Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 08 csüt., 13:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
HoMano írta:
A nyers erőt képviselő csapatok cruisader, cerebrust vagy zombit választottak főseregnek. Azért persze némi varázslattal ez is füszerezve volt, de sokféle trükk is működött ellenük. Futohomok, teleportálás, vagy a hősök kiiktatása, mielött a komolyabb összecsapás elkezdődne. Azért Jou hős keresztes lovagjai egy parti erejéig megállták a helyüket Sorcerress megasárkányai ellen.


Na ott azért az order ward 3*-os egymás utáni teleportreziszt volt a mérvadó, igy nem tudta érdemlegesen használni a megadragonokat ("mindenki" hős mellett), a Mágust az elhalálozás és a T. reziszt miatt, az Élesztgetős manakifogyása, s a Taktikus és a Természetes sem sebzett eléggé a Túlélő hősömön. Szóval NAGY MÁKOM VOLT és kész.
Köszi a szervezést meg minden, remélem lesz még ilyen a jövőben, s gratula mindenkinek, s a győzteseknek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 dec. 28 szer., 21:13 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv mindenkinek !

A karácsony környékét kihasználva átgondoltam ismét a Heroes 4 támadás versenyt. Készítettem egy módosított árlistát, akit érdekel, annak elküldöm véleményezésre.

Az előző támadás verseny igazolta, hogy erösebb csapattal jobban ki lehet használni a H4 lehetőségeit. Viszont egy parti ideje is megnő, ill. az ördög teremtés, sárkányerő, isteni beavatkozás, meg még egy-két varázslat elég domináns szerepet játszik. Azt javasolnám, hogy a következő támadás versenyen ne ugyanazzal a csapattal játszunk két partit, hanem mindenki készitsen egy nagyobb és egy kisebb csapatot. A kisebb csapat ugyanabból az árlistából készül, de mondjuk 100000 aranyból és az 5-ös szintű varázslatok ki vannak tiltva. A kis csapattal az egyik, naggyal a másik játékos kezd, ha nem tudnak megegyezni benne, akkor kisorsoljuk. (A kezdés különben is kisebb szerepet játszik, mint a H3-ban.)

A nagyobb csapatot 400000 aranyból állitanám össze. Az alapkoncepcióm a sok pénzes versenynél az, hogy 3 fejlett hős kb. a csapat felét tegye ki. Az előző versenyen egy hősre kb. 60-80 ezer aranyat költöttek. Természetesen jóval többet is lehetne, de egy 70 ezres hős azért már elég jó. 3*70000=210000, *2 = 420000. Azért inkáb allulról közelitsünk rá a kérdésre, meg a 400000 szép kerek szám. A BB3-hoz képest a hősök kb. 30-40%-al drágábbak, a következő versenyen pedig még egy leheletnyit drágitanám őket. Részben ez is indokolja, hogy miért adnék több pénzt. Másrészt a lények a hősökhöz képest relative egyre olcsóbbak lesznek. Azt a megkötést, hogy x aranyból kötelező lényt venni, teljesen eltörölném, vagy legalábbis még tovább csökkenteném. (Max. 50000 arany a nagy csapatra.)

Meg kellene még vitatni a vértanuság (martyr) varázslatot. A drágitás önmagában nem oldja meg a kérdést. Ha minden hőst egy nagy lénycsapat véd, akkor eléggé elhúzódhat a csata. Persze kézenfekvő, hogy elöször a lénycsapatot kell leverni, utána lehet a hőst. (Néhány parti azért húzódott el, mert továbbra is a hősöket püffölték.) Szóval szerintem benne lehet hagyni, és meg kell tanulni játszani ellene. (Olyan is volt, hogy visszaütött a varázslat, mert a vámpir-érintés miatt a hősből egyszerre 3000-4000 életpontot szívott vissza egy csapat, és a hős ütött vissza.) Elvileg olyan variáció is lehetne, hogy hősre nem szabad rámondani a vértanuságot, csak lényekre.

Múlt héten egyébként Judittal játszottunk egy 350000-as játékot. Én vettem egy 4. hőst, ő pedig azzal próbálkozott, hogy 5 hősből állitott össze csapatot, meg két angyalból. Érdekes játék volt.

Sziasztok
AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 01 vas., 14:42 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Nos a következő BB -n - ami mindenképp 3 teljes napot igénybe fog venni -, a tervek szerint egy teljes éjszaka (azaz kb. 12 óra) lesz a H4 támadás össz versenyideje, ez elvileg a 10 -es versenylétszám, mondjuk 4 gép - akár Hot Seatben, mint a 3.BB-n - esetén bőven elég a lebonyolításhoz, még ha egy-egy hosszabb mérkőzés is lesz.

Szerintem ugyan felesleges 100 és 400 ezer aranyra is kombinálni, ezzel
ugyanis mindenféle esetleg jól beállított érték elmászik!!! Nem igazán
értem azt sem, mi a baj a 300k összeggel, miért kellene 400k -nak, vagy
100k -nak lennie???
Ha feltételezzük, hogy az árlista nagyjából jó, akkor a kirívóan eltérő
értékeket (megadragon, martyr) kellene hozzáidomítani a többihez ill. a
mindenki által használt 5. szintű varázslatok árát jelentősen megnövelni.

Ha javasolhatom, inkább több tesztet - akár a decemberihez hasonló, nyílt formában - kellene rendezni, hogy minél kevesebb ultimate egység maradjon benne!!!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 05 csüt., 15:14 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv !

Már próbáltam levezetni, hogy mi a baj a 300000 arannyal, de akkor igyekszek még érthetőbb lenni.

Ha van egy XL-es pálya, ill. egy küldetés, akkor én általában 3 hőst fejlesztek. És még lények is vannak a csapatomban. A 3 hős a csapat értékének közel felét adja a pálya vége felé. Erös hősökkel/hősök ellen viszont a gép nagyon gyengén játszik, és a pályakészitők ezt semmilyen módon nem tudják kompenzálni. Általában persze a túlerővel próbálkoznak. Például a Wind Of War főküldetésében levő főellenség egy negyvenes szintű hős plusz a mi árlistánk szerint 420000 arany értékű lények. Hőssel együtt közel 500000. Ami eleinte húzósnak tünik, de végül mégiscsak kicsit unalmas, mert a gép nem tud jól csatázni. Szerintem akkor a legizgalmasabb egy támadás verseny, ha egy nagy pálya végi helyzetet szimulál.

A 300000 aranyat a BB3 árlistája alapján találtam ki, nem csak a hasamra ütöttem. Azonban a BB3-on a hősök a lényekhez képest nagyon olcsóak voltak. Azért kellett szerintem az a megkötés is, hogy a pénz 40%-át lényre kell költeni. Ezért a Extra Támadás versenyhez készitett árlistán kb. 30-40%-al drágábban a hősök. Jó néhány artifakt ára emelkedett, sok varázslaté is. És bonuszokat is lehet venni a hősnek, sőt a szintjéért is fizetni kell. Tehát a 400000 arany csak az inflációt elensúlyozza. Lehet, hogy még mindig relative olcsók a hősök, ez esetben a későbbi módosítások során valószinüleg még fognak drágulni, ha nem is ilyen mértékben. Ez esetben szerintem ismét emelni kell a pénzt is.

Egyébként a 3 hős ára* 2 számolás alapján kb. 450000 jönne ki, a 400000 még mindig alsó közelítés szerintem.

Azért kell (legalább) három jó hős, mert a játék szabályaiból adódó lehetőségeket igy lehet a legjobban kihasználni. Például a zombira lehetett volna ütős csapatot alapozni. (Meg is kell emelni kicsit, mert az árához képest nagyon sok élete van, meg még immunis is néhány varázslatra. :)). De ha csak két fakezü hős van a csapatban, akkor nem lehet kihozni belöle semmit. :D))

Természetesen nem kötelező három hőst csinálni. Elképzelhető, hogy két szuperhős + nagyobb csapat is jól muzsikál, vagy valaki inkább 4 hőst szeret. Azt nem tudom elképzelni az Extra Támadás árlistája alapján, hogy lenne esélye egy olyan csapatnak, ahol nem költöttek legalább 140000-et hősökre.

Szeretném hangsúlyozni, hogy távolról sem full hősökről van szó. Például kézenfekvő elöny lenne, ha minden hős tudna feltámasztani. Ami 10500 arany (képzettség + varázslat). De olyan csapat nem volt a versenyen, ahol minden hős rendelkezett volna ezzel a képességgel. Nyilván azért, mert a jelenlegi árlita alapján erre nem volt pénz.

100 ezres csapatot nem kell csinálni, az csak egy ötlet. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Azért gondoltam, mert lehet, hogy néhányan a kisebb csatákat is szeretitek. És a kisebb csapathoz kevésbé fejlett hősök illenek. Például nem tudnak 5-ös szintü varázslatokat. Persze lehetne árnyaltabb is a megkötés, hogy csak 1 hős 1 képessége lehet gm, de ez már bonyolultatbb lenne.

Szerintem ha a lények árai egymáshoz viszonyitva jó be vannak lőve, akkor az 100 és 400 ezernél is ugyanugy működik. A hős/lény arány kicsit elmozulhat, de szerintem ezzel sem lenne gond. (Legfejlebb a kis csapatnál nem veszi meg senki a minden életvarázslatot tartalmazó könyvet. :)

Az 5-ös szintü varázslatok áranak jelentős megnövelése teljesen felboritaná az árlistát. Szerintem nem az a játék iránya, hogy ne érje meg varázslókat venni. Az ellenfél is turbózhatja a saját csapatát, az dönt, hogy ki tudja jobban kombinálni az erös varázslatokat a meglevő lényeivel.

Ha emelünk, akkor szerintem nem a varázslatok árát kellene emelni, inkább a skilleket. De csak kismértékben.

Rá lehet közeliteni a pénz kérdésére a másik irányból is. A legtöbb fejlődésre alapozott játék abban a tartományban igazán jó, amire tervezték. Ha valki túljátsza, akkor ott már nincs elég összhang a szabályai közt, már ha nem száll el range chack erorral. (A h3-ban az a kedvencem, hogyha összerakok két 20000-es csapatot, akkor az eredmény néha negatív lesz. :?) Kérdés, hogy a H4-nél hol van az a határ, ahol kezdene ellaposodni. Szerintem valahol 800 arany környékén. 2000000-ból például szeritnem mindenki 6 szuper hőssel meg egy nagy lénycsapattal indulna.

Üdv
AAnt


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HoMano 2006 jan. 05 csüt., 16:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 05 csüt., 15:53 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Gondolkodtam még azon, hogy lehetne egy kisebb csapat számára árnyaltabban tiltani a varázslatokat. Ha nem egyszerüen az összes 5-ös szintüt akarjuk elhagyni.

Konkrétan a következő varázslatokat tiltanám ki:

- Ördög idézés
- Sárkány erő
- Isteni beavatkozás
- Macskaügyesség
- Hipnózis
- Teleport

----

Még 1 ötlet. Kicsit lehetne mérsékelni, hogy egyböl egymásnak essenek a lények, ha mondjuk mocsárban lenne a csata. Persze lehet, hogy ehhez finoman át kellene szabni az árlistát....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 05 csüt., 17:26 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

AAnt: Én ugyan őszintén megmondva, semmi értelmét nem látom a legyengített olcsó versenynek, de nekem aztán nem fáj a dolog, ha szükségét érzitek nyugodtan csináljatok. A 4.BB -re viszont egy - lehetőség szerint komplett - versenyárlistát kellene csinálni!

Azt viszont biztosan érzem, hogy a lényárak egymáshoz is elmozognak 4x -es árcsökkentés esetén, értelemszerűen a pénz növelésével az alacsony szintű tömeglények értéke nő - már csak a horribilis HP különbség miatt - a magasabb szintűekhez képest.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 05 csüt., 17:55 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok Urrrak!

Sajnos koromnál fogva (és most nem arra gondoltam, hogy alig bírok már járni :wink: ) és ezzel együtt a Pécs-Bp. távolság miatt nem tudok részt venni on-line versenyen a helyszínen.
A H4 támadás nagyon érdekel ennek ellenére.

Egy olyan szerény kérdésem lenne a T. nagyokhoz, hogy a jelenleg fejlesztés (vagy folyamatos fejlesztés) alatt álló árlista, alkalmas-e egy esetleges off-line támadástornára?
:oops:
Illetve, ha kell, szerintetek miben kell változtatni, hogy jó legyen?
(Természetesen, ha megkülditek a jelenlegi szabályokat, árlistát igyekszem tesztelni az off-line-re alkalmasságát, de fontos a Ti előzetes véleményetek)

Köszi és üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 10:24 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem a H4 maga kevésbé alkalmas az off linehoz, mivel a gép nagyon szarul játszik. Párszor kipróbáltam az elözö verseny csapataival, de néha csupa bénaságot varázsolt, és szinte vesztesség nélkül le lehetett verni. Következő inditáskor meg elég sok mindent kihozott a csapatból.

Ha mégis van értelme, akkor az biztos, hogy teljesem más csapatot kell hozzá készíteni, és még az is lehet, hogy másik árlistát.

Pécsen is lehetne versenyt rendezni. :)))

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 11:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Taegen Eveninfal írta:
Sziasztok Urrrak!

Sajnos koromnál fogva (és most nem arra gondoltam, hogy alig bírok már járni :wink: ) és ezzel együtt a Pécs-Bp. távolság miatt nem tudok részt venni on-line versenyen a helyszínen.
A H4 támadás nagyon érdekel ennek ellenére.

Egy olyan szerény kérdésem lenne a T. nagyokhoz, hogy a jelenleg fejlesztés (vagy folyamatos fejlesztés) alatt álló árlista, alkalmas-e egy esetleges off-line támadástornára?
:oops:
Illetve, ha kell, szerintetek miben kell változtatni, hogy jó legyen?
(Természetesen, ha megkülditek a jelenlegi szabályokat, árlistát igyekszem tesztelni az off-line-re alkalmasságát, de fontos a Ti előzetes véleményetek)

Köszi és üdv


Na de ha valaki nagyon akar Pl.: K.Judit (Ő is pécsi), akkor fel lehet jönni onnan azért! De Miskolc-BP. távolság nem nagyobb véletlenül?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 12:14 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Jou: Miskolc közelebb van Budapesthez, mint Pécs! :roll:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 12:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ez csak 1 kérdés volt, nem feltételezés! Sajna régen láttam Mo. térképet, s nem tudom fejből lemérni a távolságot. Egyébként KÖSSsssSZ!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 12:38 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Pedig minden tisztes magyar állampolgárnak tudnia kéne fejből az összes magyarországi távolságot! :lol: :lol: :lol:

Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 06 pén., 12:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
:D __ :D ____ :D ____ :D __ :D ____ :D _____ :D __ :D ____ :D ___ :!:
:D :D :D __ :D _:D ___ :D :D :D __ :D _ :D ___ :D :D :D __ :D _:D __ :!:
:D __ :D _:D ____ :D _ :D __ :D _:D ____ :D _ :D __ :D _:D ____ :D _:!:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jan. 09 hétf., 17:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Pécsen is lehetne versenyt rendezni. :)))

AAnt[/quote]

O.K. :D :D :D

Egyébként lehet, hogy annyira nem is halott ötlet, van itt pár "Hírózós őrült".....szerintem! :P :P

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 márc. 14 kedd, 13:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Ha lesz offline verseny, neveznék. De csak offline-ra!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 szer., 17:07 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok én újra felvetném ezt a témát!!


Szeretnék egy offline tornát rendezni (azzal aki segít), ezért megkérném Muggert hogy legyen szíves még egyszer elküldeni a H4 árlistáját és én át fésülöm esetleg bele javítok aztán meglátjuk mi lesz.

Üdv

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 szer., 17:29 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Taegen Eveninfal írta:
Sziasztok én újra felvetném ezt a témát!!


Szeretnék egy offline tornát rendezni (azzal aki segít), ezért megkérném Muggert hogy legyen szíves még egyszer elküldeni a H4 árlistáját és én át fésülöm esetleg bele javítok aztán meglátjuk mi lesz.

Üdv


Húúú! Ahogy elnéztem abból egy volt, de az is valami jó régen! :? Offline-on van egyáltalán valmi értelme játszani így H4-t? Dupla bajnok fokozat melett csinál valami értelmeset a gép ilyenkor?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 júl. 05 szer., 17:31 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Szia Taegen!

Küldtem az AAnz által legutoljára küldött árlistát.
Használd egészséggel.

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 9:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv. Emberek!

Látom ez a téma nagyon elhalt, s így gondolkodám újra felhozom! Ha lenne annyi jelentkező, akkor lehetne egy offline támadást szervezni próbaként újra, hátha sikerülne egyet összehozni! Taegen? Lenne kedved belevágni újra? És a H4 fanok és H4 kedvelők? Itt az ideje, hogy ne csak beszéljétek, hanem játszátok is, még ha csak kipróbálásként is ezt a fajta részét! :wink:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 9:29 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

ha minden optimalis lenne, kozel egyszerre indulhatna el egy h1, h2, h3, h4 tamadasfolyam.

almodozni jo...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség