Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 05 kedd, 9:49 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

jou, miert nem adod at homanonak a szervezest? rengeteg javaslatot tett mar.

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 06 szer., 11:38 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Idaig 1x se mondta senki, hogy hagyjam, ha gondolom akkor majd megcsinálja xy-n!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 25 hétf., 9:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Nos, mivel látom itt semmi információ nem terjeng nélkülem, ezért tájékoztatom a játékosközönséget, hogy a H4 Offline Versenyt magánéelti elfoglaltságaim bővülése miatt ( magyarul mivel újra dolgozom) nem tudom magam vinni, és egyenlőre a H4 Havi verseny szervezőjét, Dragont kértem fel a versenyszám lebonyolítására, amiknek az előkészületeit el is kezdte legutóbbi információim szerint!
Ha valaki szívesen segítene neki, akkor szertinem nem fogja elutasítani, tippek, ötletek, szervezési segítséget biztos nemfog elutasítani...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 18 pén., 19:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 13:13
Hozzászólások: 803
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Tisztáznám az itteni helyzetet is. Az árlista munkálatai folynak, május elején terveim szerint kezdhetünk is. Az árlista már átdolgozás alatt van, bár dolgomat lényegesen megnehezítette, hogy törlődött az eddigi már majdnem kész lista (mondtam már hogy utálom a vírusokat? :roll:), tehát újra kell írnom a változásokat.

De addigis szeretném tudni, hogy kik azok akikre számíthatok és jönnének játszani.

További jó játékot!
Dragon

_________________
"Nem buktam el. Csak találtam 10.000 másik utat ami nem működik!"

Thomas Edison


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 ápr. 18 pén., 23:14 

Csatlakozott: 2005 ápr. 26 kedd, 0:11
Hozzászólások: 76
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok! Én jönnék ide is :lol: ha kell kezdő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 15:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Hát úgy tűnik ez a topik sajna meghalt, kár érte :(

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 15:34 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
Hát, elméletileg T-Rex, HUNLorcs és Én elkezdtünk tervezgetni egy H4 Támadást, lehet hogy egy Online H4 TT keretében ki lehetne próbálni.

Árlistánk van, illetve hogy majdnem, de kipróbálhatnánk hogy tudjuk mi merre hány arany... Írok nekik facebook-on, aztán hátha lesz valami.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 17:39 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
Hát, elméletileg T-Rex, HUNLorcs és Én elkezdtünk tervezgetni egy H4 Támadást, lehet hogy egy Online H4 TT keretében ki lehetne próbálni.

Árlistánk van, illetve hogy majdnem, de kipróbálhatnánk hogy tudjuk mi merre hány arany... Írok nekik facebook-on, aztán hátha lesz valami.


Valóban volt szó róla hogy gyártunk egy H4 árlistát, de idő hiányában végül abbamaradt a tervezgetés. Bár most őszi szünetben lehetne róla szó hogy folytatjuk, szünet alatt talán össze tudjuk pakolni az árlistát és akkor nyomathatunk egy online versenyt. :wink: Aztán ha jól sikerül akkor még ki tudja mi lehet belőle :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 18:01 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
De mivel ez egy Tábori árlista, lehet jobban járunk ha előbb kipróbáljuk és csak utána nyúlkálunk bele... :roll: Mert csak volt előtte 4-5 verseny, amíg csiszolódott és mi is okosabbak lennénk ha nem csak fejből kavarnánk át az egészet :roll: Szvsz egy tábori árlistával azért jót tudnánk játszani, utána pedig ki lehetne kérni a többiek véleményét arról, hogy min kellene változtatni, nem pedig csak a hármunk szájíze szerint, ahogy eddig történt. Persze utána lehet variálni mindent, de azért csak legyen tapasztalat a hátunk mögött :roll:

Ha Ti is beleegyeztek és volna rá jelentkező, akkor a Tábori árlistával, az Online H3 után akár meg is rendezhetjük az Online H4 támadást. Persze a jelentkezők száma kétséges, de ha lesz elég játékos, akkor jók vagyunk.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 18:18 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
De mivel ez egy Tábori árlista, lehet jobban járunk ha előbb kipróbáljuk és csak utána nyúlkálunk bele... :roll: Mert csak volt előtte 4-5 verseny, amíg csiszolódott és mi is okosabbak lennénk ha nem csak fejből kavarnánk át az egészet :roll: Szvsz egy tábori árlistával azért jót tudnánk játszani, utána pedig ki lehetne kérni a többiek véleményét arról, hogy min kellene változtatni, nem pedig csak a hármunk szájíze szerint, ahogy eddig történt. Persze utána lehet variálni mindent, de azért csak legyen tapasztalat a hátunk mögött :roll:

Ha Ti is beleegyeztek és volna rá jelentkező, akkor a Tábori árlistával, az Online H3 után akár meg is rendezhetjük az Online H4 támadást. Persze a jelentkezők száma kétséges, de ha lesz elég játékos, akkor jók vagyunk.


Felőlem akár csinálhatjuk ezt is, de akkor sztem még lebonyolíthatnánk valamikor mostanában is, nem kell kivárni a H3-at. Bár, ha ezzel az árlistával játszunk, előnye lesz aki ott volt a Táborban akkor amikor ez aktuális volt :P

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 18:24 
Avatar

Csatlakozott: 2011 szept. 12 hétf., 16:51
Hozzászólások: 6216
Tartózkodási hely: Szeged
HUNLorcs írta:
Bár, ha ezzel az árlistával játszunk, előnye lesz aki ott volt a Táborban akkor amikor ez aktuális volt :P


Ugyan már, azok a csapatok már kőtáblán sincsenek meg :lol:

A H3-at meg csak meg kell várni, mert az is nehézkes lesz, mire mindenkivel találsz jó időpontot, nemhogy közben erre is...

Meg az is idő, mire jelentkeznek az emberek, átnézed az adatlapokat, leszerkeszted a térképeket, ki lesz rakva, lejátsszák... nem megy az le két hét alatt :wink: Szóval nyugodtan megvárhatjuk, addig legalább hátha jelzik páran hogy jönnének.

_________________
Üdv, Zsee


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 18:27 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
ShurTugal írta:
HUNLorcs írta:
Bár, ha ezzel az árlistával játszunk, előnye lesz aki ott volt a Táborban akkor amikor ez aktuális volt :P


Ugyan már, azok a csapatok már kőtáblán sincsenek meg :lol:

A H3-at meg csak meg kell várni, mert az is nehézkes lesz, mire mindenkivel találsz jó időpontot, nemhogy közben erre is...

Meg az is idő, mire jelentkeznek az emberek, átnézed az adatlapokat, leszerkeszted a térképeket, ki lesz rakva, lejátsszák... nem megy az le két hét alatt :wink: Szóval nyugodtan megvárhatjuk, addig legalább hátha jelzik páran hogy jönnének.


De a szervezést - pont emiatt - elkezdhetjük hamarabb, a lényeg h november végéig el tudjuk kezdeni és ne kelljen párhuzamosan a kettőt, hárman gyorsan legyártjuk a térképeket :wink:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 22:19 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Közben egyébként eszembe jutott, hogy muszáj lesz módosítani az árlistát, mivel a felárrendszer egyáltalán nincs kidolgozva, már pedig nem mindegy hogy 100 dzsinnt egybe vagy 7-re felosztva vetsz be... :lol:

(Trunks, ha lehet, ezt a hszt légyszi ne egyesítsd az előzővel, thx :))

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 okt. 24 szer., 23:13 
Avatar

Csatlakozott: 2008 márc. 26 szer., 12:30
Hozzászólások: 4456
Tartózkodási hely: Felső Jura
Közben agyaltam az Immortality-n.
Felesleges, nem kell az nekünk. Egy full GM-es combat hős lazán lenyom egy rakat sarit is.

_________________
T-Rex, Felső Jura egyik bajnoka, az istenük egyik helytartója, a Felső Jurai rendőrség tagja és a Jurai Kerekasztal Lovagrend vezére...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 17 hétf., 15:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Hali. Ha majd úgy alakul, hogy lesz H4 támadás verseny, részt vennék benne én is :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 16 csüt., 14:50 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
Helló. Indul a H4 Támadás?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 18 szomb., 12:47 
Avatar

Csatlakozott: 2004 máj. 09 vas., 16:46
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Szulok
De komolyan, én szívesen játszanék. Van még ezzel így más is? :) A pályák legyártásában is tudnék segíteni, ha kell.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 18 szomb., 18:04 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
Szervező kell. Anélkül nem megy...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 jan. 29 szer., 20:13 
Avatar

Csatlakozott: 2010 aug. 19 csüt., 13:56
Hozzászólások: 3257
Én nemrég összeraktam annó egy árlistát ami Jou korábbi árlistáján alapszik, a gond csak annyi hogy a kitöltendő adatlap jelszóvédett, így azt nem tudtam átírni, márpedig H4-nél elég időigényes egy teljesen új adatlapot összerakni árakkal mindennel, így azt még nem csináltam meg. A másik gond hogy én idén érettségizem, így legelőbb csak nyárra tudom elképzelni hogy saját szakállamra ismét foglalkozni kezdek az üggyel. :roll:

_________________
HL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2014 feb. 04 kedd, 14:20 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
Szerintem ilyen hosszú kihagyás után az a néhány hónap nem számít már.. Én biztos nagy örömmel nosztalgiáznék már kicsit a H4-gyel..

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség