Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 05 hétf., 16:21 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Laca, kíváncsian várom az 1000. hozzászólásod!!! :P
Jól gondold meg, ilyen pillanat ritkán van az ember életében!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 16:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
http://heroes.hardwired.hu/versenyek/_t ... apatok.zip


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 16:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Akkor ezek szerint Gepy jóvoltából lehet mazsolázni az érdeklődőknek a csapatok között!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 07 szer., 17:36 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Jou, a mazsola megszólalásig hasonlít a nyúl-, vagy egérpiszokhoz... nekem H4 terén valszeg úgyis az utóbbi jut... :P
Szóval inkább meg se nézem a csapatokat, majd ha kész a mentés, akkor nekik rontok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 12 hétf., 19:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
A mentéseket kitettem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 13 kedd, 9:41 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

grat. jou a gyors munkahoz!

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 13 kedd, 10:37 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Thx. segítséggel lett ily gyorsan meg! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 11:02 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv !

A pályák megint szépek, a csapatok erösek.

Örülök neki, hogy 60k arany van az új támadásversenynél, de úgy tünik, a mostani versenyben több 0 esélyes csapat is van, annak ellenére, hogy végülis két ugyanolyan erös sereget kell egymás után legyözni. Lehet, hogyha még lesz ilyen verseny, akkor további kiegyensúlyozó ötletek kellenének. (Pl. az elöseregre 25%-al több pénz.:))

Lehet, hogy a hős bonuszokat még egy kicsit drágitani kellene. (Meg a főnixet. :))

Zomi Dudu megint bevállalta az ijjász sereget, amivel valóban nem esélyes a gyözelemre, viszont szerintem megint lesznek csapatok, akiket megszivat. :) A gép sajnos hajlamos egy kupacba rakni az összes ijjászt, lehet hogy még húzosabb lenne a csapat, ha az ijjászok árának mondjuk 20 %-át ballisztára költené.

Jou, látom biztosra akartál menni, és a sisak mellé még nyakláncot is vettél, hogy féljenek töled. :) Van olyan eset, amikor a nyaklánc akkor is hat, amikor a sisak nem ? A JouvsKiki pálya hibásan van összerakva, mázli, hogy nem kell újra felraknod. Elöször nem értettem, mi a jó a seregedben, mert amikor ellene játszottam, akkor hamar agyonütöttem a hőst, a többi meg gyenge volt. Viszont mikor kipróbáltam, hogy én irányitom a seregedet, akkor rájöttem. :) Elég brutális a hősöd, egy csomó csapathoz elég kizárólag a hössel odamenni, és akkor nem kell azzal vacakolni, hogy ne üssék agyon a kicsiket.

Kár, hogy Sorcy most nem indult, benyomhatta volna megint az elöseregét... Bár most szerintem többen felkészültek ellene. :) Viszont legalább senki nem koppintotta az ötletét az armagedonnal. :)

Érdekes lenne némelyik csatát online is lejátszani, hogy mindenki irányithatja is a csapatát.

Üdv
AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 16:22 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Hát, hogy kit szivatok meg (lásd HoMano) azt megtippelni sem tudom, de hogy MAGAMAT igen, az biztos. Ez a torna még sz@rabbul sikerült, mint az előző. :(
Próbáltam nagy létszámú sereget összerakni az erő miatt, de a varázslatok megismerésére még mindig nem szántam időt, és ez most nagyon megbosszulta magát. Az első szintű varázslatokkal semmit nem érek. Lehet hogy kézbe kéne vennem a H4 könyvet, mert ez így nem oké.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 15 csüt., 20:43 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 05 hétf., 22:35
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Szolnok
Nekem csak az a bajom h a hősömet (elősereg) nem oda tetted Jou ahová az adatlapon kértem.. :( így könnyebb elsőkörből elérni.. mindenesetre nem fogok óvni.. :P

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 16 pén., 0:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Kérem szépen, az a hős pont ottvan, ahova kérte az illető! :) Kisiskolát ne kelljen már tatrani aről, hogy támadás esetén a felállás: első sor: 2.4.6.7.pont, hátsó sor az 1.3.5! gonoltam vaslogikáját használja mindenki, de úgynézki nem! :? Főleg egy élprofi! :(

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 16 pén., 15:46 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Zomi Dudu írta:
de a varázslatok megismerésére még mindig nem szántam időt, és ez most nagyon megbosszulta magát. Az első szintű varázslatokkal semmit nem érek.


Jók azok a varázslatok. Szórakozásból lejátszottam a fele csatádat, (tudod, ez tünt a legnagyobb kihivásnak. :)) elég jól el lehet vele boldogulni. A saját csapatomat ugyan nem sikerült legyözni a tieddel, de a többiekét igen. :) :)

Mondjuk ha a káosz mágia helyett taktikát veszel, még jobb lett volna.

Üdv
AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 17 szomb., 18:36 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 05 hétf., 22:35
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Szolnok
Jou írta:
Kérem szépen, az a hős pont ottvan, ahova kérte az illető! :) Kisiskolát ne kelljen már tatrani aről, hogy támadás esetén a felállás: első sor: 2.4.6.7.pont, hátsó sor az 1.3.5! gonoltam vaslogikáját használja mindenki, de úgynézki nem! :? Főleg egy élprofi! :(


Hát úgy látszik az én "vaslogikámat" meghaladja a jelentkezési lap kitöltése.. Abban a 2.,4.,6. poszt a hátsó sor és én a 2. helyre kértem a hősöm, de a 4. helyre került.. Mindenesetre nem kell mindjárt hülyének beállítani, főleg ha nincs alapja..

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 17 szomb., 19:57 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Akkor még mielőtt is torokcsavargatások lesznek, elmondon hülyének senki se állított be, 2. része én a 2. posztra helyeztem a hőst, és a játék elején ha megnézi az illető, akkor ott is van! :) De ha az ember belekalkulálná, hogy a gép megváltoztassa a csata előtt, amikoris a hátsó középső helyre helyezi nekem a hőst, azzal nem tudok mit tenni! Ha nem hiszed el Icescream, akkor elküldhetem neked a mappokat is, ha az sem meggyőző, akkor sajnos nem tudok mit tenni! :? Marad a részedről a lenézés/harag/bosszúvágy vagy amit akarsz! (Bocs, mellesleg eléggé lehangolt vagyok :oops: )

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 17 szomb., 21:39 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 05 hétf., 22:35
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Szolnok
Najóvan hagyjuk az egészet, nem akartam én ekkora felhajtást ebből, de ha itt vki lenéző volt, az sztem nem én voltam.. :(
vedd úgy h nem szóltam semmit..
Peace :!: :wink:

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 17 szomb., 22:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
OKé, béke van innen is!:)

Az idáig megjött mentések:
AAnt
John C(ha jól láttam)
Jou

Még van 1 hét, lassan lehet kontrázni a mélküldésekkel! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 24 szomb., 20:35 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Csak tájékoztató jeleggel, van 4 ember, akiknek a mentései még nemigazán akartak megjönni!

Az idáig megérkezett mentések:
AAnt
John C
Laca
Icescream
Kiki
Vologya
Jou

A hiányzók remélem hétfő éjfélig simán elküldik a mentéseiket, s nem kellessz megint kellemetlenségekhez folyamodnom!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 25 vas., 14:45 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Halihó

Küldöm máris. Szerintem sikerülni fog alulmúlni az előző nekifutásomat is időhiány, de főleg felületesség miatt. Esik a színvonalam :lol:

judicator


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 25 vas., 14:47 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 11:56
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Kecskemét
Ui: Köszönöm a szervezést és gratula a győzteseknek. ...Több speed kellett volna.... :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 25 vas., 17:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Mentések postázva. (de minek...)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség