Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25 vas., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Nemrég ért véget a meccsünk Karesszel.

Ellenséges szomszédok

Karesz (Castle) vs. Bogpista (Necro)

Vokial jött az elején, ő lett a vezér. A sok apró lény miatt választottam a necrot. Be is jött. Az elején gyorsan lett exp, necromancy, így már mehetett is a gyűjtögetés. Nem rohantam, aprólékosan irtottam a népet és állítottam át őket a saját seregembe. Az aranybányás giantoknál 1 titán, a macikból 2 szürke volt. Ezek kicsit megszedtek, levettek vagy 70 csontot. A macik mögött volt a 15necro csizma, aminek most kimondottan örültem. Meg 1 dobozból a necrós nyakék is jött 1 2 3 -nál megvolt a kanna+library. utána végigsöpörtem a jobboldalt. 1 3 1 -nél a szigeten voltam és utópiáztam+doboz+library. Utána még kicsit bénázgattam, gyűjtögettem, így csak 1 4 1-nél mentem át a blekiken.
Karesz egyből be is támadt.

Christian: 28 29 25 22 vs. Vokial 33 32 24 22
1021 Csontvázharcosom volt. Karesz waitelt az arkkal, majd nyomtam egy expert berserkert. a lövészei ledegradálódtak, én kicsit közelebb jöttem, az ark antimagicot kapott. A következő körbe a ghost villámot kapott a nyakába én mass hastét nyomtam. Az arkokból csak 2 maradt. Ekkor még kicsit tartottam, hogy Karesz esetleg valami erős támadóvarázslatotot nyom vagy elementálozásba kezd, (1000 feletti manája volt), de mint kiderült Fortress volt a másik vára (nem néztem meg közbe), így nem volt semmi értelmes magasabb szintű varázslata. Nekem a mass berserker volt, meg bejött az animate is, így nem volt kétséges a győzelmem. Christian hősiesen küzdött, de az élőholt horda ellenállhatatlan volt. Köszönöm az izgalmas partit Karesz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25 vas., 20:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Lécci figyeljetek oda a határidőre! Jó sok idő volt a lejátszásra, itt nincs halasztás meg hosszabbítás! Szigorú leszek, nem hagyom megakadni a játékot! 8)
Van még egy hét, tessék kihasználni! ;)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 25 vas., 23:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos akkor végre itt az ideje, hogy ezen mérkőzésről is megérkezzen a report!:)

Jou vs Petrus
Necro vs Fortress
Vidomina vs Tazar

Elején megállapodással hősválasztási lehetőség lett, így én a jól kitrvelt Magic heróval indultam! A kezdés végeredményében nem volt rossz, a 3 major artiból 2 egész jó lett (végén kiderült nyerési feltétel is lett volna :( ), 1ik heró kapott navit, 27 Skeleton Warrior beállt a seregbe, Minó a refugeból, kesztyű is lett a log mellé hamar, sec. vár Castle, meg miegymás, a víz se volt túl rossz! 1.2.2-kor mindketten kannáztunk, 2.3 ra lvl.4 volt a Castleban (Fireshield+Chain), meg szedtem Fire Magicet Berserkre gyúrván (ami meg bezzeg az ellenek jött), s 2.3-4 kor tettem egy jókora tápoló túrát össze és vissza, mire rájöttem, 4-én üti az ellen a sarit! Ezután nagy kapokodásban sorra vétettem a hibákat, nem szedtem fel a cuccokat időbe, s mikor Petrus befoglalta a főváramat (2.5), bevittem a seregemet a mocsárba, hogy kihozza a cuccot, majd a segédhőssel együtt bentragadt, s Vidomina se tuott már beugrani érte, valamint a léggömb is ottmaradt, Lady Red 1 félrecsénezés után bebukta az örzők ellen is, így Vidomina sereg és arti utánpótlás nélkül hajtotta fejét a lebegő penge alá, ami lesújtott következő nap!
Főcsata:1.2.6-nál
Tazar 19 28 15 16 lvl 14
2 Wyvern Monarch, 50-55 Lizard W., 2 Chaos Hydra, 18 Serpent Flies, 66 Water Elem., 20 Gog, 20-30 Imp+Teljes War MAchine Kollekió

VS

Vidomina 11 13 13 10 lvl 10-12 (pontosan nem tudom már, de efele volt)
27 S.W. (Shadow Warrior :lol: ), 75 Víz Elem. (sajna nem duarcel volt! :P ), 3 Minó, 12 V. Lord, 240-250 Csonti, 2+46 Trottyos

A csata nagyrészt a részemről a spellezésekhez való időhúzás és kitartásról szólt, de az ellen Mass Slowja és villámai szintén nagyon erős fegyverként szolgáltak a majdnem fizikai immunitás mellé, de a Hypnotize (nagyon lol) hathatós segítségével sikerült a kezdést kicsikarni a Lassulás ellenére, de a sok Gyík döntően hatott, a gogok meg pár imp mellé ők maradtak meg, kis hiánnyal, ami azért elég gyík dolog tőlük! :lol: Szóval igen csekély lett a fölénye Tazarnak, ha a 3 lemaradt tényezőből valamelyik is Vidominához jut, gondolkodást vagy bukást eredményezhetett volna! Így viszont 1.3.1 re a mocsárban ragadt sereg még elkeseredetten ledarálta magát a maroknyi haderejű "Sebezhetetlen" ellen, s végetvetett a küzdelemnek! :)

Jó gém volt, sajnálom, hogy végire nagyon elszúrtam a dolgokat, de ellenben nem is én lennék már akkor! :D Szóval máris búcsúzom a Kupából!:D

A továbbjutóknak sok sikert a további küzdelmekhez!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 14:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Ma hajnali 1 órakkor véget ért a Kupa meccsem Tier ellen. A részletek:

Tier vs. Dragon
Rampart vs. Rampart
Elleshar vs. Ivor
Ellenséges szomszédok

A meccs minden idők legmákosabbika volt számomra, nagyon nagy szerencsém volt! :) Mivel random herokkal indultunk én Gem-et, Tier Elleshart kapta. :? De semmi ok nem volt aggodalomra hála az égnek a kocsmában Ivor lebzselt. Az artifakt a vár előtt kesztyű volt! :) 1. nap beállt az egyik bánya elől 39 centaur, a fenti vízparton a két beálló szörny közül az egyik csopi ismét centaur volt! :) A lenti partnál meg 20 centaur kapitány állt be! :lol: 1. hétre cita volt sarival, Ivor meg tarolta a népet. A refuba 4 greater basilisk és 3 pit fiend volt, így már 3. nap megvolt a 2. vár, ami Stronghold volt! A vízen jött Clover of Fortune és Cards of Prophecy! A 2. héten már 2 sarival és 5 unipacival taroltam, kicsit el is szálltam magamtól, az első törpe kincstár fullos volt, így tartva a többitől inkább hanyagoltam a többit. A 2. hét eseménytelen volt nem igazán csináltam túl sok mindent, építésen és néhány szörny legyőzésén kívül. A térfelemen amúgy 2 varázsgömb volt, a víz és a tűz! :) 3. héten aztán végre valami erősebb haderővel kezdtem el nagyokat harcolni, a 6 mackó simán áldozatul esett, mögöttük vial of lifeblood, légió kezek és speed csizma volt! :) A feketi piacról Cape of Velocity és Torso of Legion gazdagította az artifaktjaim tárházát! :) Mellesleg a vízről meg Head of Legion jött, kezdtem lény fölényben lenni. 1.3.7-nél borzalmas hibát követtem el, de kiderült ez a hiba megérte az áldozatokat! Az utópiába ugyanis bementem, pöttyet fullos volt, 3. heti sereggel jött a körömrágás :P 33 grand elf, 4 unipaci, 6 fa, 2 sari esett áldozatul, ez elég hirtelen ért, innentől nagyon sasolnom kellett. De mindenért kárpótolt az, hogy az utópiába megtaláltam a győzelem kulcsát, az Orb of Inhibitiont! (meg mellesleg 1 Titan's Gladiust is) :) A sok veszteség miatt paráztam kicsit, de tudtam az Inhibi megérte ezt az árat. 4. héten full sereggel taroltam végig a térfelem megmaradt szörnyeit, értékeim az égbe emelkedtek, de Tier se panaszkodhatott, spellpower és knowledge ügyileg csúnyán lehagyott! Innentől átmentem passzív védekezésbe nem vágytam a fekete sarik pusztítására, engedtem hogy Tier legyilkolja őket, azután egyből támadtam! A csatában Ivor A\D-e 30-20 volt, Elleshar 27-27 volt e téren messze elhagyot SP\KN ügyileg. Mikor a főcsatában elővillant a vörös gömb Tier esélyei szertefoszlottak, a csata felénél elfutott, az igencsak sok lénnyel bíró Ivor elől! :shock: Ezután még kb. 1 óráig kergetőztem vele, de végül Tier feladta az eddigre igencsak feltápolódott Ivor elleni harcokat!

Köszönöm Tier az izgalmas partit, ha nincs a vörös gömb lőttek volna a partinak, pláne hogy Tier 2. vára Tower volt ahol volt chain, resu, earth elem., implo, Ellesharnak meg vagy 1300 mannája 40-es SP-vel! Érdekes és eddigi legmákosabb meccsem volt ez! :P

További jó játékot, GL, HF, sok sikert Mindenkinek! :)
Dragon

_________________
Dragon


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cold Empire 2007 márc. 27 kedd, 16:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 15:18 
Avatar

Csatlakozott: 2007 jan. 31 szer., 21:57
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Kocs
:D Te aztán mákos vagy Patrick!!!!!!
Én ekkora szerencsével nem hiszem h,rendelkezni fogok :shock:
Nem baj Tier,én sem bizta hogy nyerni fogok!!( Ha ez vígasztal )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 15:38 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Dragon! az utópia kiszedésedről jutott eszembe hogy Boti mit mondott régen nekem hasonló eseteknél : tatabőtön,tatahalál !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 16:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Paul írta:
Dragon! az utópia kiszedésedről jutott eszembe hogy Boti mit mondott régen nekem hasonló eseteknél : tatabőtön,tatahalál !

Mititőletta tititőletta őtutták :lol: :lol: :lol:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 19:13 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Boti vs Adler
Rampart vs Castle
Neela vs Mephala

Boti saját várában vert meg - amit Ő ostromolt - resurrect és earth elementalok segitségével, cseles módon nem a fővárat huzta, hanem a másikat, amit kikerültem, igy nekem ilyen spell nem volt, hiába 800as villám, az 1.1.7 nél kiszabaditott Lady Blue, sajnos nem sikerült az első körből tovább lépni.

GL a továbbjutóknak.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Köszi Adler a játékot, gyors voltál. Amúgy nincs abban semmi csel, hogy a második váramban húztam a tornyot, lévén hogy dungeon vár volt és a fővárban meg sok minden más épületet muszáj közben felhúzni. Így 1.2.2 -nél nekem már volt ressurectem és utánna pedig elementál.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 27 kedd, 19:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
az volt a csel, hogy én nem mentem be abba a várba
végzetes hiba volt:)
eltérő taktikát nyomtunk, Neked bejött, nekem nem, ez van, ezt kell szeretni.

nincs semmi baj

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 márc. 28 szer., 0:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Tier ellenem bezzeg nem adta fel az OB meccsen :D
kergettem össze-vissza, majd végül 6-7 óra játék után sikerült pontot tenni az ügy végére :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 01 vas., 11:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Kupa meccs a legjobb 16 közé jutásért:

Map:Ellenséges szomszédok

Csizu(Rampart - Ivor) vs. Lzo(Necropolis - Isra)

Nem különösebben kedvelem ezt a mapot, rohadtul luck-függő és erre most is volt példa.
Ivor mindössze 4 elvest hozott, a másik hős meg csak kentaurokat, a fajidegen hős meg 14 pikást (Sanya). Seregem nem sok volt, mégis bevertem az abandoned minet 1. nap, ahol 193 trottyos volt. 2. nap hajó, 3. nap 2. vár, 4. nap másik aranybánya szépen sorjában. A major artik megérnek egy imát: a váramtól északra necro csizma, a maciknál pénzeszsák és fire orb.
Mire a Libaryhez értem, épp betöltöttem a lvl 10-es szintet. 1-2-4nél 2 gold, 5 war uni, 7 dendro, 12 pegasus, 50 centaur, 81 water elem társaságában áttörtem (blackek ellen nem vittem mindent). Lzo épp ekkor szedte ki a "kannás embert" :x Következő nap Isra a Libary-nél állt s megtámadtam. Ivor elég penge volt a maga 14es attackjával és 25ös defensevel, Isranal ezek az értékek 14 és 17. Nem volt teljes sereg az ellenfélnél, ha 1 nappal később jövök, akkor nagy baj lett volna, mert készült hazamenni a dungeon várába Isra, hogy megtanulja a chaint és egyesítse a seregét. Így is volt nála 3 bone, 6 black knight, 2 lich :shock: 204 csonti és 75 water elem. A Death Ripple kemény volt - 95 dmg-t sebzett - hiszen a water elemek és gold sarikon kívül minden lényemet sebezte, amikből kevés volt. Szerintem ha végig csak ezt nyomja Lzo, akkor nyerhetett volna. Nem így lett, mentem előre, alig sebzett rajtam valamit, s a mass slowra mass cure volt a válaszom. Így sikerült nyernem s tovább jutnom. Kiváncsiságképpen megnéztük mit adtak volna az utopiák: Lzonak kanna, dragon scale armor, és lion shield. nekem: celestial, resist csizma 8) és orb of vulnerability :D Nem mondtam még, hogy +1 health is Lzonal volt. Ha később jövök akkor nem lehet őt megverni...
Jó game volt, köszönöm Lzo.

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 01 vas., 11:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Kupa első forduló

Dreegar (Castle,Ajit) vs Titi (Necropolis,Galthran) 0-1

A játék a megszokott mederben zajlott egészen a főcsatáig, úgyhogy a részletekkel nem is untatnálak titeket. Viszont a főcsata életem egyik legizgalmasabb és leghihetlenebb csatája volt, amit megosztanék veletek.

Ajit 28-32-26-22 440 mana sereg: 5 ark, 15 zealot, 20 crusader, 33 griff, 51 marksman, 96 halberdier, 83 water elementál

Galthran 18-18-19-17 180 mana sereg: 5 ghost, 10 dread, 19 power lich, 14 vámpír lord, 45 zombie, 458 csontváz harcos, 93 water elementál

A hősök értékeiből látszik az utópiák közti különbség.
Ajit ráadásul expert tactic-kal rendelkezett ami elég félelmetes volt a csata elején. Expert slow-val kezdett, ami rosszul érintett mivel nem volt nekem exp haste, se exp cure. Minden egységem olyan lassú volt h borzalom. Az 5 ghostom maximum 120-at sebzett az arkokba ami nem vmi sok :D Amit ütöttem azt Ajit visszahozta resurrectel... Nekem volt meteorom ami 787-et ütött hála a gömbnek.
Nem tudom h hogyan de sikerült azt elérnem hogy neki csak két egysége legyen talpon, a 20 crusader és a 15 zealot. Nekem volt 10 zombie és pár water elem meg 1 dread. Ekkor nyomtam egy olyan spellt amit még sohase. Egy isteni sugallat azt mondta ez kell most. Hipnotizáltam a zealotot. A következő kört én kezdtem, meteor a crusira. Az utolsó körben meg meteor a zealotokra.
Maradt a végén 10 zombim és 20 manám.
Nagyon jó csata volt, köszi Dreegar a játékot!

Üdv, Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 01 vas., 23:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Akit érdekel, egy ideje már letölthető a hourglass is! :)
Erős önbizalommal rendelkezők letölthetik, tanulmányozgathatják! :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 04 szer., 23:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Közben véget ért az 1. forduló! Egy versenyző (Káló Crevy) se a várat nem küldte be, se pedig többszöri kijelölt időpontra sem jelent meg. Ezért őt automatikusan vesztesnek nyilvánítottam, Koko nagy szerencséjére! :)
Kint van a párosítás a 2. fordulóra, sokan már oda is beküldték a várat, sőt példamutatónak már egy meccs le is van játszva! :)
Kérek mindenki mielőbb küldje be választott vártipusát!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 08 vas., 16:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Az imént ért véget a meccsünk Merlinnel.

Kupa 2. forduló:

Enemies Of The Round
Bogpista (Stronghold - Gundula) - Merlin (Castle - Tyris)

Az első pár nap úgy telt ahogy elterveztem. 2. nap elvettem Merlin aranybányáját, az 5. napon akartam beváltani a questet. Ügyes módon bennfelejtettem a macit a bányába. :) Egy napot tétlenül töltöttem. 1.2.2-nél akartam szürkét, ezért egy felderítővel meg 3 barnával + kis apróval betámadtam pack minokinget. Egyet le is szedtek a macik közül :evil: Nem sok híja volt, hogy kettőt bukjak. Aztán jött Gundula, aki előbb libraryzott, majd ütötte a lvl6-ot a bal oldalon. Először a jobb oldalra gondoltam, de 1 maci veszteséggel nem mertem black knightokat betámadni, főleg hogy mass slow se volt. A bal oldal kedvezőbb volt, (diamond golem) így ott mentem. 1.2.5-re értem el a várat, ami necro volt, el is kezdetm húzni a tornyait. mivel volt air gömböm villámra számítottam, de azt nem adott. Így mennem kellett a kardért, a lvl4 adott resut + meteort. A földem csak basic volt, (akkor még) az air expert. Mivel Tyris elment jobboldalra, így elterveztem, hogy elfoglalom a várát. Ez pont sikerült is 1.3.7-re. Merlin elvitte a kannát és a föld alatt mozgott. Az én csatárláncom végig volt építve a bal oldalon. Mikor Merlin megjelent alul nem messze a feljárótól oda teleportáltam magam, a lényeket is átmozgattam. De Merlin észrevett, így megfordult, indult vissza a vára felé. A csatárláncot felállítottam, de sajnos foghíjas volt 1 kicsit. Mikor megkaptam a kört indult a hajsza. Izzadtam rendesen, mert ha elcseszem, akkor Merlin elkaphatja a főhős nélküli seregem, vagy a hősöm is. A végére már kb. 200 volt a pulzusom, de sikerült. Még maradt is 7 másodpercem :D
A csata:

Gundula (26 19 17 21) - Tyris (23 25 18 15)

Merlinnek csak 4 angyala volt, míg nekem 6 szürke meg az aprólékom is erősebb volt. A mass slowra mass haste volt a reakció, aminek következtében gyorsan leamortizálódott Tyris serege. A barbár sereg győzedelmeskedett. Izgalmas meccs volt, köszönöm Merlinnek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 21 szomb., 1:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Nemrég ért véget a meccsem Ssth ellen. 2. forduló, Enemies of the Round.
Ssth: Stronghold (Shiva) vs Laca: Stronghold (Arlach)

Arlach jött az elején, virult a fejem, th-nak nem volt semmi extra hős :)
Az arénámat vampire lordok védték (15) meg is szedtek alaposan, aztán a cryptát is kivettem (fullos volt) majd mentem le, a lvl5-öm 19 gorgon volt. Itt már alig volt seregem, de Arlach egész szépen fejlődött. Bevertem a bányákat, majd a 2. hét elejére ismét a felszinen voltam. Ütöttem a fullos treasuryt, majd minden mást ami ott maradt. A libraryt szultánok védték, így a gorgonos veszteségemmel együtt már 4 madarat buktam... :(
A lvl3 artim +2 health volt, hát mit is mondjak, jöhetett volna valami jobb... :?
Aztán vettem varázskönyvet. :) Az exp airnek és a view air varázslatnak köszönhetően láttam, hogy th középre tart a föld alatt. Én is arra vettem az irányt, reméltem meglephetem úgy, hogy nem lesz nála a full sereg. Simán vertem az őrzőket, majd a kapumnál álltam meg. Mint utólag kiderült ott meg is látott, ennek ellenére elszúrta a csapatszállítást, és zavarában a titánokat is meg támadta. (itt bukott 2 macit is...)
Én utána iramodtam, közben a droidjait irtottam, hogy elvágjam az utánpótlását. Felment a felszinre, várat foglalt, majd felszedett egy artit és a +2 allt. Én nyomultam utána, a várába ne mértem be és a kapkodásomnak köszönhetően a kapura sem tudtam ráállni, ez aztán nem tudom mennyire döntötte el a gamet, de igy hozott még 70 goblint és vagy 40 orcot. Ha nem azt veszi át mert a kapun állok, akkor a várba megy be és varázskönyvet vesz.
Így megtámadtuk egymást, nekem a th várából jött haste, slow :)
Shiva 25 14 volt asszem, Arlach meg 13 17 6 8 talán. Neki ugye nem volt varázskönyve, de nekem is csak 19 manám volt.
Shiva serege 40+ orcból, 2 cyclopból, 3 ősi maciból, 6 thunderbirdből, 58 master gremlinből, 70 hobgoblinból, 4 farkasból állt, míg az enyém 9 orcból, 2*7 impből, 11 thunderbirdből, 5 maciból, 10 cyclops kingből, 3 farkasból és a ballsitából állt.
Az exp haste nagyot dobott a seregemen, de nem tudtam mit kezdeni th 25-ös támadásával, továbbá rengeteg morált kapott. 1-es morálja volt, nekem 3-as és nálam csak az orcok kaptak... :?
A maciját mikor megütöttem pár hp-n maradt ott (majdnem minimumott ütött a lényem meg ilyenek)
Ettől függetlenül nagyon élvezetes játék volt, győzött a jobb! Gratulálok!

Üdv: Laca

Ui: vasárnap lejár a határidő! Kérem a meccseket izibe lejáccani! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 21 szomb., 16:05 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Legjobb 8 közé jutásért játszottunk Vologyával az Enemies of the Round-on.

Csizu(Fortress - Tazar) vs. Vologya(Castle - Christian)

Igyekeztem gyors lenni az elején és nem a véletlenre bízni, kiszedni amit csak lehet minél előbb. 1. hét végére felszabadítottam a föld alatti bányákat, artikat kiszedtem, seer hutnak is elvittem a stoic watchmant had játszon vele. Tazar nagyon jól fejlődött: állandóan expert skilljeim voltak, mert ritkán volt jó skill, így kicsit izgi volt a fejlődés, de azonnal jött earth, offense, water, wisdom, majd tactic. 2. hét elején libary, majd mentem a másik várért. Manticore-ok votlak a blokkok, nagyon kikaptak. 3. hét elején meglett a kanna is. Sajnos elszúrtam a játékot ezután, mert volt recanter's de nem vettem ki a lichek mögül :( Nem húztam tornyot, nem értem miért. Igaz, hogy hajnali fél 3kor fejeztük be, de ez nem mentség. 1-4-2nél betámadtam Vologyát a várában. Volt neki chain, solmyrtól és azzal jól megszedett. Menekülni voltam kénytelen, mindent elvesztettem, neki maradt 28 crusader és 55 griff, 5 cavalrier és archerek :? Kitört a várból, de nem volt manája, s a visszavásárolt tazar ellenében menekülni volt kénytelen, de mivel nem fizetett, csak menekült, elveszett a serege :shock: Megindultam a libary-ja felé, megtámadt (ezútal full manával) és menekülnöm kellett. Sosem lett volna vége a gamenak, így megállapodtunk, hogy nyílt terepen csatázunk. Nekem 1 heti popom volt, + 108 gnoll. Vologyának nagyobb serege volt HP-ben. Megnyerhette volna, ha csak ice boltot dobál, és nem vállalja fel az egy az egy elleni küzdelmeket, amiben Tazar verhetetlen volt. Nem így tette, ezért hamarabb elfogyott. Igaz marha késő volt, és mindketten hibáztunk eleget mert fáradtak voltunk. Sajnos a csata nem ért véget teljesen, amikor 12 pikása, 1 archere állt szemben a 2 hydrával, 1 wyvern monarchkal, 1 mighty gorgonnal, 90 gnollal, akkor valami bug lépett közbe. Nálam az archere villogott, jelezvén h azzal fog lépni. Ő ezzel egyidőben azt látta hogy én jövök a hydrával. Ha nincs is a hiba, akkor mindketten ice boltozunk (vélhetően), de mivel nekem 4 egységem volt talpon s neki csak 2, nem lett volna esélye. Chainje itt már nem működött, recanters fent volt. Christian: 13-16-9-9; Tazar: 23-25-14-14.
Jó game volt, nagyon szoros is, majdnem elszúrtam a végét, hajszálon múlt. Kösz a gamet Vogyi, jól toltad, kevesen múlt h más legyen a végeredmény.

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 21 szomb., 22:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Csizu már mindent leírt, gratula neki a győzelemhez... :) További sok sikert neki a folytatásban! :o Jó kis meccs volt (főleg a csaták!), ez volt az első meccsem kb. 5 hónapja nem játszottam... :shock: Majd a 6. HBB-n visszavágok! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 22 vas., 12:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdv Mindenkinek!

Ma lejátszottam Petrus ellen, beigazolódott a papírforma, rengeteget bakiztam...

Petrus vs. Dragon
Stronghold vs. Fortress
Gurnisson vs. Tazar
Enemies of The Round

Az eleje jól indult, kesztyű volt a váram mellett. Tazar kapott logot így sikerült gyorsan mozogni. 3. napra megvolt minden bánya, a beváltandó artit simán benéztem, 2 napot csesztem el ezzel. :? Petrushoz közbe persze mindenki beállt, picit el is szomorodtam. 1. héten 600 aranyon múllott a castle, de nem tudtam felhúzni, így bukta volt. 2. héten fent tevékenykedtem, Tazar erős magába nézés után észhez tért végre, és elkezdett keményen játszani. Miután fent mindent lepucoltam, láttam Petrus átjött jobb oldalra. Francba mondom. :? Viszont kb. 40 dread védte az átjáróm, gondoltam őrültség ezt megpróbálni... Másik oldalt unikornisok voltak. 3. héten esélyt nem látva a győzelemre egy kiút maradt. Rush. Alul áttörtem amin csak létezik, kaput nyitottam, külditárgyat váltottam, és futás volt a Strongholdba. Petrus jól informált volt, alul az egyik templomban volt egy szolgálja, így simán látta, hogy mit lépek. Aztán mielőtt még továbbmehettem volna betámadott Gurnival, vagy 20 skillel nagyobb volt, brutális bukás volt...

Ennek ellenére jó kis meccs volt, lámáztam mint az állat, de örülök hogy Petrus állított meg! :twisted: Na és persze, hogy egyáltalán a 2. fordulóig jutottam! :) Kössz a meccset! GL mindenkinek aki még benntvan!

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 81  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség