Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 43 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Heroes 5 támadás verseny
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 9:34 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Mivel majd minden előző heroesverzióban nagy szeretettel játszátok a "Támadást" gondoltam nem hiábavaló ötlet elkezdeni az eszmecserét a majdani H5 támadásversenyről, hiszen az hogy jelen pill. nem lehet pályát szerkeszteni remélhetőleg novembertől megváltozik s gondolom ennek a játékformának is nagy keletje lenne.

Nos, tulajdonképp "MEGBÍZHATÓ" emberkéket keresnék a H5 lényei/hősei/ varázslatai/arfifactjai árainak pontos meghatározásához, olyanokat, akik hajlandóak MUNKÁT belefektetni mások játékába is!!!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 16:34 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Helló Mugger!

Azt hiszem az árak belövéséhez, és egy támadás versenyhez, meg árlistához, még kicsit korai a dolog, hiszen még csak tanuljuk a rendszert, és ki tudja, addig mennyit fognak még változni a lények és a tárgyak tulajdonságai. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 21:02 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
warlock írta:
Helló Mugger!

Azt hiszem az árak belövéséhez, és egy támadás versenyhez, meg árlistához, még kicsit korai a dolog, hiszen még csak tanuljuk a rendszert, és ki tudja, addig mennyit fognak még változni a lények és a tárgyak tulajdonságai. 8)


Sziasztok!

Warlock: Szép is lenne ha változnának!!! Az azért nem valószinű hogy hipp-hopp egyik kiegészítőben duplájára emelik a Vérfúriák Hp -ját! :)
De, hogy őszinte legyek engem nem izgat túlságosan a támadásverseny - más verzióban sem - csak gondoltam hátha a sok ifjonc szakértő esetleg vállalkozna munkára is, nem csak szavalásra. :) :) :)

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 10:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 júl. 26 szer., 10:49
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest
Konkrétan, miröl is van szó? Gondolom vannak mások is akkik nem tudják pontosan, hogy zajlik egy ilyen verseny :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 11:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

A Versenyek :arrow: Heroes Támadás "Szabályok" menűpontra kattintva elolvashatod a támadásversenyekről a főbb tudnivalókat. (Bár meg kell jegyeznem, hogy nem ártana itt se a frissítés, mert néhány adat már elévűlt.)

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 15:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

1 árlista készítésen már túlvagyok, sok munkával jár ám egy ilyen elkészítése. De hogy ne csak "szavaljak" én segítenék elkészíteni a listát, de akkor kérnék 1 kis segítséget + 5leteket, hogy mi hogy legyen (pl. mennyi legyen a max kp?). Mugger, vagy aki illetékes a verseny ügyében, attól szeretnék konkrétumokat kérni, és ha úgy van összehozhatnánk valamit. :wink:

A megbízhatóságról meg ítélkezzen mindenki maga... Ti döntöttök én csak jelentkeztem segíteni :P.

Nah, egyelőre ennyi volna, további jó játékot!
Patrick alias Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 20:35 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Helló!
Úgy érzem, hogyha most nem szólok, lemaradok valami fontos dologról. Én megcsinálnám a full árlistát, kivéve az árakat, azokat nem írnám be, ráhagynám őket egy hozzáértőbb személyre. Ha Mugger is beleegyezik, azonnal el is kezdeném átírni a H3-as árlistát. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 23 csüt., 22:26 

Csatlakozott: 2003 júl. 10 csüt., 14:56
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Én pedig beneveznék a versenyre. Hehehe....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 09 szomb., 20:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Én is :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 19:52 

Csatlakozott: 2006 dec. 11 hétf., 19:47
Hozzászólások: 3
csá all szeretnék a versenyre jelentkezni :) elég jól megy a game! itt az msn-en amin eltudnátok érni! hns-odex@hotmail.com kül hogylehet a versenyre jelentkezni? :S sorry de én nemnagyon találtam olyat hogy jelentkezni lehetett volna-e bárhol is! help!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 21:03 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Zolirobi! Remélem még szóbaállsz 1 H5-tel "soha nem játszott" emberrel! :lol: Kéne majd beszélni 1 kicsit!

És ha lesz, jelentkeznék, "papírból" majd megoldom a csapatomat és a lejátszást! :lol: :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 11 hétf., 22:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Természetesen én is benevezek (Támadás.... Taegen nélkül? :wink: )

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: csá all
HozzászólásElküldve: 2006 dec. 13 szer., 23:16 

Csatlakozott: 2006 dec. 11 hétf., 19:47
Hozzászólások: 3
én csinálok ha kell néhány mapot editorral :) jó rejtelmes mappok lesznek el lesz rejtve néhány dolog ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 1:09 

Csatlakozott: 2005 jún. 26 vas., 13:57
Hozzászólások: 39
Sziasztok, mikor lesz H5-ből is havi versenypálya?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 23:49 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

louis: H5 havi versenyt várhatóan 2007 2. vagy 3. negyedévétől tervezünk rendezni, ugyanis a neten még alig több, mint 100 pálya lelhető fel és azok sem mind tökéletesek... :roll: Nem beszélve arról, hogy egyelőre nincs senki, aki a versenyt vezetné... :roll: Addigra talán kerítünk valakit... :wink: Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 28 kedd, 20:20
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Szevasztok!

Lehet, hogy én vagyok bamba, de nem bírom összemazsolázni, hogyan lehet anyagot szerezni a HG támadás versenyhez, meg hogyan lehet bekapcsolódni. Tud valaki infóval szolgálni?

_________________
Asszem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 15:49 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Garr: Jelenleg nincs offline H5 támadás verseny. A támadásversenyek jellemzője, hogy egy adott árlistából a játékosok csapatot állítanak össze. Tudomásom szerint nincs se árlista, se delikvens, aki a versenyt szervezné és lebonyolítaná...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 16:59 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 28 kedd, 20:20
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Ezt olvastam a hírek között: (2007. április 9.)

"Ne feledjétek, hogy a 6. Heroes Budapest Bajnokságra a H3 és H5 támadás csapatok beküldési ideje 2007. április 21. 12.00 óra!"

Ez azt jelenti, hogy csak akik a 6. Heroes Budapest Bajnokságra neveztek, azok játszhatnak H5 támadást a bajnokság keretén belül. (Gondolom én.)
Értem is, de akkor az ártáblázat, meg a szabályok is csak a bajnokságon résztvevőknek elérhetők? Szívesen nézegetném, hátha legközelebb indulok. :)

_________________
Asszem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 ápr. 12 csüt., 17:23 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Garr írta:
Ezt olvastam a hírek között: (2007. április 9.)

"Ne feledjétek, hogy a 6. Heroes Budapest Bajnokságra a H3 és H5 támadás csapatok beküldési ideje 2007. április 21. 12.00 óra!"

Ez azt jelenti, hogy csak akik a 6. Heroes Budapest Bajnokságra neveztek, azok játszhatnak H5 támadást a bajnokság keretén belül. (Gondolom én.)
Értem is, de akkor az ártáblázat, meg a szabályok is csak a bajnokságon résztvevőknek elérhetők? Szívesen nézegetném, hátha legközelebb indulok. :)


Szia Garr!

Igen, a Budapest Bajnokságon résztvevők kapták meg az árlistákat, de szerintem semmi akadálya annak, hogy más is nézegethesse, esetleg kedvet kapjon a játékhoz. Írj a szervezőknek ( ott is elsősorban Ssth -nak, Ő foglalkozik asszem a támadásokkal (mélcímét a megfelelő topikban megtalálod)), biztosa elküldik Neked a kívánt árlistákat!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 máj. 15 csüt., 10:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos, szerintem akkor éln elkobozom ezt a Topicot, Mugger Bátyó utólagos engedelmével, hogy legyen külön helye ennek a témának is, hogy ne kellene teleoffolni a 8.BB-s topicot! :D

Nos a téma ott kezdődik, hogy a BB-s/Táboros onlline H5 támadással foglalkozák itt, vélemények, ötletek/javaslatok, észrevételek, és miegymások kerülnének ide! :)

Nos akkor a 8.HBB-s topicból átis térek ide:
Jou írta:
Kérném a H5 támadás résztvevőit egy privin keresztüli szavazásra, amit a helyszínen sajnos nemtudtam megejteni.
A témakörök:
1. -A Hof kiegészítő bevezetése( Fortress várai, esetleg a neturlalok/renegade-ek bevezetése)
2. -Az Avanger(Ranger) és az Artificer(Wizard) faji skillek játékba hozása esélykiegyenlítés céljából ( magyarul csak a csöves Nekromancia lenne esélytelen skill :D )
3. -A hősök szintjinek felemelése lvl15 ről lvl20 ra ( több taktikai elem lenne elérhető a jatékban, valamint több szerepet kapnának a különleges képességek)

Ezekről kérnék egy igen/nem támogatom szavazást, de ha a véleményét is leírná az illető mellé annak jobban örülnék! :)

Jólenne ha leadná mindenki minnél hamarabb voksát :wink:


Nos a szavazást lezárom, 11 emberből 10 adta le a voksát és úgy gondolom, hogy mostmár az illető zsavazata sem változtatna a végkimenetelen.
Update: Megérkezett ma az utolsó szavazat is az eredmények frissítettek már :D
Az eredmény:
1. -A Hof kiegészítő bevezetése( Fortress várai, esetleg a neturlalok/renegade-ek bevezetése)

6:5 arányban meglett szavazva!

2. -Az Avanger(Ranger) és az Artificer(Wizard) faji skillek játékba hozása esélykiegyenlítés céljából ( magyarul csak a csöves Nekromancia lenne esélytelen skill :D )

8:3 arányban meglett szavazva!

3. -A hősök szintjinek felemelése lvl15 ről lvl20 ra ( több taktikai elem lenne elérhető a jatékban, valamint több szerepet kapnának a különleges képességek)

Egységesem meglett szavazva :!:

Tehát úgynézki hogy a következő tábori szezonra lesz pár újítás a játékban.

Aki esetleg majd kíváncsi név szerint a szavazókra az írjon privátot...

Egyéb ötlet javaslat jöhet ide is, meg privátba is!:)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 43 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség