Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 14 vas., 14:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Jah elírtam.
Teki-Dreegar 0-1
Rampart-Stronghold
Christian-Gundula

Volt 2 unikornis dwellem, dupla várat húztam, kiszedtem 5-6 hive-t. Sajnos a blockom 15 black dragon volt így 3. hét elején mentem be, de might értékekben sehol nem voltam mivel csak mágiához kaptam reliceket. Természetesen föld mágia nem jött nekem, így resu nélkül nem lehetett annyira szaladni.
A 10 akciós maci ellen semmi esélye nem volt a 33 war unikornisnak és a majdnem 100 grand elfnek, mivel 10-15-ös különbség volt might értékekben.
Dreegar mindent megkapott ami a buta barbároknak kellett. :(

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 14 vas., 22:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Bogpista - Merlin 1:0
Tower (Thane) - Dungeon (Pyre)
Az eliminációnál Merlin a Dungeont bökte én a Towert. (Necro volt a 3. lehetőség) Szeretem a Towert, még jebuson is lehet vele haladni és általában jó terepet kap. Na ez most nem jött be. Dwelling az két gremlin + 1 mágus és 1 gargó. Se giant, se naga. Hősnek is csak ez a Tán jött, gondolkoztam még a vízelementálos csókán, de maradtam a geniespeckósnál, tudva tudván, hogy első héten nem építek dzsinnt. Nem fejlődött rosszul, 1. skillnek armorert kapott, majd air magic és pathfinding, később lett földmágia, taktika offence és a wisdomot is beválasztottam, de már csak 20. szinten. Pár doboz volt a területemen, 2 relic (spellbinder hat és reziszt cipő) 3 hive(2 fullos:)) és 2 cons.(5 angyal) A 2. hét elején gyorsan húztam Titánt, (szerencsére volt piac a területen) így azzal szépen kiszedtem a területemet többszöri elfutás által. 2. heti bemenetelt nem terveztem, nem voltam hozzá elég erős, a blokkom fekete sárkány volt és power lich. 132-nél értem csak be a sivatagba. Szerencsére elég volt csak a lícseket leölnöm és elfértem utána. Viszont nagy szerencsém volt, mert a sivatag tele volt Toweres dwellingekkel. El is foglaltam gyorsan 3 naga + 1 giant dwellt :) Kiszedtem 1 kannát meg 1 sentinelt, valamint 1 utópiából +5all kard is jött. 4. hét elején mentem át Merinhez, aki fair módon kijött a várból, így nem kellett ostromolnom. Nagy skilltöbblet és lénytöbblet miatt sikerült nyernem. Köszönöm a játékot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 14 vas., 23:32 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hát akkor a toplista első négy helyezettje fog megmérkőzni :)

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2014 dec. 15 hétf., 0:50 
Avatar

Csatlakozott: 2005 jún. 09 csüt., 16:07
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
ssth írta:
Hát akkor a toplista első négy helyezettje fog megmérkőzni :)

stream lesz? :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 04 vas., 19:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Ssth vs Bogpista 1:0
Dungeon vs Tower Panic L

Jól indult az eleje, mert rögtön 4 pénzes hero jött. Ráadásul volt +1000 Xp a vártól nem messze, így ez rögtön még +400 pénzt jelentett, hála a WT-nek. Az egyik pénzes herot választottam a főgórénak. Egész jól haladtam még az első héten sikerült a második várat is elfoglalni. Utána jött egy tombból pénzeszsák így még jobban meg voltam támogatva anyagilag. A plusz 4 def pajzs és a plusz 2 att/def kard már csak hab volt a tortán. Biztosra mentem így felszedtem egy resu tekercset is az exp földdem mellé. Ezután a harmadik hét elején már csak formalitás volt a vége. Pista küzdött pénzügyileg nagyon.
Köszönöm a játékot!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 05 hétf., 1:05 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Még nem sikerült időpontot egyeztetnünk kérnénk egy kis haladékot ha lehet. :S Dreegar nem írt hogy mikor lenne jó neki de megpróbálom elérni.

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 05 hétf., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Gratulálok Ssth-nak, nagyon szépen játszott. Én végig anyagi problémákkal küzdöttem, pénzes épület 1 nagabankon kívül semmi sem volt. Mire összeállt volna a kép véget is ért a meccs. Ssth 131-nél jött látott és győzött. Igaz red rush volt, mert volt nála 3. heti populáció, de a végeredmény nem azon múlt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 05 hétf., 15:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Szóval az van hogy szilveszter és környéke nekem általában 3 nap részegség és 2 nap másnaposság, most sem volt ez másképp. Mától ráérek, és Dave üzenete alapján elvileg 1-2 napon belül le tudjuk tolni, sry a késésért.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 05 hétf., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Le is toltuk. Dave leimplózott egy tekercsről talált spellel. GG

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 05 hétf., 22:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Dave vs Dreegar
Necro vs Rampart
Vokial vs Jenova
Panic L WT
Kaptam trading postot meg horde dwarfot blokknak,így a koncepció az lett hogy minden egyes resourcet felszedek eladom sok aranyért és vagy black knight+castle,vagy duplavár knight nélkül.Utóbbi mellett döntöttem mert megláttam egy consot a területem sarkában amit 2.héten ki akartam szedni.124-en sikerült is 18 vámpírlorddal,két angyalt kaptam.A bizonyos impló tekercset első héten találtam így földre vártam,a firet 3x is elutasítottam(meg egyszer watert).Persze nem kapott földet,helyette pathfinding (useless),aztán szerencsére log jött 3.skillnek.125-ön kitörtem a második necro zónából,126 első treasure zóna,131 fullos nagabank és fullos küklopsz stockpile.133 újabb treasure zóna.134kor megjelent Jenova a területemen de csak azután vettem észre hogy kevés mozgáspontom maradt így nem tudtam elkapni.Ennek az lett az eredményre hogy szerzett még 5 skillt (aréna 2 attack meg 3 def pajzs black marketből).De aggodalomra nem volt okom,manaduplázással volt 200 manám és 550es implóm,36 vámpírlord 360 csontváz.
http://imgur.com/3GYvzlY
(Jenova 16 12 3 3 30 mana)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 20 kedd, 16:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Kérhetek kis haladékot a döntő lejátszására? Jelenleg rettenetesen el vagyok havazva...

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 21 szer., 19:04 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
ssth írta:
Kérhetek kis haladékot a döntő lejátszására? Jelenleg rettenetesen el vagyok havazva...

Rendben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 jan. 30 pén., 22:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Le van fixálva,holnap kezdjük. :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 01 vas., 19:49 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
1.játék:
111:Kezdőhösöm Shakti,vár mellett stables,gondoltam ez egész jó lehet.Le is vertem rögtön 48 gólemet,igaz csak xp-ért mert imp cachet őriztek.1 hiveot és 2 pandorát láttam eddig.
112:Itt már egész jól felderítettem a terepem (többek között fiona adv scoutinggal),láttam a jó 80%-át.De mindössze 2 hiveot láttam,dwell egy darab se(medusa volt,useless),egyik utam blokkolva is volt,restartot kértem.
2.játék:
111:Itt is kaptam vár mellé stablest,pack harpy hag blokkolta az utat de levertem őket.Főhősjelöltek Gunnar és Crag Hack lettek.
112:Láttam 2 dragon dwellt is,CH mellett döntöttem mert kapott logot.Már meg is volt az első heti terv nagyjából.Bementem egy minimumos törpekincstárba,és még 2 jött volna utána.Volt 2 consom meg 1-2 jobb arti is,de sajnos TH restartolt.
3.játék:
111:Főhősjelölt Jabarkas lett.Vaciláltam hogy felvegyem-e a learninget scholarból,végül elfogadtam.Egyelőre 1 cons 1 hive,de elég nagynak tűnt a terepem ahhoz hogy reménykedjek több dologban is.
112:With hut adott logisztikát,stables hiánya miatt ez elég jól jött.Lorelei felfedezett még egy hiveot meg pandorát (pack rocs,első héten verhető).Megcéloztam a library melletti horde dwarfot az artiért(3 power 3 knowl) meg xp-ért.Láttam még egy consot,kezd alakulni a dolog.
113:Másik cons throng griffines,ez pozitív.Törpék meghaltak,bár fel kellett áldozzak 10 trogloditát hogy mentsem a ballisztát.A lots dendroid ellen terveztem vonulni következő körben,manatöltés után.Felfedeztem egy dragon dwellt a 3.vár közelében,szerencsére.Elindítottam Orist 4 meduzával,hogy bevegye a várat,mert several serpent fly+pack gnoll védte.
114:A dendroidok sajnos hiveot is védtek a +6def mellett,megnéztem droiddal mennyien vannak,a 48at soknak véltem,reménykedtem max 36ban,annyit még bevállaltam volna.Exp archery,60as firewall 60 manával.Így inkább a horde centauros pandora box irányába mentem xp-ben reménykedve.Sajnos más értelmes célpont nemigen akadt egyelőre.Orisnak vettem egy sátrat,hogy biztos ne bukjam el a várat,mert elég kulcsfontosságú volt hogy elfoglaljam időben.
115:Mostmár végre láttam a blokkjaimat,horde küklopsz king az úton,meg horde champion kitérővel.Fordítva díjaztam volna inkább,sebaj :) .Jabarkassal megálltam a pandora előtt.Többiek gyűjtögetnek (/lánc),121en ki kell tudni venni az összes szükséges lényt a consokhoz.
116:Pandora lvl1-2 varikat adott,először nem örültem de rájöttem hogy a blind az hasznos lesz a blokkom ellen,és főcsatában is ha nincs expert magicem.Jabarkas retreat,megáll dragon dwell előtt.Vettem egy újabb hőst hogy odaérjen másnap a sereg.Xyron újabb consot fedezett fel,így már 4 volt összesen,és az egyik legalább 2-es egy másik legalább 3as,bár utóbbi elég messze volt.Ennyi angyallal már talán beverem az utópiát és lesz elég pénzem a black dragonra,bár lehet anélkül is meglesz.
117:Dragon dwell nem jelentett akadályt,ahogy a pack rocs sem,10k (12k learning miatt) xp-t adott a box.Csatárláncot felállítottam,Jabarkast visszavettem a lenti várban.
121:Xyron leverte a dendroidokat 6os pajzsért+hiveért,Jabarkas kivette az első conservatoryt,3 angel.Újabb box,megint 10k xp (20k mostmár exp learning miatt),már volt 6 expert skillem.
122:Nagabankot kiszedtem,főhőssel retreat,manaduplázás,Pyre kivette a 2.consot,2 angel.Próbáltam minél több lóvét összegyűjteni,úgy tűnt már nem lesz akadálya a black dragonnak.
123:Apró hiba,vennem kellett volna még egy hőst,hogy a hiveot ki tudjam venni,így Cyra csak az utópiát tudta lecsekkolni,mert fullosat nem tudtam volna beverni.Persze az volt,szóval otthagytam.5 black,6 angyal(3.cons minimumos volt),4 manti,45 trog,25 szem hadsereggel meg expert haste+blinddal levertem a blokkot.Majdnem sikerült átfújatni magam,de az ai szerencsére hülye volt.
124:Lots naga mögötti pandora 20k goldot adott,varázslatnak vagy lénynek,főleg varázslatnak jobban örültem volna.Jött egy utópia út mellett,de ez is fullos volt,és nem éreztem elég keménynek hozzá magam...Továbbálltam,library irányába.
125:gondoltam +2allal meg +1blacckel a portálból már valahogy beverem őket.Ám droid hős meglátta az ellenfél főhősét,meg egy +4allt is.A reliket felvenni és őt megtámadni egyszerre nem volt mozgáspontom,és mivel utópián állt,azt gondoltam már kiszedte.Kb ugyanolyan erősek voltak a hőseink,így a 4allt szedtem fel.Sajnos mint kiderült nem vette ki az utópiát,pedig ha megtámadom biztosan nyerek.Megelőzött vagy 5attack+5defenssel,aztán megtámadott.
http://imgur.com/mmFuVpB
Pasis 26 18 11 13 kb 70 mana
Volt +3 speedje,szóval annyira nem nézett ki rózsásan a helyzet,mert erős varázslatom nem volt,csak villám.Féltem hogy nyom valami erős spellt,jött is első körben az impló,4 angyal meghalt.Én villámoztam a tűzmadarat,aztán black dragonnal finish.A wyvernnel nem ütött meg első körben,de 2.körben jött a sima haste és elért.2.körben ice elementalt ütöttem a blackkel,de a ballisztát kellett volna,mert utána sebzett 2x110et és megnézhettem magamat.3.kör elejére 3 blackem maradt,szemben minden állt még a firebird,ice elem és fél wyvern stack kivételével.Nem akartam megvárni hogy resuzzon is,így futottam,még volt egy legalább 3as cons,pár hive meg 2 utópia a területemen.
126:Jabarkassal elindultam a területemen lévő library felé,droidokkal közben készen álltam 3 hive ellen.Azt hittem Ssth kiszedi a full sivatagot és nagyon erős lesz,de nagy meglepetésemre elindult felém.
127:Itt most nagyon kellett gondolkozni és nem hülyeséget csinálni.Nem tudtam eldönteni beér-e 7.nap a váramba,mert ha igen akkor gg van.De szerencsére figyeltem hogy miket lép és pontosan ki tudtam számítani mennyit lép a főhőse.2000 lépéspontot számoltam,mint utóbb kiderült nem tévedtem :) .Aztán jött a számolgatás hogy beér-e a váramba.A vár előtt 2 lépéssel elvielg elfogyott volna neki,de azért kiraktam 3 hőst az útra,úgy,hogy diagonálisan kelljen majd támadnia őket,ezzel még veszít 210 lépéspontot.Így nyugodtan bementem a libraryba,és kiszedtem a 2 hiveomat (a 3. sajna csak úgy látszott,hogy elérem,de mégse),és készen álltam rá hogy elvágjam az utánpótlását.
131:Pasis a váram előtt kb 6 lépéssel állt meg,így egyesítettem seregeimet és megöltem a droidhősét,aztán beálltam 2 rock közé,hogy ne tudja a plusz populációt hozni.Láttam hogy Deemer sincs messze,de ránézésre úgy gondoltam nem lép annyit,hogy összeérjen a 2 hőse.Jedditeval azért beálltam az útba.Mint kiderült pont elérték egymást,így ha nem vagyok lusta és kiszámolom hogy a pixies deemer meddig tud lépni 1760 mozgáspontból,akkor már eléggé nyerésre álltam volna.
http://i.imgur.com/FL9vVXK.png
132:Kivettem a fullos utópiámat,de a 14 wyvern meg 1 black bennmaradt,mert voltam olyan ******* hogy átfújtam a saját lényemet.Elég jó cuccokat adott viszont,DSA 5all 3all thunder helmet.Így megint az én hősöm lett erősebb,igaz sokkal gyengébb sereggel,de megtámadtam,bízva abban hogyha most sem nyerek még mindig elfuthatok jó pillanatban.
http://imgur.com/bqcYp2r
Pasis ugyanaz mint előbb,47 mana
Bevédtem a dragont amennyire tudtam,de jött a meteor és meghaltak a csórikák,aztán ütött a wyvernnel,-1 black,meg magic elemmel is.Villámoztam a főnixet,majd átfújtam a magic elementál+wyvernt.2.körben megint átfújtam,és villám a fire elembe.Megtámadott mindennel.3.körben okulva az előző esetből likvidáltam a ballisztát villámmal és átfújtam a 2 íjászt.Ekkor már csak 3 black állt,de a túloldalon nemigen volt már ütőerő.Egy resura és sima haste-re tellett Pasisnak,aztán szépen elfogyott a serege,levillámoztam amit tudtam,amit nem (földelem) ott frost ring.A végén 1 black állt az oldalamon,sikerült veszített állásból nyerni.Köszönöm a meccset Ssth-nak,nagyon izgalmas döntőt sikerült játszani.És a többieknek is köszönöm hogy sikerült zökkenőmentesen letolni a meccseket.
A kupás meccseim mentéseit megnézheti akit érdekel :) (embertervez elleni mentések elvesztek)
https://www.dropbox.com/s/l0s4upshtu17hiq/ssth.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/x3u437urvr42lrw/dreegar.rar?dl=0
https://www.dropbox.com/s/a4h27h6sa85wh36/ng.rar?dl=0

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 02 hétf., 21:25 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Gratula Dave-nek!
Jól játszott és összességében jobban taktikázott. Én a végére kicsit összeestem és ezt kegyetlenül kihasználta.
Jó kis game volt, igazi döntőhöz illő!

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 03 kedd, 12:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
A conservatory-ba lehet vinni ballistát??? Ez is az újdonságok egyike?
Baze.

1-2-1-en 6 expert skill, az a komoly! :D :shock:
Amúgy köszönjük a magyarázó módot, nagyon hasznos!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 03 kedd, 12:19 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 18 kedd, 16:25
Hozzászólások: 606
Tartózkodási hely: Budapest, XX. kerület
Dave írta:
De szerencsére figyeltem hogy miket lép és pontosan ki tudtam számítani mennyit lép a főhőse.2000 lépéspontot számoltam,mint utóbb kiderült nem tévedtem :) .Aztán jött a számolgatás hogy beér-e a váramba.A vár előtt 2 lépéssel elvielg elfogyott volna neki,de azért kiraktam 3 hőst az útra,úgy,hogy diagonálisan kelljen majd támadnia őket,ezzel még veszít 210 lépéspontot.


Ezt olvasva én azt hiszem visszavonulok :D Ez már a profizmus félelmetes verziója...

Egy fekete sárkány maradt állva? :) nem semmi, le a kalappal!
Na idén már kötelező lesz eljönnöd a BB-re és tanítanod a laicusokat :wink: 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 03 kedd, 15:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
NG írta:
A conservatory-ba lehet vinni ballistát??? Ez is az újdonságok egyike?
Baze.

1-2-1-en 6 expert skill, az a komoly! :D :shock:
Amúgy köszönjük a magyarázó módot, nagyon hasznos!

Nem lehet,a törpék ellen vittem :D

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Re: Heroes Online Magyar Kupa
HozzászólásElküldve: 2015 feb. 10 kedd, 15:29 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Gratula Dave!!!
A leírások alapján jobban tolod mint Dreegar, vagy Ssth legszebb napjaikban... Már csak pár dolgot kell megtanulnod és akkor igazi jedi leszel! :) Az egyik legfontosabb talán, aminek Boti volt a nagymestere és igaz tanítója: Elcsövezgetni hetekig (nem ám rohanni minden napra kiszámított lépéssorokkal), de a végén mégis nyerni. :) Persze tudom ez nehéz... pl. még nekem is csak a csövezés része megy igazán. :P

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1619 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség