Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 20 pén., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
A régi rendszer maradjon.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 25 szer., 13:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 okt. 03 kedd, 10:54
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Én a H3 és H5 offline versenyeken veszek részt, idén rendszeresen, legalább is ezt tervezem, régebben meg csak hébe-hóba "hősködtem".

A pontszámításra ennél a két játéknál én az új rendszerre szavazok.

8)

_________________
Be quick or be dead.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 27 pén., 11:51 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

a szavazas allasa:
- vissza regi rendszert: 6 voks
- maradjon az uj pontozas: 7 voks
- tartozkodom: 1 voks

a jelenlegi állapot szerint marad a mostani rendszer.
marcius 31. éjfélig lehet meg szavazni!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 30 hétf., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
nem kellene epizód szerint szelektálni a szavazatokat?
Ha most 10 H3-as újra szavaz, azért még nem biztos h az összes részben változtatni kéne?!
Én nem akarok beleszólni csak a H4-be, mert csak azzal játszom.. Sztem nem lenne jó dolog ha mondjuk az én szavazatom miatt többen bánkódnának, mert a H5 régi pontszámítással lesz vagy ilyesmi.. (nem mintha a szavazás úgy alakulna..) Teljesen más taktikával lehet max pontot kapni H3-ban és H4-ben és ezért nem jó ez az új számítás a 4. részre (HANGSÚLYOZOM) nézve..
Üdv!

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 ápr. 01 szer., 12:46 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

a szavazas lezarult, ez alapjan marad a jelenlegi pontozasi rendszer.

kisebb korrekciok lesznek a javaslatok alapjan:
- H1, H2 eseteben a heroes pont egyenesen aranyos a napok szamaval, ezert csak a napok szama alapjan lesz az ertekeles,
- H3 marad,
- H4 eseteben a heroes pont lesz az ertekeles alapja,
- H5 marad.

a kiertekelo tabla keszuloben.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 08 hétf., 15:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Hali

A kiértékelő táblázatnak a H2 verseny pontozásával kapcsolatban kérdezném: bármit írok be a napok számához, mindig 1033 ligapontom lesz. Hibás a táblázat, v rosszul használom?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 08 hétf., 16:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
shan írta:
Hali

A kiértékelő táblázatnak a H2 verseny pontozásával kapcsolatban kérdezném: bármit írok be a napok számához, mindig 1033 ligapontom lesz. Hibás a táblázat, v rosszul használom?


Szia!

Ha egy személy eredménye kerül be a táblázatba, akkor mindig 1033 toppontot kap, azaz ha egy ember küldi csak be a mentést akkor 10 pontot kap. Azáltal lesz több vagy kevesebb pontja a versenyzőnek, hogy a többiek milyen eredménnyel végeznek és hányan küldik el a mentést.
Remélem segítettem.
Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 08 hétf., 21:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Hali

Köszi a választ!

Shan


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 14 pén., 14:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Egy javaslatot szeretnék előterjeszteni. Már egy ideje foglalkoztat az, hogy az offline versenyeknél ugye havonta kerülnek ki új térképek és jönnek új eredmények rájuk, sajnos nem minden versenyben, mert van pár amik már igazán kihalóban vannak.

Viszont lassan kifogyom a hadjárat eredmények beküldéséből (azért van még), így azokba a pályákba is belenézek (főleg H5-re és H3-ra igaz ez, de a többi versenyben is voltak már), amiket a készítők még a játékhoz készítettek skirmish mappként. Ezek a térképek már nem egyszer voltak versenytérképek is. Mivel végigviszem amúgy is őket, beküldeném az eredményeket, de utólag a mentések már nem kapnak pontozást. Természetesen, a versenymentésből játszanék, nem a kézzel beállított mappon ezekben az esetekben.

A kérdésem az lenne, hogy szabadalmaztathatnánk-e azt, hogy a régebbi pályákhoz lehessen mentést küldeni? Mert nekem havonta arra nincs időm, hogy végigvigyek egy mappot (a H5 hadjáratot is fél éve nyüstölöm), viszont utólag kihívás gyanánt szívesen végigvinném főleg ha pár ponttal lenne honorálva a dolog :) Mivel amúgysincs a többségnek túl sok pontja és ezzel is lehetne amolyan nyugdíjas stílusban szerezni pár pontot, ezért én örülnék ennek a változtatásnak.

Persze, mivel ez valamilyen szinten kicseszés lenne azokkal akik tisztességesen minden hónapban szánnak időt a mentésekre, sok sok loaddal, hogy a legjobb eredményt hozzák ki a mappból, ezért valamilyen féle "büntetést" lehetne adni az ilyen eredményekre. Teljesen randomszerűen a hasamra ütök: A beküldő nem kaphat annyi pontot mint a top 5 akik beküldték időre, csak annyit mint max a lista. 6 hellyezettje, hiába jobb az eredeménye akár mint az 1. hellyezetnek. Így a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.

Vélemények, ötletek?

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 17 hétf., 8:53 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Dragon: az ötlet jó. Az utólagos végigvitelért a javaslatom 10 toppont. Az íly módon beküldhető pályák legyenek vagy
1. a korábbi havi mentések,
vagy
2. csak a gyári pályák.
Az 1. eset ellen az szól, hogy a Küldetések versenytípus most is él, a 2. ellen pedig az, hogy el kellene készíteni az első napi mentéseket pl. hard szinten (ezt vállalom).

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 17 hétf., 14:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Köszönöm előszöris a reakciót. Másodszor pedig úgy gondoltam, hogy a régi mentéseket úgy ahogy van lehessen lejátszani, e-mailben a beküldéskor meg az illető odabiggyeszti, hogy ez mikori mentés is, hogy a versenyszervezőnek ne kelljen ezt kikeresgetni. Mint a havi mentések esetén, a plusz mentéseket hó végén lehetne publikálni a korábbi eredmények mellé.

Ez H3 és H4 esetén nem probléma, hiszen ezekhez nem jött ki patch. H5 esetén nekem 1.50-em van, ami az 1.6-tól lényegesen nem tér el, de 1.6-ra pár ok miatt nem tudom az istennek sem felpatchelni. Nem tudom ez esetben mi a teendő, vagy mit lehetne tenni, bár ez elismerem egyéni szoc probléma. Ugye ha magam viszem végig a pályát és töltöm be azzal az a csavar, hogy más artifactok / lények stb lesz a random miatt, továbbá hogy ezzel nem ugyanaz lesz a játék mint azoknak akik havi szinten végigvitték a mentéseket. Mivel én ezt szórakozásból játszom és nem azért töröm magam, hogy 1. legyek, én 1x nekiugrom a mappnak aztán azt játszom amit dob a gép, nem fogok variálni :D

Ez a probléma csak H5-ben él, kérdem én mi legyen a megoldás ez esetben.

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 17 hétf., 16:02 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
kiki írta:
Dragon: az ötlet jó. Az utólagos végigvitelért a javaslatom 10 toppont. Az íly módon beküldhető pályák legyenek vagy
1. a korábbi havi mentések,
vagy
2. csak a gyári pályák.
Az 1. eset ellen az szól, hogy a Küldetések versenytípus most is él, a 2. ellen pedig az, hogy el kellene készíteni az első napi mentéseket pl. hard szinten (ezt vállalom).

kiki


A 2. verzió nekem tetszik, így kötetlen idővel, csak kedvtelésből biztosan megpróbálkoznék velük. Hardon még az én csekély játéktudásomat is lehet kamatoztatni :D

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 18 kedd, 9:40 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Dragon: az 1.5/1.6 patch probléma csak 2008. decemberig létezik, onnantól a 2.1 verzió élt (majd később a ToE), és nem elsőnapi mentések lettek kirakva, hanem térképek (+ egy infó file). A kiértékelési probléma megoldható, ha küldesz egy győzelmi képernyő fotót, amelyen a napok száma és a minimap is látszik.
Átnéztem a régi pontokat, sok esetben a havi pályáért 10 toppontnál kevesebb járt, ezért javaslom, hogy a kapott toppont legyen 10 vagy a legrosszabb eredmény toppontja-1, amennyiben ez kisebb, mint 10. Különösen problémás ez a régi időszakban, amikor nem voltak havi toppontok, így a negyedév végén van aki pl. csak 3 toppontot kapott!
Erre nehéz megoldást találni, ha az anno időre beküldőket nem akarjuk hátrányba hozni...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 19 szer., 7:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Kiki: Ismét csak köszönöm a H5-ös problémámat akkor sikerült megoldani :) A 10 pontot támogatom, szolid számnak tűnik ahogy írtad az eredmények alapján. A régi mentések 3 pontját kicsit nevetségesnek tartom, az nemtom hogy jött össze akkoriban :D Node sebaj. Ha neked és a többi versenyvezetőnek megfelel akkor a 10 toppont vagy a legjobb eredmény -1 pont mellé szavazok, a régi mentések lejátszásával amiket az oldalon el lehet érni,H5-ben meg akkor mentéssel meg print screen-el játszva.

Örülök, hogy sikerült kicsit frissíteni a dolgokat, ahogy időm engedi fogok 100% küldeni mentéseket :D

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 19 szer., 13:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Részemről rendben. :) Én nem akartam ebbe beleszólni, mert igazából nem foglalkoztam a pontozással semennyit se. Így nem is igazán tudtam volna ajánlani így semmit se. :oops:

Majd lehet így verseny azok közt is akik utólag küldik be. :)

Viszont ha majd ez végleges lesz, majd valamilyen formában tudatni kell a többiekkel is. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 19 szer., 19:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
KTibsza írta:
Viszont ha majd ez végleges lesz, majd valamilyen formában tudatni kell a többiekkel is. :)


Szerintem Vologya maestro ezt beletudja csempészni egy rövid kis hírbe vagy ilyesmi ha jutunk megegyezésre :D

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 19 szer., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
És talán az offline témák is felpezsdülnek majd, ami szintén észrevételezhető. Szóval ez szerintem nem megoldhatatlan probléma :wink:

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 23 vas., 12:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Ösztönzésképpen be is küldtem az 1. mentést, mely 2008 januárjából való H5 terén, az eredmény kicsit láma lett (köszönhetően annak hogy nem ismertem a mappot és 2-3 hetet feleslegesen elcsászkáltam azt a bizonyos Dragon Utopiát keresgélve), de a célt ígyis eléri :D Jó kis kihívás volt először 68 angel, majd 60 black dragon bedarálása :) Ilyen utópiát se fosztottam még :D

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 23 vas., 15:08 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Na, ha már lehet küldeni, majd a jövőhéten nekifekszem én is valaminek :)

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 szept. 23 vas., 17:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
ShurTugal írta:
Na, ha már lehet küldeni, majd a jövőhéten nekifekszem én is valaminek :)


OFF: Azóta már kifektettem az egész 2008 tavaszi részleget, kihívást csak az 1. map azon 2 csatája jelentett amit írtam, a Falcon pálya könnyű volt, miután vagy 30-40 succubus mistress beállt Jazebeth keze alatt, a Windrose meg csak iszonyatosan hosszú volt, nem rövid idő 8 playert likvidálni log nélkül + jó nagy tengeri felület is van...

Na de befejezem az offolást, majd írok inkább a verseny eredmények részbe.

ON: A mentéseket majd a hó vége előtt küldöm, mert nem tudom hogy addig hány mappot tolok le, ma pl semmi dolgom nem volt, így bőven volt időm ezzel foglalkozni.

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 192 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség