Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 16:07 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Lejátszottuk a meccset NG-vel.
Paul Inferno/Elleshar vs NG Castle/Az ice boltos néger fickó.
Egyformán lámultunk mind a ketten, azaz első héten nincs castle, 2. héten elvesztettünk 2-2db 7. szintü lényt. Ekkor NG felakarta adni de mondtam neki hogy énse állok jobban, így folytattuk. Nekem lett 2. váram tower és ott kaptam implót,chainglightingot,air elementált, townportált. Épp amikor kiszedtem a +5 allt akkor láttam meg középen a full sereges hősét, volt kesztűm,csizmám,exp log és path igy elértem :)
A főcsatában a lények kb egyenlő arányban voltak, a hősök így nézett ki:
Elleshar : 16,23,20,21 400manna, Néger : 12,11,13,14 175 manna.
A varik eldöntötték a csatát. Több szerencsét NG a bajnokságban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 23 hétf., 22:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
az egy hónapos böjtöm után kezdek visszatérni valóban a vérkeringésbe :P
és bazi elégedetten nézegettem a megépített angyalt a 7. napon, de pár másodperc elteltével észrevettem, hogy a castle-t el se kezdtem építeni! :) pedig belefért volna...küklopszok agyondobtak 2 angyalt, ekkor már türelmetlenségem és koncepció nélküli vergődésem miatt valóban fel akartam adni (amit még soha nem tettem, meg is maradt ezen tendencia), de rávettem magam a folytatásra és minden mindegy alapon kapásból megindultam Paul felé, aki egyszer csak előbukkant a semmiből és mivel nem volt számottevő varázslatom, nem sok esélye volt Alagarnak, az "ice boltos néger fickónak" :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 0:54 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Véget ért a 2. forduló is! A legjobb 8 játékos Bogpista, Boti, Csizu, Paul, Petrus, Sorceress, Ssth és Teki!
A párosítások kint vannak a 3. fordulóra! Lehet tolni a gameket, a lejátszási határidő május 13!!!!
Kérek mindenkit ne odázza a legvégére a játékot!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 10:14 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
És a várak ? már elfelejtettem mit választottam :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 11:43 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Van oldalt menü ahol megtod nézni. Egyébként meg mind1. :D

Edit: Megnéztem mind2-en az Inferno Castle párost használtuk

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 12:52 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Nem látok semmilyen bal oldali menüt, meg különben is kiafxxx az az Edit és hogy jön ide ?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 13:08 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Bal oldalt van olyan hogy onlyány ahol megkézheted az összes Heroesos csaj akt fotóját. :P De ha nem ragadsz le a képeknél akkor alul megtalálod az Online Kupa nevezető gombot ahol máris szavazhatsz hogy a csajok melyik várba kerüljenek és megnézheted melyikben voltak már. :D

Edit egy aranyos csaj aki mindig mindenkit kijavít. :D

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 16:27 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Jajj ez gyönyörű h.sz volt :lol: :lol: :lol: Nagyon lol :lol: :lol:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 24 kedd, 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok!

Sorcyval lejátszottuk a kupameccsünket. Én Stronghold voltam és jobb híján Yog lett a főhősöm, míg Sorcy Castle-val volt és Ivor lett a főhőse. Az első héten sokat lámáztam, elszerencsétlenkedtem egy napot biztosan. Buktam 2 madarat, egyiket mert nem adtam át a sereget, egyet meg mert melléklikkeltem. A második héten elhatároztam hogy attack lesz mert úgy gondoltam hogy nagyon lemaradtam. Így hát a második hét harmadik napján megtámadtam 33 cyclopsot, elég kicsi sereggel. Miután levertem őket továbbmentem és meglett a 2.váram is. Ekkor Sorcy előtt jártam, ő ezeket még nem csinálta meg. Lementem a földalá és kannát és utópiát szereztem. A negyedik héten elég erősnek éreztem magamat és megtámadtam a várában Sorcyt.
Yog 44-17-16-16 Ivor 22-18-20-17 a seregek egyformák voltak kb. csak nekem minden fejlesztve volt, neki meg majdnem minden.
A csata borzasztóan sima volt. Sorcynak ugyanis volt meteorja és chainje is bár azt nem tudta használni. Szóval mire beértem volna a váron belülre, nem maradt katonám. A hülye barbárom csak ütni tudott de azt legalább jó nagyot, varázslásban valahol a goblin szintjén mozgott, wisdom se volt. :D Simán buktam. No mindegy van ilyen :)
Gratula Sorcy, köszi a játékot és sok sikert a továbbiakban!

Üdv,Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 02 szer., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Kérem a 8 résztvevőből azt a hetet aki még nem küldte be a várválasztását, hogy azt mielőbb tegye meg!
Ne feledjétek, hogy a lejátszás határideje 2005.05.13!!! Kérek minden résztvevőt, hogy ehhez fokozottan tartsa magát, hiszen 14.-én új kör kezdődik 4 résztvevővel! ;)

GL mindenkinek!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07 hétf., 12:32 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Teki ! Ma 16.30 ra orvoshoz vagyok bejelentve szal valszeg késni fogok..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07 hétf., 21:36 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
Lejátszottuk a meccset Tekivel a legjobb 4 közé jutásért.
Teki Stronghold/Terek, Paul Rampart/Alagar
4. nap refugéban AD, váram előtt +6 attack. Vizen semmi használható, viszont kaptam rekanter cloakot.. Középre egyszerre mentünk be,azaz csak droid hőssel.
Kb 4. héten Teki megszedte a dragonokat és elindult felém. Én legmesszebb a ciklopokat akartam megszedni,de bekellett bukjam a hősöm hogy hazaérjek.. ugyanis implo van a váramban,és nem lett volna előnyös ha megtanulja. A sereg hazajuttatása nagyon gáz volt mert hiba csúszott a láncba és mindig vissza kellett lépni a hősökkel, a végén a főhőssel kellett kilépjek a várból hogy elvegyem a sereget, közben pittyegett lefele az idő. 1,max 2 másodperc maradt, de betudtam vinni.
Köv. nap Teki nem támadott meg a várba ( még szép ) ezért nyugodtan megvettem mindent a várban és megtámadtam.
Az értékek: ( minden lény feljavitott volt )
Terek:16,8,17,10,130SP, 6 maci,11Sas,26Ogre,50 ork,48 goblin,39archer
Alagar:13,14,9,8,160SP, 5 Gold,14 Uni,27fa,35Pega,50 elf,75torp,180ló
Az implom 1121et sebzett, a két vár közti különbség döntött!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07 hétf., 22:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Így van, ez volt az utolsó online meccsem. Nem ment a játék 1. héten buktam a hőst. Aztán Paulnak mákja volt így nem volt esélyem. GL

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07 hétf., 22:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Azért reméljük Teki, hogy még visszatérsz később az online vérkeringésbe. Mi visszavárunk :wink: :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 07 hétf., 23:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Paul, megtetszett Alagar a csatánk óta? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 08 kedd, 11:21 

Csatlakozott: 2004 máj. 26 szer., 13:41
Hozzászólások: 190
A nigger ? nem tetszett meg, de valakinek elkellett vállalnia a piszkos munkát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 12 szomb., 11:16 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Üdv!

Tegnap este lejátszottuk Ssth-val a kupameccsünket az Új Világ pályán, Ssth necró volt, én pedig castle.
A főhősök az első összecsapásnál kb. a következő értékeken voltak.
Ssth - Isra lvl 15 (13,14,13,11)
Boti - Valeska lvl 16 (18,16,9,8)
Az Ssth csapatának gerincét 1K fejlesztett csonti alkotta, mellette 8 dragon, 16 dread, kb. 30 vámpire lord, 30 power lich, meg zombik.
Az én csapatomat 7 Arkangyal, 11 champion, kb. 20 monk, 30 crusader, 40 griff, 100 marksman, 170 pikemen alkotta.
Az összecsapásra a 4-ik hét elején került sor, miután meglátogattam a libraryt, majd elindultam Ssth birodalma felé, de mivel Th hőse megkerülvén az enyémet elindult a library felé visszafordultam és pár lépéssel a könyvtár előtt összecsaptunk. Bár Ssth-nak volt +150 spell pontja szemben az én +10 spell pontommal, nállam fennt volt a piros gömb így varázsolni nem tudtunk. Igaz nekem is volt ressurectem meg chainnem, de mivel kevés spell pontom volt és a powerem se volt vmi nagy inkább úgy döntöttem hogy menjem csak a might, ami 1K csonti ellen nem épp a legjobb választás.
Ez így volt a harcban is, amit a csonti megütött elhullott, igaz közben a csontvázak is hullottak, majd amikor már kb. 250 csontváz maradt, az én oldalamon még állt 2 arkangyal, 20 nyílas és 50 pikemen fizettem és leléptem. Ssth kapott a mészárlás után még vagy +200 csontvázat, és visszaindult a vára felé. Persze én is a főhőssel elindultam Ssth várai felé
csak a mocsáron át elég lassan araszoltam, viszont volt egy húzásom hogy egy droid hőssel, bár volt vagy 6-s powere, megtámadtam a fővárát amit csak egy scorpikoros hős védett, és befoglaltam. Itt láttam hogy Ssthnak van town portál a mage guildben, majd a föhősömnek sikeresen megtanítottam a town portált és odavittem a fővárába a maradék seregemet, pont mielőtt Ssth odaért volna a majd 500 csontival. Ő utolsó reményként megtámadta a várát, de hiába volt a sok csonti, 4 körön keresztül nem tört be a fal, és mire odajútottak volna, hogy bemenjenek már csak kb. 150 maradt ami hamar elvérezett. A várban egyébként a maradék csapatom mellett, amivel az első harcból elmenekültem, még kb. 50 csonti és 30 zombi is segített a védekezésben.
Köszi Ssth a meccset, elég izzasztó volt mightból leverni az 1K csontvázat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 12 szomb., 11:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Igen elég érdekes meccs volt. Azt kell hogy mondjam, hogy még ha ki is kaptam, meg a fáradság miatt benéztem, hogy ott kóborol egy kósza hős és nem védtem be a váramat rendesen, de az ilyen meccsek nagyon tetszenek. Boti bebizonyította, hogy a heroes az nem egy olyan egyszerű játék, ahol végcsata van és vége, hanem megy tovább a küzdelem és ez rendesen megszínesíti a játékot.
Habár meg kell hagyni volt pár dolog ami nagyon felhúzott, pl mikor Boti betámadta a váramat. Volt 6 Sperent fly-a, meg még 6*1 szétszórva és a vártorony elekzdte lőni az egyeseket :shock: Azt hittem idegbajt kapok, hisz volt death ripplém és ha a hatosokat leszedi, akkor egy varázslattal kivégzem a többit.

Mindenesetre gratula Botinak és további sok sikert a kupában!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 13 vas., 20:10 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Csizu (Stronghold) vs Sorceress (Fortress)
Választottunk herókat, Csizu Gurnisont ( 18-15-10-10 ) én Alkint ( 24-19-8-9 ). Alkin szinte végig skillfölényben volt, jött 1-2 jó arti.
Ezért amikor a 4 héten ütlegelte a beastmaster a sarikat Gurni nem próbált lerohanni. Ezután a vára felé vettem az irányt, és 1.4.6-nál be is foglaltam, Gurni a librari felé tartott így nem tudta megakadályozni, hogy kivegyem a köv heti populációját.
Közben a megtizedelt láncom átállt a déli oldalra, és épphogycsak, de sikerült átadni a saját populációmat.
Gurni másnap támadott. A főcsata puhatolózással kezdődött, aztán mikor a macik elfogytak a második kör elején Csizu feladta. Túl nagy volt a túlerő. Hozzáteszem volt 2 tomb artim, és csatlakozott 24 lizard + 13 légy is.
Köszi a meccset Csizu.

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 13 vas., 21:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Kicsit kiegészíteném Sorci által leírtakat :) A játékban egyetlen jó artim a +5 knowledge sisak volt, majd a tengeren talált +2 AD kard jött mellé. Ez idő alatt Sorcinál a +6A kard és a Dragon Scale Shield fityegett. A blackmarketből vettem +5 power mellvértet, és kesztyűt. Ez idáig rendben is van, de az előbb említett 2 artival Sorci sokkal erősebb volt, még ibrary nélkül is. 21-18as AD, nekem 15-12, ezért nem vállaltam a csatát, mikor átjött. Próbáltam a libraryhez hozzáférni, mert anélkül semmi esélyem se lett volna a csatában. Ez úgy sikerült, hogy hosszabb csiki-csuki után bevette a váramat Sorci, ami nem igazán zavart, mert az utánpótlás vonalát view airrel láttam. Libraryt meglátogattam, majd elindultam a hőse felé, amikor az utánpótlást hozó hőse átverekedte magát 12 Wyvernen, s a kocsmába elért. A kocsmában vett egy hőst, aki átvette a sereget, és ő már éppenhogy át tudta adni Alkinnak a lényeket. Ez nagyon ügyes húzás volt, még akkor is, ha éppen h elérte. Így alakult ki az a szitu, hogy 1 poppal nagyobb serege volt Sorcinak. A mérkőzést azonban akkor is megnyerte volna, ha egyenlő létszámű seregek ütköznek meg. Volt expert earth és fireje, valamint skillfölénye, amit a terep nyújtotta artifactok miatt nem bírtam kompenzálni. Gurni így is lvl15 volt, Alkin lvl14. Blind sem jött jól, amit az első kör végén a madarak kaptak. Volt experten archerym, armorer, offense, earth és ballistics. Sajnos ez egy olyan game volt, ahol utólag végiggondolva a játékot, a terep nyújtotta artifactokkal és spellekkel, esélytelen voltam. Ha én megyek előbb a libraryba, akkor is skill fölényt realizál Sorci ami révén lever. Sorci emellett jól is nyomta, ami tovább rontotta esélyeimet s kikaptam. Gratula Sorcinak, további sok sikert kívánok!

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 81  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség