Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1465 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 11 kedd, 14:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Fú, Kikinek nem sokon múlt a tarolás, konkrétan pont az enyéim nyírtak ki egy 19 pontot érő Championt össz-vissz. A csapatokat gyorsan átfutva: Előző körben a fekete sárkányok a barátaim lettek, de nézve Icescream bestiáit, ez a véleményem könnyen megváltozhat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 11 kedd, 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Durva, hogy 0,07% 19 pontot jelent... A sok veszteség nélküli csapat jól kiszúrt Kikivel...

Az utolsó körben megint izgulhatok, hogy vajon Bogpista íjászai szétkapnak-e, mielőtt odaérek, ha ezúttal jjön a mass slow, akkor gáz van. Doom is sokkal gazdagabb lett A-D-ben, igen egészségeset ütnek majd az elemek. Az összetettbeli eredmény miatt nem aggódom, de jó lenne veretlen maradni, a mezőny pedig nagyon feljött...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 11 kedd, 21:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Kiki: Nekem a 4. fordulós csapatom van a "H2t_2014_csapatok5.jpg" képen (az 5. fordulós arany költekezéssel)
Remélem nem az én csapataimmal kezdted a pályagyártást :)

TRex: ismerősen fest a csapatod :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 12 szer., 9:03 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Shan: kösz, hogy szóltál, javítottam.
Természetesen a Tiéddel kezdtem... úgy tűnik, nekem is lankad a figyelmem a verseny végefelé!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 12 szer., 11:18 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Kb. erre számítottam.. Gondoltam csak úgy tudok javítani, ha a sok 0%-ot megpróbálom megakadályozni, de úgy tűnik ezt főleg magamnak sikerült elérnem.. :?

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 14:20 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

A mentések elkészültek, letölthető a szokásos helyről vagy innen:
http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_tamadas/letoltes/h2tamadas/H2t_2014_5.rar.
2 apró változtatás a térképeken:
- a főhős 5*2000 db halfling helyett 5*3000=15000-rel rendelkezik a gyorsabb csata érdekében
- 1 helyett 5 póthős van (lényekkel és tárgyakkal felszerelve) a könnyebb térképkészítés miatt
2 játékosnak (Doom3D és T-Rex) engedélyezett, hogy a főhős kútra lépése előtt a tudásnövelő varázstárggyal felszerelt póthős átadja azt neki. Az eljárás egyébként a szokásos: csata, kútra lépés, tárgyak átadása és lények cseréje, sátor, kapu, csata.
Beküldési határidő: 2014. december 28. (vasárnap), éjfél.
Kérek mindenkit, hogy a 10 mentés+kép beküldését ne az utolsó pillanatra hagyjátok, határidő hosszabítás nem lesz.
Ha valaki hibát talál, jelezze, és javítom!

Jó játékot:
kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 19:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Tök jó, h ilyen gyorsan megcsináltad őket.
Én már végig is toltam mindet :) Az 5. fordulóra már elég fullos lett a csapatom, elég lazán összejött a veszteség mentesség.

Tanács: Mivel most sok a mellékhős, érdemes nyomkodni a H betűt a hősök közötti váltásokhoz, illetve az Esc -et, amikor Exit vagy Cancel műveletet hajtasz végre; sok egérművelet megspórolható

A vámpír-íjász kombóval kicsit célom magam mögött hagyni a "legkevesebb okozott veszteség" díjat; légyszi ha írtok élmény beszámolót, mondjatok pár szót róla, h nehezebb volt-e a csata ellenem a mostani fordulóban.

Köszi :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Elkészültem én is. 0% megvan. A csapatok kiderültekor ijesztőnek találtam Bogpista több, mint 400 íjászát, de alaptalannak bizonyult. 2-esével szedték a vámpírokat, a védelmem a csatákban 40 körüli... Viszont Icescream meglepően tápos, annak neki kellett futnom párszor.
Hogy valami rangsort állítsak nehézség szerint:
A legnehezebb Icescream volt, ahol kicsit már gondolkodni is kellett. 2 db 3-mas stack a championoknak, de így is melegben lettem volna, ha nem kap a 110 vámpír az első két ütésre luckot. Ez volt a "nagy" stratégia...

A második Doom3d ellen volt, ahol egy anti magicot kellett nyomnom, és engedélyeznem a varázslást a hősnek az auto mód előtt.

A többi csapat 1 stackban, varázslat nélkül, auto combattal... Tulajdonképpen ezzel a csapattal sikeresen elszúrtam a saját játékélményem :( :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 13 csüt., 21:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Jövőre minimum duplázni kéne a vámpír lordok árát, mert auto combattal bajnokságot nyerni azért mégiscsak durva. :)
Az íjászok jobban szerepeltek, mint gondoltam. Hétvégén nekiállok. Érdekes, hogy az okozott AI sebzésben Dragon vezet. Vajon a +1 speed, vagy a gömb miatt?

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 0:00 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Ebben a három szabad napban én is letolom mindet.

A másik, nem volt kedvem gólemezni a végére. Bízom abban, hogy a vámpik tudnak alkotni valami szépet :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 0:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
doom3d írta:
Jövőre minimum duplázni kéne a vámpír lordok árát, mert auto combattal bajnokságot nyerni azért mégiscsak durva. :)
Az íjászok jobban szerepeltek, mint gondoltam. Hétvégén nekiállok. Érdekes, hogy az okozott AI sebzésben Dragon vezet. Vajon a +1 speed, vagy a gömb miatt?


Egyetértek abban, hogy autocombattal csatát nyerni az azért eléggé durva... Ilyen többkörös versenynél szerintem a vampire lordokat nem szabad engedélyezni, mivel ha az első 1-2 körben nem is, de utána mindenki váltana rájuk. Ez ugyan kiküszöbölhető az animate / resurrect true résszel, de akkor meg mindenki megvenné a megfelelő spellt és mindenki 0%-on végezne :) De, ha valaki gömböt vesz és íjászokat, az is ugyanúgy 0%-ot ér el :lol: Én azt a javaslatot tenném, hogy jövőre vagy ne legyen több körös a dolog, vagy legalábbis ne ennyire sok körös, mivel itt a végén már a legtöbb csapat eléri a 0%-ot és ez monotonná teszi a versenyt. 2-3 kör szerintem doszt elég. Áremeléssel együtt úgy talán a vámpír lordok sem fogják megérni az árukat. Mindenesetre a föltámasztó varik kinntléte szerintem jó ötlet. H3-ban is ezek a spellek okozzák azt, hogy 0%-ot ellehet érni, de ezen majd változtatok amoda...
Az AI sebzés %-on én is meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy a gép ilyen jól sebez a csapatommal, dehát érthető is valahol, hiszen az ilyen megyünkelőreésütünk csapatok elvéreznek a zombik ellen legtöbb esetben + a spelles varázslóknál nagy eséllyel bukó a gömb miatt... Szerintem ezek miatt ilyen nagy a sebzés%-om.

Amúgy büszke vagyok rá, hogy nem változtattam meg a csapatom az eleje óta, ha jól emlékszem vissza a megmaradt mezőnyből mindenki változtatott az alapseregén/elgondolásán :) Lehet, hogy a megmaradt játékosok közül az utolsó 3-ban lehetek, de élvezem a zombikkal az agyatlan öldöklést :mrgreen: Csak kár, hogy nincs még 1 plusz speedjük :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 1:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Kép

A kép címe: A tűz elementálok nem a barátaid (vs. Jou)

Pöppet veszni látszik a csata. :D :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 9:29 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Átküldtem az eredményeim Shan postafiókjába (ő volt az első, aki végzett), innentől jöhetnek a mentések!
A jövő évi versenyt természetesen a mostani tanulságai alapján kell tervezni, de most egy jó darabig jegelem a dolgot (elfáradtam)...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 14 pén., 23:51 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Poirot, ha unatkozol, megnézhetnéd próbacsatákkal, hogy mennyi drágítás kell ahhoz, hogy használhatatlanná váljon a vámpír lord. Addig én megpróbálok 10% alá menni. :)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 15 szomb., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Jobb ötletem van. Megnézem, hogy egyes emberekkel hogy lehet legyőzni engem. A csaták némelyike közben határozottan az az érzésem, hogy ha a másik brigádot irányítanám is a vámpírok kerekednének felül. Mondjuk lehet h jobb lett volna ezúttal 1 stackban támadni, a hordák így elvernek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 15 szomb., 19:01 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hercule: mass slow majd 2 holy shout és kampó a seregednek :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 15 szomb., 19:36 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Igen, ez az osztódás eredménye. Eredetileg az íjászok ellen csináltam, de azok hoztak mass slow-t. Vissza kellett volna rakni 1 stackba, de sajnos csak a saját eredményem néztem, a védekezésre sosem koncentráltam. Volt pár ötletem végig ezzel kapcsolatban, de úgy voltam vele, hogy ez kevésbé fontos, majd okoztok ti egymásnak elég veszteséget :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 18 kedd, 14:46 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_tamadas/letoltes/h2tamadas/h2t_2014_v.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 21 pén., 13:42 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Majd a kövire ki fogok találni valami rendesebb és ütősebb csapatot :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 21 pén., 16:49 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Hát mit mondjak, nem a HP mennyiség versenyt fogom megnyerni.:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1465 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség