Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1465 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 74  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 15:04 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
bobibubi írta:
KTibsza: Nem tudom a többi versenyző társam hogy van vele, de ha 1 vagy 2 nap haladék az akadálya, hogy leadd a mentéseket + csapatod, én inkább várok szívesen egy kicsit. Így is egyre csak fogy a résztvevők száma.


Egyetértek!

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 15:23 
Avatar

Csatlakozott: 2009 jún. 29 hétf., 11:04
Hozzászólások: 231
Tartózkodási hely: Göd
Szerintem is várjunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 19:17 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok!
Elküldtem én is (a mentéseket már pénteken).. Elég ha annyit írok h 6324 az adóm? :shock:

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 02 vas., 21:56 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Részemről várhatunk akár jövő vasárnapig is. Nem pénzdíjas a verseny.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 9:06 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
A beküldési határidőt meghosszabítom november 07., reggel 8 óráig. Hiányzik még Icescream végső csapata + KTibsza teljes anyaga.
Ugyanakkor jelzem, hogy több mint másfél hónap volt 11 meccs lejátszására, ami bőségesen elegendő!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 10:35 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Én tegnap másodjára is elküldtem Kikinek és Shannak.. Nem kaptátok meg??

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 10:44 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Icescream: én nem kaptam meg. A freemail rakoncátlankodik, lehet nagy lesz a fáziskésés...

Update:
Icescream, megjött a csapatod!
Dragon: küldtem e-mail-t, hibás a táblázatod!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 03 hétf., 17:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
kiki írta:
Dragon: küldtem e-mail-t, hibás a táblázatod!


Az nem jó hír, mert vagy valahol rossz mentést küldtem be, vagy a táblázatba vezettem be valamit rosszul :? Viszont az e-mailt nem kaptam meg, úgyhogy ha itt a fórumon leírod privátban, hogy mi a gond, vagy még1x írsz freemailen akkor megnézem hol lehet a gond! Mármint remélem itt most a veszteséges táblázatra gondoltál, mert a csapatomban nem találtam hibát most 2xi átnézésre sem :shock:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 10:09 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Megoldódnak a problémák? Csak mert már 6.a van, hnap megint határidő :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 11:22 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Shan: holnap 4. körös eredményhirdetés + végső csapatok...
Már csak KTibsza kérdéses.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 11:41 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Nem tudom KTibsza egyáltalán olvasta-e, hogy kérvényeztem neki egy kis plusz időt, amit nagyjából mindenki támogatott, viszont ha nem küld be semmit, akkor az én lelkemen szárad az időhúzás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 20:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!
Nagyon kedves Tőletek mindez, de sajnos nem lett volna időm.

Bobibubu: nem a Te lelkeden szárad. :oops:

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 21:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
KTibsza: Kár, pedig 0.86% -os köröd lehetett volna :shock: . Be akartam segíteni, ezért ma végigmentem a csatáidon; el is küldtem az eredményeket e-mailben; képekkel, és egy általam javasolt 5. fordulós xls-sel :D
Ha gondolod, és van kedved az 5. körhöz - és senki más sem ellenzi - használd fel őket. Még van pár óra a határidőig :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
shan írta:
KTibsza: Kár, pedig 0.86% -os köröd lehetett volna :shock: . Be akartam segíteni, ezért ma végigmentem a csatáidon; el is küldtem az eredményeket e-mailben; képekkel, és egy általam javasolt 5. fordulós xls-sel :D
Ha gondolod, és van kedved az 5. körhöz - és senki más sem ellenzi - használd fel őket. Még van pár óra a határidőig :)

LIKE :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 21:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Jól van na, már nagyon rajtam van a Heroes2-zhetnék :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 22:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv Mindenkinek!

Történt egy nagy gond a támadáscsapatommal, amire sajnos én és Kiki is (a freemailnek hála, amely a levelet amit küldött nekem eltökítette az éterben...) ma reggel jöttünk rá... 4. körrel kapcsolatos a dolog, azzal, amivel már mindenki végzett, ez a baj... Nevezetesen, hogy az adatlapomban szerepel egy óriási baklövés, miszerint is én mutant zombiet akartam venni, de a H3-as lények bezavartak és sima zombit vettem mutáns helyett... Emiatt árban sem jött ki a sereg megfelelően, el meg ugye nem adtam semmit, hiszen nem szándékos volt a hiba. Sajnos a mentésekben is mutánsok szerepelnek, ami nemcsak számomra, de mindenki másra nézve befolyásoló tényező lehet...

Erre ma reggel jöttünk rá, ennek megfelelően egész nap tanakodtunk a megoldáson... Sajnos én nem voltam itthon se ma délután, sem holnap délután nem leszek, így a határidőre biztosan nem készülne már el semmi sem ami kellene. Egész nap azon gondolkodtam, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát, végül azt a javaslatot tettem Kikinek az imént, hogy módosítsuk a 4. körös adatlapomat a luck skill levételével és 15 mutáns eladásával az előző körről, így a sereg a létező legkevesebb módosítást szenvedi el. Én vállalom azt, hogy új mentésekkel lejátszom a 4. kört még egyszer a hétvége (valószínűleg már a szombat is elég lenne) alatt, viszont a teljes fairság jegyében (és gondolom néhányatok örömére) ennek értelmében nektek is lekellene játszani fejenként mindenkinek 1 mentést az "új" 4. körös csapattal... Úgy éreztem, hogy ezt nem elég ha a szervező és a játékos beszéli meg közösen, hogy mi történjen, azt akartam, hogy a játékosok mondják el a véleményüket a kérdésről. Én azt a megoldást tartom elfogadhatónak (saját és mások szempontjából is szerintem), amit leírtam, ha ti nem szeretnétek ezt a macerát, akkor nem erőltetem és visszalépek a versenyből, mert nem szeretnék egy olyan csapattal játszani, amit teljesen nem így képzeltem el + nem rabolom senki idejét, hiszen nyakamon a határidő.

Várom a véleményeiteket Kikivel együtt, hogy mi legyen a lépés. Ezekkel a módosításokkal még1x lejátszani a mentéseimet (ha Kiki vállalja, hogy elkészíti őket), vagy akkor visszalépek, hogy a verseny zökkenőmentesen folytatódjon tovább. Ez nyilván azért is elvi kérdés, mert mások idejéről van szó, emellett a mentések utólagos "manipulálása" lenne az egész, hiszen ismerem mindenkinek a csapatait és úgy nyúlnék hozzá a sajátomhoz. Nem hiszem, hogy bárki is úgy látná, hogy hasznot akarok húzni az egészből, én a szórakozás miatt játszom, úgy éreztem ez a tisztességes lépés egy ilyen baklövés után, ezért is írtam meg ezt a posztot. Várom a véleményeiteket tehát és elnézést szeretnék kérni a figyelmetlenségért és az időhúzásért! Teljesen összezavart, hogy H3-ban walking dead az alap lény és zombie a fejlesztés, itt meg nem így van...

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 23:09 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
bogpista írta:
shan írta:
KTibsza: Kár, pedig 0.86% -os köröd lehetett volna :shock: . Be akartam segíteni, ezért ma végigmentem a csatáidon; el is küldtem az eredményeket e-mailben; képekkel, és egy általam javasolt 5. fordulós xls-sel :D
Ha gondolod, és van kedved az 5. körhöz - és senki más sem ellenzi - használd fel őket. Még van pár óra a határidőig :)

LIKE :)

GIGA LIKE :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 23:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
@ Dragon: felőlem..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 23:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Dragon olyan hosszú hsz-t írt, hogy inkább nem idézem, de természetesen arra reagálok.

Maga a hiba részén én nem problémáznék, elvégre ki nem nézett még el valamit, megesik, de tényleg elég kacifántos helyzetet szült a dolog. A héten a KTibsza-féle sztorinál láthattátok, hogy én alapvetően a Játék (így nagybetűvel) pártján állok, ennek ellenére vegyes véleményen vagyok, nem tudom mi lenne a jó megoldás én se. Alapvetően azt gondolnám, hogy a többieknek úgy lenne fair, ha a sima zombis, "elszúrt" csapat ellen kéne újrajátszani a mentést, persze gondolom te viszont nem szívesen szenvednéd le a csatákat a gyökketővel döcögő oszladékokkal. Kb. ilyesmi véleményen vagyok, nem tudom mennyire érthető... :?
Természetesen, ha a többieknek megfelel a Dragon által felvázolt verzió, akkor rajtam nem bukik meg a dolog, lejátszom, amit kell újra, aztán kész.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: H2 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2014 nov. 06 csüt., 23:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
bobibubi írta:
Alapvetően azt gondolnám, hogy a többieknek úgy lenne fair, ha a sima zombis, "elszúrt" csapat ellen kéne újrajátszani a mentést, persze gondolom te viszont nem szívesen szenvednéd le a csatákat a gyökketővel döcögő oszladékokkal. Kb. ilyesmi véleményen vagyok, nem tudom mennyire érthető... :?


Pontosan ez a probléma... A zombik így sem erős lények, alig tudok haladni velük a csatatéren, azt a kevés speedet is elvéve tőlük meg csak felidegelne az egész és szörnyű eredmény születne... Amihez nekem nincs hangulatom, nem azért szenvedtem ennyit a csapattal, hogy aztán a végén még legyengüljenek, ahellyett, hogy erősebbek lennének...
Viszont tény, hogy az adatlapra nem az van beírva... Csak ezzel meg az a gond, hogy akkor hová tűnik 619 mutáns zombi? Mert nem adtam el őket... Kemény kérdés az egész...

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1465 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 74  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség