Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Magyar virtusra jellemző módon mérges a helyzet mint a paprika.
Nekem aztán pláne közöm nincs a dologhoz, de én mint objektív szemlélő így látom:
Hellblood kerüljön rendes tímtag (nem hímtag :roll: ) pozícióba, és csinálja ezen az oldalon. Főleg mivel érzésem szerint ez az oldal sokkal jobban be van járatva, egyedül úgysem lesz képes akkora szeletet hasítani, hogy konkurrencia lehessen. Uakkor azért adott terméken belüli különböző "márkanév" is konkurrencia. Sőt, szerintem az sem lenne etikus, hogy a tatabányai Opel szalon honlapján hirdet a komáromi (ha már autók). Viszont ilyen ínséges időkben meg nem fenyegetőzni kéne, hanem asztalhoz ülve felnőttek módjára megbeszélni a dolgot.
Ha ez nem megy akkor meg mindenki azt csinál, amit akar, ha rám hallgat...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 18:46 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Sziasztok!

Ezt aztán már én sem bírom hozzászólás nélkül... :evil:
Beorn: Te nem túl régóta vagy tag (én sem) ezért nem tudod, hogy voltak itt olyan idők amikor még azért is megszólták az embert, ha csak egy linket dobott fel! Ha belegondolsz ez talán érthető is... :roll: A fórumetikett rovat ugyan Mugger eredeti nickjével halt ki az oldalról, de én még időben átböngésztem... ha jól emlékszem hasonló dolgokról ott volt szó! (Mugger: nem lehetne a fórumetikettet valahogy újjáéleszteni?)
Egy szónak is száz a vége: tény, hogy ha nem itt reklámoz Hell esélye sem lesz arra, hogy egy olyan versenyt készítsen, aminek megfelelő lesz a látogatottsága és egyben jó játékélményt is nyújt! (hisz miért lenne élvezetes, ha csak 3 ember jáccaná pölö) Az is tény, hogy nagyon olyan mintha az itteni versenyt koppintotta volna le teljesen! (ami személy szerint nekem is keserű ízt ad a számba) Az igazság szerint én végeztem némi kutatómunkát Hellblood honlapján és tény, hogy hasonló, de nem ugyanolyan... :roll:
Az viszont engem is zavar, hogy a h2 támadást amit e honlap keretein belül bonyolított - ráadásul érdeklődők és résztvevők is voltak - mennyire elszúrta! Ezek után azt várná tőle az ember, hogy minden erejével azon dolgozik, hogy a hibákat kijavítva egy profi versenyt hozzon össze! És arról még nem is beszéltem, hogy elvállalta a teszterkedést is! (amiben mondjuk ki - és sértődés ne essék, mert ez az igazság - szintén nem jeleskedett eddig, igaz itt nem a minőség a probléma, hanem a munkával való elmaradottság...) És ebben az esetben az derül ki, hogy inkább egy újabb versenyt szervez! Na ez esik rosszul! Mikor beléptem a versenyek menübe Hellblood oldalán, és a h2 verseny eredmények menüjében az van, hogy szeptember eleje, meglepődve láttam, hogy új verseny ikonja tűnt fel... :?
Hellblood: most ezek a dolgok biztos szarul esnek, de én nem akarlak megbántani! Viszont egy dolgot el kell döntened: ha valamit elvállaltál akkor azt csinálod rendesen, vagy pedig visszaadod a stafétabotot, hogy bocs srácok, ezt elszúrtam és nem tudom csinálni!!!
Csak egy dolgot említenék: több hszt is láttam a pályaszerkesztés topicjaiban, hogy az emberkék csalódottak amiatt, hogy pályát küldtek be és semmi... Tudom, hogy erről nem (csak) te tehetsz, de hidd el, hogy amit elvállaltál nagyon felelősségteljes munka és azon nagyon sok ember megelégedettsége függ! Azt ugye mondanom sem kell, hogy a nem megelégedett emberek pedig más helyet (honalpot) keresnek...

Tényleg nem ildomos így hirdetni... de biztos nem csapott volna ekkora nagy felháborodást, ha az eddigi meglévő feladataidat jól (vagy legalább megfelelő) szinten tudod hozni! Közben zárójelben megjegyzem (lécci ne kövezzetek meg érte) hogy van még egy-két verseny ami szintén nem hiróz tímes, mégis itt hirdetik és külön topikja is van! (csak azért mondom ez halkan, mert ezek egyedi versenyek a híróz tím versenyeiktől teljesen függetlenek)
Az tuti, hogy én is csesztem el dolgokat abban amit én csinálok! Gondolok itt a h3 támadás jelenleg is futó megmérettetésére... :oops: De arra azért a legnagyobb problémák közben is büszke voltam, hogy a fennálló problémákat azonnal orvosolni próbáltam, és mindent megtettem folyamatosan, hogy mindenki elégedett legyen! Ez nem sikerült 100%-osan ugyan, de sztem több volt a semminél! :roll:

És mégvalami: nem röstelltem segítséget kérni abban amiben nem voltam biztos, vagy amiben nem voltam rutinos! Hellblood javasolom neked (ha nem akarod nem fogadod meg), hogy amiben bizonytalan vagy abban bátran fordulj tapasztalt játékostársaidhoz! Vagy ha másért nem csak kontrollért! Természetesen gondolok itt pölö a h2 támadás árlistájára! (a h3 támadás árlistát mielőtt közkézre dobtam négy ember véleményét kérdeztem meg!!!)

Szóval Hellblood az biztos, hogy most itt mindenki nagyon mogyoróz téged, de fel a fejjel és ne futamodj meg! Sokan vagyunk akik szívesen segítünk! Rajtad a sor! Bizonyítsd be, hogy a jelenlegi (negatív) megítéléseddel szemben igenis tudsz egy olyan teljesítményt felmutatni, amitől ez jóra fordulhat! Csak akarni kell... :roll:
A versenyed pedig hirdesd úgy, hogy ne keltsen felháborodást! (pölö ímélben! ;) )
Be kell látnod: ha lenne most egy épkézláb moderátor (tengernyi idővel rendelkező fórumozó személyében) a topicod 15:05 kor már a kukában lett volna... :roll:

Beorn: ne vedd rossz néven, de nincs mindenben igazad! (csak ugye ezt nem merem mondani, tudod, hogy miért... :lol: :lol: :lol:)

Üdv: Laca

Ui: ja és egy újfajta versenyt szervezek, infó a honlapomon :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laca 2005 okt. 26 szer., 18:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 18:48 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Ha eddig valakinek nem jött volna le én teljes mértékben Mugger-rel értek egyet. Én azt sem értem, hogy ha wogos versenyt akar rendezni, akkor miért nem ezen az oldalon próbálkozik? Nemrég Scoundrel vetette fem hogy milyen jó lenne wogos támadás. Felesleges lenne bepróbálkoznia a saját oldalán 1 olyan wogos versennyel, ami ezen az oldalon nem él. A H2 támadás, amit nagy örömünkre szervez és bonyolít az szintén ilyen rendszerben működik. Itt szerepel hivatalos versenyként és erről a saját fórumán is tájékoztatást ad.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 18:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Egy dolognak igazán örülhecc Hell: ilyen nagy feneket kerítve a versenyednek, már mindenki tud róla! :lol:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 18:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Ja, és úgy látom sikerült amit a hsz-emmel akartam: mindenki nyaltam egy kicsit a seggét! :P :lol:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 20:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 10 csüt., 7:33
Hozzászólások: 9411
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Bátor Harcosok!

No végre megérkeztem és megrökönyödéssel olvastam a topic tartalmát! Ha korábban sikerül feljönnöm, biztosan törlöm a topicot, mielőtt ennyi hozzászólás összegyűlik benne! :?

Az én véleményem a következő: Volt egy Fórum etikett topic, ami Mugger nicknevével sajnos eltűnt... :? Ebben sok minden le volt írva, úgy tudom sajnos nem lehet visszahozni, de lehet, hogy kellene újat írni... Az oldal nem működik 100%-osan, ezt tudjuk nagyon jól! De szerencsére a fórummal, hírezéssel és a versenyek és toplisták bonyolításával és frissítésével azt hiszem semmi probléma nincs! Van igazság mindenki hozzászólásában, még Hellbloodéban és Beornéban is, de mégis Muggerrel és főként a Laca által leírtakkal értek kicsit jobban egyet! És nem azért, mert Mugger "ex team tag", Laca pedig jelenleg is "team tag" (igaz Lacának nincs is hivatalos titulusa!)!

1. Értékelendő Hellblood kezdeményezése (Wog verseny). Azt hiszem a team mindent támogat, amivel nincs munkája, így a H2 támadás verseny is gond nélkül beindulhatott az oldal keretein belül. Sajnos Hellblood nem járt el olyan körültekintően, mint Laca a H3 támadás árlistájával kapcsolatban és nem kért segítséget a többiektől, ezért a versenye az elsőhöz képest nem igazán sikerült jól! Ha a Wog versenyt az oldal keretein belül szerette volna megvalósítani, valószínűleg nem lett volna ez a hajcihő! A SOD verseny megrendezése szerintem kissé etikátlan (főleg úgy, hogy ezt egy konkurrens oldalon reklámozza és hasonló szisztémában képzelte el a verseny menetét, mint itt az oldalon...), bár szabad országban élünk, mndenki azt csinál amit akar, ennek ellenére úgy ítélem meg, hogy jobban tette volna Hellblood, ha az oldalunkon felvállalt feladatát végezte volna jobban vagy mondott volna le erről és magán úton próbált volna versenyt szervezni...

2. Sajnos az elmúlt időben azt vettem észre, hogy Hellblood a saját oldalával lényegesen többet foglalkozott, mint az itt felvállalt feladatával, a H2 támadás verseny árlistájának a javítása és a pályák tesztelése mindig halogatott feladat volt! Hangsúlyozom, ez a nyári szünet utáni tevékenységéről szól! Ennek ellenére meglepett, mennyi szabadideje van az oldalának csinosítására, más oldalakról letöltött dolgok összeszedésére és felrakására a saját oldalán! Ezzel nem is lenne semmi gond, ha itt az oldalon elvállalt feladatát magas színvonalon művelné...

3. Az oldalnak most valóban inkább programozókra van szüksége, szerencsére verseny bonyolítókkal el vagyunk látva! :D Ha végre megkapom a kódokat Menyustól, örülnék, ha Hellblood az oldalt segítené, persze a saját oldalát sem akarom, hogy elhanyagolja vagy pedig mondjon le az oldalon vállalt tevékenységéről és tegyen belátása szerint! (Csak előtte küldje el nekem a térképeket, ami nála van végre, hogy kitehessük akár tesztletlenül is és ne szúrjon ki azokkal, akiknek a térképe nála van és nem láthatják fenn a neten alkotásukat!!!)

4. Én Muggerral ellentétben nem aggódom afelől, hogy a HM-nek nagy konkurrense akad! Nincs még egy olyan oldal Magyarországon, ahol a versenyek, Budapest Bajnokságok, Táborok évek óta vonzzák a Heroes magot és időről időre új arcokat is! Napi 500 feletti látogatottságot mi sem egyik napról a másikra értük el, hanem több év alatt és nincs még egy olyan magyar oldal, ahol fordításokat és sok érdekes letöltést találhattok... Bár az oldal fénye már sajnos nem a régi, de remélem, hogy ennek ellenére sokan kitartotok mellettünk... :wink: Igyekszünk, ami tőlünk telik! Köszönet mindenkinek, aki az oldalért bármit is tett az eddigiekben és tesz a jövőben!

Beorn: Tudom, hogy Te vagy a hírvivője az oldal újjászületésének, de hidd el, az nem megoldás, hogy valaki itt fórumozik és a saját oldalát itt reklámozza! Nincs nekem semmi bajom Hellblood oldalával... De gondold át, Muggernek igaza van! :wink: Én nem szeretnék senkit sem kizárni, de Hellbloodnak kicsit össze kell szednie magát! :shock: És végre eldönteni, hogy mit akar! :roll:

Bocs, ha hosszú voltam! Baráti üdv!

_________________
Vologya Mester - A Heroes Team vezetője


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 21:38 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
Szerintem nem érdemes vitatkozni ezen, mert aki szereti a heroest az itt is megnézi mi található és ott is! Nem lesz attól kevesebb látogatója mert Hellblood versenyt rendez, különoldalt csinál! A hivatalos fórum meg úgyis ez!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 23:03 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Menyus, vki más ! Ezt az egészet kéretik törölni innen, de gyorsan. Köszönöm.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 4:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Csatlakozom Levkohoz. Cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 8:10 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Hogy őszinte legyek, amint először elolvastam a topik első pár
hozzászólását, én is azonnal töröltem volna, első felindulásomban
valszeg userestül -amit utólag mélyen megbántam volna-, de még
ilyen antidemokratikus húzásokra is képesnek tartom magam. Ebből
is látható, hogy én magam is kiszellőztetett fejjel úgy ítélem meg,
hogy a kizárás fenyegetésével túlreagáltam a dolgot. Mea culpa.

Mindazonáltal a lényeget tekintve - így végigolvasva az utánam
következő hozzászólásokat, talán nem egyedül - továbbra is úgy
ítélem meg, hogy itt jól működő dolgokat átmásolni magunkhoz, majd
visszajárni hirdetni, az minimum felháborító! Lehet, hogy
ez a "szabadságjogok" sárba tiprása, a "versenyszellem" korlátozása,
szerintem viszont egyszerűen ETIKÁTLAN!!!
A dombon ülő vadászkutyát se érdekli, hogy Hellbloodnak milyen oldala
van, mit rak rá, mit nem. Az Ő dolga.
Én magam voltam az első aki bannert cserélgetett Vele, így
talán elhihető, hogy szakmai féltékenység nélkül írtam amit írtam.
Amíg itt valaki akár a "jancsiszöggel kivert strandpapucs" bemutató
oldalát reklámozza, semmi gond, lehet olyanokat írni, hogy már több
jancsiszögem van, mint bárhol másutt összesen(:)) - legfeljebb jót röhög
a szerencsétlenen az ember -, tegye! Amint azonban elkezdi
másolgatni az itteni "jancsiszögeket", s áthordja magához, majd idejön
és elkezdi reklámozni, azt én továbbra is velőtrázó szemtelenségnek, a
pofátlanság csimborasszójának tartom!!!
Akkor is, ha más esetleg NEM!

Ezek még mindenképp kikivánkoztak a bögyömből, mielőtt esetleg
törlésre kerül ez a topic. :)

Üdv. Mugger


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 27 csüt., 10:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 8:37 
Avatar

Csatlakozott: 2003 okt. 17 pén., 15:15
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Szlovákia
Sziasztok!

Szerintem itt mindenkinek igaza van!
Megértem Mugger haragját, mert nagyon sok munkája van az oldalban és hirtelen haragjában más is hasonloképp reagált volna.
Megértem Hellblood-ot is, mert szerintem ártatlan dolognak indult a részérol ez az egész. Tudta, hogy ezek a versenyek bizonyára halálra vannak ítélve, mert azonkívul, hogy SOD, senkit sem érdekelne (nincs semmi motivácio). Értem ezalatt, hogy ki akar egy olyan oldalon játszani, aminek a látogatottsága kicsi??? Versenyzoi szemmel nézve: aki versenyzik, az elismerésre vágyik és ezt az elismerést Hellblood oldalán senki sem fogja megkapni!!! Szerintem maga soha! nem fog tudni ilyen vagy ehhez hasonlo oldalat létrehozni. Nemcsak temérdek szabadidovel kellene rendelkeznie, hanem az oszlopos tagokat errol az oldalrol mind el kellene csalogatnia, amire lássuk be semmi esélye sincs!
Szoval szerintem Hellblood ennek az egésznek a tudatában felvetette ezt az otletet (ami szerintem is etikátlan volt ilyen formában) és nem gondolt a kovetkezményekre. De! mikor szoltak neki, rogton rezignált, ebbol kovetkezik, hogy számára is fontosabb ezen az oldalon elért eredménye (elismerése) mint holmi csipp-csupp verseny rendezése a saját oldalán.
Amit egy kicsit soknak találtam az a profiltorlési szándék volt. Ezt azért nem kellett volna...
Az oldalnak szuksége van az olyan !játékosokra! mint Hellblood!
(Ha tovább folytatta volna az etikátlan viselkedést, akkor persze egyetértek)
Arra legalább jo volt ez az egész, hogy mindenki megtudta, mit lehet, mit sem.

_________________
Üdv. Teqesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 8:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
...és ez a fórum lassan népszerűbb lesz, mint a H5 :) hát ezért pazaroltam el az összes fortunadarabkát amit életem majd 24 évében gondosan rakosgattam félre??? :) :lol: :lol: :lol:
1ébként sztem nem kéne törölni a topicot, így utólag, jó példázat, és érdekes olvasmány :roll: :roll: :roll: :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 9:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Miért ne csinálhatná meg a versenyeket?
Üdv-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2006 feb. 20 hétf., 0:15-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 9:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 19 szer., 16:45
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!
Nem vagyok egy szakértő, de azért elmondanám a véleményem, aki nem kíváncsi rá, továbblép!

Nem tudom, miért gondoljátok, hogy ha Hell itt nem volt képes érdemi munkát felmutatni, akkor a saját oldalával majd komoly konkurenciát fog jelenteni. Szerintem eléggé értelmes emberkék ücsörögnek a monitorok előtt ahhoz, hogy eldöntsék, nekik mi a jó, ez, vagy egy másik oldal. Ha jó lesz a saját oldala, annak csak örülni kellene, legalábbis egy igazi Heroes-fan ezt tenné. Ha rossz lesz, úgyis itt marad a többség!

Azt, ha ötleteket, vagy bármi mást felhasznál (csúnya szóval lop), el kell ítélni. De ha erre felhívja a figyelmet, azzal kiköszörüli a csorbát, és máris nincs miért megszólni. Ha az itteni teljesítményével kiemelkedett volna a többiek közül, kevesebben szólnák meg. De így miért kell félni tőle?

Ahelyett, hogy örülnétek neki, hogy valaki csinál valamit (még ha nem is egészen tisztességes módon), ingyenreklámot biztosítotok egy konkurens oldalnak.

Üdv,
Kicsirke

u.i.: Laca, ne félj Beorntól, Ő egy békés állat! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 9:54 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Lzo: A személyes oldalakon sokminden nincs feltüntetve... Az enyémen pl. ez is szerepel: :lol: :lol:

"Korábbi eredmények:

H3 2001 Classic verseny 11.helyezés
H3 Támadás 2004/1 11. helyezés (31 pont)
H3 Támadás 2004/2 11. helyezés (21 pont)
H3 3.Támadás 17. helyezés (14 pont)"

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 9:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Üdv !

Egy kicsit furcsa irányba ment el az új verseny ötlete.
Túlfűtöttek az indulatok. Egy szólás jut az eszembe:

"A sivatag az a hely, ahol nem érdemes köpni, mert később lehet, hogy szükséged lesz rá!"

Szerintem....

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 9:59 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hali mindenki!

Itt a reggel, süt a nap! :lol:

Szerintem NE töröljük ezt a topicot, mert igen tanulságos.

Elnézést kérek mindenkitől, főleg tőled, Mugger, én is kissé túlreagáltam a dolgot. Szerencse, hogy vannak a teamban olyan abszolút pártatlan, józanul gondolkodó emberek, akik tudnak meggyőzően érvelni: hála néked, Vologya! De komolyan!

Az ügynek egyébként annyi volt az előzménye, hogy Hell írt nekem egy e-mailt, hogy szervez egy WOG-os versenyt (akkor még szigorúan WOG-ról volt szó!), és én vetettem fel neki, hogy mivel úgy tudom, kód nélkül egyenlőre nem lehet ezt hivatalosan megtenni, és amúgy is voltak már a WOG topicban, akik hiányolták a versenyt, szervezze meg amolyan félhivatalosan. Nem tudtam - sajnos - a félresikerült H2 próbálkozásról.

Sajnos, egyenlőre én, mint csekély értelmű medvebocs, egyenlőre mindenkire csodálattal nézek fel, aki bármi olyat csinál, amihez én nem értek. Tiszetelem a péket, mert kenyeret tud sütni, tisztelem a mozdonyvezetőt, mert elvezeti azt a döher nagy vasmicsodát, és tisztelem Hellt is, mert csinált magának egy oldalt. Aki olvasgat a fórumon, az már tapasztalhatta, hogy jó párszor felkaptam én is a vizet a stílusán, de hát ez van: mindenkinek vannak rosz tulajdonságai, még nekem is (a túlzott szerénység: ugye, Cat? :lol: :lol: ), mindnyájan emberből vagyunk.

Az a Heroes-team profizmusát dicséri, hogy ez a nonprofit oldal ekkora sikert ért el, és mára tulajdonképpen Magyarország egyetlen igazi fóruma lett a Heroes játéknak. Komolyan mondom, a legmélyebb tiszteletem mindegyikőjüknek és örök hálám kíséri őket mindezért, akár team-tagok jelenleg, akár nem. De ettől a monopól helyzettől azért nem szabad "elszállni" szerintem.

Mindenesetre remélhetőleg az egész vita parttalanná válik abban a másodpercben, ahogy Menyus és a Hardwired végre kiizzadja a kódokat, és sikerül újraszervezni az oldalt. Akkor én leszek az első, aki leugat mindenkit, aki máshol akar bármit is csinálni Heroes ügyben úgy, hogy itt IS meglenne rá a lehetősége.

Na jó, azt hiszem túllihegtük a dolgot! Ez végül is csak egy játék, és ez az oldal is a játékosokért, a játékért van, ha jól tudom. Akkor meg kár veszekedni. :lol:

Még egyszer sorry a fentiekért, de tanulságos volt, azt nem lehet tagadni!

Üdv és brummmmm! :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 10:46 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Beorn: Hát tőlem aztán nincs miért elnézést kérned, ha valakinek,
akkor azt nekem kell s asszem előző hozzászólásomban meg is tettem. :)

A téma tényleg több figyelmet kapott, mint amit érdemel, én még egy
részemről utolsó belefirkálást megengednék magamnak, aztán ígérem
befogom a szám. Egy történetet szeretnék elmesélni, aztán mindenki
azt olvas ki belőle, amit jónak lát.

Évekkel ezelőtt, a RoE magyarosításának többhónapos, sokemberes munkájának (amiben volt szerencsém tesztelőként néhány napig résztvenni) befejezése, s a megjelenés után pár nappal, hogy egy akkor induló pár tizenéves által üzemeltetett honlapon megjelent, TELJESEN UGYANAZ a progi, annyi különbséggel, hogy az illetők a saját nevüket írták bele KÉSZÍTŐKÉNT magába a programba, és felrakták a weboldalukra, töltse mindenki egészséggel! Még szerencse, hogy pénzt nem kértek érte! :lol: :lol: :lol: Kevés alkalommal háborodtam fel úgy életem során, mint akkor s biztos az én jellemem hagy kívánni valót maga után, de NEM úgy gondoltam, hogy milyen jó, hogy több emberhez eljut a magyarosítás, meg különben is fiatalok, meg csináljunk inkább ingyenreklámot a konkurenciának!
Egész más jellegű érzéseim voltak, és abban is biztos vagyok, hogy nem félelem volt!!! :) :) :)

Lehet, hogy tévesen, de ugyanannak az érzésnek az utórezgései jöttek
elő belőlem a mostani Hellblood féle SoD -os verseny kapcsán, amit
így utólag is nem konkurenciális, hanem vegytisztán ETIKAI kérdésnek érzek.
Lehet, hogy megintcsak tévedek!

Üdv. Mugger


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 27 csüt., 12:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 11:58 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Na én is egyet.

Engem is bosszant, hogy nincs különszedve a támadás pontja.(Pontot már csak ott tudok gyűjteni, mert ott a 47.-et is díjazzák :D )

Szeretem Hellbloodot, jó játékosnak tartom, Muggert is szeretem, őt is jó játékosnak tartom, csak ez az egész nem kell. Főleg ide. Szóval tiszteletteljes kérésem, hogy a támadás pontjai külön jelenjenek meg a versenyzőknél, a többi pedig mind ami itt leíródott váljon köddé... :lol:

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 12:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Ööö.. még mindig nem én vagyok az igazán kompetens ember a témában, de nekem még egy észrevételem volna.
500 ember nem olyan sok, hogy több oldal kéne a kielégítésükre. Bár én csak "élő" LANpartin veszek részt, nem hiszem hogy az online-nak is akkora rengeteg létszáma lenne, hogy ne férne el egy oldalon.
Ahogy elnézegettem a hsz-eket, több embernek is van saját oldala? Kérdem én minek? Miért kell magyarkodni? Emelkedjünk felül végre származásunk okozta virtuozitásunkon, és bár nincs nagy dögvész, de mégis el kéne itt az összefogás. Mi lesz itt, ha kijön a H5 és teszem azt igazán érdemes program válik belőle (megjegyzem, erre meg van az esélye (persze a bukásra is))???
Én anno még H3 megjelenése előtt elkészítettem egy oldalt ami soha nem került fel, de szívesen átadtam volna minden anyagot, ha ismertem volna ezt az oldalt. Sőt desgnilag szívesen tennék hozzá ehhez az oldalhoz, de nemigen akaródzik felajánlanom, mert megy a marás, nekem időm van a legkevesebb, és ezért nem tudnék non-stop ezzel foglalkozni (igaz ez egyszeri meló lenne). Ahogy elnézem az egészet, itt a kulcsfigura Menyus. Ő vele mi van? Nem lázítani akarok, de talán ideje lenne a reformoknak, vérfrissítésnek...

Ha meg valamire nincs elég ember? Akkor talán vissza kéne venni a feladatok számából... és kevesebbet jobban csinálni.. talán

SZERINTEM


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség