Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 21 csüt., 15:32 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Patrick,Patrick!
Kétségbe ejtessz,hétvégén pedig már elkezdődhetne a nagy harc :lol: !

Remélem az új felállásban veled játszok először,ugyanis szivesen elintéznélek tétmeccsen :lol: .

Aztán nehogy elfelejtsétek ezt a versenyt,remélem nem fog behalni,és élvezetes csatákat fogunk vívni!

Bye!
Süni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 21 csüt., 23:22 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Szerintem is kezdödhetne hétvégén! Nem kéne várakoztatni a sok harcost :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 24 vas., 9:38 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
[quote="The Cold Empire"]Üdvözlet Mindenkinek!


... szombaton felmutatom a menetrendet, és hétfőn már mindenki ismét boldogan játszhat, remélhetőleg immáron semmilyen további változtatások nélkül!...

Vasárnap van.Én nem akarlak siettetni,de a helyedben még ma
kitenném a "menetrendet" ! :shock: ...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 25 hétf., 16:48 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Patrick mester üzeni,holnap kint lesz ki-ki ellen játszik az első fordulóban.
Addig is szives türelmeteket kéri.
Minden a helyén lesz,és elkezdhetünk végre játszani holnaptól.
Bye.
Süni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 26 kedd, 17:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

Először is köszönöm Süni, hogy beírtad tegnap, amit üzentem, másrészt mindjár megverlek nem vagyok én mester...

Másodszor elnézést kérek Mindenkitől a késés miatt, de hétvégén nem voltam itthon, hétfőn pedig nem volt még kész az egész lista.

No kezdjük is: Tehát köszöntök Mindenkit az 1. fordulóban, amire teljesen igaz a múltkori hsz-em, azaz még mindig a Bastardok körét éljük.

A párosítások: (2006.9.26.-2006.10.1)

Karesz - Merlin
Crevy - MGee
Bozso - KTibsza
Havoc - Süni
Fifi - Laca
Patrick - Imperátor

Map: Bastardok háborúja 2006

A fordulóban pihen: Dreegar

Sok GL és HF Mindenkinek, remélem azért még 1 jó forduló lessz ez :)!

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 28 csüt., 13:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Hali!
Patrickot hogy tudom elérni? msn cimemem bagigabi15@hotmail.com az elkövetkező harcos társak is vegyenek fel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: report
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 29 pén., 20:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv

itt az első kör első reportja!

Bastardok Háborúja

KTibsza (Tower) vs Bozso (Tower)


Főhősömnek Neelat (36/32/22/23) választottam, aki nagyon gyorsan haladt előre és 4 hét alatt mindent összeszedett és a következő képzettségekkel (armorer / logistic / earth magic / leadership / wisdom / tactic) és varázslatokkal (Implosion & Resurrection), valamint teljes sereggel elindult ellenfele felé...
Mint kés a vajon, úgy szeltem át a vidéket és az 5. hét 4. napján megérkeztem ellenfelem várához és szinte mindenféle ellenállás nélkül bevettem. Miután ellenfelem minden hősét megsemmisítettem, nyertem...

Kösz a game-t Tibsza



Bozso


5. hét 4. napja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 29 pén., 22:56 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 21:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Sajnos hétfőig nem leszek itthon:(
Próbártam elérni MGee-t,de nem jött össze pedig msn-re is felvettem!
Kedves MGee,ha jó neked a hétfő hétfő este már biztossan itthon leszek és lejátszhatjuk a game-et,addig is vegyél fel msn-re!
msn címem: tarjozsef7@t-online.hu
Köszi mindent!
GL mindenkienk!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 30 szomb., 16:53 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Hali Patrick!
Fent lehetnél néha, így nehéz lesz lejátszani a gamet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 01 vas., 15:36 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdv Mindenkinek!

Impi: Sajnálom, nem mindig vagyok ráérős, a középsuli szorít + van más dolgom is, de kedden és hétvégeken vagyok. Jelige: délután
Amúgy ha nagyon meghátráltatom a versenyt, nyugodtan szóljatok, akkor kilépek, mert eléggé időhiányos vagyok mostanában, és akkor nem kell senkinek sem pihennie...

Havoc: Mindent visszavonok a privi üziddel kapcsolatban, én is holtponton vagyok, ha akarod még nyitva áll az út...

Na és akkor a lényeg: Kevés report jön, így nemnagyon fog haladni a verseny, tessék jáccogatni :lol:!

A kevés reportra való tekintettél, és néhány privát üzenetet figyelembe véve (sajnálom akinek ez nem fog tetszeni) kijjebb tolom a verseny időtartamát, azaz: Minden forduló 2 hetes, tehát 2 hét\1 meccs!

Tehát még Mindenkinek van 1 hét a versenyből! Jöv hét vasárnap zárjuk le az 1. fordulót! Megértéseteket köszönöm.

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 01 vas., 22:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

K@resszal mi lejátszottuk a meccsünket és nagy meglepetésre én, győztem. A részletek:

K@resz, Christian (Castle) - Merlin, Aine (Tower)

Az elején elég lassan haladtam. A második várat is csak az első hét végére foglaltam el. A második váram is Tower volt, de csak a mágus tornyot húztam.
A vízen nagy szerencsémre kannát kaptam (+6 all).
Az anyagiakkal nem nagyon volt gondom. Elég hamar felhúztam az országházat. A drágakővel voltak kisebb gondjaim.
Középre a zöld kapun keresztül mentem a második hónap elején, a Sárkány Utópia kifosztása után. Tudtam, hogy K@resz már ott van, de a térfelemen nem nagyon tudtam volna, már fejlődni.
Középen Christian már minden mozdíthatót elvitt, mivel ő már a harmadik héten bejutott oda.
Azonban még így is a főhősöm értékei egy picivel jobbak voltak. Christian nem is támadott meg. A középső vár elfoglalása után, ellenfelem határán ütköztünk meg.
A váram elé villámhárítót kaptam, ami a végső csatában fontos szerepet játszott.
Mivel bejött a láncvillám varázslat, leginkább ezt használtam a főcsatában. K@resznak volt recantere, de nem tette fel a főhősére. Elképzelhető, hogy a varázserejében és az élesztés varázslatában bízott.
A láncvillám mellé azonban én is megkaptam az élesztés varázslatot. Aine intelligencia képességének köszönhetően kétszer annyi varázspontom is volt, mint ellenfelemnek.
A főcsatában Aine 25-33-21-22, Christian pedig 25-26-24-19 értékkel rendelkezett.
Köszönöm K@resz az izgalmas mérkőzést.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 02 hétf., 19:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Gratula Merljnek,amúgy no coment.

Úi:Ha csak annyi nem,hogy a recantert elfelejtettem fell teni.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Üdv. mindenkinek!
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 03 kedd, 11:50 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 21:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Már itthon vok,úgyhogy MGee nagyon örülnék,ha felkeresnél!Szeretném ved lenyomni a game-et!
MIndenkinek sok sikert kívánok a továbbiakhoz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 03 kedd, 23:53 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Ma végre befejeztem Fifivel a meccset! Fifi nekrót választott, Moandort, így én a csontik kompenzálása végett infernot és Pyre-t! A csonti kompenzálás azt hiszem sikerült, főcsata: 162 csonti, 130 horned demon... :)
Nagyon sokat lámáztam és marha lassú voltam, csak a negyedik hét közepén jöttem ki, utópiát sem fosztottam, a főcsata Fifi várában volt a 4.hét 7. napon. A démonokhoz kiegészítőleg jött +4 speed artikból, clone, teleport, így a haste és slow varázslataim nem is kellett használnom! :D
Fifinek még sok multi meccset végig kell tolnia, a főcsatában az értékei: 12 6 6 8 volt, míg az enyémek 18 20 17 15!
A game igazán jó lett volna, ha nem ilyen vontatottan három részben játszuk le!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 1:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
na akkor 6 meccsből már 3 lement:))

gyerünk többiek, már izzítanék a msodik körre...

GL

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 04 szer., 16:32 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Sziasztok!
Hát de Laca nem azé jött 4.hét közepén mert csa akkor tudott hanem én kértem meg, hogy később jöjjön :D
Én lassan kezdtem pár arti megvolt.Aztán a harmadik nekiugrásunkban lendültem bele a játékba és szerintem akkor jó játszottam mert minden üres hely kapott egy artit kivéve egy.
Aztán vártam Lacát és jött és vége a gamenak.(Jah és még annak ellenére iső győzött h a vár is fel volt fejlesztve)
Szal teljesen lebombázott a démonaival.Gratulálok neki:)

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 2:25 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
hali

na gyerekek mi a helyzet??
letudtátok már a meccseteket?

jó lenne majd kezdeni a második kört!!!

lássuk a reportokat!

hajrá

gl



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 17:39 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Sziasztok!

Havoc vs Süni
Tazar vs Astral
Fortress vs Tower
Nos,még a fejem is megfájdult attól a sok hülyeségtől amit elkövettem ezen a pályán.Először normális főhőst sem választottam,jó Ainét,aztán lecseréltem Astralra,nála nem volt jobb a kocsmába.Az elején expert intelligencia,expert wisdom,ment a szekér.Első héten húztam castle-t + giantot.Szépen daráltam a népet,expert earth,levertem a macikat.
Majd utópiáztam,de hogy mi értelme volt,még most sem tudom.
3. hét 7. napján sikerült a seregemet megfelezni,képes voltam resurrection nélkül bemenni az utópiába :roll: .
Kaptam csizmát,titán sisakot,és páncélt...
Még jött egy dögvész hét,bennt maradt egy titánom,a cartographernél szintén buktam egy titánt,resurrection tekercset könnyedén megszereztem EZEK után :cry: :lol: .
Majd mikor középre igyekeztemvolna a sok lámázás után,az arany sariknál megint buktam 1 titánt,na itt már loadot kértem :( .
Varázslatok közül,meteor shower,air,water elemental volt használható.
Expert earth,leadership,air,armorer,,wisdom,intelligencia,archery,logistic mind megvolt.
Szóval középen bevettem a tower várat,majd megtekintettem a libraryt is.Tomb-ot is megnéztem,de 3mas knowledge sisak volt csak :cry:
Főcsatában a skillek így néztek ki:
Tazar: 16 23 20 23 Astral: 17 19 26 32
A legnagyobb probléma az volt,hogy 2 hetet lámáztam el,már rég vége lehetett volna a cartographer megtalálása után :o .
Az egész ott dőlt el,hogy annyi lényt vesztetem az elején,és nem tudtam kibekkelni addig,amíg Havoc manája elfogy.Az implot a középső tower várból szedte ,ha benntmaradtam volna a középső várba,lehet minden másképp alakul...
Szépen idézgettem a levegő elementálokat,de Havoc serege megállíthatatlan volt,29 manája volt a végén,amikor elfogytak az elementálok.
Ez a 29 mana elfogy,nekem lett volna több,mint 500,kiméletlen győzelem lett volna,megvoltak az eszközeim.
Havoc jól jáccottál,csak máskor légy gyorsabb,ugyanis vissza fogok vágni akkor,amikor nem is sejted,hogy megtámadhatnálak :lol: .
Csiszolnom kell a taktikámat,hiába :) .
Éreztem én,hogy ki fogok kapni már a meccsünk előtt.
Na,nem siránkozok többet,Havoc tehát megvert,Gratula neki!
Bye.
Süni.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Süni 2006 okt. 08 vas., 17:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Hali!
Imperator vs Patrick!
bastardok háboruja, Én Inferno Pyre Ő Castle Cristian!
Elég jól haladtam hála az expert balistának és a expert logisiknak így a második hétre nem sok dolgom volt, 3 heten utopia ami ratyi volt:D Átmentem elkaptam patrick herojat bilincsel így simán nyertem! Azt gondolta nem érem el , dehát skill cipő és kesztyű is volt:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 08 vas., 18:29 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdv Mindenkinek!

Hát én is bevetem magam a feketebárányok sorába. Olvassátok hát reportom:

Imperator vs. Dragon
Inferno-Pyre vs. Castle-Christian

Végigcsöveztem a pályát, az elején az art3 Ring of Wayfarer volt... A 2. Scales of Greater Basilisk. Elég bénán mozogtam a herommal balról mentem jobb felé, ami ezen a térképen végzetes hiba. A váramba felhúztam mindent, kivéve a lovasokat. 7. nap 1000 arany híjján nem lett meg a castle, azthittem fölrobbanok a méregtől... Ezután ment tovább a csövezés, semmi jó arti, akkora pechem volt hogy hihetetlen... Végcsata előtt nemsokkal az értékek: Pyre: 22 17 10 12 Christian: 9 8 5 6 Szal halálra voltam ítélve. A főcsatába simán kikaptam, de már csak arra hajtottam, hogy a veszett dögöket (alias Cerberus :lol: ) megöljem.

Kössz a meccset Impi, remélem 1x még lessz alkalmam visszavágni! :)

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cold Empire 2006 okt. 10 kedd, 14:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség