Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 19:27 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Szerintem meg igen is számítson bele minden mecs,
Az online toplista nem azért lett kitalálva,hogy ha az embereknek van kedve akkor küld reportot,,ha nincs akkor nem.Laca nem ezért fárad vele.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 21:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Karesszel teljes mértékben egyetértek! Minden balance mapon vívott meccs be kéne, hogy számítson, csak így van értelme online toplistát vezetni! A nem balance mapoknál természetes, hogy meg kell egyezniük a feleknek! szvsz

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 17 vas., 22:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
felőlem mehet a toplistára:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 hétf., 13:34 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Na Top pontok... Nem kívánok ebből semmilyen harcot folytatni, de úgy tudom, hogy ez 1 NEM hivatalos online meccs, aminek a tétje csakis és kizárólagos alapon a játék, és amint a verseny elején írtam, nem kötelező Top pontra játszani! Amúgy asszem Laca, amikor még a Top pontokról volt szó Ti is fenntartottátok, hogy NEM kötelező Top pontra játszani, csak annak írjátok be aki reportot küld! Amúgy nem kívánom ezt a versenyt elrontani, ugyanis KTibsza jelezte, hogyha a játék Top pontra megy, ő kiszáll a versenyből, mert ő csak a játék miatt játszik, és sztem ezzel mind így vagyunk. Ha a játékosok akarnak reportot küldeni akkor küldenek, ha nem hát nem. Nem akarok 1 alapjában jó játékost elveszíteni a Top pontra menés miatt!

Aztán. Véget értek az 1. forduló harcai, a rangsorolás egyenlőre így van (meccslejátszási sorrendben):

1. Bozso: 2 pont
2. Havoc: 2 pont
3. Süni: 2 pont
4. Karesz: 2 pont
5. Crevy: 0 pont
6. MGee: 0 pont
7. KTibsza: 0 pont
8. Patrick: 0 pont
Merlin: - pont

Köszöntök Mindenkit a 2. fordulóban!

Ez a forduló a Bastardok fordulója lessz, ugyanis a map a Bastardok Háborúja :wink:. A párosítások így alakultak:

Merlin - KTibsza
Süni - Havoc
Patrick - Bozso
Crevy - Karesz

A fordulóban pihen: MGee

Map: Bastardok Háborúja 2006

A verseny lejátszási határideje: 2006. 9. 18 - 2006. 9. 24. 24:00

Akiknek Completjük van, azok ebben a fordulóban is kérjék MSN-en tőllem a map SoD-os verzióját!

Off: Remélem ebben a fordulóban, már megvonhatunk 1-2 pontot a Jóktol, rájuk fér :lol:.

Akkor nincs más hátra, minthogy mindenkinek jó játékot kívánjak, GL és HF, küldjétek a reportokat, valamint élje ki minden Bastard ezt a fordulót is :).

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 hétf., 15:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Ok, Patrick, ebben igazad van! Nem is azt mondtam, csak annyit, hogy igazából úgy lenne értelme toplistát vezetni ha arra az összes multi meccs felkerülne! Ezúton kérek mindenkit, hogy lehetőségeihez mérten minél több meccséről küldjön be reportot! Kösz!

Más: Patrick, beszálhatok még a játékba? Én úgy képzeltem, hogy a Merlinnel játszanék egyet (mint előző fordulós pihenővel) meg ebben a körben MGee-vel! Ezután pedig engem is sorsolnál, és nem lenne pihenő ember a körökben! Remélem tetszik az öteltem és senki másnak sincs kifogása ez ellen! :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 18 hétf., 16:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Laca írta:
Sziasztok!

Ok, Patrick, ebben igazad van! Nem is azt mondtam, csak annyit, hogy igazából úgy lenne értelme toplistát vezetni ha arra az összes multi meccs felkerülne! Ezúton kérek mindenkit, hogy lehetőségeihez mérten minél több meccséről küldjön be reportot! Kösz!

Más: Patrick, beszálhatok még a játékba? Én úgy képzeltem, hogy a Merlinnel játszanék egyet (mint előző fordulós pihenővel) meg ebben a körben MGee-vel! Ezután pedig engem is sorsolnál, és nem lenne pihenő ember a körökben! Remélem tetszik az öteltem és senki másnak sincs kifogása ez ellen! :)

Üdv: Laca

Velem is játszhatnál, de már nem lehet rá jelentkezni-.- Az email cimem egyébként bagigabi15@hotmail.com (Cold Empirenek) Érzem én hogy a nevezetteket böviteni kelll:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 15:08 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Nos immár 2 ember is jelentkezne az online játékra. Ám ez így + Merlin már felborítja 1 picit a 8-as sorrendem. Ez nem is gond, hiszen ki lehet találni másik sorrendet is, csakhát az 1. fordulónak ugye már vége. Na most a Ti véleményeteket szeretném kérni, hogy mi legyen.

2 jó játékosról van szó, és jobb játékokról. Tehát. Ha a többség megszavazza, hogy jöhessenek, akkor már többen leszünk de akkor 1-2 nap pihi, mert új rendszert kell kidolgoznom. De ez nem lényeg. A lényeg az, hogy így viszont mi lessz az 1. fordulóval? Én szívem szerint előlről írnám a történetet, az új tagokkal és zökkenőmentesen, illetve meghirdetném a versenyt még 1x, hogy aki akar jönni, az jöhet még, de aztán ne sírjon senki ha lemarad. 2 hét türelmi idő lenne. És új verseny lenne, ugyanilyen, de több ember és élvezetesebb lenne. Hátrány: Törlődnek az eredmények, meg nemtom Ti hogy reagáltok arra, hogy az 1. forduló eredményeit sutyba dobjuk. Persze, ha előlről kezdenénk a Homokóra már nem lenne a repertoárba, hanem valami mást keresnék.

Nos akkor döntsön a többség, hogy mi legyen, én nem engednék el 2 játékost, sőt a meghirdetéssel együtt többet is... De Ti játszottok, és ez a verseny Értetek van!

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 16:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 21:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!
Kedves Patrick én támogatom az ötletet!Így legalább több játékos lehetne és gondolom ezáltal nőne a nyeremény...
Nahmeg nem ártana újászervezni az egészet egy kicsit feldobottabbá...
Úgyhogy én kérem meg a többieket,h akinek ötlete van és belemenne az új játékosok beengedésébe az írja meg ötleteit és segítse Patrickot!
Én is írok majd Patricknak ötleteket,de azt elösszőr megdumálom vele... :)
Köszi mindent!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 19:23 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Pedig úgy reménykedtem, hogy legalább egyet nyerek. :cry: Sajnos most felborul a rend, és én pont nélkül fogok maradni. :cry:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 20:07 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Sziasztok!

Először is:én nem vagyok egy nagy játékos,sokat kell még tanulnom a Heroes multi oldaláról.Ezért,én örülök,hogy új játékosokkkal bővül a keret,akiktől mellesleg pár dolgot elleshet az ember,új stratégiai elemekre tehet szert a tapasztalatlan játékos.
Tehát támogatom a 2 játékos belépését,és tőlem előről kezdhetjük az egészet,csak legyenek jó multi meccsek,hogy a BB-n egy picit megszoríthassam pár ellenfelem :) !
Bye,Süni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 20:34 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
lentkeznék de nem nagyon értem a versenyt :roll:
Valaki elmagyarázná az ilyen parasztnak mint én :oops:

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 19 kedd, 21:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Fifi: olyam ez mint a Bogpista versenye! Térképet kapsz minden körben, meg ellenfelet! Ennyi a lényeg, aztán igyekezz nyerni! :P

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 0:04 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Szerintem mehetne tovább a verseny ugyanúgy! Mi lacával lejátszanánank a gamet és a többieknek se menne kárba a lejátszott mecs!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: 5let
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 1:20 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Mehetne tovább Imp, csak hogy igy már 11en leszünk veletek
és az lap koncepció az volt hogy mindenki minden fajjal 1 meccset játszik, így borulnak a dolgok, ezért kell majd újra kezdeni és majd javallani fogom Patricknak hogy alakitsuk át a rendszert.
Mondjuk ha lennénk 12-en és ahogy nézem Fifivel már meg is vagyunk annyian, akkor lehetne csinálni két db 6-os csoportot, ott mindenki játszik 1et, az 5 meccs, 5 faj...
Utána pedig következne a rájátszás, aminek töb változata is lehetséges:

1. 5let

Az A csoport 1. helyezettje játszik a B csoport 6. helyezettjével és így tovább...
A 6 továbbjutó ismét párokba kerül, méghozzá, a csoprtmeccsek során elért összpontszámaik alapján. Így kerül párba az 1-es a 6-ossal, 2es az 5-össel és 3-as a 4-essel.
A 3 döntőbe jutó körmeccset játszik egymással és így alakul ki az első három sorrendje

2. 5let

16-os táblára felírjuk a 12 (vagy ahányan indulunk) helyezettet a csoportmeccsek során elért pontok alapján.
Eztuán a következő párok lesznek:
1-16; 2-15; 3-14; 4-13; 5-12; 6-11; 7-10; 8-9
Ha kevesebben indulunk mint 16, akkor akinek nincs párja, automatikusan bejut a legjobb 8-ba.
Ezután megy tovább a rájátszás míg a végén csak egy maradhat:)

na vélemény??



Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 8:15 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Nem értem, hogy miért lenne az baj, ha az eredeti koncepció alapján menne tovább, aztán az utolsó meccsre újból 8 várból lehet választani! Addig meg kötelező elhasználni a 8-at!

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 16:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 nov. 23 szer., 20:07
Hozzászólások: 1099
Tartózkodási hely: Jászapáti/Jászberény
Laca írta:
Fifi: olyam ez mint a Bogpista versenye! Térképet kapsz minden körben, meg ellenfelet! Ennyi a lényeg, aztán igyekezz nyerni! :P

Üdv: Laca


Akkor nem játszok...

UI:DE HOGY NEM!! :lol: Jelentkezek!

_________________
Üdv. Fifi
KépR.I.P.
BordoMavi!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 20 szer., 22:17 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
A játék mehetne bajnokság szerűen is. Mindenki játszana mindenkivel.

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 21 csüt., 9:48 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Hát ha már minden újraszerveződik akkor ha lehet beszállnék én is! Ha nem férek be a keretbe az se baj (nem a ****t nem :D ) De ha ven lehetőség csatlakozni azt olyan áron is megérné hogy az első forduló egy sima lostot jelentene számomra mivel nem vettem részt benne. Úgy is minden esély megvan :)
Üdv: Dreegar

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 21 csüt., 11:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
emlékezzetek, én azt javasoltam, hogy legyen free challenge, akkor elkerülhetők ezek a problémák:)

jó játékot!

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 21 csüt., 15:00 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Üdvözlet Mindenkinek!

Tehát megszületett a végleges döntés, amelynek értelmében (1 kis saját próbálkozással élve :)) : "Kössétek fel kardjaitok, rendezzétek el lovaitok, mert újraírjuk a Történelmet! :lol:"

Kössz Minden szavazónak a szavazatát, szombaton felmutatom a menetrendet, és hétfőn már mindenki ismét boldogan játszhat, remélhetőleg immáron semmilyen további változtatások nélkül!

Az újjaknak pedig nyitott a porond, szombatig várok, hátha jön még vki, aztán hétfőn új lendülettel szaladunk neki a versenynek!

Amúgy lévén ez 1 1vs1 itt mindenki játszik mindenkivel, csak 1 sorrend alapján...

További jó játékot!
Dragon

_________________
Dragon


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség