Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Egy új verseny
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 22 szer., 17:01 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

Nemrég rendeztem 1 háziversenyt, amolyan online jellegűt, amire jelentkezett pár harcoskedvű hős . Nos, hogy hasznosítsam a topicot, erre a kis versenyre ez lessz a report-topic, és akit érdekelne a verseny, az itt tájékozódhat a fejleményekről!

Ez NEM hivatalos verseny, tehát ezért nem kértem senkitől semmilyen engedélyt. Maximum Top pontra menne, de ezt majd az eddig jelentkezők eldöntik.

A versenyt azért nem tettem ki közszemlére, mert tekintettel az eddigi csekély érdeklődésekre nem láttam értelmét . Majd talán legközelebb.

És most a jelentkezőkhöz fordulok. Reportokat ide várom a játékok után, mailba ne nagyon írjatok, mert nem nagyon megyeget.

Akkor a jelentkezők névsora:

KTibsza
Süni
Bozso
Káló Crevy
Karesz
Patrick
Havoc
MGee
Merlin

Néhány tudnivaló amit esetleg nem mondtam el:
A versenyt a "kilövés" módszer alapján csináljuk, ami azt jelenti, hogy ha már voltál 1x 1 várral, azzal már többet nem lehetsz.

Ebben a versenyben csak adott vártípusos hőssel lehetsz. Tehát nemszeretnék Tower-Mephalát látni.

A szabályok:

No hit & run, no diplo, no fly, DD, arma.

És akkor az első fordulóra jöjjenek az infók! A csoportosítások:

Map: Homokóra 2006

KTibsza - Süni
Bozso - Crevy
Karesz - Patrick (úgyis játszani akartál velem .)
Havoc - MGee

A fordulóban pihen: Merlin

Nos sok Luckot az első pályára, High Favor mindenkinek, és végül, de nem utolsó sorban jó Homokórázást !

További jó játékot!
Patrick alias Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hi
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 11 hétf., 16:11 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
szia Patrick!

megtennéd hogy feldobod ide a párosításokat előre,
hogy melyik körben kivel játszunk?
van rá lehetőség?

köszi

csá

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 12 kedd, 14:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

A párosításokat nem dobom fel, mert nagyon össze-vissza kavarná a verseny menetét, esetleg össze-vissza játszások lennének stb., ezt pedig én nem akarom.

Elfelejtettem viszont feltenni az 1. kör idejét: 2006. 9. 11.-2006. 9. 17.

A mappokról viszont jogotok van tudni: (ez nem a sorrend, mert eldobná a meglepetés élményét :))
Homokóra
Észak vs Dél 2
Ellenséges Szomszédok
Relikvia Őrző
A kihívás
Bastardok háborúja
Át a sivatagon
Excalibur Klánok 2

Remélem minden tiszta, GL és HF, na és persze jó játékot!
Patrick alias Dragon

_________________
Dragon


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cold Empire 2006 szept. 12 kedd, 19:10-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 12 kedd, 16:09 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Még lehet jelentkezni?

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 12 kedd, 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

Rendben még jöhetsz, de más már egyelőre nem kell, mert így is kezdünk kimenni a keretből.

Merlin: Piszok nagy mákod van, így elhasználható az összes vár :P. Na gyere állj közibünk, de akkor az 1. körben pihized kell, mert a mostani 1. köri felálláson már nem akarok változtatni. (Felvettelek MSN-re)

Akkor egyellőre néhányotoknak mákja van, és borul a sorrend. Viszont így minden körbe kell valakinek pihennie.

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 12 kedd, 21:18 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Köszi a játéklehetőséget.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 13 szer., 14:33 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
szívesen :wink:

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hi
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 1:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
sziasztok!

az lenne akkor a kérdésem, mert lassan lemegy majd az első kör,
hogy akkkor beszámítsona toplistába minden egyes meccs?
mert én részemről benne vagyok, csak érdekel a többiek véleménye.

Télleg Patrick, meccsek előtt hogy oldjuk meg szerinted hogy
egyikünk se tudja előre, milyen fajjal lesz a másik???
mert az nem túl jó ha vaalki ugy választ fajt, hogy látja mivel lesz a másik...
van erre 5leted, hogy ez mindenkinek kényelmes és elfogadható legyen?

irjatok!



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 7:28 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
ja télleg, lehet SOD-ban játszani kombó-artikkal meg minden?:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 9:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

Bozso: A toplistás dolgot Ti döntitek el, én csak felvetettem, hogy esetleg lehetne valami tétje is a versenynek.

Aztán: Azt hogy lássák a játékosok ki milyen várral, hőssel, stb. lessz sajna nem lehet úgy megoldani hogy ne láthassák a meccs előkészítése közben. Ezt meg kell beszélnetek, kompromisszumot kötni tudni kell :).

A játék RoE 1.4 fog zajlani, mert mivel ezek táboros mappok, elvileg annak szabályaival kéne játszani. Pl: No combo-tárgyak...

Hajrá emberek lássam a reportokat, itt mindenki a 7végére várt? :lol:

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 13:07 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdv Mindenkinek!

A Homokórát áttettem SoD-ba is akiknek Complettéjük van azok keressenek MSN-en ott átadom a mappot.

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 17:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Hali!
Én is beszálnék, ha lehet! Hanem akkor így jártam!:=(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 19:26 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Boccs, Imperátor, de a versenyre már nem lehet jelentkezni. De garancia rá, hogy a legközelebbi kezdésénél szólok neked is :wink:.

MSN címed van? Majd privibe írd meg.

A BB-n remélhetőleg találkozunk!

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: report
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 20:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
na itt az első Report!

Káló Crevy vs Bozso

Castle - Orrin vs Fortress - Tazar

Az egész játék folyamán jól ment minden, kivéve hogy a vizen szinte minden doboz üres volt igy az elején cserélgetnem kellett hogy tudjak haladni...
Aztán rendeződtek az anyagi dolgok, a Fortress vár mellé foglaltam két Rampartot, egyikben hamar felhuztam a Grand Elfet.
Sikerült gyorsan mindent felszedni és megindultam Tazarral, aki nagyon jól fejlődött. Az artifaktokkal is mázlim volt (kesztyű+csizma) és logistic, úgyhogy Tazar száguldozott.
Miután mindent kiszedtem, áttörtem a határokon és a 4. hét 7. napján bevettem ellenfelem majdnem üresen tátongó várát.
Következő nap megérkezett az utánpótlás és megindultam hogy megkeressem Orrint, aki épp hazafelé tartott így az 5. hét elején megütköztünk...
Orrinnak (14-26-10-17) mindössze 7 Arkangyala volt, vele szemben pedig Tazar (28-35-21-17) a teljes 5-heti Fortress sereggel és Grand elfekkel és expert taktikkal...

Jó meccs volt!



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 20:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Helló!
Pálya: Homokóra
Havoc vs MGee
Necro vs Dungeon
Vidomina vs Malekith
Egy nagyon jó meccset játszottam MGee ellen! :) Az elején megszereztem az aranybányát, és a 3-as szintű artit a térfelemen, egy gyűrűt kaptam el, ami 1 drágakövet ad naponta. Jött utána a dispel elleni gömb. Minden lénytermelőt felhúztam az első héten, és még a castle is megvolt. Megvolt az 5. napon a második váram, amely dungeon volt. Jöttek is a guildek, csak rosszak voltak a varázslatok. Nimbus (a mellékhősöm :lol: ) egy fontos artit talált, nevezzük Recanter's cloaknak. Meg is szereztem, de közben Tazarral összeszedtem a vízen az artikat. Főleg morálnövelők jöttek, amiknek nem igazán tudtam hasznát venni. Gyarapodott a csonti sereg, közben kifosztottam az utópiát, ami minimumos volt, így nem vesztettem semmiféle lényt. Az egyetlen jó arti amit az utópiába adott, az a titan's cuirass, de nem vettem hasznát, mert tudtam, vagy a magicre megyek, vagy a mightra. Én az utóbbit választottam, szerencsére. Ennek ellenére megszereztem a Sword of Judgementet és a Crown of Dragontoothot. A mage guildekben air- és water elementál jött. Amikor betörtem a közepére megláttam egy szép piros gömböcskét. Mivel szeretem a piros színt, gondoltam, hogy elbánok a titánokkal, és lesz egy piros artim. Átmentem MGee oldalára, és jött a főcsata.
Vidomina att. 19 def. 21 spw. 22 kno.22
Skillek: Air expert, Earth expert, Logistics expert, Armorer expert, Wisdom expert, Necromancy expert és Tactics expert
Malekith att. 26 def.14 spw.26 kno.31
Skillek: Luck expert, Logistics expert, Fire expert, Earth expert, Archery expert, Offense expert, Sorcery expert és Wisdom expert.
Nos, mivel volt piros gömböm, a végeredmény tisztán láthatóvá vált.
Jó meccs volt, gömb nélkül nem igazán lett volna esélyem. Köszönöm a meccset MGeenek!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 16 szomb., 23:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 ápr. 15 pén., 19:40
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Héló! Ugyanez a másik oldalról
A Homokórán
Havoc/Necro-Vidomina vs MGee/Dungeon-Malekith

Első napokban gyors bányafoglalás, ládákból főleg EXP, pénz így is volt bőven mindig ha kellett. Malekith-tel warlock miléte miatt magicre gyúrtam és az a sorcery bónusz is jól jött volna a chain lightning és meteor shower mellé. A Witch hut adott luckot ami remekül kisegített, veszteségeim majdhogyenem egyenlőek voltak a 0val. Komolyabb fejtörést addigra, mire eljött az ideje már az Utopia sem okozott.
Nagy hibát vétettem azonban: túl lassú voltam, így Vidomina számbeli fölényre tehetett szert. Ezzel a fölénnyel valamint 15 sárkánnyal és egyéb finomságokkal érkezett meg az úrnő a terület innenső oldalára. Naná, a piros gömb is nála volt! Így a ch. lightningba és meteorzáporba vetett hitem tovaszállt, ami gyakorlatilag a biztos halált jelentette.

Tanulságos meccs volt, köszi Havoc!
u.i: 3 vár lvl5ös m.guildjából (tower-dungeon-rampart) sikerült megszereznem a föld és víz elementál idéző varázst. (dungeon: víz, rampart: föld, tower: föld+víz) Bár ez a végső csatában már oly mindegy volt. :D

_________________
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 13:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Látom szépen gyűlnek a reportok amiknek én nagyon örülök :). Már csak néhány report maradt ki amit nemsokára pótolok\unk. Süniék meccse épp a végcsata előtt van, hajrá Süninek és Tibszának is! Vajon ki nyer? :P

Remélhetőleg én is letudom játszani Karesszal, mert ha ma nem megy -2 pont harc nélkül nekem :(.

Apropó, kihagytam a szabályokból még 1 dolgot: Ha simán a főcsatában saját sereggel nyertek az 2 pont, az Elemental wart csak 1-0-ra díjjazom... Úgyhogy figyeljétek a nyerés módját :).

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 17:15 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Sziasztok!
Homokóra
KTibsza vs Süni
Cyra vs Gundula
Elhasználtam a barbár várat,Tibsza pedig a towert.
Nem indult fényesen a game.Felszedtem egy villámhárítót,meg egy tűz gömböt.Gyakorló meccseimen +4 knowledge-es sisak,és + 5ös kard állt rendelkezésre kezdésnek.3. nap jött a maci,gyalultam is a terepet rendesen.Dungeon,illetve castle várakat kaptam.Skilljeim : expert log,expert wisdom,advanced offense,basic armorer,expert fire maic,advanced intelligencia,basic luck,az earth pedig nem jött be.
Értékelhető varázslat a dungeon várban a chain,a sima villám,és a sacrifrice volt ... :) .Utópiát nem fosztottam,vízen sem jártam.Gundula a 4.hét első napján így állt: 14 8 5 7.Tibsza ekkor szólt,hogy el kell mennie,és hogy visszajön majd 4 óra körül.Nem jött 5-ig.Jó lett volna lejátszani,dehát ilyen az élet.Remélem következő ellenfelemmel lejátszuk a főcsatát,szeretnék egy jóízű győzelmet begyűjteni :D .
Szóval megyek tanulni.Este még jövök. :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 18:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Illene minden multi meccsről reportot küldeni nekem! Hisz minek van online toplista, ha nem szerepel rajta az összes game! Azért hivatott a toplista, hogy az aktuális erőviszonyokat feltüntesse! Tehát a balance mapokon történt csatákról tessék reportot küldeni!
Patrick: szerintem ilyen versenyeket alapból úgy kéne meghirdetni, hogy az online topbba beszámító meccsek lesznek! (viták elkerülése végett)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Laca: Ugy volt, hogy nem kötelező top pontra játszani, aki akar az küld reportot. Ez csak 1 házi verseny nem hivatalos :?. Ezt a játékosok beszélik meg egymással...

Amúgy Karesz ellen buktam a meccset időhiány végett, sajnálom, hogy ez lett. Amúgy elkezdtük, de amúgy is rosszul áltam. Én Inferno\Pyre, ő Castle\Christian. A vár mellett zsák pénz meg Vial of Lifeblood volt. A 2 másik váram Fortress volt. Abszolút bukásra volt ítélve ez a meccs. Meg mint mondtam időm sem volt.

Tehát közös megállapodás után: Karesz - Dragon: 2:0

Holnap feldobom a köv. kör párosításait és a mappot.

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség