Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 16 csüt., 10:03 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Pista!

Kérésemre a május 25-t céloztuk meg a döntő napjára, Dreegar jó fej volt, úgyhogy addig tudok készülni. Ha közbejön valami, jelentkezünk, de ha minden jól megy, akkor határidőre meglesz a végeredmény.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 25 szomb., 18:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Dreegarral holnapra tettük a meccset, viszont szeretnék kérdezni, lévén hogy full amatőr vagyok a randomhoz:

necros dwellingeket fel lehet venni?
necros hőst nem lehet választani?
ha droid akkor a csontikat fel kell oszlatni?

Előre is kösz

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 25 szomb., 22:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Bozso84 írta:
Dreegarral holnapra tettük a meccset, viszont szeretnék kérdezni, lévén hogy full amatőr vagyok a randomhoz:

necros dwellingeket fel lehet venni?
necros hőst nem lehet választani?
ha droid akkor a csontikat fel kell oszlatni?

Előre is kösz

Bozso


Mivel nincs leírva ezért sztem megegyezés kérdése. Wcl-en nectros dwell van, necro hős van, csontikat viszont amit necromancyból kapsz dismisselni kell.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 25 szomb., 22:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
OK, nekem jó így.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 4:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Nezem milyen izgalmas partikat toltok, engem meg elbolonditott a wog, a kovetkezo versenyre viszont jovok en is. :p


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 9:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Na lejátszottuk, 2. héten feladtam, mert teljesen kilátástalan volt a terepem, hős nem jött, nem volt mit ütni, mert mindenhol horde íjászok, pénz nem volt. Hiába mentem át 3. nap a következő szektorba, ott még annyi sem volt, mint a sajátomban, harcolni nem tudtam, fejlődni nem lehetett...

Csak azt sajnálom, hogy egy ilyen torna döntőjét random meccsen kell lejátszani, kb. mintha a tegnapi BL döntőt lábtenisszel vagy gombfocival játszották volna...

Véleményem szerint ha valami luck faktoros, akkor a random az (Dreegarnak monk dwell, stables saját terepen, 3 Crypt a vár mellett...nekem még 1 csöves 1000xp-t adó learning stone se), persze nyilván a kevés tapasztalat és az elkeseredettség beszél belőlem, de nézzétek el, hogy lehetőségeimhez mérten próbálok készülni, vasárnap reggel 6-kor felkelek, hogy lejátsszuk, és erre kib. csövezés megy ezen a random sz.ron és kb. esélytelen bármerre is menni.

Dreegarnak gratulálok!

Update: egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy egy kupa döntője randomon dőljön el...más az ha random a torna, de így...szívesen megmutatom bárkinek a mentéseket, ez minden volt csak balance-közeli állapot nem.

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 19:04 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Mutasd meg a mentéseket,hadd lássuk.
Am meg a balance egy **** template SZVSZ,jebus az egyik legskillesebb.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 19:28 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Panicot játszottunk, mert a balance sztem is ****. Bozso sajnos nem ismerte igazán a templatet, így egyből betört a 2. zónájába és ott nem tudott semmit sem csinálni, míg én kitakarítottam a saját teljes terepemet mielőtt a horda woodelfbe füvön belekötöttem. 2. héten már 5 champion meg 14 monk mindenen átment mint kés a vajon.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 21:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Panic-ot játszottunk.

Amúgy nem a végeredménnyel van bajom, elismerem, hogy Dreegar jobb, de ha tudjuk, hogy a random így generál, hogy full össze-vissza, teljesen unbalanced, akkor szvsz, nem ezzel kéne egy verseny végét eldönteni.

Ennyi.

Amúgy Dreegar te simán tovább is tudtál menni a 2. zónádból, míg én semerre sem mehettem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Megnéztem a mentést, és pár dolgot azért mondanék. Előre szeretném leszögezni, hogy semmiképpen sem sértésnek, vagy negatív kritikának szánom amit írok, szóval nagyon örülnék ha nem vennéd rossz néven Bozso. A tereped nagyon jónak számít. Volt rajta aréna, +2/+2 kard kentaurral védve, és egy cons skeletonokkal védve, simán elérhető sétával, amiben 2 angel volt, üthető a 2. héten. Te meg sem nézted h hanyas. A második terepedről tovább lehet menni 2 helyen is, horde air elementalon vagy 30 mightygorgonon keresztül, towerrel ez nem okozhat gondot. Én pont ugyanennyi mightygorgont vertem le amikor tovább mentem az én zónámból. A szörnyeidet amiket levertél ugyan nem láttam, írtad h mindenhol íjászok vannak, gondolom amiatt volt ennyire kevés gremlined, de meggyőződésem, hogy a pálya egyáltalán nem volt unbalanced (sajnos az eredeti állapotot nem tudom megnézni, mert generáláskor mindig törlöm a mapot). Valszleg kicsivel több rutinnal a templaten másképp alakult volna. Amikor írtad hogy készültél és Titi kiokított, azt hittem megmuatta h kell ezt a templatet generalni, és csináltál jópár pályát az editorban h tudd mire számíts. Sajnos így azért nyertem mert számodra 99%ban ismeretlen templaten játszottál és nem tudtad mit kell rajta csinálni, nem pedig azért, mert a map unbalanced volt.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Nem veszem negatív kritikának, tisztában vagyok vele, hogy full tapasztalatlan vagyok ezen a téren, abban is biztos vagyok, hogy ha fordítva van a leosztás, te sokkal többet kihozol a szituból. Szóval ezen nincs mit csodálkozni, valószínűleg én meg több büntetőt dobok be, mint te, mert én meg azt csinálom 16 éve. Ha tudtam volna, hogy a 2. szektorban semmi sincs, nem megyek be, hanem kiveszek amit csak tudok a saját területemen. Nem tudtam, hogy üres lesz, illetve úgy tudtam hogy nem lesz az, így jártam.

Az unbalance részt én a könnyen elérhető és megszerezhető dolgokra értettem (dwell, kripták, +1k xp, stb), amiből nálam semmi nem volt így se pénz, se könnyű XP, nálad viszont több is volt. Ha tudtam volna első héten mit ütni és így pénzt szerezni és fejlődni, akkor tudtam volna haladni. De mivel ahogy te is láttad a legtöbb helyen íjászok voltak, meg horde lények, amiket nehéz 50-60 gremlinnel leverni, másra ugye meg nem volt pénz, ha építeni is akartam, így beragadtam. Én arra számítottam, ahogy a Titivel való tesztelésnél is láttam, hogy a második szektornak van értelme, kvázi sok minden van ott, ezért mentem be rögtön oda, ehhez képest semmi nem volt.

A cons-ról csak annyit, hogy amennyi pénzem volt, abból 2. hétre te sem raksz össze olyan csapatot, amivel lezúzol 100 griffet...De respect, elhiszem, hogy te bevered ezeket, én nem tudom.

Sajnos meló, kosárlabda, póker mellett nem tudtam annyit tesztelni, hogy egy fikarcnyit is megközelítsem azt a szintet, amit te a hosszú évek során elsajátítottál a randomon. Nem is generáltam soha ilyen mapokat, ráadásul láttad, beraktuk a szükséges fájlt, ahova kellett, generáltam, és tök másfajta randomot hozott ki, kvázi, ha Titi át is küldi nekem, full sötétben tapogatóztam volna, hiszen tök mást generált 2-ből 2szer.

Na mind1, nehogy félre értsd, én elismerem hogy nyertél, gratuláltam is, csak annyit fűztem hozzá, hogy a random, tökmind1 milyen template, nagyobb luckfaktort hordoz magában mint egy kontrollált fix map.

Szerintem egyáltalán nem mind1, hogy hány könnyen kivehető kripta, láda, resource, dwelling meg hasonló dolgok vannak, amivel mondjuk az elején tudsz pénzt és xp-t szerezni, fejlődni, következésképp haladni. A fix-nek azért van értelme, mert ott amennyire lehet, balance feltételek vannak, mindenki tudja mire számíthat és mindenki azt hoz ki belőle, amit tud. A randomon azonban és ezt szerintem te is belátod, több a szerencsefaktor. Ezeket kombinálva azzal, hogy élesben először játszottam ilyet, te meg pro vagy benne, ezt eredményezte.

Én csak azt sajnálom, hogy ezt a fostalicska randomot kellett a döntőben tolni.

Ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 23:16 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Már nem azért de 100 griffet illik leverni 2.héten bármilyen várral,nemhogy towerrel(azzal az egyik legkönnyebb),a pénzről meg annyit hogy van elég mindig csak tudni kell vele gazdálkodni.Várválasztáskor kilőhetted volna a füves várakat és nem lenne gazdagabb terepe az ellenfélnek,ennyi....
A fix mapok "balance"-járól meg annyit hogy a mage guildek alapjában véve szerencsén alapulnak,ugyanúgy mint a "berakunk mindkét oldalra egy utópiát és jó lesz az" ami a lehető leg unbalancedebb amit egy mapmaker csinálhat.Fix mapon ha szart kapsz reliknek,nem tudod mivel ellensúlyozni,randomon igen...

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 26 vas., 23:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Dave, ha megnézed, nem sok mai fix mapon van utopia, pont ezért, hanem fix reliceket és pénzt rakunk be...

De no para, no offense, ne is vesztegessünk több szót erre, van akinek a random jön be jobban, van akinek a fix, ennyi.

;) A lényeg, hogy játék.

Amúgy ha vállal valaki okítást randomból (balance, jebus, panic), akkor jelentkeznék és ezt halál komolyan mondom! Szeretném megismerni és ahogy lehet megtanulni ezt a fajtát is, hogy legközelebb ne legyek ilyen szituban.

Előre is kösz! ;)

GL&HF


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 11:56 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Gratula Dreegar, a sokadik első helyed a sorban... :)
Bozso, lehet, hogy Dreegar rengeteg időt ölt bele abba, hogy randomon ott legyen a világ élvonalában, Te pedig másba fektettél óriási energiát. Mindenki másban találja meg a boldogságát, a kikapcsolódást, a stressz levezetését... Én azért nem fogok belekötni Dreegarba,mert kétszer annyi vagy 100szor annyi randomot tolt végig, illetve nem szarozok le feltétlenül bármit, csak azért, mert abban jobb a másik.
Bárki bármit mondhat, én is azzal töltöm el inkább a szabadidőmet, amitől aztán könnyebbé válnak a "szürke hétköznapok", szóval én csak azt akarom kihozni, hogy némi gyakorlással Te is simán leverhetsz itt bárkit.
De ne várd el azt, hogy az életedben elsőre legenerált midnight-mix templaten azonnal bárkit elverhetsz... Elolvastam a hozzászólásokat,értem, hogy nem igazán láttál még panic-ot, de már évek óta ott van bármelyik magyar verseny palettáján a random.

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 12:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Nem kötöttem bele Dreegarba, sőt elismerem a tudását és gratuláltam a győzelméhez. Csak csalódott voltam, hogy egy kupadöntőnek randomon kell lemennie. Ennyi.

De maximálisan igazad van Süni, gyakorolni kell és akkor oda lehet érni, ezt is fogom tenni :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 19:25 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Na ez már jó hozzáállás.Bár mostanában nem játszok de ha írsz GR-en akkor szívesen segítek bármiben.
email-em alapján megtalálsz (deco1996 kukac mailbox pont hu)
Ja egyébként gratula Dreegarnak!

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 19:30 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Köszi Dave!

Jelentkezni fogok! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 21:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Gratulálok Dreegarnak az elsőséghez.
Sajnálom Bozso, hogy keserű szájízzel ért számodra ez így véget. A pozitív hozzáállásod azonban példaértékű!

A Heroes III. Online Kupa 2013-as szezonja ezzel befejeződött. A győztes Dreegar lett, akinek még egyszer gratulálok, valamint Bozsonak is, aki remek játékkal jutott a döntőbe. A bronzmeccs nem lett végül lejátszva, így a megosztott harmadik helyezés Dave és Ssth párosé. Illetve köszönöm a helyezetteknek és mindenkinek aki részt vett a játékban, hogy játszott. Remélem jól szórakoztatok. :wink: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönjük szépen a szervezést Pista, részemről én várom a következő tornát!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 máj. 27 hétf., 21:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Köszi mindenkinek a részvételt, jó meccsek voltak. Ha lesz egy kis szabadidőd Süni, kérlek frissítsd az online toplistát, egy régi álmom teljesülne vele :)

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 81  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség