gondold meg hogy belekezdesz-e, mert hosszú és nehéz is:)

De ha belevágnál, akkor itt lenne valami végigjátszás szerűség eléggé laza és gyakorlatias megfogalmazásban, talán segít:

Nos az elején járj végig minden küldetéskunyhót, majd 7-én térj vissza a Természet várhoz (zöld), és így eltűnik a terepakadály hogy elérd a hely keleti részén található teleportot. Mindenképp 7-én kell menned a várhoz, különben nem fog megjelenni a dialógus.
Azt javaslom hogy a pálya készítője hiába akart arrafelé terelni hogy a Természet mágiát is fejleszd, szerintem felejtsd el, én a magam részéről a Harc és főként az Íjászat képzettséget toltam minél hamarabb maximumra (a természet mágiát meg sem tanultam), mert enélkül nagyon könnyen visszafordíthatatlanul el lehet akadni.

Miután kijutottál a városból, gyalulj le mindent amit csak tudsz hogy megerősödj. Itt is akad pár küldetés, ezeket szerintem angol tudás nélkül is meg lehet oldani mert adja magát a dolog. a folyótól nyugatra egyelőre itt még nem tudsz tovább jutni, ezért menj keletre. Itt belebotlasz egy hídba illetve az útba. Menj át a hidakon, a déli farmnál nyírd ki a banditákat (tapasztalati pont, meg küldetés is egyébként), majd irány tovább a hídon be a faluba. Itt elvileg számos lehetőséged lenne fejleszteni magad, de pénz hiányában esélytelen, max 1-2 képzettséget tudsz tanulni, javaslom hogy amennyiben van rá lehetőséged, a Harc képzettségeket fejleszd itt is. A falakon belül északabbra ott lesz a kolostor ahol kapsz egy küldetést, miszerint menj el a mauzóleumba és hozz el egy tárgyat, amiért cserébe kapsz egy papnő hőst. Érdemes megcsinálni mert folyamatosan szükséged van rá hogy fejlődjön a főhös, különben nem leszel elég erős és elakadsz mint ahogy már írtam.

A mauzóleumot a híd előtti erdőnél délre találod (az ösvényt biztosan látni fogod, mert elvileg erre még nem jártál).
Itt lesz egy újabb híd, amit hidrák őriznek. Számomra itt volt az első komolyabb kihívás, mert amikor elsőnek mentem nekik, akkor még csak kettő volt, de nem voltam elég erős (mester íjászattal) hogy megöljem őket, aztán ezért elmentem az úton tovább (északra) hogy az ott található hárpiákat megöljem és fejlődjek.
Nagymester íjászattal visszamentem (ugye ilyenkor már kettőt tudsz lőni), de ekkorra már négy hidra volt, mert menetközben szaporodtak. Na ezeket komoly taktikázás és töltögetés árán sikerült megölnöm.

Ezután bejutsz a mauzóleumba, tehát az alvilágba. Javaslom hogy itt mindenkit ölj meg, ugyancsak a fejlődéshez. A nagymester íjászat után érdemes a Harc képességet is nagymesterre tolni, menetközben pedig párat a közelharcra. Sajnos a pálya készítője kivette a mágia ellenállást, pedig később nagy szükség lett volna rá. Ezen az alvilági részen megtalálod a nyakláncot (az élet nyaklánca talán) amit keresel. Ezzel menj vissza a kolostorhoz, menj a küldetéses házba, majd a várfalak melletti északra vezető úton haladj, és szerezd meg a papnőt. Igazából sok hasznát nem vettem, utólag belegondolva csak a tapasztalati pontokat szívta a hősömtől, de mindegy, ha gondolod használd.

Annyi biztos hogy a továbbjutáshoz itt most egyszer mindenképp szükséged lesz rá.
Menj vissza a leégett házhoz ahol a folyó is volt. Itt nyugatra haladva már ketten lesztek, így el tudjátok görgetni a köveket az útból, tehát tovább tudsz haladni nyugatra.
Az útra érve haladj tovább. Az útra merőlegesen be tudsz jutni egy barbár területre, itt is old meg a küldetéseket. Itt van egy hiba a pályán, a kristályos küldetést szerintem elfelejtette megcsinálni a srác, tehát azt felejtsd el. Menj az északi dühöngő (berserker) házakhoz, ott kapsz egy küldetést. A zöld orákulumnál lesz egy hős aki rejtőzködik, de ha arra kolbászolsz beléd köt, te pedig le tudod gyalulni (+t(apasztalati) p(ont))
Ha ezek után közelebb mész a mellette lévő hegyhez, akkor az eltűnik és lesz egy lejáró az alvilágba. Én a magam részéről túl későn vettem ezt észre és már ezért nem tudtam megcsinálni (túlságosan felszaporodtak a nomádok), de Te ölj meg mindenkit (+tp).

Ezután menj vissza az útra, és haladj tovább nyugatra. Eljutsz a varázslók területére. A legészakibb toronyra van most szükséged. Ott van egy részküldetés, a varázslóházak valamelyikéből hoznod kell egy italt amely helyre hozza az embert aki beszél hozzád. Ő elküld a középső jeges toronyhoz ("a mellette lévő házzal kell beszélned" :mrgreen:).
Kapsz egy tárgyat, amivel már le tudsz majd menni a barbár területektől keletre lévő alvilági részre. Tehát irány kelet, le az alvilágba. Itt ölj meg akit csak találsz, közben haladj nyugat felé (labirintus jellege van a területnek), majd eljutsz egy fehérzászlós kapuhoz, ahova csak Ignatusszal tudsz belépni.
A csajt tehát hagyd hátra, és irány előre. Menj közvetlenül a híd mellé, és itt lesz a választóvíz a pályán, mert el kell döntened hogy a jó vagy a rossz (gonosz) oldalt választod.

Én a magam részéről elsőnek a jófiút választottam, de nem voltam elég erős hogy meg tudjam ölni a marha jól varázsoló káoszmágusokat (mivel nincs mágiavédelem a pályán, eléggé ki vagy szolgáltatva), ezért ha már ennyi időt beleöltem a pályába (ekkor már tartottam vagy 4 óránál), úgy voltam vele hogy akkor végigviszem a gonosz oldallal, hátha azzal sikerül.

Ahhoz hogy gonosz legyél, a hídnál amikor kijönnek a dialógusok, okézz le mindent, és így kapsz pár káosz képességet (Tűz testőr leszel). Értelemszerűen egyből el fogod veszíteni a papnő csajszit, mivel ő nem követ a gonosz oldalra. :) De nem különösebben lényeges, amúgy sem volt rá szükséged.
Vissza kell menned a varázslókhoz (a felvilágban a nyugati rész, ahol az előbb voltál). Menj a jégtorony melletti házhoz ismét. Beszélj vele, majd irány vissza az alvilági nyugati lávás terület. Menj ismét a hídhoz, így már el fog tűnni az akadály és be tudsz majd menni. A legészak-nyugatibb házhoz kell menned hogy megkapd a fő küldetésed, mégpedig hogy lopózz be a törpék területére, és hozz el valami villámos kalapácsot (nem emlékszem a nevére). Kapsz pár tárgyat meg rejtőzködés képzettséget, valamint egy tekercset amivel hajót tudsz idézni. Ebben az alvilági labirintus rendszerben menj a délebbi részre, találni fogsz egy afféle tavacskát. Itt idézz egy hajót, majd nyugat felé haladj, és köss ki.
Menj az ösvényen, majd a törpevárosba érve véletlenül se támadj meg senkit, mert akkor vége. Nem fognak észrevenni mivel lopakodás képzettséged van. Neked a várfalakon belüli hőst kell elkapnod.

A magam részéről itt elakadtam egy picit, mivel nem tudtam hogy kéne oda bejutni. A várfal jobb oldalán fal helyett egy oszlop van (a "Veterán céh" tereptárgy mellett). Menj közvetlenül mellé. Ekkor az italt használva a falat le fogja bontani az embered, és be tudsz jutni. Öld meg az itt található hőst. Ha lehet nyilazd le minél hamarabb, mert közelharcban ő a Jani (frankó villámok csapnak beléd miután megütött). Ha megvan a kalapácsa, irány ki a városból. Északra látni fogod hogy el van torlaszolva kövekkel a láva. Menj a lehető legközelebb, majd kiír pár dolgot és ez a torlasz eltűnik, Te meg mehetsz vissza az ördög barátaidhoz (értsd: a törpefalut el fogja önteni a láva). Illetve miután leég a falu, érdemes visszamenni mert van ott egy kis pénz meg egy tárgy is, amely az egyik ördög küldetésháznál kell.
Szóval ezek után menj vissza az alvilág észak-nyugati részére, és ismét beszélj a legészakibb házzal. Megbíznak hogy öld meg a felvilági varázslókat, ehhez pedig kapsz egy kis sereget meg egy másik hőst (Calh). igazából ennek a hősnek sem vettem komolyabb hasznát, az első adandó alkalommal feláldoztam ha ez volt a szükséges a győzelemhez (megjegyzés: sehol sincs lehetőséged feléleszteni hőst a pályán, szóval csak okosan ezzel).

Tehát irány vissza a felvilág. A varázslót nem annyira nagy nehézség kinyírni. Érdemes a lényeiddel "leblokkolni" a varázslási irányát (tehát hogy jégcsapással ne ölje meg Ignatiust, aztán ő minden varázspontját a saját gyógyítására és tápolására fogja elhasználni. Inkább időigényes megölni mintsem nehéz.

Miután megölted, irány vissza az ördögökhöz az alvilágba. Elmondja az emberünk hogy mi szükséges a végső győzelemhez. (össze kell szedni pár tárgyat a pálya még ismeretlen részein)

Először is mostmár be tudsz menni a sötét erdőbe (ezt az út mentén észak-keleten találod). Itt menj le az alvilágba az élőhalott királyhoz. A lila kockás talajon számos csapda van, ezeket lehet kerülgetni is vagy végigmenni rajtuk, én mindkettőt megtettem, néha kerülgettem, néha beléjük mentem, a lényeg hogy elég idegesítő rész és ha kerülgeted őket sok visszatöltögetést igényel. A tüzes szobába mindenképp menj be a nyílért, rendkívül sokat segített nekem. Az élőhalott király megbíz hogy nyírj ki neki pár küklopszot délre. Tehát menj innen ki, ismét át a csapdákon, majd térj vissza egészen ahhoz a helyhez ahol a papnőt az elején felszedted.
Itt eléggé cselesen ki-beszállva a hajóba a folyón juss feljebb és feljebb (elég hülyén oldotta meg a készítő), majd öld meg a küklopszot. (elképzelhető egyébként hogy máshogy is el lehet jutni a küklopszhoz, ahogy most így visszanézem talán az unikornisokat megölve a mellette lévő szigeten is át lehet jutni) Ha ez megvan, irány vissza az alvilágba az élőhalott barátunkhoz, aki odaadja az egyik tárgyat amire szükségünk van, valamint egy kevés tpvel is jutalmaz. Ezután térj vissza a dél-keleti faluba. Törj át a két kapun (leég a terület), majd irány a szentély, ahol meg kell küzdened Ingham főpappal. Ha ez megvan, Menj vissza a sötét erdőtől nyugatra található helyre ahol korábban a hárpiákat ölted meg, és végezz a fekete sárkányokkal (ez emberpróbáló lehet ugyancsak). Ha ez megvan, menj közvetlenül a hegy mellé, és a teleporton keresztül ismét az alvilágban fogod találni magad.
Itt öld meg az újra feltűnő egykori papnő barátnédat, majd a "jó" önmagad is győzd le. Ez után haladj keletre, és a kék zászlós hőst támadd meg. A vele folytatott dialógus után vége a pályának.

"Dióhéjban" ennyi. :mrgreen: Nem tudom hogy segített-e valamit, ha esetleg valami nem lenne tiszta akkor még majd visszanézek hogy válaszoljak rá.

Üdv:
Doubler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 16 szer., 22:55 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hello Doubler!
Nagyon köszönöm a leírást. :oops:
Nem gondoltam, hogy ilyen a pálya, azt hittem csak az elején kell valamit megoldani, hogy kijussak, azt akartam megtudni. Ez kész King's Bounty.
Azt szeretem, igaz magyarul. :wink:
Hát van türelmed az biztos. :shock: Nem csak a játék a leírás is hosszú.
Azért megprobálom, bár nekem nincs ekkora kitartásom..pláne így hogy nem tudom olvasni.
Köszi még egyszer: csöcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 22 kedd, 14:30 

Csatlakozott: 2009 dec. 22 kedd, 14:17
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Kömlő
Heló lehet még csatlakozni a versenyhez és ha igen akkor hogy!
Nagyon szeretem a heroest és ki akarom próbálni magamat egy versenyen is, a segítségeteket előre is köszönöm!!!

_________________
Szászi Balázs


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 dec. 22 kedd, 17:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szia!
Természetesen lehet csatlakozni a versenyhez, aminek a menet:
Bal oldali menüben VERSENYEK menüpont, azon belül Heroes IV. Először elolvasod a szabályokat, majd letöltöd a havi mentést a letöltések menüpont alól.
Jó hódítást, üdv a csapatban :!: 8)

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 11 hétf., 23:49 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hello!
A januári pálya az ellenséget megsemmisítve nem ad győzelmi kiírást. Esetleg mást kéne csinálni a győzelemhez? Vagy le kell győzni a sokezer angyalt :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 25 hétf., 17:43 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Be kell menni a fény barlangjába, vagy hova.. Ehhez hajót kellene építeni, de itt én is elakadtam, ugyanis az egyik barbár várban van ugyan hajógyár, de mivel nem tengerpart mellett fekszik, nem engedélyezi a hajó építését.. Az angyalokat kb. 4-6 óra játékkal le lehetne nyomni, de nekem nincs igazán türelmem hozzá, főleg úgy, hogy nem biztos, hogy megoldást jelentene..
Vki :?:

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 jan. 26 kedd, 10:22 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

icescream: az ellenfel legyozese utani mentest kuldjed be. a gyozelmi kepernyo valamilyen oknal fogva nem jon ki.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 feb. 15 hétf., 19:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Elkezdtem funból letolni a februári H4 mappot. Az eredményem elég ratyi, 6 hónap és csak a felszint pucoltam le. Jó hosszú ez a map, bár ha már eddig eljutottam nem fogom feladni. Csak az ügyben érdeklődnék, hogy érkeztek-e már be mentések vagy csak én szenvedek ezzel az elmebeteg hosszúságú mappal? :D :oops:

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 feb. 16 kedd, 11:08 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

dragon: feszojitukmos mar kuldott mentest.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 feb. 17 szer., 12:47 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Basszus.. Én még neki sem kezdtem.. Vagy akkor inkább ne is fáradozzak :?: :!:

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 feb. 17 szer., 15:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Icescream írta:
Basszus.. Én még neki sem kezdtem.. Vagy akkor inkább ne is fáradozzak :?: :!:


Háth nemtom, én gmaster pathfindinggal meg navigationnal száguldozok, deh elég gáz még igyis szvsz. Deh am dicséret, hogy jó a mapkidolgozás és vannak igazán zúzós csaták benne. :wink:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 márc. 12 pén., 23:05 

Csatlakozott: 2010 márc. 12 pén., 22:42
Hozzászólások: 4
Király az oldal!! Minap elővettem a kedvenc játékomat, és a combo hősök leírása érdekelt, így akadtam az oldalra! Beszállok a versenyekbe, imádom a H4-et!! :) Üdv!

_________________
Welcome to wherever you are!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 125 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség