Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 14:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Nekem nagyon tetszik ez a játékforma

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 14:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
akkor miért nem játszol? :roll:

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 19:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
2 report:

Map:
Closed 1

Dragon vs Jou
Dungeon vs Rampart
Alamar vs Clancy
Jou wins!

Map:
Closed 1

Titi vs Jou
Fortress vs Rampart
Alkin vs Clancy

Titi Wins!
a felek remélhetőleg nyilatkoznak élményeikről.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Adler 2007 jún. 03 vas., 19:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Adler írta:
2 report:

Map:
Closed 1

Dragon vs Jou
Dungeon vs Rampart
Alamar vs Clancy


Map:
Closed 1

Titi vs Jou
Fortress vs Rampart
Alkin vs Clancy

Titi Wins!
a felek remélhetőleg nyilatkoznak élményeikről.


És az első partit ki nyerte? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 19:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
azt hiszem Jou:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 20:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Adler, Pista: Na nem volt azért olyan sima! :) Akkor a report:

Jou vs. Dragon
Rampart vs. Dungeon
Clancy vs. Alamar
Closed 1

Jól indult a meccs az 5000 goldot meg sem éreztem, a ládák szépen adagolták a pénzt! :) 1. héten megszereztem az összes bányát, és a trading postba is elutaztam, kicsit piacolnom kellett a sariért. Így 1. héten összes dwellel felfegyverezve próbáltam magam bíztatni a lvl 6 dwellt elfoglaló, de sarit húzni nem tudó Jou ellen. 2. héten 3 sarival száguldoztam, advanced earth is jött így a hét végén lenéztem a lvl 7 dwellek környékére is. 3 goldi árt őrséget, a resuval problémamentesen eltettem őket az útból, és bevettem a saridwellt, így 2. héten 4 sarival vagánykodtam. 3. héten mivel nem mentem messzire Alamarral, 5 sarival benyomtam az utópiámat, megjegyzem elég durva volt. A jutalom azonban kárpótolt, Sword of Judgement, Lion Shield, Titan's Cuirass, Cape of Velocity. Nagy vigyorral mentem fel a felszínre és bevertem mindent ami csak létezik bal oldalon. Ekkor már 4. hét volt, és a váramban 9 sari várakozott többek között, nállam pedig 5 volt. Ja és minden upgradelve, kiszedve, de ez már csak 2.1-re. Na de ne szaladjunk ennyire. Szal 4. héten bunyó bal oldalon, a hidrák mögül kiemeltem a Dragon satyit, és a Titan's Gladiust. Ekkor láttam meg, hogy alattam a blekiknél Kanna van... Na ekkor borzalmasan beborult a menetrendem, kicsit késői felfedezés volt, és közben Jou berontott középre, az egyik utópiát ki is fosztotta, és mondta jött Inhibition. Na ekkor lehidaltam tudtam vége mindennek, cseszhetem az 1000-res lightningom és 700-as fireballom. És persze a főfegyvert a resut is... A helyzeten nehezített, hogy Jou is kiszúrta a kannát. Őrültnagy versenyfutás volt, én levertem a blekiket, és pont nem értem el a kannát, azonban Jou hátbakapott expert log + csizma, kesztű path kombóval én meg 5 dragonnal álltam ott... A főcsatában egy lépés sem történt meg...

Köszönöm Jou a játékot, jól játszottál, és jól vetted ki, ha nem szeded ki a kannát, akkor Inhibivel is megszorítalak. Így viszont nagy bakit követtem el és az egész meccs egy csapás alatt megfordult.

További jó játékot!
Dragon

Ui: Következő ellenfeleim, ezen a mappon nem óhajtok majd jáccani! :lol: :P Sok az a 4 utópia... :P

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 20:24 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Adler írta:
akkor miért nem játszol? :roll:


Azért mert nem vagyok olyan jó játékos mint it bármelyik pléjer és az időm is másra szánom mostanában :)

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 03 vas., 21:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
senki nem született jó játékosnak, másrészt ez egy másfajta taktikát igénylő verseny, 1 hőssel más játszani.
szvsz a meccsek sem olyan hosszuak.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 9:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 12 szer., 14:03
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Balkány
Sziasztok!

Hát, Fifi, pedig ennél jobb esély nem nagyon létezik, hogy élesben tanulj egy kis multit.
Kipróbálhatod, mit tudsz elérni kedvenc váraddal nagyobb tapasztalatú játékosok ellen. Mindezt teheted úgy, hogy nem tudnak használni ellened a májerek egy csomó olyan trükköt (láncok, futás-hős visszavétel, stb.), amivel egyébként valszeg darabokra szaggatnának. :)
Koncentrálni sem kell annyit, mert az átlag pályákkal szemben, ez befejeződik 2-3 óra alatt.
Azaz, ha van egy kis szerencséd és nem csinálsz nagyobb böszmeséget még arra is van valami halvány reménysugár, hogy elejts egy-két nagyobb vadat. :twisted:

Van valakinek kedve meggyőzni elméletem helytelenségéről (és alaposan elverni a nagy pofámat) csütörtökön 6tól az MM3on?

Üdv:
ubul, a vadász

ui: mondtam mindezt kemény 3 meccses mulitapasztalattal a hátam mögött :D

_________________
"Nincs káros anyag, csak káros mennyiség"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Titi(Alkin) vs Jou (Clancy) 1:0
map: closed1

Lejátszottam első egyhősös játékomat. Érdekes tapasztalatokkal lettem gazdagabb, és megismertem egy új pályát is. Nagyjából egyforma tempóban haladtunk, ám középre én mégis hamarabb mentem be. Középen kivettem az egyik utópiát és a két könyvtárat, Jou elvitte a másik utópiát. Ekkor visszamentünk a populációért és utána megütköztünk. A főcsatára volt piros gömböm, így csak a lényegi skilleket írom le: Clancy 36-39 és Alkin 34-48. A nagyobb védelmemnek és Clancy offense beli hiányának köszönhettem a győzelmemet. A főcsata izgalmas volt, de a végén a számbeli fölényben lévő Rampart lények felett győzedelmeskedtek az elszánt mocsárlakók.
Köszi a játékot Jou, jó kis parti volt!

Üdv, Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 17:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Na nagyon köszönöm a a bíztatást akkor hát szeretnék nevezni :)
Csak az vegyen fel msn-en aki ellen megyek mert említettem már valakinek hogy nem a memóriám miatt szeretnek :lol:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Ja és valami hiba van a weboldallal mert nem látom a hősöket melyek választhatóak...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 19:24 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
http://adler882.freeweb.hu/mm/rules.html

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 04 hétf., 19:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Jou vs Adler
2 - 0

sima volt, nagyon sima

Adler vs GJodie
1 - 0

itt Jodie azt hitte hazamentem a sereggel és betámadott a 2 várban, ahol benn álltam.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 kedd, 16:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Adler írta:
Jou vs Adler
2 - 0
sima volt, nagyon sima


NA Akkor 1 kis bővebb kiegészítés:

Map: Closed2

Az első hét jól indult, airgömb a váram előtt, 4-5. én rájöttem sari itt nem lesz hétvégére, viszont cserébe Clancy kapott logot, s a Black Marketemben várt rám 1 surranó! :D 2 héten megindultam a sec vár (Castle) felé+a bányákért, ebből az lett, hogy a krisály és a higanygyárat elszedtem+Kiszedtem a lvl3 cuccomat ( recanter :) ) és az 1ik küldiartit! 3. héten felszedtem a seregemet, majd go a +várért és a resses dobozért, s amaradék bányáért! Utazás közben a Merchant camp előtti 26 el úgydöntött csatlakozik (ingyen és bérmentve :D ), majd doboz, s a bányák, amiket ekkor foglalt el Adler is túloldalt tőllem! 4. hét MG húzásokkal+pénzgyűjtéssel telt, és azzal, hogy végre 1.4.5 nél Clancy kapott varázskönyvet :!: ( :arrow: :lol: :lol: :lol: ) A lvl 4 spelleknek nagyön ötültem, Waterwalk+Frenzy, Waterwalk+Counterstrike ! Mivel lvl 5-t is volt szabad építeni, felhúztam, s DD-t találtam benne, s mellé volt air is! :) Nos így 2.2.1 re összeszedtem minden kis apró skillnövelőt, a lvl3 cuccokat (+1 speed, +5 Pow., +6 Atk, vízgömb), felvettem Adler felé levő szintléptetőfát is a mocsaras részen, majd a friss sereggel meglátogattam Adler sec. várát, amit a View Air segítségével vmiért Stornghodnak tippeltem, mivel elsején ott volt a közelében! :shock: Nos, átmentem, +1 szint még :arrow: Exp. Air, s benéztem másnap a Tower várába! :) Ott még húztam Libraryt, s így a lvl 4 Spellek Resu, TP +Sorrow lettek! Mivel Adler hőse a garrisonnál dekkolt, elmentem a fővárát is elvenni, majd Libraryt és a BM-jét is kilátogattam, s 6. lévén már +1 pop előnyre akartam gyúrni azzal, hogy nem engedem vissza a fővárába, de Adler nem hagyta :cry: , betámadott! A csata sokáig nem tartott, Adler a 2. kör után elhagyta a játékot, ugyanis olyan mértékben Morál-Luck hegy volt, hogy 8 Maci + a Madarak vakítva álltak még... Az összesen 7 mozgó/támadó unitból 6 (2x Sarik, 2x Pegasik, 1x Elfek és 1x a Törpök) morál és 2-3 luck jött a 2 kör alatt! Gusztustalan volt, sajnáltam is Adlert! :?

A végfelállás (2.2.7-nál)

Terek lvl 19, 18 19 11 13, 162 mana
1 Archangel, 12 A. Behemot, 14 Cyclops K., 27 Tbird, 44 Ogre Mage, 77 Orc Ch., 105 Wolf Raider

VS

Clancy lvl 20, 28 22 15 16 , 160 mana

10 Gold Dragon, 22 W. Uni, 41 D Soldier, 55 S Pegasi, 127 :!: Grand Elf (2x 26 elf joinolt összesen) 111 B. Dwarf, 137 Cent. Capt.

A várbéli csatát nagyon sajnálom, de Adler szó nélkül támadott, így nem tudtam lebeszélni se róla, mert őszintán szólva féltem, hogy ütősebb Terek, mint Clancy, de valamiért mégse...

Köszi Adler a gamét, jó party volt, de a vége nagyon csúnya lett így! :?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 kedd, 16:57 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Adler!
Jouval Rampart vs Dungeon párharc volt,amit megnyertem,és ez ősellenségek párharcának számít.(még a múltkori meccsről írok)
Akkor nem 2 pontot kellene hogy kapjak a győzelemért?
Ha nem,akkor sry :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 kedd, 20:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
de, igazad van, kijavitom, bocs

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 kedd, 20:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Íme egy report, részletesen kifejtve.

Dragon - Alamar vs Lionskull - Shakti

Jól indult, 102trottyossal kezdtem, így az első heti sárkány miatt nem kellett aggódnom, bátran betámadtam a meduzákat(40) és megszereztem a szükséges anyagokat, így a második héten 3 sárkival rohangáltam. Hősöm hozta a formáját, hamar lett log ami a lovardával és a sárkikkal párosítva elég gyors haladást birtosított, főleg hogy lett mellé path is. Az earth viszont az istennek sem akart jönni, véletlenül felvettem helyette scholartól leadershipet, utolsó skilnek jobb híján archery jött be, nem volt viszont armourerem, de volt air magicom. Második várnak rampart jött, húztam mindkét tornyot, a dungeonba adunak implo jött, meg town portal(nem baj így is sok lépést spóroltam vele), másikba resu és magic miror :?
Sokáig húztuk a dolgot, Alamar elég lassan haladt, 2.2.4 környékén volt a csata.

A csatában
Alamar skilek 17/16/20/17 lények: 13blöki 30scorpi 45MinoK 60MedusaQ 102Eeye 123HárpiaH 233Itrotyli
Shakti skilek 26/27/11/15 lények: 15blöki 30skorpi 45minoK 76MedusaQ(16joinolt még az elején) 111EEye 120HarpyH 285trottyos
Alamar kezdett, expert slowot nyomott és nagy hibát követve el, beáll a sárkikkal az Mq csapat mellé. Nekem se kellett több, expert haste-val válaszoltam, majd fújás a Meduzákra, 56 el is hullott, és 4 sárki bónusznak. Ezután már a sebbességi fölény birtokában sorra rohantam le Dragon csapatait, egy körön beül igencsak lebontottam őket. Én is elkövettem egy kisebb hibát, a két lövészt csak egy mezőre helyeztem egymástól, így tudott blokkolni, de nem sokáig, mert a morál bónuszoknak és a szerencsémnek(asszem csak a gép szokott belőlülk ennyit bemutatni :D :D ) köszönhetően a második körben véget is ért a csata, Alamar hiába resuzott 27Mino kinget.
Így tehát 2:0 nekem, rám fért már ez a győzelem, a sok vereségem mellé 8)

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 05 kedd, 23:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
simán kikaptam Lionskulltól, gondolom ir egy normálisabb beszámolót, Terek most fejlődött a legbénábban amióta játszok vele, de legalább most a 4. skill volt az Air Magic, s nem az utolsó.

Kérek mindenkit, hogy a térképeket újra töltse le, javitottam bennük az összes hibát - ami eddig felmerült - másrészt ahol van 2. vár, ott ezt nem lehet épiteni, tehát ne lesz double building vagy más, kösz a megértést.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 06 szer., 0:39 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 23:36
Hozzászólások: 216
Nem nevezném én ezt annyira sima győzelemnek. Az első hét előírásosan megvolt, bár majdnem elszámoltam magam resuval és ott hagytam egy kupac ként a trading post előtt, amit végül nem kellett használnom, quest artyt pedig nem mertem felvenni, gorgonok őrizték, később téptem is hajamat mert csak 6 ... Második héten már 3 sárkival könnyen ment a hentelés, egyből a második vár felé vettem az irányt, el is értem 1.2.3-ra, ez Castle volt. Út közben az Abandoned mine-t is befoglaltam, ez ként adott, így napi 3 lett belőle a termelésem. Mint hogy időm volt, úgy döntöttem ráhajtok az angyalra, pont hét végére meg is lett, igaz így nem lett fekete sárki, de nem nagyon bántam. 1.3.1 a kettes számú várban ért, húztam stablet, így kompenzáltam a log hiányát. Minden skilem előírásosan jött, végül lett log is utolsónak. 1.3.7 re arkangyalt is sikerült húznom, így ezek hathatós támogatásával és 3 heti sárki teméssel átmentem mindenen, alsó relic az arénánál Lion shield, befoglaltam Adler aranybányáját, ő ugyanezt nem tette meg az enyémmel végig, így elég szép napi bevételem volt, efreet sultánok őrizetében piros gömb vigyorgott rám. 2.1.4-nél utópiáztam, lámaságom miatt(piros gömb fent ragadt) buktam egy arkangyalt, fullos volt. Titán kard, Dragon scale armor, Thunder helmet volt benne, így mivel ismertem Terek statjait, might mellett döntöttem. ez után már nemigen tettem mást, csak látogattam a refugee campokat, két scorpi lett ennek az eredménye. Adler végül 2.3.2-nél unta meg a dolgot és átjött hozzám, bár ebben gondolom vastagon benne volt hogy a hónap Hobgoblin hetével kezdődött... :D Átjövetelekor én épp a föld alatt tartózkodtam, de szerencsére nem a váram hanem az aréna felé indult, így el tudtam lopakodni a Castle váramba, kivenni az arkokat, melléjük a cruissadereket, majd town portalal hazajutni. Terek lassan mozgott így kaptam még egy napot, bár az így befolyó összeg sem volt elég a teljes sereg megvételére, támadtam.

A csatában Lionskull//Shakti 31/20/9/21/420 értékekkel (bár az utolsó 3 a piros gömb miatt nem számított) 10Arkangyal 13Blöki 24Scorpi 33MinoK 36medusa 44Cruissader 91Eeye az én részemről felsorakoztatva. Adler/Terek 29/25/30/16/516 részéről 13Akciós maci 21CycolopsK 36THunderB 52OgreM 89OrcC 106WolfR Hgoblin190(körül nem tudom pontosan gép ellen játszottam újra, az meg valahol elhagyta őket) volt a sereg.
Én nyitottam, rámentem a macikra, szerencsémnek köszönhetően egy kör alatt 4-re redukáltam a létszámukat, igaz közben odavesztek az én arkangyalaim is, de a farkasokból se maradt sok a scorpiknak köszönhetően. Második körre aztán odaértek a kardosok és a minok is, lebontottam az Orkokat és a madarakat valamint a maradék medvéket, így Adler feladta a harcot.
Jó meccs volt, végig nem voltam biztos a győzelmemben, de gömb és az angyalok döntőnek bizonyultak.

_________________
http://discipleshun.suddenlaunch3.com/Magyar Disciples fórum


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 167 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség