Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 20:08 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!

Nagyon nem akarok belebeszélni, de Csocsi itt az online heroesról írt, te pedig Hellblood az offlineról, a kettő meg messze nem ugyanaz :D

Kikinél a pont!

Hellblood meg eláshatja magát :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2008 júl. 05 szomb., 20:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 20:16 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

csocsi: a velemenyedet tiszteletben tartom. azt viszont nem ertem, ezt miert eppen most mondod. tengernyi idod lett volna javasolni, szavazni, reszt venni az uj rendszer kidolgozasaban...

hellblood: csocsi nem most csoppent ide, mar 2005 ota gyuri a heroes-t. en pedig szemely szerint kikerem magamnak, hogy "szetbarmoltam" volna a rendszert (szerintem masok is). nezd meg a toplistakat, mennyi ujdonsag talalhato ott. ez pedig nehany ember nem keves munkajanak az eredmenye. vagy vegyuk a korabbi negyedeves versenyek pontjainak utolagos ellenorzeset, ez sem volt kis munka (es meg mindig nincs kesz).
csatlakozz vissza a versenybe, mutasd meg, hogy megerdemled a szuperhos rangot! :evil:

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 21:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Egyvalamit azért hozzátennék! Hellnek részben igaza van, mert azelőtt hogy elkezdtük volna az "új" rendszert több versenyző volt.

Havonta pontokat kapott mindenki, így volt miért harcolni. Ne haragudjatok már de 3 hónap harc 10-15 pontért??? Én már ezért nem játszom, egyszerűen nem éri meg az egész azt a sok ráfordított loadot és gondolkodást. Vagy régi rendszer vagy továbbra sem lesz játék. Ez nem így van, hogy a gyengébbeknek ez segít, ugyanúgy több pontot kaphat a profi. Ezért profi. Most annyi van, hogy már nem éri meg a profiknak a pár pont, az újjoncok meg kapnak minden egyes pont után.

Uff, én beszéltem...
Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 05 szomb., 23:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A most bevezetett rendszer éppen azért készült, hogy ne legyenek 8 toppontos első helyezettek, meg jó eredményt elérő 1 pontosok.
Igen, az előző, létszámfüggő pontozás *** lett. A fórumozók kivánságai alapján én állítottam össze. Mellé tettem azt is, hogy ha bevezetésre kerül, akkor abbahagyom a verseny szervezést, mert a létszámfüggő pontozás tönkreteszi a versenyem. Kár volt belekeverednem a dolgoba.
Most igyekeztem helyrehozni a hibát. Remélem, az új pontozási rendszer minden eddiginél jobb lett. Az előzőért bocsánatot kérek.
:oops:

Aki mindhárom hónapban beküld valamit, az jó eséllyel 10 toppont fölött lesz. Aki veterán top játékos, az akár 50 toppont felett is zárhat.
Legyetek szívesek az új pontosztó táblázatot tesztelni, ahogy mi tettük.
Amúgy meg volt két hónap a vitára, a hírek között is szerepelt, miért most szól mindenki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 18:21 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Hali!

Bocs, nem tudtam hogy csocsi onlineról írt. :roll:
Amúgy pedig Dragon kapisgálja, mire is akartam célozni.
Most páran biztos haragudnak rám, minden okuk megvan rá, ne is fojtsák vissza, én csak a véleményemet írtam.
Remélem a helyzet javulni fog, és akkor megszerzem a szuperhős rangot. :D


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 18:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Elismerem, hogy régen nem szólltam, de úgy gondoltam egyedül vagyok ezzel az érvemmel. Most hogy Hell szólt, úgy gondolom már nem vagyok egyedül. Megnéztem a mostani negyedéves eredményeket (melyek H4-ben is nemsokára kikerülnek), hát 31 pont az elsőnek... Korábban minden hónapban 50 pont az elsőnek az 150. Na melyikkel lehet jobban haladni a listán felfelé? Korábban ha odatette magát az ember és heteket szenvedett 1 entéssel megkapta a fáradozásainak jutalmát, évente 600 pontot kaphatott kézhez aki mindigis 1. volt. Mostani állás szerint évente ez a 30 ponttal nézve 120... Szerintem rettentően szembetűnő a különbség. Ez a verseny a pontokért szól, így meg egyszerűen nem lehet megfelelő mennyiséget beszerezni. Akkor meg minek törje magát az ember értük?

Elnézést, hogy ilyen keményen állok a dologhoz, ezt már elmondtam párszor, én csak azt szeretném, ha normálisan meg lennénk jutalmazva, azért hogy szenvedünk napokat (néhol éjjeleket), hogy a toppon legyünk. Ezért nem értem miért lett lecserélve a régi rendszer. Mert szerintem az penge volt.
Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 20:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Na hogy fellendítsük kicsit a dolgokat, ebben a szemeszterben elindulok az egyik offline versenyben. Várom a bátor jelentkezőket. :) De nem mondom meg melyikben, hogy legalább az első hónapban legyen egy kis előnyöm e téren :lol: Gyertek minél többen :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 20:48 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

dragon: egy pontositas. a peldadban nem 600 vs 120, hanem 200 vs 120 a helyes arany. az uj rendszer tenylegesen jutalmazza a jo eredmenyt a kozepessel szemben. a letszamaranyos pontozas nem jott be, ebben en is hibas vagyok. ezert dolgoztuk ki az ujat, ami remelem korrekt lesz.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: re: Dragon
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 21:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Idézet:
Megnéztem a mostani negyedéves eredményeket (melyek H4-ben is nemsokára kikerülnek), hát 31 pont az elsőnek... Korábban minden hónapban 50 pont az elsőnek az 150.


Nem egészen. A "régi", 30 fős pontozási rendszerben az összesítéskor kiosztott toppont számított csak. A havonkénti "toppont" mindössze a helyezések (holtversenyek) jelzésére szolgált. Negyedévenként 50 toppontot vihetett haza az első.
Az új pontozási rendszerben a játékosok ÁTLAGOSAN 31 (10.33*3) toppontot visznek haza. A minden hónapban résztvevő sereghajtók 15-20, a középmezőny 30, a top játékosok 50..75 toppontot gyűjthetnek össze.
Három egymás utáni gyors pályán kiugróan jó, 10 kör alatti végigjátszásokkal elméletileg 100 toppont felett is zárhat az első.
Az összes offline-on játszva simán megvan az évi 1400 toppont.

Még egyszer, nagyon fontos: a 31 toppont a mezőny ÁTLAGA, nem az első helyezett toppontja!
/ Természetesen, ha valaki nem küld minden hónapra mentést, akkor kevesebb toppontot kap, és a mezőny átlagát is rontja. /


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 06 vas., 21:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Valóban igazatok van utánnajártam a dolgoknak, tényleg jobban kijön, mert anno ligapontok voltak de az nem számított bele a top pontokba. Elnézést, legközelebb figyelmesebb leszek mielőtt vádaskodom! :oops:

Üdv! Dragon

Ui: Mellesleg kinnvannak a H4 eredmények, havi bontásban is a 2. és a 3. hellyen van egy furcsaság, miszerint Megataktik több top pontot kap, mint Petyomatyo, ez azért van mert egy hellyen Petyomatyo belerontott az átlagába és Megataktik abban a körben jól szerepelt atöbbiekhez képest (2.). Már ha jól vettem ki Doomék magyarázatát...

H4 mentések holnap várhatóak, elnézést a késlekedésért... :oops:

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 07 hétf., 7:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv pontvadászok! :lol:

A létszámarányos pontozás mindenképpen előrelépés volt az előzőhöz képest.
A cél vele éppen az volt,hogy az elérhető pontszám 50 fölé emelésével minél többen jöjjenek a versenyekre.
Attól hogy nem működött tökéletesen nem biztos hogy nem is jó,csak
a körülményekhez kell akkor alakítani!
Kis javításra szorult volna csak a létszám csökkenése miatt.(pl. a győztes Toppontjait 50-re felkerekíteni,ehhez igazítani a többi pontot,és máris mindenki elégedetten dőlt volna hátra-a mikéntjén lehetett volna gondolkozni).

Azonnali beavatkozást igényel természetesen a pontozás,igazodni kell a körülményekhez.

A régi létszám mellett az elérhető Toppontok nem csökkentek volna!
Havi átlagban úgy lett kitalálva,hogy nőjenek 50 fölé ha lehet akár több versenyzőnek is!

Kritizálni természetesen mindig könnyebb valamit mint létrehozni...:D
Kicsit pozitívabban tessék a dolgokhoz állni ! :wink:

Az új pontozás számomra elsőre jónak tűnik!
Az alapok maradtak,talán a résztvevők is elégedettebbek lesznek,és ez a lényeg ugye... :D
Köszönet érte azoknak akik dolgoztak rajta,vagy javaslatukkal segítették a kialakulását!

További jó játékot,
Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 07 hétf., 8:52 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

dragon: a h4 2. negyedeves eredmenyet legyszives korrigaljad, itt meg a visszavont letszamaranyos pontozast kell hasznalni! addig nem frissitem a toplistat (31,26,20,16,11,7,3 pont).

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 júl. 10 csüt., 9:15 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

felkerult a versenyek folapra egy "hataridok" link, ahol az aktualis versenyek allapota kovetheto, igy nem kell vadaszni a forumon a kulonbozo hataridokre.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 szept. 27 szomb., 17:56 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

az utobbi idoben tobb kampanymentes is befutott.
kulon kiemelnem Adam H2 eredmenyeit (ld. versenyek/kampanyok/H2), fantasztikusan harcolt, az elert napszammal meg az orosz profikat is megszorongatna!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 01 szer., 8:59 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

a 3. negyedeves H1 eredmenyek kirakva.
megjelent az elso H5 bekuldo is, keresere a szeptemberi H5 palya bekuldesi hataridejet oktober 5. (vasarnap) ejfelig meghosszabitom!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 01 szer., 16:39 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 15 szer., 11:08
Hozzászólások: 225
Tartózkodási hely: Sárkeresztes
H2 3. negyedévre beküldött mentések értékelése feltöltve.
Szeptemberben csatlakozott új versenyző egyből az első helyet szerezte meg az utolsó pályán.
Gratulálok mindenkinek!
Üdv,
Reflen

_________________
Everytime I rise, I see You falling.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 okt. 01 szer., 18:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
A H3 szeptemberi eredmények és az összesítések felkerültek a szokásos helyre.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 12:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Hosszú évek után végre lett igy kis időm, hogy én is megcsináljak néhány H3 versenypályát. Gyorsan végig is játszottam a januári Roe mentést csak úgy próbaképp, hogy mire számíthatok. Lenne is két kérdésem:

1) Ne verjetek meg érte, de teljes térkép cheattel akartam indítani a játékot, de nem működött, Complete-tal játszom. Ez direkt nem működik vagy csak én voltam béne?

2) Végigjátszva a pályát gyanúsan kevés pontot kaptam. Betápláltam a pálya adatait az innen letölthető H3pontok nevű nagyszerű programba, és azzal csak úgy jön ki a szégyenteljes eredmény, ha sem a grált nem ásom ki, sem az ellenséget nem győzöm le. Grál ugye nincs ezen a pályán, ezért ez ok. Viszont az ellenséget legyőztem mielőtt elfoglaltam volna a Rampartos várat. Még az jutott eszembe, hogy csak akkor számít az ellenség legyőzése, ha fizikailag elvered, akkor nem, ha elhagyja a világot. Ugyanis a barna utolsó hősét már nem érkeztem megfogni, valamint ha jól emlékszem, akkor a pirosat éppen a barna győzte le. Lehet, hogy ez utóbbi lehetett a baj?

üdv: verne


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 13:17 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Szia Verne!

1) Erre nem tudom a választ.

2) Ha jól emlékszem a különleges győzelmi feltétel a bizonyos Rampart várat kell elfoglalni. Nem vagyok benne biztos most, hogy ilyen esetben kevesebb pontot kapsz akkor is, ha legyőzöd a többi ellenséget, lehet ezért. Grál valóban nincs. De úgy emlékszem, hogy a pontszámító sem számol mindig úgy, ahogy a játék kiírja a végeredményt.

De talán majd valaki csak tud pontosabb választ is adni, aki jobban el van mélyülve a heroes 3 pontszámításban, adott feltételek mellett. :) De már érkeztek be eredmények az említett pályáról.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jan. 13 kedd, 20:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
1. cheat megy.
2. van megoldás arra hogy pár perc alatt kiderüljön...

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 187 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség