Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 21:17 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Hellblood írta:
1. cheat megy.
2. van megoldás arra hogy pár perc alatt kiderüljön...


Akkor a cheat tudásommal van baj, mert az nwcgeneraldirection nem működik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 21:22 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Valszeg completeben más kód van. Én nem complete-tel játszom, mert még ki sem bontottam.:)

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 21:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Complét Verzióban a SoD kódjai működnek csak mint pl nwcwhatisthematrix, nwcneo, nwcoracle .... ( ennyi ált. elég az offline versenyre :P )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 15 csüt., 0:00 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Jou írta:
Complét Verzióban a SoD kódjai működnek csak mint pl nwcwhatisthematrix, nwcneo, nwcoracle .... ( ennyi ált. elég az offline versenyre :P )


Igazad lehet, én is ezt tapasztaltam. Akkor nincs mese le kell játszani a pályát, hogy megismerhessem :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 15 csüt., 1:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Jou írta:
Complét Verzióban a SoD kódjai működnek csak mint pl nwcwhatisthematrix, nwcneo, nwcoracle .... ( ennyi ált. elég az offline versenyre :P )


Azok az offline-os régi szép idők! :P :lol: Mikor még addig töltöttünk míg Dessa be nem jön... :lol: :wink: :P

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 12 csüt., 23:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdvözletem!

Egy érdekes dolog tűnt fel számomra ma, mégpedig az, hogy miután megcsináltam funból a februári RoE mappot egy elég jó eredménnyel kiderült jelenleg nem lettem olyan hellyezett amilyennek betippeltem magam, mivel elég jól ment a játék és disznó mákjaim voltak, aztán nem vagyok megfelelő hellyen aminek a bizonyos TF szorzó az oka. Nem igazán értettem az egészet, több Heroes pontom volt, mint a delikvensnek és mégis én vagyok rosszabb hellyezésben. Neki kevesebb napja van, de pontja is.

Bosszús voltam, hogy ez hogy van, elvégre ezt a mappot én is megcsináltam kevés nap alatt, de én direkt loadoltam és szórakoztam +3 órát a mappal mire kisakkoztam hogy kapjam el az utolsó kóborló ellenséges hőst is a map vége előtt. Mivel várat kell elfoglalni nem kötelező kivégezni az összes ellenfelet. Na most aki ismeri a heroes pontszámítását az tudja, hogy várak elfogalalásának száma, az ellenség legyőzése, a grál kiásása és a napok száma a döntő tényező. Grál nincs, a napszámot besaccoltam, az összes várat elfoglaltam és legyőztem minden ellenséget. Erre megkaptam azt a pontot amit kiszámoltam, elégedett voltam, megfelelő napszám és jó pontszám ehhez. Erre kiderül, hogy a delikvens kevesebb nap alatt csinálta meg a mappot, de kevesebb a heroes pontja mint nekem és mégis ő van előttem.

Kérdem én mihez kell több gondolkodás? Ahhoz hogy esztelenül végigmenjünk a mappon és bevegyük az elfoglalandó várat, VAGY ahhoz, hogy megpróbáljuk ezt úgy megtenni, hogy közbe végzünk az összes elkóborolt ellenséges hőssel, bevesszük az összes várat stb. Szerintetek? Mert úgy tűnik számomra, hogy a rohanás előnyt élvez a sakkozással szemben. És nem azért vagyok mérges, mert nem tudok javítani, mert felhozom nem erről van szó, hanem arról hogy 3 órát szántam rá hogy egy elkóborolt erős hőst elkapjak, kb. 6 mentést mentem vissza, hogy jó helyről csináljam meg és részletesen megtervezzem hogy kapom el és ölöm meg, erre pedig azt hallom, hogy nem jó, mert a kevés nap üti a minőséget. Enyhén szólva dühös lettem.

Várok reagokat elsősorban Doomtól és Kikitől, mint az új rendszer kitalálóitól, hogy ezt hogy gondolták, vagy ebben hol a logika amit én nem látok. Nem képleteket akarok, hanem normális magyarázatot.

Köszönöm, tisztelettel: Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: @Dragon
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 13 pén., 18:43 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Idézet:
Kérdem én mihez kell több gondolkodás? Ahhoz hogy esztelenül végigmenjünk a mappon és bevegyük az elfoglalandó várat, VAGY ahhoz, hogy megpróbáljuk ezt úgy megtenni, hogy közbe végzünk az összes elkóborolt ellenséges hőssel, bevesszük az összes várat stb. Szerintetek?

A feladat - ha jól értem - az volt, hogy vegyél be egy várat. Ehelyett elfoglaltál mindent, levadásztál mindenkit, és lasabb végigjátszással nem lettél első. Mások meg a feladatra koncentráltak.

Ha az a baj, hogy csak egy várat kellett bevenni, és nem az összeset, akkor kérd meg a verseny vezetőjét, hogy ne adjon ilyen végigszáguldós feladatokat.
Ha az lett volna a mentésben a feladat, hogy mindenkit verjél le, akkor ugyanezzel a végigjátszással első lehettél volna. Lásd be, nem a pontozással van baj, hanem ez a mentés nem tetszik neked. ;)

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 13 pén., 19:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Már javítottam a mentést, nem erről volt szó megoldottam a dolgot. De szerintem mégiscsak nagyobb kihívás úgy foglalni el azt a várat, hogy kinyírod az elkóborolt ellenséges hősöket. Elmondanám, hogy volt, hogy az ellen üresen hagyta azt a várat és simán besétálhattam. Abba mi a kihívás, hogy egy üres várat beveszek?

Én megvertem az ellen összes seregét és úgy vettem be a várat, sokkal több gondolkodás kellett ahhoz, hogy ezt úgy csináljam meg, hogy beleférjek a Heroes pontszámoló által kijelölt sávba, amely alatt a map teljesíthető, szenvedtem azért, hogy 4 hőssel láncot alkossak, hogy elkapjak egy csicska hőssel egy közepesen erős ellenfelet. Az ellenfele(i)m pedig végigszáguld(anak) a mappon és bevesz(nek) egy esetlegesen üresen álló várt.

A nehezebben teljesíthető feladatokat a Heroes is több ponttal honorálja, ezért nem értem, hogy hogy ér többet a rohanás a fullos játéknál.

Szerintetek mi a nagyobb kihívás? :? :shock:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 13 pén., 20:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Naná hogy a cél legegyszerűbb teljesítése :!:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 24 kedd, 10:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Dragon én ezért hagytam abba a h4 versenyt.. :cry:
Ahhoz hogy egy mapot max pontszámmal fejezz be több idő ráfordítást igényel, itt meg az a lényeg h ki tudja gyorsabban összecsapni.. Sztem ezzel el is vesztette a játék a szépségét, de ez egyéni vélemény.. Ha a többség ezt igényli akkor legyen.. (sajna kevés versenyző követi a topikot, aki meg ellene volt az le lett csitítva ld. Hell)
Azért bízom benne h az illetékes(ek) a részvétel megcsappanásának hatására talán elgondolgozik(nak) ezen..
Üdv!

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 24 kedd, 16:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Hát ezekszerint mégse vagyok egyedül a véleményemmel... Én pedig már azt hittem én vagyok az egyedüli örök elégedetlen... :? :oops:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 24 kedd, 19:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Sziasztok!

Felőlem megszavazhatjátok, hogy mi legyen a következő negyedévtől a pontozási rendszer. De erre van külön topik. Ott is megbeszélhetjük.
Az én javaslatom a tavaly novemberben elkészült, javított excel tábla.
Amit tavaly érdeklődés hiányában nem vezettünk be.

Hellblood pedig nem lett lecsitítva.
Egyszerűen csak az ezerkiláncszázakárhány fórumozóból hárman szavaztunk, és 2:1 arányban átment a 4-es változat.

http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_h ... _teszt.xls

Tessék tesztelni, érvelni, szavazni. Minden versenyzőnek és versenyt vezetőnek 1 szavazata van. Döntetlen szavazás esetén marad ami van.
Szavazás itt: http://heroes.hardwired.hu/forum/viewto ... &start=135

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 01 szomb., 10:20 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

csak kesobb tudom kirakni a reszletes eredmenyeket, azert ide irom a nyers adatokat:

H1 (nap): kiki 27, reflen 55, csocsi0 68, hawk 79, trunks 124
H4 (pont): icescream 682, feszojitukmos 580, fulky 580, reflen 558
H5 (ho, het, nap, szint): reflen 2,3,4,normal, csocsi0 3,2,7, normal, tormentor 3,3,1,normal.

kiki

update: kirakva!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 05 szer., 23:52 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Úristen!

Ilyen nagy a játékosok tömege?
Van értelme ennek? :?:

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 06 csüt., 9:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem ha a szervezők örömmel vezetik a versenyt, és egynél több játékos van aki szívből játszik, akkor van értelme...
Játsz újra te is Hell! :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 06 csüt., 9:59 

Csatlakozott: 2005 dec. 28 szer., 17:39
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Bp
Csatlakozom!
Sajnos idén hanyagolni vagyok kénytelen a versenyeken való részvételt, de amint lehetőségem lesz természetesen harcba szállok újra.
Márciusban játszottam utoljára, ami oly régen volt, hogy már az elvonási tünetek is régen elmúltak.... :cry:

_________________
---------------------------------------
Megataktik


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 06 csüt., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Hell téged mit zavar h hányan játszanak versenyt? Nem játszol, nem vezetsz versenyt.. Csak azért feljönni a fórumra, h fikázd a rendszert.. :? Inkább ösztönöznél mindenkit játékra.. Bár az nem is te lennél.. :D

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 aug. 06 csüt., 18:34 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Akartam újra versenyezni pár hónapja, de baromi **** lettem. Egy év kihagyás az nyomott hagyott a játéktudásomban is. Így nem maradt más, csak hogy másokat figyeljek, és kritizáljam a pontrendszert. :D

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 03 kedd, 9:20 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

dobbenet! az oroszok tenyleg tudnak...
H1, H2 de foleg H3SoD. hihetetlen.
rakd ki ktibsza a mentest, legyszives.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 nov. 03 kedd, 16:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szép volt fiúk :!:
Kamikaze és LeverPunch csak így tovább :wink:

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség