Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: Wog verseny
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:04 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Üdv!

Hamarosan Wogos versenyt indítok az oldalamon induló H3 verseny mellett. A szabályok ugyanazok, amint felraktam a Wog 3.58f-et, s egy kicsit belejöttem, felrakom az első havi mentést, a két Sodossal együtt.
Ez kb. jövő hét utáni hét elején történik meg. Feltéve ha sikerül a Wog telepítés, és rendesen működik. Addig is lehet jelentkezni a Sodos versenyre, a Wogosra nem kell külön jelentkezni, aki már jelentkezett, bármelyiket játszhatja.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Hell, furmányos fickó vagy te. Itt ácsingózol HT tagság után, közben meg a saját oldaladra akarod édesgetni a Heroes-os pajtásokat. Az itteni bevállalt melód meg halódik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:23 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
A tagság csak a tesztelésre vonatkozik. Másrészt nem szipkázom el a heroesosokat, mert ők ugyanúgy jönnének ide is.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:23 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hellbloodnak sűrgősen kell sok-sok feladatot adni itt a HM-en, amint végre Vologyánál lesz az összes kód, hogy ne a saját oldalát fejlessze! Persze csak az után, hogy végre felpakolta a King's Bounty 2-őt! :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
No azért lassan. Emberből, akarom mondani ördögből :twisted: vagyok, nem robotból... Tesztelés elég.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:37 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Hát szerintem itt senki sem sajnálja a versenyt s az embereket Hellblood oldaláról s bár tényleg disszonáns az itteni hirdetés, az a max. 5 ember aki ebben az országban WoG -ozik, menjen nyugodtan oda s játsszon! :)

Mivel itt is van viszont SoD -os verseny, abban biztos vagyok, hogy amint beindítod a saját oldaladon, itt még a nicked is meg fog szűnni!!! Szóval szeintem gondolkozz mielőtt hülyeségeket csinálsz!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:41 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
De az teljesen más lesz, s mindhárom verzió pályái lesznek. Meg úgysem jönnek sokan.

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:42 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Itt a nagy hajbakapás előtt: Mugger, Hellblood! Nem lehetne megoldani mindezt a HM keretében valahogy? Úgy is szervező hiány van, akkor meg hagy csinálja, de csinálja HM-es színekben!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:45 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Hiány programozói (webfejlesztői) szinten (és magánvéleményem szerint teszteri) van, versenybonyolítói szinten szerencsére nincs!
Kivéve talán az olyan versenyeket ahol 8 első helyezett van, és alig foglalkozik vele a szervezője. Ki is csinál olyat....????

Üdv. Mugger


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 26 szer., 15:52-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:46 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Jó. Akkor nem rendezek semmilyen versenyt. Sodot nem lehet, mert "jogvédett", Wogot csak kevesen játszák, szóval minek!

Csá!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Hellblood!

Nem megsértődni: tesztelni! :lol:

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 15:56 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Pedig lenne rá okom!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 16:35 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Mugger!

Szerintem egyenlőre, amíg nincsenek Vologyánál a kódok, díjazni kéne inkább bárkit, aki valamit csinálni akar Heroes ügyben, legyen az akár a saját honlapján, akár máshol. Nincsenek túl sokan, szerintem két-három kéz elég lenne a megszámolásukhoz. Az egészséges verseny már mindenhol bevált, ha valami működik, akkor azt inkább linkelni kéne, ha meg nem, úgy sem megy oda a kutya sem. De ezt hagy döntsék el a játékosok, és ne a HM-team. Természetesen abban az esetben, ha ismét teljes üzemben beindul a honlap, lesz minden, feltöltés, újdonság, pályateszt, megatöbbi, teljességgel igazad lesz abban, hogy leugatsz mindenkit, aki bármit is akar a HM-en kívül cselekedni. Ettől a pillanattól én is így fogog cselekedni, hiszen az illetőt inkább be kell vonni a közös munkába, mint elzavarni!

De könyörgöm! Hol marad a szabad verseny? Sehol nem láttam kiírva a Heroes Magyarország fórumetiket közé, hogy ezen a fórumon csak és kizárólag a HM-en szereplő anyagokkal lehet csak foglalkozni, más Heroes honlapok említése, ne adj isten reklámozása, főben járó bűn! Ha jól tudom, a honlap lényege abban áll, hogy egybegyűjtse a magyarországi heroes-ozókat, információkat szolgáltasson nekik, lehetőséget adjon, hogy elmondják a véleményüket, megatöbbi. De ha valakinek az a véleménye, hogy szeretne valami mást csinálni, ami nem közvetlenül a HM-hez tartozik, csak Heroes, akkor le lesz ugatva rendesen.

A nicktörléssel való fenyegetés meg elég gusztustalan szerintem. Amennyiben kiírtod Hellblood nickjét, akármilyen okból, én is búcsut mondok a honlapnak. Természetesen a hozzászólásaim törlése és a Codex levétetése után. :evil:

Üdv: Beorn

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Beorn the Shapeshifter 2005 okt. 26 szer., 16:45-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 16:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Én szerintem a gusztustalanság az ott kezdődik ,hogy ennek az oldalnak a nézettségét kihasználva, BÁRKI a saját oldalára csábítgat itt az oldalon is megtalálható ügyben (verseny, leírás, stb.) embereket!
Na az a gusztustalan!!! Szerintem....

Egyébként amennyiben bárki olyan versenyeket akar másolni, amik itt működnek, én biztosan kérni fogom Vologyától az illető pánikszerű eltávolítását erről az oldalról. Aztán vagy megteszi, vagy nem, az az Ő döntése! Ha jólesik neki nézegetni a forrás megjelőlése NÉLKÜLI, összelopkodott cuccosokat más oldalakon, és nem sajnálja a sajátját, majd nem tiltja ki! Ha meg igen, elintézi...

A HM -en kívül mindenki csinálhat mindent, CSAK NE A HM fórumán tegye, hanem a sajátján!!!
Nem, kedves Beorn???
Vagy az nem gusztustalan???

Üdv. Mugger


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 26 szer., 17:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 16:48 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Könyörgöm, Mugger!

Mi az, hogy csábítgat?! Heroes-ról beszélünk, nem az Opelszalon reklámoldaláról, ahol gusztustalan, hogy a Fiat hirdetést akar elhelyezni rajta!!! Nem inkább linkeket kéne elhelyezni az összes létező Heroes oldalra mutatva? Szerintem vannak a fórumozók, és a HM látogatók annyira értelmesek, hogy el tudják dönteni maguk, mi az értékes, vagy mi nem!!!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 16:53 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Szia!

Én asszem elbeszélünk egymás mellett! Igen szerencsés lenne egy összefogott Linktárat csinálni, de ez nem azt jelenti, hogy egy játékoldal fórumán FOLYAMATOSAN más ugyanolyan játékoldalakat reklámoznak egyesek! Persze ,hogy hogynem a saját magukét... Én ezt gusztustalannak érzem, Te meg nem, kiváncsi vagyok más hogy van vele, majd remélem kiderül...

Ha a csábítgat nem világos, szerinted MI másért kell Hellbloodnak egy itt TÖKÉLETESEN működő versenyt adoptálnia a saját oldalára??? Nos???
Amikor még itt sem képes egy versenyt normálisan levezetni???

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 16:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Beorn, nem mondom, h semmiben sincs igazad, de azért szerintem meg kellene vizsgálnod az adott esetet, ill. azt, h kit védessz ilyen nagy hévvel... :? ebben az esetben abszolút Muggernek adok igazat... és biztos vagyok benne, h Vologya cimborám is...

ui.: Ahogy én látom Hellblood nem a közösségért akar tenni, hanem minimális munka befektetéssel (ami a nulla felé konvergál) szeretne elismerést szerezni...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 17:02 
Avatar

Csatlakozott: 2005 aug. 16 kedd, 17:06
Hozzászólások: 2137
Tartózkodási hely: Dungeon
Ez mind rendben van. De itt jön a képbe a szabad versenyszellem. Ha a saját oldalán meg tudja csinálni, és az jó lesz, akkor azzal a heroes-ozók csak jól járnak. Ha nem, akkor meg úgy is hiába fáradt! Szerintem az önreklámozást is mindenki a saját szájíze szerint kezeli, van aki mosolyog rajta, van aki megnézi Hell oldalát, de ettől még nem lesz kevesebb fórumozó, vagy látogató itt! Vagy komolyan úgy gondolod, hogy Hell honlapja már most jelentős látogatókat von el a HM-től?

Nem elbeszélünk egymás mellett, csak szerintem nem kéne ennyire antidemokratikusan leugatni bárkit, még ha igazad is van valamilyen formában. Hagy döntsék el a látogatók, hogy minek hisznek, mit néznek meg, milyen reklámokra hallgatnak. Szabadon. Szvsz. Én sem veszek meg minden szart, amit a tévében hírdetnek, de esetleg kipróbálom. Ha tetszik, megveszem máskor is, ha nem, rá sem nézek többet.

No. Lehet, hogy nem tudtam magam elég értelmesen kifejteni, de majd holnap reggel megpróbálom frissebb fejjel. Addig is elnézést azoktól, akiket esetleg megsértettem menet közben!

_________________
Vigyázz, minotaurusszal vagyok, és nem félek használni! :)
Heroes3 map editor Codex v3.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 17:14 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Beorn: Teljesen igazad van, abban amit mondassz... és ezzel nekem semmi bajom, söt szerintem Muggernek sem... ÁLTALÁNOSAN tekintve a dolgokra.

Azonban Mugger egy konkrét esetet ragadott meg, és azt kellene neked is vizsgálnod. Itt most a fö probléma az, hogy nem egy új verseny formát reklámoz Hellblood, hanem egy az oldalon jelenleg Laca által vezetett versenyt (ahogy azt Mugger is leírta).
A problémája Hellbloodnak az, hogy nem teamtag (ahogy az kiderült egy másik topicban, ahol nevetségesen sír, rúgkapál, h ö miért nem lehet tag... :? ). Azonban remélem, hogy a tagság továbbra is az elvégzett munkától függ, amiben Hellblood eddig nem jeleskedett... :roll:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 okt. 26 szer., 17:47 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Beorn:
Az általad említett "szabad versenyszellem" itt az oldalon történő Hellblod féle megnyilvánulása az én olvasatomban etikátlan, nálad pedig versenyszellemű!

Az a koma aki minden létező lehetőséget megragad arra, hogy itt fényezze a saját gebinjét, az nálad "versenyszellemű" nálam pedig egészen más, de mindenképp maradjunk annyiban, hogy NEM az!!!

Nem hinném, hogy bármelyik másik heroesoldal érdemleges látogatót vonna el innen, de talán nem is kellene segítenünk abban, hogy így legyen. Főleg ha esetleg még azon is dolgoznánk, hogy EZ az oldal legyen jobb!!!

A reklámokról pedig valószinűleg Te sem látsz sűrűn az RTL KLUB műsorán hirdetéseket, amiben a TV2 valamelyik műsorát javasolják!
De még az MTV1 -ét sem. :lol: :lol: :lol:
Ráadásul úgy, hogy nekik már VAN egy tök ugyanolyan műsoruk!!!
Tekintsünk most el attól, hogy nem egyenrangú oldalakról van szó, lényegét tekintve a helyzet ugyanaz. Szerintem.

Szóval mindaddig, amíg ezen az oldalon fellelhetetlen anyagok, leírások,versenyek, stb. ismertetéséről van szó, akár egyet is érthetnék Veled, amint az itt található anyagok, ötletek, munkák MÁSOLÁSÁRÓL, azt az én erkölcsi mércém szerint, minimum idegen tollakkal való ékeskedésnek hívják s akkor még nagyon finom voltam...!
Üdv. Mugger


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mugger_ 2005 okt. 26 szer., 21:05-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség