Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 02 csüt., 10:43 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Ezek szerint csak én játszom 1el kevesebb meccset a többieknél :cry: ?

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 03 pén., 10:51 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
sziasztok!!

na most mi a túró van????

Patrick hova tűnt?
hogy állunk?
következő kör?
párosítások??

valami történjen!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 03 pén., 18:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
valami esetleg történhetne is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 04 szomb., 11:39 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Hát ja, kezdek unatkozni!
Na mind1...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 04 szomb., 12:58 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 02 csüt., 20:16
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Nagykálló
Sziasztok!

Előjöttem hát a sötétből, bár sokan biztosan nemfogtok örülni nekem. Aki néhány infót akar megtudni a nem túl szép történetről az keressen meg MSN-en.

Mivel mostanában elég kevés időm van a versenyre, ezért úgy döntöttem nélkülöm folytatjátok a küzdelmeket, de továbbra is veletek maradok szervezés ügyileg, hiszen ha már velem kezdtétek el velem is viszitek végig. DE ha esetleg nem érnék rá kitenni a következő forduló eseményeit akkor Süni lessz a hellyettesem, aki felrakja a párosításokat, és új fordulót nyit.

Akkor zárjuk is le a 2. fordulót és jöjjön a 3.

1. Havoc (4 pont) Süni, KTibsza
1. Bozso (4 pont) KTibsza, Merlin
2. Dreegar (2 pont) Imperátor
2. Karesz (2 pont) Merlin, Crevy
2. Laca (2 pont) Fifi
3. Crevy (1 pont) MGee, Karesz
3. Süni (1 pont) Havoc, Fifi
4. KTibsza (0 pont) Bozso, Havoc
4. Fifi (0 pont) Laca, Süni
4. Imperátor (0 pont) Dreegar

És akkor az új forduló: A hegyek között kóvályogva nemcsak ellenséget, netán havat, és napfényt találhat az ember hanem értékes relikviákat is. Ám az ősi nagyhatalmú ereklyéknek bizony megvannak az őrzői is. Kerülvén az őrzőkkel való alulmaradást a mostani fordulóban mindenki gyakorolhatja, hogyha relikviát szeretne szerezni, hogyan győzze le annak ellenfelét, úgy hogy arra esetleg más kincsvadász is vágyik. Tehát:

Map: Relikvia Őrző 2006

Párosítások:

Dreegar - Laca
Karesz - Bozso
Crevy - Merlin
KTibsza - Fifi
Havoc - Imperátor

Pihen: Süni

Lejátszási idő: 2006. 11. 4. - 2006. 11. 19.

Jó keresgélést és csatározást Mindenkinek sok GL & HF!

További jó játékot!
Dragon

Update: Törlődnek az eredményeim, és boccs Laca a figyelmetlenségemért. :oops:

_________________
Dragon


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cold Empire 2006 nov. 04 szomb., 16:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 04 szomb., 16:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Laca már másfél hete itt van, csak te nem voltál! Nem érzem tisztességesnek, hogy ha kiszállsz, akkor nem törlődik minden eredményed! :evil:

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 04 szomb., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Ha valaki kiszáll, akkor vagy minden eredménye törlődik, vagy minden meccsét elveszti...

így korrekt sztem!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: report
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 06 hétf., 1:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Na mi lejátszottuk a meccset Karesszal.

Egyik szemem sír a másik nevet!

Relikviák Őrzői

Karesz (Inferno-Ayden 18/16/27/20)
vs
Bozso (Castle-Christian 22/33/25/12)

Mivel egy villámgyors mapról van szó, főhősömmel igen nagy lendülettel indultam meg, hogy minél többet csatázva, minden reliket hamar felszedve, magam javára billentsem a mérleg nyelvét.

Minden jól haladt egészen addig, amíg a második hét elején meg nem jelent Ayden a piros gömbnél és felvette azt. Ekkor még gyorsabb taktikára kellet váltanom és megcéloztam a Sentinel's Shieldet, mivel óriási szerencsémre KANNÁT találtam az egyik Warrior's Tomb-ban :D
Mire bevertem az Arkangyalokat, a többi reliket Karesz már felvette.

Ezután mindkét fél további építkezésekbe és sereggyűjtésbe, valamint TP szerzésbe fogott.
Közben csináltam egy bakit, felfejlesztés helyett dismisseltem az összes 29 íjászomat egyik nap, de Karesz volt olyan jó fej és adott load-ot, amit ezúton is mégegyszer köszönök neki!

A 4. hét vége felé egyszerre érkeztünk középre és mivel Ayden megcélozta a könyvtáramat, gyorsan megtámadtam.
Az expert taktiknak és teleportnak köszönhetően hamar átértek az embereim és a második körben már alig álltak néhányan Ayden seregéből, köszönhetően az Att/Def hatalmas különbségeinek. Ekkor Ayden 108 földelemtált hívott segítségül.
Mivel nem éreztem elég erősnek magam ahhoz, hogy egy körön belül lezúzzam a maradék embereit és az elementálokat is, mielőtt ő újból varázsolna, mentettem ami menthető, fizettem és menekültem.

Az újabb populáció felvételével pár nappal később újból megütköztünk ismét nyílt terepen. Következett a főcsata, mivel mindkettőnknek dolga volt. Egyetlen célom volt, hogy elpusztítsam ellenfelem minden emberét, hogy csak elementáljai maradjanak, majd meenkülni, ki tudja van-e Resurrection varázslata...

Ennek érdekében minden emberemet felállítottam a félpályára (íjászokat, monkokat is) és élvezve az artifaktok által nyújtott +3speed! előnyét azonnal lerohantam ellenfelemet. Az Expert Leadership és Luck többször is a segítségemre volt, de sajnos nem voltam elég erős ahhoz, hogy egy körben letudjam a csatát, így ismét jöttek az elementálok.
Ezek után már nem tudtam mit tenni. Elpusztítottam az utolsó élő egységét is és miután már 5*108 elementált idézett Ayden, melynek kb a felét szintén a nemlétbe taszítottam, semmi esélyt sem látva a győzelemre, feladtam a főcsatát...

Utóbb kiderült, hogy volt Aydennek Resurrectionja, de ami a legfurcsább, hogy a Shackles of War is nála volt de elfelejtette feltenni, ezért tudtam menekülni...

Karesz nyert Elemental Warral!

Gratula Karesz, jó meccs volt!

Többieknek hajrá!

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 06 hétf., 9:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Tényleg jó kis mecs volt.Bozsó jól nyomta,de a Relikvia Őrzőkőn a Tomban Kannát találni,ehez egy egész konda kellet.
Viszont én ugy tudom főcsatábol nem lehet elmenekülni.....
Eddigi információim szerint az elementálos győzelem csak akkor van ha a csatának vége és csak elementálok maradnak.Bozsó pedig egyszerüen feladta,igy vége se lett a csatának.A bilincsel meg ugy voltam főcsatába minek fellrakni,ha ez már a végét jelenti...
Szerintem 1300 mana eléglett volna az összes egységemet visszahozni.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: hi
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 06 hétf., 19:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
Hát én nemtom mi számít szabály szerint elementálos győzelemnek, mivel még sosem voltam se BB-n, se táborban...
de hogy "legnagyobb gondolkodónkat" idézzem:
"Böszmeség" lenne egy olyan győzelemet nem Elemental Warnak minősíteni, ahol az egyik fél majd' 600 elemental megidézésével tud csak csatában maradni, különben már rég vesztett volna :D

Nekem semmi bajom nincs azzal hogy elementáloztál, mert benne van a játékban, és gratulálok a győzelemhez!
De szerintem vicces lenne egy ilyet, nem elementálos győzelemnek minősíteni, bár mondom nem ismerem a pontos szabályt és mindenféle döntést elfogadok!

csá

Bozso


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 09 csüt., 23:55 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
Laca mester!
Bár tudom hogy sok dolgod van meg most az online bajnokságon meg a BBn akarsz alakítani azért vmikor lejátszhatjuk a partyt...

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 12 vas., 22:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Ma délután lejátszottuk a meccset Dreegarral!
Tower vs. Nekro párharc alakult ki, Daremyth vs. Vokial.
Vokialnak döcögősen indult, alig bírt csontit termelni, pedig a 2. napon már exp. necromancyja volt, necro köpennyel... :) A refugee greater basilsiket adott, majd nemsokkal utána beállt 11 basilisk, így kicsit könnyebb volt haladni, gyűltek a csontik :) Normális, használható arti nem nagyon jött, egyedül a +6 def. pajzs. Tengeren jött +4 sisak, +4 vért, +3 power, +3 knowledge nyakék, lóhere, homokóra :lol: Persze ezek használati értéke 0 volt, mert középről 12 lorddal és némi csontival sikerült kiszedni a +10 vértet, sárkány sisakot, +3 all nyakéket. Sajnos a sárkányvértet Daremyth kilopta az orrom elől. Relicfosztás előtt bemerészkedtem az utópiába, ami minimumos volt, elég gyengus cuccokkal, volt bent resist csizma, gem gyűrű, +1 all vért, spyglass... :(
A második váram dungeon volt, hozta az implót, a nekró vár az animate-t. Dreegar 3.hét 5. napon bemerészkedett oldalra az artiért, ahol is jóformán full sereggel kaptam el. Nála csak 3 roc maradt az arkokkal folytatott harc után. Esélytelen volt. Az attackján (titán kard) kívül nem voltak magas értékei, így a jó spellekkel sem tudott volna érvényesülni, utána toltunk egy csatát kíváncsiságból, de olyan kevés lénye volt, hogy nem nagyon jutott szóhoz. Én az earth magic hiányában is magabiztosan hoztam a csatát. Daremyth értékei: 24 11 13 14 (890 mana), Vokial: 16 18 27 12... :)

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 15 szer., 22:50 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!
Imperátor vs Havoc meccsen Imperátornak előbb el kellett mennie bizonyos okokból,a főcsatát nem tudták végigjátszani.
Ebben az esetben,véleményem szerint az egészet tessék újrajátszani,mivel így már mindkét fél ismeri a másik varázslatait,stb...
Imperátor,kérlek,egy főcsatába ne kezdj bele úgy,hogy nem fejezed be.
Egyesektől pedig nem kérek kommentárt,mert úgysem válaszolok rá,lehet szépen msn-en megkeresni,elbeszélgetni velem!
Köszöntem a lehetőséget ismét!
Patrick távolléttében én határoztam.
A további viszontlátásra!
Mégegyszer ilyen előfordul,nem leszek ilyen elnéző.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 16 csüt., 1:37 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Hali!
Elfoglaltságom miatt kilépek a versenyböl, sajna csak 1 verseny fér bele és az a online bajnokság! Sorry


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 16 csüt., 11:54 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Akkor ezek szerint nyertem? :roll:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 16 csüt., 14:52 
Avatar

Csatlakozott: 2005 dec. 29 csüt., 3:19
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest
gondolkozz...ha valaki kiszáll a versenyből, az eredményei és meccsei törlődnek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: Üdv. mindenkinek!
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 0:03 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 21:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv. mindenkinek!
Elöszőr is elnézést szeretnék kérni mindenkitől,mert hihetetlenűl sokat dolgozom és nagyon kevés az időm jóformán géphez sem tok üllni:(
Elsősorban Merlintől kérnék elnézést,mert csak jövőhét csütörtök vagy pénteken tudnánk lejátszani a mérkőzést és az 23.-a vagy 24.-e gondolom ezt már nem engedik meg a többiek,h eddig húzzuk az időt...
Tehát megpróbálom a hétfőt vagy a vasárnapot és elcserélni a napomat,de erre nagyon kicsi az esély:(
Kérlek írjatok,h el-e néznétek nekünk ezt a pár napot vagy jó volna,ha vki vmi ésszerű megoldást találna a dologra!
Előre is Köszönöm és elnézést mindenkitől!
Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 18:55 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Havocnak ítélem a győzelmet,ő a kedvezményezett.
Imperátor is beállt a kilépők sorába.
Remélem nem folytatódik ez a széria.
Crevy: kérésem pedig az,hogy minél előbb próbáld meg lejátszani.
Ha pénteken sikerül csak,nem fogok rád megharagudni.
De akkor tartsd ezt a határidőt!
Bye!
Süni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 20:02 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 04 szer., 17:25
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: In da gamez!
Akkor is az ideje, hogy megírjam a reportot.
Havoc vs Imperátor
Rampart vs Dungeon
Mephala vs Arlach
Az elején döcögősen indult Mephala, 7 elf volt a seregében. A refugeeben sem volt valami jó lény. Igy az első hét a csövezés hete volt a számomra. Egy hősöm a vizen volt (semmi jó nem jött). A sátrakat a 2. héten meglátogattam, library volt, fa is, de Imperátor a relikeket mind elszedte a 3. héten :shock: . Nem volt más választásom, mint utópiát fosztani. 78 törpi ütött, úgy mint a 6 green. Egyet buktam. :( +5 kard és +2 szandál meg vulnerability orb jött az utópiában. A skillek majdnem ugyanolyanok voltak. :P Imperátor jött, nem volt serege, mert elvesztette az átjövetelben. GL HF mindkét félről és jött a csata. Meteor záporok jöttek, és nyomtam a slowt, hastet. Imperátornak mennie kellett, így nem tudtuk befejezni a csatát, viszont azzal akart megfélemíteni és feladásra késztetni, hogy a ressurection és az elementálokkal nem bírnék semmit sem kezdeni. De nem is volt neki ressurectionja, és csak alap water elementál!!!! :shock:
Mindenesetre jó játék volt, élveztem :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: sZIASZTOK!
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 17 pén., 23:20 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 13 hétf., 21:49
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv. mindenkinek!
Merlinnek meg a többieknek van egy jó hírem szombaton nem megyek be dolgozni:)))
Így vasárnap letom nyomni a game-et merlinnel de,akkor ő is érjen rá vhogy üzenjétek + neki,ha nem jelezne fórumon!Amúgy olyan 13óra körül érnék rá vasárnap Merlin kérlek jelezz és szakíts te is rám vhogy időt!
Köszönöm mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 135 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség