Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 127 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 16:03 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Na, akkor hogy lesz az OB-vel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 18:00 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Egyenlőre így:

Noname
Bogpista
Dave
Merlin (ha indul az OB)
NG

Még nincs meg a csoport.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 18:18 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ezen az oldalon pár sorral feljebb olvasható Titi, Dreegar és jómagam hozzászólása, hogy szeretnénk indulni...
Nem értem akkor, hogy nincs meg a csoport...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 19:37 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Mert mindhárman akkora tahók és olyan beképzeltek vagyunk, hogy úgy gondoljuk, van akkora nevünk ami helyettesíti az emailt tibszának ^^

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 23:22 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Az Istenektől nem érkezett PM, így nem tudtam hogy komolyan gondolják-e a dolgot. :) Na de akkor ha tényleg és nem áprilisi tréfa, akkor felírom a top 3 nevét is. :wink: :D

Najó... (:

Remélem ezért nem kapok büntetést. :oops: :)

Friss:
Noname
Bogpista
Dave
Merlin (ha indul az OB)
NG
Jou
Titi?
Süni?
Dreegar?

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 28 kedd, 23:39 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Nem értem, miért írjam le ugyanazt mégegyszer pü-ben, amit már pár sorral feljebb már megtettem...
Most meg miért tettél kérdőjeleket a nevek mellé? :P
Bocs Tibsza ha bunkó lettem volna, néha rámjön sajna... :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2010 szept. 29 szer., 15:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 29 szer., 1:30 
Avatar

Csatlakozott: 2007 nov. 09 pén., 15:59
Hozzászólások: 357
Szikyt is ird fel legy szives, o is jon. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 29 szer., 6:04 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Csak azt szeretném kérdezni, hogy a versenyeknél van-e olyan, hogy H5 ToE párbaj? Mármint egy olyan verseny, ahol a versenyzők egy általuk összehozott csapattal játszanak? Csak párbaj módban.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 29 szer., 8:36 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
T-Rex írta:
Csak azt szeretném kérdezni, hogy a versenyeknél van-e olyan, hogy H5 ToE párbaj? Mármint egy olyan verseny, ahol a versenyzők egy általuk összehozott csapattal játszanak? Csak párbaj módban.


Nem hangzana rosszul, őszintén szólva, bár én itt a fórumon még nem hallottam ilyenről.
Igazából csak a duel editor marhaságai miatt érzem neccesnek. (1. varázslatoknak nincs költsége, 2. 6 hét alap növekménynél nagyobb mennyiségű lényt nem lehet belerakni) :x
Ezért tartanám nehéznek a csapatösszeállítást, bár kíváncsi lennék, hogy a részleteket hogyan gondoltad, T-Rex?

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 29 szer., 19:50 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A lényeg az, hogy a játékosnak 22000-30000 között kell lennie a tapasztalatnak. Vagyis:
Bármilyen egységet, varázstárgyat, varázslatot és képzettséget lehetne használni.

Ezzel érdekes csaták születnének és nem muszály az, hogy a sereg így nézzen ki: 120 regruta, 72 íjász, 48 védelmező, 30 király griff, 24 inkvizitor, 12 pala, 6 angyal (MEGJ: ez csak egy példa)
Hanem akár a 7 csapat kinézhetne úgyhogy csak parasztok vannak benne.

Így lenne a bajnokság: Beneveznek pl: 32-en.
Sorsolással eldől, hogy ki kivel fog küzdeni.
A nyertesek tovább küzdenek, míg csak egy marad.A vesztesek sajna kiesnek.

Száz szónak is egy a vége. Csak 22000-30000 között kell lennie a tp, az hogy te milyen lényekkel töltöd fel, te döntöd el és azt is, hogy a hősőd milyen képzettségekket ér el, a csaták meg véletlen arénában zajlanak.
Öcsémmel most próbáljuk ki és :lol: ... Voltak érdekes csaták. Pl: egy csak védelmezőkből (60 darab csapatonként) simázta az ork csapatokat ( 120 goblin csapdász, 86 kenta, 6 véreres küki, 6 tomboló küki, 12 paokai, 38 égleánya és 30 törzsfő) :lol:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 30 csüt., 8:53 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
OK, így már picit tisztább.
A 2. említett dolgot megoldja, de ezzel kapcsolatban eszembe jutott még 1 apróság: csak saját race-ből enged lényeket beválasztani. Ez nem tudom, hogy zavaró-e bárkinek is, csak úgy megemlítettem.
A varázslatok azok, amíg még mindig cinkesek ezzel, mert elvileg semmi nem akadályozza meg, hogy valaki beválassza az összes elérhető varázslatot (Ami ugye bármiféle mágikus képzettség nélkül is 19 teljesen eltérő helyzetekben hasznos varázslatot jelent. Persze, lehet, hogy mindenki ezt csinálja, de az szvsz öli picit a hangulatot.)
Valamint (a la támadás versenyek) érdemes lehetne bizonyos dolgokat megtiltani.
Csak egy példa (én Celeronikustól hallottam, de valószínűleg rájött már más is):
Nathir + minden stackbe mágneses gólem + képzettségekhez pusztító mágia mindenféle tűz speckóval, meg mondjuk artificer, sorcery és szerencse + tudás és SP növelő tárgyak + arma. Nem is kell más varázslat, hogy a fél mezőnyt agyonverje menetből, a lényekkel még csak meg se kell moccannia. Mondjuk ez egy elég szélsőséges példa.
3. Nem szeretném a kedvedet elvenni, de őszintén szólva nem hiszem, hogy 32 ember összejönne 1 ilyenre. A fele talán reálisabb.

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 30 csüt., 13:35 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Igazad van. Mellesleg nem minden varit lehet bevenni, mert van amelyikhez kell a gyakorlott pusztítás. A mágneses gólemből 54 db-t enged csak és 6 küklopsz simán begyalázza. A mágneses gólemre, ha én ráküldök egy tűzlabdát vagy armaggeddont, akkor is 10-12 épül vissza. Ezekben a csatákban túl sok befolyásoló tényező van és öcsémmel épp ezeket próbáljuk ki.

32 karink sorsolással küzd egymás ellen és eléggé változatosak a csaták. Főleg akkor, amikor a nekromantám (a túlvilág átka) és öcsém lovagja (a fény szava) gyakorlatilag kivégezték egymást :twisted:

De, ha meg is valósítanánk ezeket a fajta csatákat, akkor még, tovább gondolnánk és jobban kidolgoznánk.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T-Rex 2011 jan. 02 vas., 10:12-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 szept. 30 csüt., 14:02 
Avatar

Csatlakozott: 2008 dec. 17 szer., 10:27
Hozzászólások: 292
Tartózkodási hely: Kispest
Persze, nem lehet minden létezőt, ahhoz a lvl15 nem elég, a 19-et úgy értettem, hogy bármilyen extra mágiaiskola nélkül az összes lehetséges iskolából (első 2 szinten minden iskolának 4 alapjátékban + ToE 1-2. szintre bejövő varázslatai: Bánat, Kristály, Regen)

Amúgy tényleg hajrá, csak pártolni tudom, ha éppen nagyon unatkozom, én is elő szoktam venni a custom duel híróimat, és nézem az ehhez hasonló lehetőségeket, tényleg nagyon vicces tud lenni :twisted:

_________________
General Tarhás
We want our quicksand back! :D
Lesz még a Putrid Lamasu-tanya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 02 vas., 0:53 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 4:05
Hozzászólások: 3
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy a versenynél olvastam a Heroes V ös versenyről.
Erre kell külön jelentkezni? Mivel ez lenne az első ilyenem..szóval ha kell jelentkezni külön az újoncoknak, akkor hol ?
És még egy dolog.
Letöltöm az 1. napi mentést végigviszem a pályát, majd az utolsó napi mentést beküldöm a megadott címre.
Nagyjábóll ennyiből áll a dolog?
És ha van valami tippetek kezdő versenyzőknek akkor azokat szívesen fogadom.:)


OFF:Bár nem ehhez a témához tartozik de olvastam a Heroes Multiplayer Klub-ről.Megpróbáltam belépni hamachin keresztül de nem sikerült,ha van jelszó azt hol lehet kikérni?

Válaszokat előre is köszönöm

Edit:Milyen multi versenyek vannak és azok hogyan zajlanak?Vagy hol olvashatnék még róluk?
Mit takar a Heroes támadás verseny?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 02 vas., 2:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Szia sirthomas, üdv a csapatban :!:

Nem kell külön jelentkezned, csak beküldeni egy mentést a megadott címre - ahogy te is leírtad.
Szerintem az első (pár) havi mapokat ne csináld meg sokszor (bár ha ráérsz miért ne :)) - a jobb eredmény elérése érdekében - hanem először mérd fel, hogy kevesebb idő ráfordítással hol állsz a többi versenyzőhöz képest.
Ne feledd a részvétel a fontos :wink:

Először ellenfelet kell találnod itt a fórumon vagy az HMK-ban megadott elérhetőségeken, utána hoztok létre egy Hamachi szobát. (offline játékos vagyok - nem biztos hogy teljesen jól írtam a dolgokat, de egy próbát megér)

Ajánlott topic: Minden ami Heroes of Might & Magic -> Multiplayer!

Multis verseny volt a Lords III, de tudtommal most vegetál a dolog (Versenyek -> Lords III)
Évente megrendezésre kerül a Heroes Tábor (Versenyek -> X. (JUBILEUMI) Heroes Tábor), és a Heroes Budapest Bajnokság (Versenyek -> 1. Heroes Mugger Emlékverseny(13. Heroes Budapest Bajnokság) utóbbi kétszer is (tavasszal és ősszel)

A támadás versenyre előbb jeleznek kell a szándékodat itt a fórumon amikor a szervező meghirdeti, majd utána letöltöd az aktuális árlistát, és összeállítod a csapatodat - amit határidőre visszaküldesz. A beérkezett csapatokat a játék szervezője általában rövid időn belül legyártja, ekkor megkapod a mentéseket amiben a jelentkezett játékosokkal állsz szemben 1 vs 1 face to face csatában - sok visszatöltést szokott igényelni míg az ember rájön a megfelelő taktikára és jön az a bizonyos morál / luck ott ahol kell. Aki a legkevesebb %-ot veszti a csapatából az nyer.
Remélem érthető voltam így éjjelek éjjelén :D

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 02 vas., 13:30 
Avatar

Csatlakozott: 2006 aug. 25 pén., 16:52
Hozzászólások: 2535
Tartózkodási hely: BP XIV.ker. Zugló
Vagy jelentkezhetsz az Online Bajnokságra,bár azt nem h5-el játszuk :)

_________________
Dave


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 02 vas., 18:12 

Csatlakozott: 2011 jan. 01 szomb., 4:05
Hozzászólások: 3
Köszi a válaszokat,már meg is csináltam a januári pályát.:D
Másodjára már egész könnyen ment.
Normál szinten 12 nap volt.
Megcsinálom még legnehezebb fokon is és majd azt beküldöm.
Amúgy nem baj hogy nem h5 el megy, mivel megvan h3-tól h5-ig az összes, csak a h5 ragadott meg legjobban eddig.
Pontosan melyikkel játszotok, ha már szóba került?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 11:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2008 szept. 29 hétf., 22:04
Hozzászólások: 5496
Tartózkodási hely: Budapest
Én a második résznél dekkoltam le, de az elsőt is szívesen nyomom 8)
Ezt másik topicban folytassuk :) (Általános csevelyfarm -> Off topic!Ide azt írsz amit akarsz!)

Szerk.: rend a lelke mindennek
Szerk. #2: így már egyre inkább

_________________
Trunks, the Hero of HoMM


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Trunks 2011 jan. 03 hétf., 16:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 13:17 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Trunks írta:
Én a második résznél dekkoltam le, de az elsőt is szívesen nyomom 8)
Ezt másik topicban folytassuk :)


Pontosan, rendezd át kedved szerint a fórumot :P

_________________
Online Toplista:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/hop.htm
Online mérkőzések:
http://hommm.hu/letoltesek/egyeb/meccsek.htm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jan. 03 hétf., 16:40 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Trunks írta:
Én a második résznél dekkoltam le, de az elsőt is szívesen nyomom 8)
Ezt másik topicban folytassuk :) (Általános csevelyfarm -> Off topic!Ide azt írsz amit akarsz!)

Szerk.: rend a lelke mindennek



De, káosz a teste :wink:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 127 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség