Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 43 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 23 hétf., 11:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv. Mindenkinek!

Szeretném ezen fényes pillanatot kiaknázni hogy meghirdessem az első Online H5 Támadás tornáját. Lévén igen fiatal még ez a szám ezért a listák tökéletesítése és a szórakozás kedvéért jött létre az első, és várható majd több is a BBés táborok szünetei között, főleg ha lesz kereslet is rá.

Nos, a listát a http://heroesteam.extra.hu/jou/h5arlista_ot.zip címről lehet letölteni.

Infók 1 dióhéjban:

Részvétel e-mailban leadott csapatokkal lehetséges, 2009 március 12-e 22:00-ig az illes_v@freemail.hu címen (az ezután érkező csapatokat csak igen konkrét és kirívó indokkal tudom elfogadni). Előterv szerint a pályák elkészitése várhatóan 15-ére (nagy létszám esetén 1-2 nap csúszás lehetséges) majd a lejátszásra 3 hét lenne ( márc. 16 - árp. 5 ) melynek eredményeit a vesztes féltől kérném szintén a fenti e-mail címre ahová csapatokat is kérem. Lejástzsáshoz a hamachi nevű kis hálózati progi ajánlott, de az egyéb megoldások sem tiltottak. No-DVD patchelt játék esetén kérém a teljes reperoárt engedélyező patch használatát( akinek nincs meg e-mailban elküldhetem ha kéri), de ha rúnamágia mentesek a csapatok akkor ez sem mérvadó.

Várom a vállalkozó szellemű játékosok csapatait, az én csapatomat terv szerint a hétvége végéig elkészítem és elküldöm 2 kívülálló embernek ( tervem szerint GJodie-t és KTibszát kérném meg a megőrzésre :) )

Üdv. Jou!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 23 hétf., 15:45 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Üdv!

Mester ez szép és jó, de egy adatlapot kéne rakni az árlista mellé! :lol: Ezenkívűl persze jövök.

Üdv! Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 23 hétf., 16:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én is biztosan játszom.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 23 hétf., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 29 szomb., 15:43
Hozzászólások: 584
Sziasztok,

Jou nekem tetszik hogy H5-ből is van online verseny :) Ha tudok jövök, szeretnék :)

Titi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 23 hétf., 19:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Opp, télleg,. pótolm a hiányosságomat :)

Update: Ha minden jól megy akkor bennevan a csomagban már az adatla is!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 24 kedd, 15:47 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Én is mennék,Dragon mondta gyorsan szedjek le 1 h5-öt,de a netem lassúsága miatt nem lesz meg...:cry:

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 feb. 25 szer., 17:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Ki nem hagynám... :P Jövök! :wink: Baráti üdv!

ui: Jou Mester: Válaszolhatnál az e-mailemre, amit a freemailes címedre küldtem... Előre is köszönöm!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 05 csüt., 19:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Eddig beérkezett nevezések(5 DB):
Taegen
Dragon
Vologya
Mugger
+Jou

Még kicsivel több mint 1 hét van hátra a jelentkezési időből...

Update: Még idáig újabb jelenkező nem akadt...

Update2: még 2 versenyző :) Még van pár óra hátra...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jou 2009 márc. 12 csüt., 15:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 12 csüt., 13:05 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én is beküldtem.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 12 csüt., 22:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Már csak alig 1 óra és remélem felkerülnek a csapatok, hogy lehessen esélyeket latolgatni... :) Dragont kérném meg eme nemes feladat elvégzésére... :wink: A csapatomon pedig kéretik nem röhögni, 10 perc alatt nem lehet csodákat művelni... :P A BB előtt a gyakorlás és a részvétel a fontos! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 12 csüt., 23:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Már csak alig 1 óra és remélem felkerülnek a csapatok, hogy lehessen esélyeket latolgatni... :) Dragont kérném meg eme nemes feladat elvégzésére... :wink: A csapatomon pedig kéretik nem röhögni, 10 perc alatt nem lehet csodákat művelni... :P A BB előtt a gyakorlás és a részvétel a fontos! :wink: Baráti üdv!


Meglesz Mester, csak nem ma, de holnap nem látom akadályát vmi kis szaftos elemzésnek! :wink: :D

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 13 pén., 0:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ezennel A torna nevezése lezárva!
Beérkezett lapok:
Taegen
Dragon
Vologya
Mugger
+Jou

Ha hihetetlen, ha nem 5 fő ellenére is lesz mérkőzés, lévén a játék a fontos inkább :P A többit az érintettekkel majd Emailban megbeszéljük, majd még az Évben teszek még1 próbát, ha lesz idő!

A csapatok (az még lehet Publikus :P) :
http://heroesteam.extra.hu/jou/onlineh5.zip

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 13 pén., 9:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Dragon csapatát nem tudom megnézni... :( Jó kis verseny lesz, mondtam én, hogy a logistics skillnek legalább annyiba kellene kerülnie, mint a teleportnak és azt is, hogy occsóak a gólemek, ha a teleport is occsó... :roll: Remélem beigazolod a jóslásom Jou Mester! :P Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 13 pén., 12:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dragon adatlapja nálam jó, megpróbálom neked mailben eljuttatni...

+megsúgom neked a gólemektől én idáig vmi 800mittudoménmennyinél nagyob sebzést nemláttam... 8) A teleportra meg gondolkodok vmi más megoldáson, mert logóban nemcsak az van ( van Familiar ground is meg még 1.2 használható kis skillecske), de amiatt drága... :roll: :roll: :roll:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 13 pén., 13:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Na akkor lássuk mi is van terítéken ezúttal, Vologya Mester közkívánatára! (meg azokéra akik titkon várták vmi hasonlót! :P) :) :wink:

Akkor névsorrend, magamat kihagyva, szerény és elfogult vagyok... :oops: (meg egós... :oops: )

Jou: Az ítélethozó gólemek egy nekem nagyon tetsző sereg, igazán ötletes volt Jou Mester ezúttal is sztem, nem csalódtam. :wink: Na most, hogy ezek mennyit sebeznek, és mennyire fogják szedni vaskos lábaikat az már más kérdés. A Mester nem bízta a véletlenre a skillezést, bevásárolt keményen, ami talán a véleményem szerint kissé már elvan túlozva azért. Háttértámogatás elég erős, érdekes sereg, tetszik! :)

Mugger: Mugger bácsi és az előző BB-n véres izzadás után jól szereplő griffek visszatérnek, ez majdnem ugyanaz, mint amit akkor láthattunk, de azért mégse! :lol: Különbség: Nincs mágiaellenállás, nincs Ring of Speed, de hellyette van Celerity, van deflect missile és Ring of the Broken Will. Nagyon kíváncsi leszek, mit alkotnak ezúttal a "White Hunterek", mert init az kevesebb lett, de a tartósság csak erősödött... :)

Taegen: A régi H3 támadás veteránja, kis rábeszélés hatására végre ismét feltűnt a semmiből! :) Előszöris örülük, hogy sorainkban tudhatjuk. És most a csapatról: A Mustár Hunterek (copyright by Jou :P) sokan vannak, nagyot ütnek, beszedik az initet stb. 3 hibát látok: Előszöris a Kaúció gyűrűje nem kellett volna, szegény hunterek amúgy is lassúak, nemhogy így. Másodszor nincs mágiavédelem, ez még most nem szívás annyira, de egy hardcore warlock úgy szórakozhatott volna ahogy akar. Harmadszor, lehet egy kicsit erősebb fal nem ártott volna, de az is igaz, hogy ha kellő ideig tartják magukat a sárkányok / egyéb fal, akkor azért jó lesz! :wink: És végre valaki ismeri és használja az Imbue Art-ot... :) Összegzésként hajrá testvér, mutasd meg mit tudsz! :wink:

Vologya: És igen, a jól bevált 10 perc alatt összerakott sereg, ami szokás szerint nem lett rossz! :P Ma Evett kisasszony már megint feltűnik, a speed az meglesz, szokásos már jól megszokott artifact a luck ellenes gyűrű, érdekes kis apró faldarabok vannak még! :lol: Kíváncsi leszek tényleg, titánok még nem szerepeltek, de vajon mennyit ütnek? És meddig bírják? Meglátjuk... :wink:

Ennyi lenne, remélem mindenkinek tetszeni fog eme kis összefoglaló, üdv!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 13 pén., 15:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dragon írta:
Taegen: A régi H3 támadás veteránja, kis rábeszélés hatására végre ismét feltűnt a semmiből! :) Előszöris örülük, hogy sorainkban tudhatjuk. És most a csapatról: A Mustár Hunterek (copyright by Jou :P) sokan vannak, nagyot ütnek, beszedik az initet stb. 3 hibát látok: Előszöris a Kaúció gyűrűje nem kellett volna, szegény hunterek amúgy is lassúak, nemhogy így. Másodszor nincs mágiavédelem, ez még most nem szívás annyira, de egy hardcore warlock úgy szórakozhatott volna ahogy akar. Harmadszor, lehet egy kicsit erősebb fal nem ártott volna, de az is igaz, hogy ha kellő ideig tartják magukat a sárkányok / egyéb fal, akkor azért jó lesz! :wink: És végre valaki ismeri és használja az Imbue Art-ot... :) Összegzésként hajrá testvér, mutasd meg mit tudsz! :wink:


Én még annyit hozzátennék h legközelebb ne felejtsük le a felárakat ha van a lényen :wink: (piros +100 as pl a vadászoknál ) De gondolom neki még új, régen nem tolt már online támadást :!:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 14 szomb., 0:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Köszi az elemzést Dragon! :P A Titánok kegyetlenek, mint miden Heroes részben, legalábbis remélem... :lol: Mert kipróbálni nem volt időm és nem is lesz, majd a meccseken élesben kiderül! :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 18 szer., 13:26 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

Úgy emlékszem felkerültek már ide a pályák, de most nem találom... :shock: Álmodtam csak vagy valami hiba történt a pályák elkészítésekor? :roll: Várom az illetékesek válaszát! Előre is köszönöm! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 18 szer., 16:16 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Vologya írta:
Üdv Bátor Harcosok!

Úgy emlékszem felkerültek már ide a pályák, de most nem találom... :shock: Álmodtam csak vagy valami hiba történt a pályák elkészítésekor? :roll: Várom az illetékesek válaszát! Előre is köszönöm! Baráti üdv!


Igen, engem is meglep kicsit a dolog, mert az én kezemben már megvannak a mappok. Jou Mestert ezen a héten még nem láttam a neten. Bár a fórumon nincs tárhelyem, de aggodalomra semmi ok, mailban mindenkinek elküldöm még ma a mappokat, kb. 1-2 óra múlva.

Megértéseteket és türelmeteket kérem, magam sem tudom mi a helyzet a mesterrel.
Dragon

Szerk: Ez esetben én nem küldök semmit sem! :)

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dragon 2009 márc. 18 szer., 17:38-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 18 szer., 16:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A Pályákat tudtommal 1 körmélben sikerült eljuttatnom minden résztvevőnek. Ábár Kaptam Visszajelzést is miszerint a térkép hibás ( a hídelem nem úgy viselkedik mint ahhogy én elképzeltem) Így a mai nap mindenki megkapja a módosított verziót még a délután folyamán!
Aki észrevette h 1 fiastyúknyi kiszáradt kút se nemvolt a pályán az kap 1 mezei pirospöttyöt :p

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 43 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség