Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 19 csüt., 15:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Hell, H4 ből idáig én csak offline versenyt szerveztem! :P És vaélamikor ősszel, amennyire pontosan meg tudom most ítélni...

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 19 csüt., 15:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Jou írta:
Hell, H4 ből idáig én csak offline versenyt szerveztem! :P És vaélamikor ősszel, amennyire pontosan meg tudom most ítélni...


Már alig várjuk. Ennyi idő csak elég lesz egy jó csapat összetételére. :)

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 19 csüt., 16:12 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Megnyugodtam. Eddig nem mertem indulni. De elhatároztam, hogy nem hagyom ki a következőt!

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 19 csüt., 17:58 
Avatar

Csatlakozott: 2007 feb. 28 szer., 18:50
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Jou
HozzászólásElküldve: 2007 Júl 03 K, 0:22 Hozzászólás tárgya:
Nos, mivel az általam jól megkáoszosodtt H2 támadás verseny végéhezláccik érni, már most előre megérdeklődén a jó népet, kik lennének azok, akik még benne lennének egy megint ÁLTALAM szervezett Támadás tornában, csak éppen most H4 el foglalkozna. Szóval jó lenne előre tudom, egyálltalán érdemes e belefognom majd ilyesmibe, vagy pedig hagyjam inkább én ezt is másra...

A jelzéseket előre is köszönöm...



SZERETNÉK jelentkezni!

_________________
Az összes Heroes rész közül a 3 tetszik a legjobban...rengeteget játszok vele...évek óta!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 19 csüt., 18:13 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Akadálya Nincs!:) Figyeld a fórumot hetente legalább 1x, s akkor biztos nem maradsz le semmi infóról... A végleges jelenztkezés pedig majd a csapat leadásával lesz, de az még arrébb van, leghamarább szeptemberben fog a lista alakulni valamit!!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 20 pén., 8:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Egy aprócska kérdés. Nem bántás!
Elképzelhető, hogy jobban jártunk volna, ha én vezetem a versenyt továbbra is? Mert most már a topik is a temetőben van.


_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 júl. 22 vas., 10:58 

Csatlakozott: 2007 ápr. 07 szomb., 9:59
Hozzászólások: 5
hellótok!! Én szeretnék a játékra szivesen nevezni, bár mostanában elvagyok foglalva a heroes V kiegészítőjvel. (Utolső kampány-utolsó küldetése)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 03 hétf., 13:48 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na mivel tippeket nem látok, közel marad minden majd a régi módban, azokat kivéve, hogy a 0% esélyét ki kéne valahogy küszöbölni...

Erre megoldás 1x lehet a bónuszrendszer eltörlése, vagy a bónusz csökkentése, és Tervezem a 2-3 Resurectáló spell árának NAGY megdrágítását, vagy pedig ki is vehetjük öket...

Az emberek meg készüljenek, itt az ősz, 3-4 hét és indulhat a banzáj :twisted:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 03 hétf., 16:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
én már sztem írtam h vhogy úgy kellene elérni a 0% kizárását h eltörölsz néhány varázslatot mint pl. vámpír-érintés, őrangyal stb..

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 szept. 04 kedd, 8:35 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Egyetértek. Akkor is lehet 0% ha csak hősünk van?

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 dec. 31 hétf., 19:10 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok !

Kicsit most nem figyeltem a topicot, de ugy látom nem maradtam le semmiröl. Azért biztam benne, hogy valaki megdob egy maillel, ha lesz támadás verseny. :)

Az év elején azért lesz verseny ?

Jobb ötlet hijján azt gondolom, hogy a régi szabálylistában elég lenne kismértékben drágitani a kritikus varázslatokat-lényeket, pl. 10 % a vámpir érintés, örangyal, főnix, 5% megadragon, vértanuság. A hős támadásbonuszát is lehetne 5 %-al dárgitani. Kismértékben emelném a csapatra költhető pénz, pl. 8 %-al. A fő újdonság azonban az lenne, hogy az előseregre költhető pénzt megemelném 35 %-al.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 07 hétf., 23:45 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
a lényeket drágítanád 5%al az elkölthető pénzt meg növelnéd 8%al :?: :?:
én továbbra is a h2 támadás sikerei alapján az ominózus varázslatok kiiktatását pártolnám.. a lényeg h ne lehessen több 0%os eredmény :!: :!:

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 08 kedd, 0:36 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Icescream írta:
én továbbra is a h2 támadás sikerei alapján az ominózus varázslatok kiiktatását pártolnám.. a lényeg h ne lehessen több 0%os eredmény :!:


Lehet azt is, de pontosan miket tiltanál ki ?

Ha mondjuk a fönixet 10%-al drágitom, a griffet meg nem, és 8%-al több pénz adok, akkor azért az arány változik, nem ? De nem az volt a lényege a javaslatomnak, hanem, hogy az előseregre több pénzt lehessen költeni, mint a főseregre. Nyilván ha mondjuk 5* annyi pénz lenne rá, azt már nem lehetne kompenzálni azzal, hogy jobban játszunk, mint a gép. És lehet, hogy van valahol egy olyan határ, ahol izgalmas lesz a játék. Az lehet, hogy az általam javasolt 35 % még mindig alsó közelités.

Valójában az online verseny oldaná meg az ostoba AI problémát, ha valahogy le tudnánk küzdeni a szervezési nehézségeket.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 08 kedd, 17:51 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
vámpír érintést biztos, mártírt szintén.. angyal árát drágítanám, meg még 1-2 lényét biztos.. át kéne már nézni azt az árlistát.. (nem csak nekem :roll: )

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 09 szer., 0:33 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Magát a vámpirt is kitiltanád ? És a hős ? Ha kardja van, vagy az osztálya miatt vámpir ? Nyilván az örangyal varázslat is kitiltandó ebben a felfogásban, meg a főnix, vagy legalábis jelentősen drágitandó. Ha már irtunk, akkor a megasárkányt is irtsuk ki, mert utálok ellene játszani. :) Na meg mert nem lehet jól beárazni.

Azt akkor már csak a a kérdés, hogy megszervezi-e valaki, meg lesz-e elég résztvevő. :)

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 09 szer., 22:53 
Avatar

Csatlakozott: 2007 aug. 08 szer., 9:06
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Szolnok
őrangyal szintén zenész.. de lényeket nem tiltanék ki csak drágítanék egyet-kettőt.. varázstárgyak közül lehet hogy volna amit nem engednék, ez a vámpíros kard is elgondolkodtató.. :?

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 09 szer., 23:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Egy kérdés hozzátok,akik ennyire értitek a H4-et... :D :D :D
Ki szervezne meg 1 H4 támadást?
A nélkül nem fog menni...
Akar valaki dolgozni a közösségért? :wink:
Ígérem indulok rajta,vámpírral vagy a nélkül is... :lol:
Előre is köszi,a többi verseny elkelt már,minden szervező megkapja a szokásos cseszegetést a versenyzőktől jutalmul. :twisted: Mást nem is tudunk ígérni...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 jan. 15 kedd, 11:53 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dehogynem, ha isten is úgy segél, akkor talán összesikerül hozni 1 kört segítséggel (Dragon), márcsak a kérdés 2-4 embernél többen jönnének e majd? :roll:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 04 hétf., 22:44 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Jou írta:
Dehogynem,...


Na, Jou, meghirdeted a versenyt ?

Akkor teszek egy konkrét javaslat a szabályváltozásokra. Vámpir érintés, örangyal és mártir varázslat tilos. Minotaurusz 5 %, megadragon 10%, angyal, vámpir 15 %, főnix 20%-al drágul. A hős támadásbonusza ugy drágul, hogy 40-nél legyen 10%-al több, 1-nél meg maradjon annyi, mint most. Azaz meredekebben emelkedjen az ára. Védekezésbonusz 5%-al drágább 40-nél.

10 %-al több pénz legyen a főcsapatra, mint az előző versenyen volt, az előcsapatra pedig 25 %-al.

Sajnos néhány varázskönyvet is ki kell tiltani, ha következetesek akarunk lenni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008 feb. 04 hétf., 23:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
A héten befejezem a H5 versenyhez való gyüjtögetéseimet, ill tapasztalatszerzéséket a köv Online listához, utánna belemászok a listába is picit...

Egyébként én javasolnám a Combat és a Tactic skill drágítását is még és azon alcucccait, ha már a bónuszok drágulnak...
Pár artit se lesz ártalmas felülvizsgálni ár ügyben:)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség