Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 12:49 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Silver!

Hogy a stílusnál maradjak: a hajnali köd lassan felszáll, és átdereng az éltető nap sugara a folyó túloldaláról! De igazán jó idő csak a bajnokok megmérettetése után lészen, amikor is a világ bölcsei összegyűlnek egy nagy közös találékozásra, hogy rendbetegyék azt, ami nem miattuk barmolódott el. :lol:

Meg persze ha Menyus főisten nem felejti el bevenni a napi Cavinton adagját... :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 13:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Beorn the Shapeshifter írta:
Silver!

Hogy a stílusnál maradjak: a hajnali köd lassan felszáll, és átdereng az éltető nap sugara a folyó túloldaláról! De igazán jó idő csak a bajnokok megmérettetése után lészen, amikor is a világ bölcsei összegyűlnek egy nagy közös találékozásra, hogy rendbetegyék azt, ami nem miattuk barmolódott el. :lol:

Meg persze ha Menyus főisten nem felejti el bevenni a napi Cavinton adagját... :lol: :lol:


:lol: A többistenhitben az a jó, hogyha az egyik isten ki is esik, marad más, ki a nyájra vigyázzon, mert a félistenek bizonyos problémákhoz nem elégségesek...
Szóval én előterjeszteném, mint ártatlan bárány, hogy Menyus főisten mellé még legalább 1 v. 2 ember kapjon isteni rangot!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 13:07 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Nimbus írta:
Hi!

Lzo: A személyes oldalakon sokminden nincs feltüntetve... Az enyémen pl. ez is szerepel: :lol: :lol:

"Korábbi eredmények:

H3 2001 Classic verseny 11.helyezés
H3 Támadás 2004/1 11. helyezés (31 pont)
H3 Támadás 2004/2 11. helyezés (21 pont)
H3 3.Támadás 17. helyezés (14 pont)"

Szia!
Valami hiányzik az eredményeknél?Cak szólj és a pótlás meglesz!
Az elért támadáspontok azért vannak itt feltüntetve zárójelben,hogy ha meglesz a helyük,egyszerűen beírhatók legyenek.
Az Online eredmények pedig a tervezett Online Toplista személyes oldalán lesznek nyilvántartva :D ,majd később...
Üdv-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2005 okt. 27 csüt., 14:08-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 13:12 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Silver!

De ha a főistené az nagy villámló kard, amely nélkül a kisistenek meg sem mukkanhatnának, és amely a mennyeknek kapuját hivatot nyitni (huhh, de jó kis képzavar :lol: ), sajnos szegény kisistenek nem rúghatnak egyenlőre labdába. De remény van arra, hogy egy új csillag emelkedik a magasba, kinek szarvai vannak, és labirintusban lakik, és akkoron eljő a Kánaán végre... :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 13:20 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Beorn the Shapeshifter írta:
Silver!

De ha a főistené az nagy villámló kard, amely nélkül a kisistenek meg sem mukkanhatnának, és amely a mennyeknek kapuját hivatot nyitni (huhh, de jó kis képzavar :lol: ), sajnos szegény kisistenek nem rúghatnak egyenlőre labdába. De remény van arra, hogy egy új csillag emelkedik a magasba, kinek szarvai vannak, és labirintusban lakik, és akkoron eljő a Kánaán végre... :lol: :lol:


De a főistennek sem ártana vigyázni, mert a hon egy szürke sarkában már gyülnek az ősmágusok egy szürke eminenciás irányításával, hogy megkovácsolják az villámkardot, hogy eltávolítság a főistent, aki elfelejtette híveit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 27 csüt., 18:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
de most komolyan... :?: :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 9:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Megnémult a vihar, Hellblood a kósza ismeretlenbe fakult, nyomában pedig a tanulság pergamenjei hevernek.
A Főisten egyeduralma továbbra is megdönthetetlennek tetszik, a reformok méla közönybe fulladnak (talán jobb így, mint vérfürdőbe)...
A félholt virágoskertet továbbra is csak ímmel-ámmal öntözik, ám talán a kibernetika hanyatlása újra megerősíti a valós közösséget...
Egy unatkozó recepciós-hős továbbra is itt éli ki billentyűzési mániáját, s elképesztő marhaságokat firkál...
De legalább el van :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 9:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Kitartás Silver! A Hősök Megmérettetése most lészen (holnap kezdődik), Mugger azutánra ítélte a reformtalálkát. Szerintem néked is el kéne menned, mert ha jól tudom, mindenkit szívesen látnak majd, aki bármit is tenni akar a HM ügy érdekében, esetleg csak jó ötletei, felvetései vannak.

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 10:59 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
...vagy csak szeret beledumálni a dolgokba :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 11:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Az előbb írtam egy elég hosszú, mindenre kiterjedő Hsz-t, de invalid session miatt nem látható. Mivel nem tudom újra leírni az összeset, megpróbálom röviden.

Nagyon sajnálom, hogy miattam ilyen hozzászólások készültek, nem ez volt a cél. Mostantól nem reklámozok semmit. A versenyemet megrendezem (ha lesz elég ember), kisebb változtatásokkal.

Bevallom őszintén, semmit sem foglalkoztam a pályákkal, csak néhányra reagáltam, de a hibákat már régen kijavították a készítők.

A H2 támadást tényleg elcsesztem, megpróbálom javítani a hibákat.

E topik, s más hozzászólások (jogos, rám irányulóak) miatt, elgondolkoztam azon, alkalmas vagyok-e verseny vezetésére, pályateszterkedésre, ezáltal Team tagság betöltésére. Egyre jobban kételkedem benne. De erről csak én tehetek.

Mindenkinek igaza van abban, hogy csak az oldalammal törődök, még a versenyzést is elhanyagoltam kicsit, az utolsó napokban készültem el velük. A pályákat a jövő heti kis magányom alatt megpróbálom letsztelni, ha nem sikerül, úgy küldöm Vologyának, s mindenkitől elnézést kérek a hitegetések miatt.

Sziasztok!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 11:18 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Emelt fejjel, ugye, Krisztián? Cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 11:29 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hell!

Én vagyok az utolsó, aki bántani akarna téged, de ha mindezt tényleg komolyan gondoltad, amit leírtál, már megérte az egész topic!

Már nem az, hogy nem vagy alkalmas semmire, hanem az, hogy megpróbálod tiszta lappal, őszintén, és még egyszer.

Egy új Hellblood születésének lehetünk tanui, én csak drukkolni tudok, hogy az új sokkalta többre vigye, mint a régi! Hajrá, Hell, ne add fel, az emberek bizalmának visszaszerzése hosszú, és keserves feladat, de hidd el, megéri!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 11:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Hellblood!

Én eddig nem nagyin írtam, mert igazából nem akartam belefolyni.
De most írnék pár szót.
Szép dolog az önkritika, és néha egy nagy pohon sokat segíthet az embernek. :!:
Megfigyeléseim és véleményem szerint talán nem lett volna ilyen nagy felzúdulás, ha az itteni feldataidat is elvégzed. Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy alkalmas rá, csak kicsitt jobban
Nem szabad feladni, ha jól sikerült a weblapop, akkor elképzlhető, hogy az itteni weblapot is lehetne tovább csinosítani.
Ugyhogy összegzésül csak annyit, nem kell elkenődni 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 11:40 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Az a helyzet, hogy egyre jobban elmegy a kedvem az egésztől. Nem tudom, hogy valakinek feltűnt-e, de csak annyit Heroesozom, hogy megcsinálom a versenyeket, küldetéseket. Többet nem. Szóval csak ezért játszom. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a játékot. Ez nem nagyon tartozik ide, csak gondoltam leírom, hátha valakit érdekel. Lehet, hogy ezért nem tesztelek semmit.

Ezt az oldalt nem tudnám fejlesztgetni, mert semmit sem értek a php, ccs-hez, csak sima html.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 12:08 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
De a netszférához igen, és lehetnél pl. a hírekért felelős ember, aki mondjuk egy keletbangladesi honlapról húzza le a legújabb H5 mod előzetes képeit!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 12:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
A pergamenek elporladnak, a Pokol Vére elfolyik. Talán csak dönteni kéne s választani, hogy birokra kel a hatalmasokkal saját serege élén, vagy egy monumentális, ősi birodalom vezetői közé ül, ahol egy lesz a többi közt?
Normálisan szólva viszont adnék egy tanácsot Hellblood: több szem többet lát, én egyszer láttam az oldalad, szerintem inkább itt kéne "főállást" vállalni. Akkor lesz 1 "részleg" amire koncentrálnod kell, amiből többet, jobbat hozhatsz ki. Nem kellene feltölteni, dizájnolni, programozni et cetera...
Persze nagy öröm egy kisebb dolgot egyedül létrehozni is, de azért az ember alapvetően társas lény itt a Földön (a K-Pax-en nem), és együtt igazán nagy dolgokra képes. És az így született minden alkotás nagyobb eséllyel pályázik a figyelemfelkeltés és a hírnév babérjaira.

szerintem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 28 pén., 12:40 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 28 vas., 16:10
Hozzászólások: 1675
Silver! Azt hiszem gyűjteni fogom költői leveleidet, nagyon tetszenek. Cat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 30 vas., 14:57 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Az hagyjál, hogy költő, de annyira tud virágnyelven levelezni, hogy egy komplett kódfejtő csoportot kellett ráállítanom a megfejtésére (H5 szekció)... :lol: :lol: :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 31 hétf., 11:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 okt. 25 kedd, 16:15
Hozzászólások: 423
wog?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 31 hétf., 12:00 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Nem egészen vágom, hogy mit is akartál kérdezni?

Ha arra vagy kiváncsi, mi az a WoG, akkor a WoG topicban olvashatsz róla részletesen, sőt, Jitay-nak hála egy "rövid" letöltési és telepítési segédletet is lelhetsz.

De, tekintettel az együtt töltött évekre :lol: :lol: itt van dióhéjban:
A WoG egy oroszok által barkecsolt (jelenleg is még fejlesztés alatt álló, de már működő), nem hivatalos H3 mod, amit a H3 összes hivatalos kiegészítője + a SoD30to32 patch után lehet feltelepíteni. Rengeteg újdonság található benne, pl. szkriptelési lehetőség, fejlődő lények, a H2-ben szereplő várkapitányok, rombolható városok, tetszőlegesen beállított lények, tetszőleges toborzóhelyek létesítése az egyes városokba, és még számtalan, ezer meg ezer ötlet az egészen agyamenttől kezdve az igazán hasznos és jópofáig. Amolyan H3 teljesen más játékstílusban!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség