Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 81  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 26 szomb., 23:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Szerintem Paul nem volt nagy game csak hosszú. Én legalábbis rengeteget hibáztam végig a játékban. Mivel nem akartam hogy a végcsata nagyon elnyúljon fenn hagytam a piros gömböt, pedig mannám volt bőven (kb. 1000-1500 körül mozgott), meg föld elementálom is volt csak gondoltam ha elkezdek summonolni akkor fizetsz és lelépsz miután szét implózol.
Ez első harcban elkövettem azt a noob hibát hogy előre mentem a dragonokkal és a scorpikkal, így a Titán 100% -st tudott ütni, meg a mágusok is. Szerintem az a harcot 90% meg lehetett volna nyerni, de sokat lammultam benne. Mondjuk 15 Titán vs 10 dragon nem épp a legegyenlőbb felállás, meg a 600 master gremlin se volt piskóta, de ezzel együtt mondom hogy a harcot hozni lehetett volna. De ez van, öregszem úgy látszik :). Amúgy grat mind a két döntősnek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 5:58 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Azt hittem Boti írsz valami komolyabb beszámolót :), de lusta vagy te is.
erőt vettem magamom és itt a bővebb info a gameről, elvégre az első magyar kupa középdőntője volt.
Versenyfutás az ellenséggel ( találó név! )
Boti ( Dungeon/Ayden ) VS Paul ( Tower/Astral)
1 4 6 : Első találkozás a Dungeon fajjal, Astral full sereggel elkapja Aydent akinél BD vannak, Ayden harcnélkül elmenekül.
1 4 7 : Astralt droid hősök támadják kis veszteségeket okozva.
1 4 7 : Astral az ellenség főváráig menetel, nem mer a várban csatát vállalni ezért visszafordul.
1 5 2 : Ayden utóléri a hajóba szállt Astralt de érthetetlen módon nem támadja meg.
1 5 4 : Astral elfoglalja a Dungeon fővárat. Ayden közeledik a Tower vár felé.
1 5 5 : Astral sikeresen elkap egy Dungeon droid hőst, fizet és lelép, majd a Tower vár védelmére áll.
1 5 6 : Ayden visszafordul.
1 5 6 : A maradék seregeket is sikeresül kimenteni a Dungeon-térből. ( droid hőssel elkaptam egy droid hőst fizettem és léptem, ez a kiruccanás kb 100000-be került )
1 6 1 : A Dungeon-vár harc nélkül visszakerül tulajdonosához. :p
2 1 1 : Gremlin hete :D százassával álnak át a gremlinek :D
2 2 5 : Ayden belép a Tower térbe.
2 2 6 : Astal elkapja a behatolót. Véres harc kezdődik.
Astral : 35,23,31,23 level 19 exp air,föld,tűz,víz,int :) 455 manna 15Ti, 22Na,40Mg,37Am,67Go,126Ga,600Mg
Ayden: 25,38,27,26 level 22 exp,air,föld,lea,pat,arc 950 manna 10BD,22Ma,37Mi,54Me,80Ev,123Ha,359Tr
Varázsolni nem lehetet a piros gömb miatt amit Boti drága feltett. Pedig 4000-es implom volt, resu,124 föld elementál,1312-es meteorom volt.
Már eldölni látszott a harc amikor váratlanul az 5 megmaradt mantikor lefagyassza a 14db Titánt. Szép lassan kiegyenlítődik a csata majd Boti áll nyerésben, fizettem és leléptem, kb 5 kört elbaromkodtam a titán nélkül.. hamarabb is leléphettem volna :)
2 2 6 Visszaveszem a hőst és újra támadok, megsemmisítő vereséget mérve Botira, de nem adja fel :) :)
2 3 2 Ayden beszivárog a Tower fennhatóság alatt álló bal alsó kvadránsba és használja a libraryt.
2 3 3 Astral megérkezik :)
Astral : 35,23,32,23. level 20, exp air,föld,tűz,víz,int :) 500 manna 1 heti sereg+14 Titan :) +1 db Chaos Hydra+1 db Ancient Behemot ( a golem,galg kihagyva )
Ayden: 28,40,29,28 level 22 exp,air,föld,lea,pat,arc 1598 manna 1 heti sereg
Most nem tette fel a gömböt. :) Nekem meg volt olyan tárgy ami immunissá tette a Dragont, ezt utolsó momentumként prezentáltam is.
Végig a szabályokat betartva játszottunk, azaz meccs előtt szóban megbeszéltük mit értsünk Hit and Run alatt, szakadás nem volt, ellenben nagyszerü parti igen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 9:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Hali,

Csak röviden egészíteném ki Pistát,
Iona - (29 - 31 - 26 - 21) lvl 19 Alkin - (28 - 44 - 16 - 15) lvl 17
Alkin az első csatában még nem látogatta meg a librarym.
Iona hiába váltott be 1-gyel több questet, hiába szedte ki mindkét +1 allt adó pandoráját, Alkin pedig nem. A titan gladius és sentinel shield túl nagyra dagasztotta Alkint.
Ráadásul a griff konzervatóriumaim meg minimumosok voltak, így csak 2 angyal jött. :(
1.4.2-nél amikor Pista megérkezett, már készültünk szomszédolni. Mivel nem ért el, úgy megrémültem, hogy megtámadtam én, (úgyis arra készültem, hogy megyek háborúba). Nagy hiba volt.
Piros gömb +offense + armorer + 44-es defense nála, nálam pedig csak archery. köszi. Buta voltam, és nem néztem meg mit tud. Ha droiddal meglestem volna, akkor várban ülve tán lett volna esélyem, de nem tuti.
A seregét látva csodálkoztam, hogy miért nem hozott gremó helyett angyalt, vártam, hogy megjelenik vagy 8 angellel. Szal átmehettem volna kifosztani a területét (nekem a végén volt csimám, és kesztyűm is), mert mint utólag megnéztem, lett volna még mit csemegézni :)
De nem ezeket választottam. Pista nagyon okosan csatázott, és megérdemelten nyert. Jól használta ki a lehetőségeit, velem ellentétben.
Gratula neki, és sok sikert a döntőben.

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 11:50 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Hát azért mondtam Paul hogy lammultam, mert kétszer is a közzeledben hagytam egy droid hőst, akit megtámadva sikerült hazamenekítened a csapatodat a fővárba. Meg amikor lvl7 előnyben voltam nem támadtalak meg. És a legvégén az első főcsatában, ahol mint már írtam fejetlenül előrementem a dragonokkal és a mantikkal az elején. Ha akkor csak waitelek kb. 2 dragont öltél volna meg az első körben, és a mantik sem hullottak volna el az elején. A titánod közzeli sebzésben csak 3 dragont ölt meg.
Egyébként én is 100 darab fölött summonoltam a földet, csak nem volt ressurectem neked meg volt, ezért hagytam fenn a gömböt, mert ha kinyirod a csapatomat imploval ressurectelsz és utánna elmenekülsz.
Ezen a pályán rengeteg pénz es ressource volt, én csizmát, kesztyüt meg még vagy 2-3 varázstárgyat vásároltam a piacon, több mint 100000 -rt.
És még így is mindig volt 50-80 ezer aranyam. Ezért is sikerült annyiszor elmenekülj Paul a teljes csapatoddal.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 13:57 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ez a kronologia olyan volt, mint valami középkori háború leirása, napról napra.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 27 vas., 16:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Tetszenek a beszámolók! :) Jó meccsek lehettek! Gratulálok a 2 döntősnek!
Akkor mehet a döntő. Utolsó forduló, határidő: jún.10.
Boti, Sorci: Ha éreztek elég lelki erőt, mehettek a 3.-4. hely eldöntéséért!
GL

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 10:54 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Nincs még frissítve a kupa menetrendje, ki lesz pirossal ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 28 hétf., 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Paul írta:
Nincs még frissítve a kupa menetrendje, ki lesz pirossal ?

Hali!

A kérdés jogos... Sajnos az asztali PC-m lerohadt és minden azon van. Amíg nem tudom kijavítani a hibát nem tudom a menetrendet sem frissíteni! :(
Ha ez nem lesz meg a hét közepére akkor a lejátszási határidőt is csúsztatjuk. Sorry. Igyekszem elhárítani a problémát.

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 08 pén., 23:02 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Kitettem a párosítást és az új határidőt! GL a feleknek!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 21 csüt., 18:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Nagy a csend... a lejátszási határidő (jún 24.) hamarosan lejár. Eddig egy fő küldött várat, de van olyan ember akinek hírét se hallottam hetek óta...
Remélem így a döntő környékén nem fúlik érdektelenségbe a dolog... :roll:

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 21 csüt., 19:40 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Laca írta:
Sziasztok!

Nagy a csend... a lejátszási határidő (jún 24.) hamarosan lejár. Eddig egy fő küldött várat, de van olyan ember akinek hírét se hallottam hetek óta...
Remélem így a döntő környékén nem fúlik érdektelenségbe a dolog... :roll:

Üdv: Laca


Hali!

Nincs semmi vész, Paullal a mostani 7végére beszéltük meg. De erről írtam is neked emailt. A várat valóban elfelejtettem még leadni, ugyanis fogalmam sincs melyik lesz az :) De mindjárt elküldöm amint kitalálom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 22 pén., 16:31 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Már nagyon várom a csatát !!! 2x hívtam fel a t-online-t hogyha szarakodni fog a netem vasárnap akkor beperelem őket :) komoly.
Most látom fortresst választottál !! Azt hittem hogy rampart vagy dungeon-t választol, ezzel megleptél.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 22 pén., 17:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Sajna én már ellőttem az ide illő várat, így Botinak könnyű dolga lesz bedarálni. De bízom benne, hogy tripla várat kapok majd :twisted:

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 23 szomb., 7:54 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Sorceress írta:
Sajna én már ellőttem az ide illő várat


Rákérdezek! - Inferno ? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 23 szomb., 11:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Fortressre gondoltam :wink:

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 23 szomb., 14:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sorceress írta:
Fortressre gondoltam :wink:


Így van, nem véletlenül választottam én is őket 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 23 szomb., 14:07 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Paul írta:
Már nagyon várom a csatát !!! 2x hívtam fel a t-online-t hogyha szarakodni fog a netem vasárnap akkor beperelem őket :) komoly.
Most látom fortresst választottál !! Azt hittem hogy rampart vagy dungeon-t választol, ezzel megleptél.


:lol: Szegény internetszolgáltató :lol:
Nálunk most ért véget egy jó hosszú áramszünet, tehát ha ma játszunk akkor annyi.

A megmaradt várak közül a Fortress volt a legopcionálisabb ezen a mapon. Ha érdekel a parti után elmondom miért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 23 szomb., 14:14 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
érdekel persze :)
Sajnos most szóltak a szolgáltatótól hogy nem találták meg a hibát, de azért kiküdlenek valakit nemsokára.. ( a helyzet az most hogy 5 percenként szakad a netem, nagyon gáz lenne ha vasárnapra nem lesz jó, sőt nagyon nagyon nagy szarság lesz.. minden fordulot loadolással tudunk kezdeni )


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 24 vas., 12:42 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
az első napot nem tudtuk lejátszani szakadás miatt, szal jövőhétre elnapoltuk a döntőt, akkor mindenképpen lejátszuk, ha emailen kell elküldeni az autosavet akkor is :p köszönjük T-COM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jún. 27 szer., 21:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Sorceress vs Boti
Inferno (Pyre 45-43-43-27 764 mana) vs Necro (Isra 62 - 41 - 38 - 30 300 mana)
Kiegészítők nélkül: (36 - 19- 22 - 18 ) - (30 -24 - 23 - 15 ) Persze nem így csaptunk össze :D

A játék fél 7-től fél 3-ig tartott, picit hosszú volt a map.
Mindkettőnknek dupla vára volt, s húztuk is. Nekem jutott még egy nekróvár is, ezért csontokra is gyúrtam, lett vagy 750 a végére.
Isra kényelmesen gyüjtögette a csontikat, és a skilleket, míg Pyre próbált mihamarabb átérni, hogy minél kisebb csontisereggel kűzdjön meg.

Igazából ott már eldőlt a találkozó, hogy a necrot ellőttem egy korábbi játékban, Isra és Vidomina pedig Botinál figyeltek.
De annyi esélyem volt, mintha vizezett sörrel tartottunk volna kiisszalemagát hamarabb bajnokságot valamilyen pálesz ellenében. :lol:

2.1.7-re sikerült átkeverednem a nekró főváros elé, amikoris Isra a piros gömbje, és 3667 csontiharcosa társaságában megtámadott.
Neki volt ideje minden apró helyre benézni skillnövelés céljából, és az utópiák is 1 picit jobbak voltak, bár nem panaszkodhattam én sem.
Sajnos a főcsata közben elszállt a mobilnetem, mint ahogy játék közben még 1-2szer, sőt amikor megpróbáltuk mégegyszer lenyomni a főcsatát akkor is bemondta az unalmast a net.
Annyi viszont kiderült ígyis, hogy az archdebilek elvesztése nélkül képtelen lettem volna begyalulni akár a sallangot is, így esélyem sem volt, hogy egyesével leszedjem a 33ezer HP-nyi csontot a végén. Merthogy 9-es HP-val szaladgáltak.
Gyengéd 11-22K -s visszakézbőlsebzésüknek pedig senki nem tudott volna ellenállni.
Gratula Botinak, ügyesen játszott, és megérdemelten nyerte a játékot.
Köszi Lacának is a szervezést.

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 81  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség