Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 26 pén., 14:02 

Csatlakozott: 2012 okt. 25 csüt., 13:00
Hozzászólások: 2
Ahhh... sry közben megtaláltam az eredmények oldalt! Van még mit ledolgozni ha 10-15 nap alatt kellene befejezni. XD Nekem 39 lett. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 27 szomb., 19:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
A jelenlegi létszám mellett még így is lehetsz dobogós.. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 05 szomb., 18:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Szokásos kérdés: Akar-e valaki játszani ebben a fordulóban?
Szeretnék végre erős versenyben második lenni..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 13 vas., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2012 júl. 18 szer., 19:24
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Felsőszeli
Végülis... egy próbát megér

_________________
ZVSE

!#UN:B6/1;
!#VRz102:S^Barrel^;
!#HT101/6:T102;


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 15 kedd, 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
A WoG-nál az a legfőbb probléma, hogy nem egységes, mint a RoE, AB vagy a SoD

Lemerném fogadni, hogy nincs efreet rajah, blood mino-d. Tehát, ez már egy kieg, amit le kéne tölteni.

Eltérhetnek a verziószámok. Vki 3.57-et használ, valaki 3.58f-et. + a beállítások mellé.

Jó lenne egy ilyet játszani, csak egységessé kell tenni. Vegyük a ballistát vagy a tent-et. Warfare III-al és megfelelő képességekkel feltámaszt minden egységet és ha elég magas a hős szitnje, akkor a 15-20 vagy az exp. medic-el (nem jut eszembe a képesség neve :oops: ) akár 30-40 tent-et nehéz lecsapni.

Mellette ott lennének a henchman-ek és a másodlagos hősök (guardian, sucubi). Egy mino testőr a fear és a regen képességgel szinte verhetetlen lenne :D

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 15 kedd, 19:06 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
T-rex, a verseny indulása óta 3.58f alap verzió kell. (Igen, megy a WoGmod nélkül is.)
A beállítások az elmúlt 2 évben nem nagyon változtak. A mai modern merevlemezeken elfér egymás mellett több különböző telepítés. Felraksz egy SoD/Complete/Platinum + WoG 3.58f-et, és annyi példányban másolod, ahányféle különböző WoG telepítést szeretnél.Aztán mindegyikre telepítesz, amit jól esik. Az egyiket félreteszed a versenyhez.

A mentések tartalmazzák a szkripteket, kompatibilitási probléma a nem szkript alapú modokkal van.

Ami a beállítások sokféleségét illeti: igen, valóban lehetetlen olyan beállítást találni, ami pont mindenkinek a kedvence. Ha szívesen játszanál azzal a feltétellel, hogy x opciókat bekapcsoljuk, szerintem KTibszát meg lehet győzni. Másodlagos hősök (parancsnokok) pl. vannak. A henchmen-t annak idején én kapcsoltam ki, mert bugos volt.
A WoG-ot egységessé tenni úgy lehetne, hogy kiadunk egy zárt forráskódú, fizetős játékot WoG néven, opciók nélkül.

A magam részéről az opciókkal úgy vagyok, hogy a sokszínűség, a beállítások váltogatása növeli az újrajátszhatóságot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 jan. 16 szer., 0:28 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Mivel még nem láttam és nem vettem részt WoG versenyen, ezért írtam :roll:

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 ápr. 15 hétf., 21:35 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,

Az érdeklődés hiánya miatt elmarad az áprilisi forduló a WOG-ban? Mondjuk meg lehet érteni :) De tavaly is beküldtem egy pályát, és most épp azon voltam, hogy megint megcsináljam...

Amúgy jó, hogy ilyen sokféle opció van, bár egy része nyilván inkább vicces, mint használható. A versenypályákban viszonylag kevés felturbózott dolog van. Nekem pl. az bejönne, hogy szaporodjanak a lények, és a 7 es szintű fejlődjön fel éjszaka a 3. állapotába. A gyógyítósátor feltámasztó módja is tetszik, bár az bugos, hogy gyógyítás képességű hösnél felhalmozható több száz gyógyítósátor, mert a csata után megmarad.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013 ápr. 15 hétf., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Egy évig egyedül versenyeztem, így nem volt értelme folytatni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 489 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség