Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 12 vas., 21:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Na akkor az én véleményem: Először a 2 mentés/hó-t támogatom 1x lehessen javítani! Ezt én mindigis fenn fogom tartani! :)

Na most Grálkiásás... Na ebbe eleinte nem akartam beleszólni, de most mégis élek a lehetőséggel. Régen szerettem ezt a puzzle map nélkül is ásható Grál szabályt, nekem ez mindigis így volt jó, mikor még a mappot először derítettem fel droidokkal, tehát első nagyon rossz eredményt alkotok, akkor általában megtalálom az összes obeliszket és kiderül a Grál pozíciója. Másodszor mivel már a nagyon gyors eredményt tartom szem előtt, ilyenkor hősöket pörgetek és mindenki csinálja a rá kiszabott feladatot. Ilyenkor minden lény számít, ha most ismét fel kéne deríteni az obeliszkeket és a Grál hellyét, az lényeket vonna el, új hősök kellenének és a többi... Tehát szerintem ez régen volt jó, nekem a Grál puzzle nélkül tetszik, az csak több gondot jelent. De a többség dönt va abba valami amit Lzo mond, csalás ellen, hááát nem nagyon lehet védekezni.

Amúgy az Impossible nekem azért nem tetszik, mert iszonyatosan nehéz az elején megindulni, meg a monsterek számának duplázása, nos az már túlzás... Mikor régebben mappokat tesztelgettem, bevallom nem sokat 3-at - 4-et rádöbbentem arra hogy sajnos manapság már a készítők "elfeledik" a szörnyek duplázását a champion fok miatt. Ez nagyon szomorú, ezen a 3-4 mappon sajnos mind jelen volt ez a hiba. Ez az én saját véleményem, várom a Tieteket is!

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 13 hétf., 21:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
@ Dragon: a szabályzat szerint havonta 2 mentést kellene kitenni, de csak 1-et látok 2005-től. Javítom havi 1-re.

@Kiki: H1-ben ugye nincs grál? Nem emlékszem. ;)

A grálos részt egyenlőre érintetlenül hagytam. Ha megegyeztünk, javítom.
Elfáradtam. Abbahagytam a H4 közepén.. Majd folytatom.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 14 kedd, 8:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

H1,H2-ben ultimate van.
Nekem nagyon mind1 hogy lesz-e grál, vagy sem. Vagy akkor úgy legyen, hogy csak egy jól bevédett obeliszk van a pályán, és nem kell végigjárni 21 oszlopot.
Amúgy az eddigiekkel sincs semmi probléma szerintem. A cheat pedig csak akkor érvényes, ha az illető elmenti. Ha cheatel, megnézi a grált, majd loadol, akkor a mentése cheatmentes! Vagyis nem csalt hivatalosan. :D

Csá

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
H4 első verzió kész.
H1,H2 frissítve.

@ Jou: H5: A grál ott a "Tears of Asha", vagy mi? Ott is vannak Obeliszkek?
Sajnos nem emlékszem..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 20:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Igen, H5 ben ott is vagyon grál, de nemtom, annak kiásása befolyásolja e a pontokat, erről még gyűjtneni kell infót!

Más:
Apropó, H5 Augusztusi mappról a hétvégén nyilatkozom bővebben, valószínűleg le kellesz cserélni, s kérni fogom majd innentől kezdve a beküldők HiSore-ját is , mert kiértékelésnél rengeteg probléma adódott! A lecserélés pedig valószínúleg 1 kicsi alap felvonára lesz, és Szeptemberre is egy felvonás fog kikerülni! Addig tesztelnem kelesz, hogy fogom tudni az egyéb mappokat is kiértékelni, ugyanis ezen a téren is bonyolultabb ez a verzió.

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Mapokat is tudok felrakni szükség esetén, ha Gepy nem érne rá.
Szerdán már itthon leszek.
Akkor berakom a H5-be a grálos szabályt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 21:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Egy kérdés:
Ez a "maradékos osztással" szabály mikor lett bevezetve? Mert ha jól emléxem régen nem volt. A régivel mi volt a baj?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Ezt szép csendben, fű alatt hoztam be.. :D

Elősegíti a szorosabb versenyt. Megosztott 1.-3. hely esetén az élboly nem húz el annyira a mezőnytől.. És könnyebb kiszámolni a pontokat a többi versenyzőnél, nem kell tologatni. Nem emlékszem pontosan, de mintha valakivel megbeszéltük volna, hogy jó lesz így.. :?:

Dr. Amnézia


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 21:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
doom3d írta:
Ezt szép csendben, fű alatt hoztam be.. :D

Elősegíti a szorosabb versenyt. Megosztott 1.-3. hely esetén az élboly nem húz el annyira a mezőnytől.. És könnyebb kiszámolni a pontokat a többi versenyzőnél, nem kell tologatni. Nem emlékszem pontosan, de mintha valakivel megbeszéltük volna, hogy jó lesz így.. :?:

Dr. Amnézia


Rendben van, elhiszem. :) Csak majd remélem összejön egy ilyen és majd az lesz érdekes, mikor a 10-ik többet kap, mint az első helyezett. :D Mert ha az előtte lévők osztozkodnak, ott nem sok pont marad. :) Na majd meglátjuk. Amúgy nem baj, ha a fű alatt vezeted be a szabályokat. Te vagy a főnök. :) Viszont eddig se kellett tologatni a pontokat, csak a holtversenyben lévők ugyanannyi pontot kaptak, a többieknél nem volt változás.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 16 csüt., 21:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A pontosztozkodásnál a játékosok pontjainak összegét osztjuk a játékosok számával. Fizikailag (matematikailag) lehetetlen, hogy az 1.-3. helyezettek kevesebbet kapjanak a 4.-nél.

Példa: 1. 50 pont, 2. 45 pont, 3. 41 pont, 4. 37 pont és 1.-3. holtverseny:
(50+45+41):3=45 pont az 1.-3. helyen, és 37 pont a 4.-nek. :wink:

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 17 pén., 8:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
doom3d írta:
A pontosztozkodásnál a játékosok pontjainak összegét osztjuk a játékosok számával. Fizikailag (matematikailag) lehetetlen, hogy az 1.-3. helyezettek kevesebbet kapjanak a 4.-nél.

Példa: 1. 50 pont, 2. 45 pont, 3. 41 pont, 4. 37 pont és 1.-3. holtverseny:
(50+45+41):3=45 pont az 1.-3. helyen, és 37 pont a 4.-nek. :wink:


Én nem is erre gondoltam, de utánaszámoltam még 10-nél is, lehet ehhez túl sok versenyző kell. :D Mondjuk nem sokat változik a pont 2-3 főnél, így nem sok értelme van, de ha már így van, így is lesz. :) Amúgy minden más szabálytól eltérően, erre nem emléxem, hogy hol és ki hozta fel. Mert a többi itt megtalálható.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 17 pén., 19:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
És mi legyen a grálos szabály új szövege?
Szerintem csak akkor legyen szabad ásni, ha ásás vagy cheat nélkül is kideríthető, hogy hol van a grál. :?

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 17 pén., 20:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
doom3d írta:
És mi legyen a grálos szabály új szövege?
Szerintem csak akkor legyen szabad ásni, ha ásás vagy cheat nélkül is kideríthető, hogy hol van a grál. :?


Egy érintett versenyzőtől már kaptunk egy szavazatot. Bár nem tudom, hogy lesz-e még.

Hellblood írta:
Nekem nagyon mind1 hogy lesz-e grál, vagy sem. Vagy akkor úgy legyen, hogy csak egy jól bevédett obeliszk van a pályán, és nem kell végigjárni 21 oszlopot.
Amúgy az eddigiekkel sincs semmi probléma szerintem. A cheat pedig csak akkor érvényes, ha az illető elmenti. Ha cheatel, megnézi a grált, majd loadol, akkor a mentése cheatmentes! Vagyis nem csalt hivatalosan. :D

Csá


Sőt még1. :)

Lzo írta:
A Grálos szabálynál van egy komoly ellentmondás:
"Amennyiben obeliszk NINCS a mapon, grál viszont igen -volt már rá példa-, akkor is nyugodtan kiáshatjátok s beépíthetitek!!!"
szabály már csakis kódhasználattal oldható meg!
Ez viszont ellenkezik az egyik alapszabállyal!(bármilyen kód használata a versenyekből való kizárást vonja maga után).Amennyiben nincs obelix,nincs puzzle map és Grail sincs,akárhányszor játszod a pályát! :twisted:
Ezt az ellentmondást fel kellene oldani,obelix nélküli pályán nincs Grail kiásás!!!

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 17 pén., 20:16 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Szerintem meg(boccs hogy írok) csináljátok úgy hogy az obeliszkek elé rakjatok lényeket és akkor tutira tudni fogjátok a mentés alapján hogy megölte-e az obeliszk előtt álló lényt az illető.Viszont ha megvan a grál de az obeliszkek előtt ott állnak a lények akkor csalás!

Csak ötlet...

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 18 szomb., 19:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Amennyiben nem leszek leszavazva az új szabály a következő körtől:
1. beküldött mentésben ,amennyiben a Grál kiásásra került,a Puzzle mapnak TELJESNEK kell lennie.
Ebbe még mindig belefér az,hogy kiásod ,és utána majd meglátogatod.
Ez ellen már nincs orvosság,de egy lépést tettünk a feketegazdaság ellen ugyebár :twisted: Pfúj,gonosz,rossz főnök bácsi... :lol:
2.A másik verzió,ami most is van,akármikor kiáshatod,akárhogy megnézheted hol van a Grál.
Ekkor senki sem fog azzal foglalkozni,hogyan és mikor és miért... :wink:

Gratulálok Fifinek a korrekt és építő jellegű hozzászóláshoz :wink: ,köszönöm!
Ez is egy jó megoldás lett volna!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2007 aug. 18 szomb., 19:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 18 szomb., 19:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
doom3d írta:
A pontosztozkodásnál a játékosok pontjainak összegét osztjuk a játékosok számával. Fizikailag (matematikailag) lehetetlen, hogy az 1.-3. helyezettek kevesebbet kapjanak a 4.-nél.

Példa: 1. 50 pont, 2. 45 pont, 3. 41 pont, 4. 37 pont és 1.-3. holtverseny:
(50+45+41):3=45 pont az 1.-3. helyen, és 37 pont a 4.-nek. :wink:

Szerintem ez is mehet,az túlzás volt valóban,hogy mindenki megkapta a max. pontszámot akármilyen létszámú holtverseny esetén.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 19 vas., 20:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Én is a a teljes csítmentes Grál kiásása mellett szavazok. Mint játékos. :) Ha már a szabályban benne van, hogy no cheat, akkor még így se lehessen, használni. A másik is rendben van.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 22 szer., 18:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Eddig inkább a régi szabály mellett: Doom3d, Dragon, Hellblood, * Reflen, Big Joe.
A kötelező obeliszk látogatás mellett: Lzo, KTibsza, * Kiki.

@ Lzo:
Ha a pályán nincs obeliszk, de event, útjelző, vagy Quest guard stb. szövegében benne van, hogy hol kell ásni, akkor az ásás szabályos legyen?


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára doom3d 2007 szept. 15 szomb., 9:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 22 szer., 20:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
A Grál kiásással kapcsoltaban én a régi rendszer mellett teszem le a voksom. Mivel utólag is meg lehetne nézni az obeliszkeket, nem látom értelmét, a teljes térkép kötelező meglétének.
Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 aug. 24 pén., 14:14 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

en az osszes obeliszk vegiglatogatasa mellett szavazok. akinek kell a plusz pont vagy az ultimate (H1, H2), az kuzdjon...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség