Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 jún. 26 pén., 20:44 
Avatar

Csatlakozott: 2006 feb. 12 vas., 17:34
Hozzászólások: 6704
Tartózkodási hely: Debrecen
A júniusi Sod pályán jól jöhet Gem segítsége az első napokban. :P

_________________
Üdv: Merlin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 16 szer., 12:53 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Az októberi Roe pályán Sir Damon meg Helena valamiért bugos. Ha ráklikkelek a képükre akkor nem látok semmit csak egy foltot és kifagy a játék.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 szept. 16 szer., 14:30 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
ssth írta:
Az októberi Roe pályán Sir Damon meg Helena valamiért bugos. Ha ráklikkelek a képükre akkor nem látok semmit csak egy foltot és kifagy a játék.


Javítva, elküldve Gepy-nek. Köszi szépen. :wink:

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 16 pén., 10:18 
Avatar

Csatlakozott: 2009 szept. 30 szer., 16:05
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Sevastopol, Ukraine
Hi!

I've enjoyed your october offline SoD tourney "Belarus-2".
Thanks. Realy cool map to test offline skills as for me 8)

Final save has been sent to homm_3@freemail.hu

Should I do something more or just to whait resaults?

Regards
LeverPunch

_________________
www.heroesportal.net


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009 okt. 18 vas., 19:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
LeverPunch írta:
Should I do something more or just to whait resaults

Just sit down and relax. Monthly results are avalaible for previous months at heroes.hardwired.hu -> versenyek ->eredmények. Final results for this quarter will be out in january.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 0:46 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
A H2 topicban felmerült, hogy esetleg lehetne összefoglalót írni a taktikáról.
Screenshotokat nem fogok csinálni, és nem megyek részletekbe sem, de íme egy "rövid" ismertető.
Ha bármi kérdés felmerül, vagy a mentésekre igény, akkor jelezzétek :)
H3 SOD 2011. május
Hősök a pálya végére (nem listázva az L1 droidokat, akik csak gyorították a többieket, illetve nem listázva az érdektelen skilleket):
Gerwulf L16: exp path/log/artilerry/earth/leadership/archery, advanced wisdom/tactics
Inteus L12: expert wisdom/fire/scholar/log, basic ballistics
Damacon L10: 350 arany/nap + expert estates
Dace L9
Xeron L8: expert log/tactics/leadership
Monere L4: adv log
Gelare L3: 350 arany/nap
Saurug L2: + 1 gem/nap
Grindan L2: 350 arany/nap

Az első héten csak fejlesztgettem a főhőst + Damacont, illetve nyersanyagokat szedegettem.
Diplo nélkül is (ha elég erős sereggel megy az ember) beáll a 25 beholder (csizma mellett) és a 16 horned demon (sharpshooter dwell előtt).
Hét végére Gerwulf L10, expert log és path + csizma, a tower várban áll. Damacon L8 a tower vártól délkeletre az úton. Dace a tower vár fölött a refugee campen áll.
Második hét: Dace a refugee-ből kivesz egy arkangyalt. Ez segít mind sebességben, mind csatázni (pl faery dragon dwellben a hős kezd). Damacon megy a lenti dungeon vár felé és elfoglalja 123-nál. Gerwulf megy a towertől délkeletre levő confluxhoz és elfoglalja ugyanaznap (+ mage guild L2-ből blind), utána megy a fenti dungeonhoz. Amint megvan a conflux, egy hőst veszek oda pénzt szedegetni és megvenni a black marketről a másik csizmát (ez megy majd Xeronnak). Inteus követi Gerwulfot a hét elejétől a tower várból, a dobozokból L9-re fel lehet fejleszteni (exp wisdom/fire/scholar, basic log). Log és csizma hiányában jóval lassabban halad, 125-nél elfut a crusaderek ellen és visszavásárolom a lenti dungeonban, ahol addigra megvan a mage guild L4 (berserk és chain).
126-ra egy hős az induló vár egységeivel elfoglalja a fenti dungeont, Inteust a lenti dungeon előtt elfuttatom és kiveszem fent. Megtanítja a berserket Gerwulfnak és megtámadja a macikat 7x1 dragon fly-jal (-20 maci, sajnos csak 35 manája volt). Gerwulf szintén üt egyet (-5 maci). Mindkettőt kiveszem ugyanoda, Gerwulfnak mana vortex. Következő napon előbb megint Inteus (- 19 maci), aztán Gerwulf megöli a maradék macikat és beüti a faery dragon dwellt (első körben blind, aztán slow, haste a mighty gorgonokra, majd blindokkal veszteség nélkül). Eddigre Xeronnak expert log a dobozokból és megy a teleport felé.
Harmadik hét: 131-nél kiveszem a második sárkányt és innentől csak Xeron megy előre, illetve Gerwulf és Inteus egy gyors lénnyel vár. Xeron elfoglalja 133-n a castle várat, Inteust elfuttatom és kiveszem oda (adv log + csizma, de nap végére expert log). 134-en Xeron elfoglalja a piros fortress várát, Inteus az infernot, Gerwulf és Monere a fortressből indulva elkapja a maradék két kósza hőst.
Összességében túl sok dobozból vettem fel pénzt (131-en a sárkány megvétele után is maradt kb 40k), ha inkább log/path skillekre figyelek, talán nyerhettem volna 1 napot. Ennél többet nem nagyon lehet szerintem, mert első héten nem lehet elfoglalni a faery dragon dwellt. A másik két út pedig sokkal nehezebbnek tűnik (magic elementálok, illetve tűzmadarak)

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 1:16 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
H3 ROE 2011. május:
Hősök a pálya végére:
Ryland L6: expert leadership/diplo, basic armorer
Adela L6: expert wisdom/diplo, basic earth
Kyrre L6: expert log, adv archery/armorer
Rosic L6: expert wisdom/myst, basic air
Zydar L4: expert wisdom, adv sorcery
Bron L2: basic armorer/resist/log
Nagyon röviden :)
Diploval fel lehet venni egy halom lényt, és ezeket szétosztva több hőssel többfele indulva leverni az ellenfeleket.
A hárpiák ellen minimális veszteség fér csak bele, utána sorban: adv diploval (+ összes lénnyel) beáll a 17 orc chieftan, utána a 17 royal griffin, a 11 ogre magi, ekkor a dobozból expert diplo és pénzért beáll a 7 küklopsz király (114-en, eddig a másik hős szintén fejlődik adv diplora, a lényeket átadogatva tud csatázni). Utána 18 orc, 27 hobgoblin, 12 greater basilisk, itt a két diplos hős szétosztja a lényeket és egyik elindul keletre, másik délre. Dél fele a gold golemek után lett expert diplo, de már csak a 15 basilisk áll be (és emiatt talán lehetne faragni, egy másik log-os hős jobb lett volna). Kelet fele még beáll a 8 pit fiend, a 10 mino king és a 7 cavalier. A pacik után dél fele fordul a diplos hős és megkerüli az inferno várat, felveszi a 6 wywern monarch-t, 25 elfet, még 5 cavaliert, 16 fire elementalt, aztán a hidrák legyőzése után a 9 bone dragont. Innen pedig tényleg egyértelmű, a rengeteg lényt szétosztom a hősök között és lerohanom a gépet.
Sajnos többször változtattam a terven, kicsit összevissza ment a főhős, emiatt talán 1-2 nap benne maradt a pályában. Az elején elég komoly pénzhiány volt, minden el lett adva és meg kellett gondolni, melyik dobozból legyen pénz, melyikből XP.

Ui: A korábbi pályákról is írhatok ilyesmit, ha érdekel valakit. Bár szerintem a "diploval felvesszük a lényeket és log/path-os hősök lerohanják az ellenfelet" pályák nem túl érdekesek.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 9:57 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!

Adam: kösz a leírást, látom te is ölsz bele időt rendesen. Egyébként KTibsza ki tudja rakni a topmentést, amikor feltölti a H3 havi eredményeket (én is kirakom a H1, H4, H5-nél).

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 11:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Kiki: sajnos én nem tudom feltölteni. De ha nagyon fontos, elküldhetem a top 1 mentéseket és feltöltheted. :) Bár elég sok van. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 11:30 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Általában fél nap (max egy nap) kell egy-egy pályához. Az elején megnézem a pályát, kitalálom, mit hogyan kell kb, aztán nekikezdek. Esetleg változtatok a terven a körülmények függvényében (jön egy-egy arti, vagy a gép csinál valamit). Szerencsére az első pár nap szokott csak olyan lenni, hogy sok mindent kell csinálni (illetve a visszatöltések sok idő, hogy adott hősök jöjjenek), onnantól általában csak menni kell egyenesen előre, így akár egy hetet újrajátszani sem sok idő.

Ui: Nekem a júniusi ROE pályán a shipyard olyan helyre teszi a hajót, hogy nem lehet beszállni. Tudtommal ez nem véletlenszerű, viszont akkor ez a mentés nem túl szerencsés. Gondolom, nem az a cél, hogy mindenkinek muszáj legyen Gemet megszereznie (ami akár lehetetlen is lehet, nem tudom, kik vannak a gépi játékosoknak a tavernben).

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 11:33 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Adam: lehetséges Gem, én is csak vele tudtam megoldani...
KTibsza: Gepy javított a MapUp programon, most már alkalmas topmentések kirakására is.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 jún. 04 szomb., 19:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Xl-es kemény mapokat kell versenynek kirakni, olyanokat amiket a droidok még véletlenül sem tudnak befejezni egy hónapnál hamarabb. Így lenne fair a többi, nem droid játékossal szemben.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 júl. 05 kedd, 19:02 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Sziasztok, hátha valakinek ad jó tippeket a taktika a múlt havi mentésekhez:
H3 ROE 2011.06
Mivel a witch hut diplomacyt ad, érdemes olyan hőssel indulni, akinek csak egy skillje van. Nálam Jenova jött elsőnek, doboz - witch hut - doboz (adv diplo) - grand elfek beállnak - hajózás - doboz - ostrom után meglett level 4-re az expert diplo és így beállnak a war unik.
112: Grand elfek felvétele, hajóba szállás.
114: Narancs vár elfoglalása, Dessa és Gunnar elindul innen dél fele. Sylvia (level 3, adv navigation) hajóba száll a szigeten (Summon Boat).
115: Expert diploval a war unik felvétele és (útközben a narancs hős kiiktatásával) a két log speckósnak az egységek átadása. Dessa a war unicornokat viszi, Gunnar a grand elfeket és a pegazusokat.
121: Sylvia belép az üres barna várba és megvédi az új heti egységekkel. Dessa elfoglalja a lila várat. A két új hős a tavernből (nálam Astral és Xsi) a kapott seregükkel + lila vár egységeivel elindulnak a maradék lila hős után.
124: Gunnar elkapja a kósza rózsaszín hősöket és elfoglalja a várukat. Dessa elfoglalja a zöld várat és elkapja a maradék zöld hőst. Xsi megöli a lila hőst.

H3 SOD 2011.06
Az útvonal: térkapun és sivatagon át a conflux várat elfoglalni, grált kiásni és felépíteni, aztán dimension doorral elfoglalni a célt.
Diploval lehet csatlakoztatni: 20 elf a vár mellett (második nap upgrade), 13 basilisk az elf dwell mellett, 10 wywern monarch az aranybányánál, 13 medusa pénzért a kristálybányánál, 11 unicorn a következő aranybányánál, 11 ogre magi. A többi lényt hagytam futni vagy legyilkoltam xp-ért.
Pyramidból van implosion, scholaros hőstől meteor és slow. Főleg a meteor a földgömbbel nagyon kell, pl a green dragonok ellen, de utána a dzsinnek, a vámpírok és a madarak ellen is.
Pálya végére Adela: L17, expert wisdom/diplomacy/earth magic/logistic/pathfinding/air magic, Kyrre L8, expert log a lényeg.
117: Kyrre a sivatagban áll az istállón, Adela is pár lépésre. Innen Kyrre (ha csak egy silver pegasi van nála) 3 nap alatt eléri a grál helyét. Castle + elf upgrade + pegasi upgrade van építve a várban, aztán csak marketplace meg mage guildek.
121: Az új heti populációt (+1 Titán a refugee-ből) droidok elviszik Adelának, aki elindul a conflux ellen (62 grand, 13 silver pegasi, 11 unicorn, 10 wyvern monarch, 1 titán, 120 mana, expert slow, meteor gömbbel 375-ös sebzéssel; a lassabb egységeket beáldoztam az első heti csatákban).
123: Kyrre eléri a grál helyét.
124: Ásás, Adela eléri a confluxot.
125: Grál felépítése, Adela 4 dimension door után belép az üres várba.

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 01 csüt., 12:42 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Adam: az augusztusi SoD végigjátszásod levideózhatnád...
Ebből pontcsúcs lesz a negyedév végén!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 02 pén., 16:16 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Megpróbálkoztam vele, de elég gáz lett a video minősége (inkább diavetítés :)).
Camstudio a felvételhez, virtualdub a vágáshoz/illesztéshez. A windows movie maker nekem botrányos outputot adott, nem volt se időm se kedvem beállításokat próbálgatni. 23 perc, 110 MB.
A lényeg remélhetőleg látszik.
https://docs.google.com/leaf?id=0B2cwXJ ... NmQ3&hl=hu

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 02 pén., 17:23 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Adam, ez brutális volt... Minden elismerésem!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 02 pén., 17:42 

Csatlakozott: 2008 márc. 28 pén., 20:16
Hozzászólások: 59
Köszi szépen :)

_________________
Adam


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 02 pén., 22:09 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellblood írta:
Xl-es kemény mapokat kell versenynek kirakni, olyanokat amiket a droidok még véletlenül sem tudnak befejezni egy hónapnál hamarabb. Így lenne fair a többi, nem droid játékossal szemben.


S-es meg M -es mapokat kéne csak kitenni és akkor talán nem 4-5 en csinálnák a versenyt. Nekem is alig van időm. Ha S v M-es a pálya, akkor talán belefér. XL-es pálya esélytelen.

_________________
Ssth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 17 szomb., 15:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Nekem a két szintes M-es a kedvencem. Versenyre.

_________________
Tuning eredmények:
https://picasaweb.google.com/doom3do/La ... directlink


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 szept. 19 hétf., 8:23 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
A szeptemberi RoE pálya az elmúlt évek legnehezebb feladata volt számomra. 3szor kellett újra kezdenem, és nem azért, hogy pár napot csiszoljak rajta, hanem azért, hogy egyáltalán végig tudjam játszani. Kiváncsi leszek a többiek eredményeire...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség