Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 10:23 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
kiki írta:
sziasztok!

ha minden optimalis lenne, kozel egyszerre indulhatna el egy h1, h2, h3, h4 tamadasfolyam.

almodozni jo...

kiki


De megszervezni nehezebb! Játékos nélkül ugyanis nehéz! Sajnos ennél a résznél nem úgy megy, hogy "na legyen egy próba!". Sajnos! :(

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 11:33 
Avatar

Csatlakozott: 2005 márc. 19 szomb., 19:17
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Pécs
Nekem van kedvem!

Csak ember kéne.

_________________
Taegen

"Az izé egy olyan valami!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 aug. 31 csüt., 14:41 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Mármint játékosra gondolsz? Mert lehet hogy nem ártana abból is egynéhány! :?

Lzo (ha jársz erre):nem tudnál szólni a H4 versenyedre járóknak, hogy ha van kedvük ilyenbe résztvenni, akkor benézhetnének ide is! Mert nem hinném hogy valaki is fórumozik túl sűrűn onnan!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 01 pén., 12:26 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 10:35
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Budapest
Ha nem esik október 11 és 25-közé a jácék, akkor szivesen résztvennék.
Így már lennénk vagy hányan?

_________________
saludo hombre de combatiente:
Sorceress


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 01 pén., 15:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Ha Taegen is játszana, akkor idáig 3-an lennénk! egyébként Sorci oct. 11-25 ig nem lennél masina közelbe, vagy időhiányában nem tudnál vele foglalkozni? :P De lehet hogy be se indul! Ez még a jövő kérdése! :?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 01 pén., 22:15 
Avatar

Csatlakozott: 2005 szept. 05 hétf., 22:35
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Szolnok
még egy jelentkező!!

_________________
Icescream


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 01 pén., 22:40 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Ha kellene,még én is jelentkezek! De jackass szerintem nagy eséllyel pályázna az első helyért... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 12:43 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Akkor idáig 5 jelentkező lenne (Sorcress, Jackasss alias IceCream, [VerZo]Süni, Taegen, Jou)? :roll:

Alakul, alakul, de remélem még jönnek egypáran!

Taegen el tudnád nekem is külden azt az árlistát, amit kaptál anno Muggertől, vagy azt amit már átalakítottál az illes_v@freemail.hu címre?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 15:19 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 19 pén., 9:30
Hozzászólások: 2219
Tartózkodási hely: Wuhan, Kína
Egy magamfajta lúzer megfelelne?

_________________
Rebooted bloodline.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 02 szomb., 18:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Itt nem luzerség kérdése a játék, hanem az hogy ki akar vagy szeretne játszani! Akkor idáig 6 ember lenne??

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 9:42 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok !

Ennek a fórumnak az a baja, hogy sokáig nincs itt semmi, azt mikor az ember már leszokott a nézegetéséröl, akkor mégis beindul... Tudom, nem kell teljesen leszokni. :)))

Szerintem elképesztően szarul játszik a gép, ennek következtében ha barmi értelme van az offline versenynek, akkor is rá lehetne optimalizálni az árlistát. Az biztos, hogy az onlinera készitett csapat nem jó hozzá. Tehát szerintem online torna jobb lenne, de ha olyan nincs, azért én is küldök csapatot az offlinera.

Csak néhány példa: a hős tud mondjuk 24 ördögöt teremteni, de nem ezt csinálja, hanem megmérgzi az ellenfél egyik kis hősét, mert a főhöst persze nem tudja. Ezttöl a kis hős modjuk 3 kör mulva elpusztulna, ha eddig nem gyógyitja meg senki. Ha a mérgezést kitiltod, akkor meg lő, ha azt is, akkor is kitalalál valami baromságot. Arról nem is beszélve, hogy akkor is megkaphat valami első szintü varázslatot, ha nem akarod, és azt lehet, hogy használja is.

Néha azonban mégiscsak jól játszik a gép, véletlenszerüen. Ily módon lehet, hogy az erösebb csapatot veri le, és a gyengébbtöl kap ki.


Üdv
AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 9:47 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Ha minden csapat ugy játszik, mint a berserker, akkor lehet, hogy az a nyerő, ha azt vesz valaki. :)))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 11:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Jou írta:
Itt nem luzerség kérdése a játék, hanem az hogy ki akar vagy szeretne játszani! Akkor idáig 6 ember lenne??

Szerintem azért több jelentkező lenne, ha meg lenne hirdetve. Akár én is, ki tudja... :wink: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 15:54 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
bogpista írta:
Szerintem azért több jelentkező lenne, ha meg lenne hirdetve. Akár én is, ki tudja... :wink: :lol:


Hát ezt nem értem pontosan! Először megpróbálom felmérni a terepet, hogy ha lenne ilyen, akkor lesz e jelentkező, ne fulladjon le, mint mostanában az egyik új versenykezdeményezés! Pl. jobb szerintem, ha a tisztelt HT- hez úgy fordulok, hogy van mittudomén 10-15 jelentkező, aki jönne, mintha úgy megyek neki, hogy na akkor csinálok ilyet, aztán van hozzá 5 emberem! No meg még nem biztos, hogy lesz is, bár ha így haladunk még lehet lesz itt valami! ( legfeljebb énekes halott :) )


HoMano írta:
Sziasztok !

Ennek a fórumnak az a baja, hogy sokáig nincs itt semmi, azt mikor az ember már leszokott a nézegetéséröl, akkor mégis beindul... Tudom, nem kell teljesen leszokni. icon_smile.gif))

Szerintem elképesztően szarul játszik a gép, ennek következtében ha barmi értelme van az offline versenynek, akkor is rá lehetne optimalizálni az árlistát. Az biztos, hogy az onlinera készitett csapat nem jó hozzá. Tehát szerintem online torna jobb lenne, de ha olyan nincs, azért én is küldök csapatot az offlinera.

Csak néhány példa: a hős tud mondjuk 24 ördögöt teremteni, de nem ezt csinálja, hanem megmérgzi az ellenfél egyik kis hősét, mert a főhöst persze nem tudja. Ezttöl a kis hős modjuk 3 kör mulva elpusztulna, ha eddig nem gyógyitja meg senki. Ha a mérgezést kitiltod, akkor meg lő, ha azt is, akkor is kitalalál valami baromságot. Arról nem is beszélve, hogy akkor is megkaphat valami első szintü varázslatot, ha nem akarod, és azt lehet, hogy használja is.

Néha azonban mégiscsak jól játszik a gép, véletlenszerüen. Ily módon lehet, hogy az erösebb csapatot veri le, és a gyengébbtöl kap ki.


Üdv
AAnt


Igen, azt osztom, hogy a gép eléggé barom a hősöket illetően, de ezen kellene valahogy kompenzálni! Onlineval (Lan) meg az lehet a baj, hogy lehet kevesebben lennénk (lásd. múltkor , 2 ember nem tudott jönni), meg hát az se kelendő már itt! A neten keresztüli lenne a legjobb, amit meg nemtom hányan tudnák lejátszani, ahhoz nem értek net hiányában!

Szóval offlinén próbálkozom, hátha sikerül valami, s nem akad el! viszont ötletek jók lennének! Az biztos, hogy az árlitát át kellene alakítani főleg varázslatok terén, meg valami újítás is kellene! Én gondolkodtam egy olyan formán, hogy 2 menetes meccsek lennének, s úgy menne, hogy először a saját csapattal kelleaz ellent legyőzni, utána pedig az ellenével a sajátot! :idea:

Illetve az elköltendő pénz nem 100k-s tételek lennének, hanem 25k vagy 50k-ba gondolkodva, lvl. 15 herokkal, vagy az AAnt féle szintvásárlással és bónuszokkal, illetve varázslatok árának megszabása szinttől és alaklmazhatóságának függvényében! Illetve Min. seregre költendő pénz kiszabásával!

Szóval ötletek kellenének, na meg esetleg még 1-2 szervezősegtő ember, hátha sikerül mégis kihozni valami értelmeset!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 17:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Jou írta:
bogpista írta:
Szerintem azért több jelentkező lenne, ha meg lenne hirdetve. Akár én is, ki tudja... :wink: :lol:


Hát ezt nem értem pontosan! Először megpróbálom felmérni a terepet, hogy ha lenne ilyen, akkor lesz e jelentkező, ne fulladjon le, mint mostanában az egyik új versenykezdeményezés! Pl. jobb szerintem, ha a tisztelt HT- hez úgy fordulok, hogy van mittudomén 10-15 jelentkező, aki jönne, mintha úgy megyek neki, hogy na akkor csinálok ilyet, aztán van hozzá 5 emberem! No meg még nem biztos, hogy lesz is, bár ha így haladunk még lehet lesz itt valami! ( legfeljebb énekes halott :) )


Most, hogy itt ebben a topicban elmélkedünk az eshetőségekről nem látja más, mint pár ember. Kevesen vanak olyanok, akik folyamatosan fórumozanak ezáltal tudomást szereztek eme kezdeményezés csírájáról. Én csak erre akartam a figyelmet felhívni, hogy egy hivatalos meghirdetés esetén elválna, hogy lesz-e elegendő jelentkező avagy sem. De ha még a koncepció sincs kész, addig felesleges erről vitát nyitni. Ha még az sincs meg, hogy mennyi pénzből történjen a csapatok összeállítása, akkor véleményem szerint nincs miről beszélni. Tudom beszélni könnyű. De mivel én nem értek hozzá nem szólnék bele, de ha lesz szívesen játszanék. Jó ha van egy közös kompromisszum, de a végső szót annak kell kimondania, aki a versenyt szervezi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 20:33 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Már kezdem érteni, hogy mire gondolsz Bogpista, ezért fogom megkezdeni a lépéseket hozzá! A szabályok meg azért nincsenek egyenlőre készen, meg a többi se, mert nem akarok köpködések középpontjában lenni, s egy mindenki számára (Vagyis a résztvevők számára!) élvezhető vagy hasonló versenyt szeretnék!

De azért leírom, hogy kb. miféle tervezési időre gondoltam!

Versenyzők gyűjtése, szabályok, módok letisztázása és megvitatása, Árlista elkészítése, illletve legalizálás a HT-nél: Kb. Szeptember végéig!

Ha megegyezés születik és beindul, akkor a Csapatok beküldése: Kb. Október első két hete!

Pályák legyártása és szétküldése: Kb. 1-2 hét.

Mentések lejátszása: Nov. első két hete (kb.)

Értékelés: Ezek után!


És a kezdőanyagok hozzá:

- Az elkölthető pénz én 25000-re határoznám meg, ehhez lenne hozzáigazítva az árlista!

- Hősöket lvl. 15-höz igazítanám (hogy legyen esély expert Sec. és Prim. skillhez), vásárolható szintek, skillek, bónuszok ( A/D,speed )

- A játék 3.0 verzióval ( W.o.W. ) menne, viszont Comb cuccok összevásárlása tilos! ( és még 1-2 másé)

- Több hős nem lenne engyedélyezve (Közkívánatra lehet még ilyen!)

- Felvetés: A 2 menetes ( saját sereggel az enemyt, majd enemyével sajátot legyőzni) eccshez nit szólnak az emberek, van-e értelme?

Egyenlőre ennyi, remélem ez elég beszélgetési alapot jelent ez, hogy haladjunk is, a meghirdetésről meg beszélek a fejesekkel, hátha megtörténik!

U.i.:

Bogpista írta:
...Tudom beszélni könnyű. De mivel én nem értek hozzá nem szólnék bele, de ha lesz szívesen játszanék. ...


Én is először próbálkozom, ugyhogy mindent azonnal tökéletesre nem kell várni, de legalább Megpróbálok Alkotni Valamit, ami itt ( szerintem ) talán jelent valamit! Persze ehhez a résztvevők segítsége és útmutatása és segítő szándékú ( nem sértő) kritikáira lenne szükségem! Főként mivel egy-két olyan ember is van itt, aki megpróbált vagy szervezett már valamit! :!:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 21:48 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Szia Jou!
Én minden nap legalább negyed órát fent vagyok a fórumon,úgyhogy ha nekem valami nem tetszik vagy ha szavazni kell,segíteni bizonyos dolgokban,akkor biztos hogy le fogom írni.
Természetesen építő szándékkal.
Eszem ágában sincs itt bárkit is sértegetni.
Na bye!
U.i.Legyünk már tízen legalább!Olyan jó lenne :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 22:23 

Csatlakozott: 2005 szept. 26 hétf., 12:03
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok !

Csak hogy a fejemben levő homályt oszlassam: az offline támadás klasszikusan olyan, hogy a saját csapatommal játszok a többeik által készitett, de gép által vezetett csapat elen ? Mert a teljesen pancser csapatoktól eltekintve gondolom bármelyik csapattal meg lehet verni bármelyik másikat, ha azt a gép vezeti. Figyelembe véve, hogy többször is vissza lehet tölteni, lévén, hogy offline. Valami segédcél van ? Hogy minnél több legyen a megmaradó HP ? Vagy életben maradjon a hősőm ?
Vagy sok varázspontja maradjon ?

Érdekes lenne pl., ha egymás után kellene legyözni két ellenfél csapatot. Bár igy kicsit sok pálya lenne, 8 jelentkezőnél 21, ha jól számoltam. Feltéve, hogy a csapatokkat tetszöleges sorrendben meg lehet támadni. [/I]Talán[/I] lenne olyan két csapat, amit senki nem tud legyözni a sajátjával.

Esetleg lehet azt is, hogy mindenki készit magának egy elöcsapatot, amit elöször le kell gyözni a többi ellenfélnek, mielött az igazi versenycsapatát megtámadhatnák. De amikor ő támad, akkor az előcsapatot nem használhatja. Az előcsapatot tehát csak a gép vezeti.

Jou írta:
- Felvetés: A 2 menetes ( saját sereggel az enemyt, majd enemyével sajátot legyőzni) eccshez nit szólnak az emberek, van-e értelme?


Nem világos számomra, hogy most a csapatösszerakással versenyzünk, vagy ki tudja jobban lejátszani az összes csatát. Mert ha az utóbbi, akkor már az enemy másik enemy meccseket is le lehetne játszani, nem is kell 8-nál több jelentkező. :)

Az onlinenál ott értettem, mert ugye a két dolog összekapcsolódott.

Jou írta:
- Az elkölthető pénz én 25000-re határoznám meg, ehhez lenne hozzáigazítva az árlista!

- Hősöket lvl. 15-höz igazítanám (hogy legyen esély expert Sec. és Prim. skillhez), vásárolható szintek, skillek, bónuszok ( A/D,speed )

- A játék 3.0 verzióval ( W.o.W. ) menne, viszont Comb cuccok összevásárlása tilos! ( és még 1-2 másé)

- Több hős nem lenne engyedélyezve (Közkívánatra lehet még ilyen!)



Ezeket kifejezetten károsnak érzem. Ebben a topikban már többször is kifejtettem, hogy miért.

Szerintem, ha olyan korlátozásokra van szükség, hogy csak 1 hős lehet a csapatban, az csak azt jelzi, hogy rossz az árlista, és a hősöket olcsóbban meg lehet venni, mint amennyit érnek.

A hősöknek miért kell azonos szintüeknek lenni ?

A 25000 arany meg egysikú játékot eredményez. Néhány varázslatod van, oszt boldog boldogtalanra azt nyomod. Azért annyira egyszerü ettől sem lesz szerintem a játék, hogy a gép ne rontsa el.

Ez épitő jellegü kritikának számit ? :)

Szerintem az onlinera készitett árlista azért kiindulásnak jó lenne, mert sokkal jobb, mint a múltkori BB-n használt. Az aranyat esetleg le lehetne venni 50k-ra, és a lényeket átárazni kicsit. Kérdés, hogy a bonyolult lények ára mi legyen. A gonosz boszi pl. nem mindegy, hogy dispelt nyom, vagy beteleportál közelharcolni, azt agyoncsapják. Egy picit szerintem relative csökkenteni kell. Az olyan lényekét meg növelni, amikkel nem nagyon lehet elszúrni a csatázást, pl. efrit, vámpir, tigris. Az ijjászt megint speciális kérdés. mert ha ráálnak, akkor már nem ér sokat, de a gép nem biztos, hogy rááll.

Ha egyébként a két csapatos variáció lenne, tehát elöcsapat meg a támadócsapat ugyanabból az árlistából, akkor lehet, hogy nem is kellene módosítani rajta. A kétféle szempont kicsit kiegyenlitené egymást.

AAnt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 04 hétf., 23:31 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
AAnt: A támadás koncepciója eredetileg az, hogy adott árlistából ki tud jobb csapatot összeállítani úgy, hogy az ellenfél csapatát a gép irányítja. Nem az a cél, hogy minél nagyobb és változatosabb csaták alakuljanak ki. Persze el lehet menni ebbe az irányba is, de a támadásversenyeknek nem ez az alapfilozófiája. A vesztettHP/összesHP alapján történik a rangsorfelállítás. Az oda-vissza játék szerintem értelmetlen, és felesleges pluszmunka (duplamunka) de ti tudjátok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 szept. 05 kedd, 10:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na látom kezdenek beindulni a dolgok! :)

AAnt: Az offline támadás lényege mindig az, hogy a legkisseb veszteséggel legyőzni az ellenfél által tervezett és a gép által irányított sereget!

-Itt külön szólnám, hogy a hősöket külön számolnám, mert az külön kategőriát képviselne, úgy mint bizonyos xy hp-s lényeket!

AAnt írta:
Nem világos számomra, hogy most a csapatösszerakással versenyzünk, vagy ki tudja jobban lejátszani az összes csatát. Mert ha az utóbbi, akkor már az enemy másik enemy meccseket is le lehetne játszani, nem is kell 8-nál több jelentkező. icon_smile.gif


Ez csak egy feltevés volt, hogy ki mit gondol róla! De ez eléggé halottnak tűnt már az elején is! Egyébként offline az a lényeg, hogy ki tutdja jobban legyőzni az ellent kevesebb veszteségggel! :)

AAnt írta:
Érdekes lenne pl., ha egymás után kellene legyözni két ellenfél csapatot. Bár igy kicsit sok pálya lenne, 8 jelentkezőnél 21, ha jól számoltam. Feltéve, hogy a csapatokkat tetszöleges sorrendben meg lehet támadni. [/i]Talán[/i] lenne olyan két csapat, amit senki nem tud legyözni a sajátjával.

Esetleg lehet azt is, hogy mindenki készit magának egy elöcsapatot, amit elöször le kell gyözni a többi ellenfélnek, mielött az igazi versenycsapatát megtámadhatnák. De amikor ő támad, akkor az előcsapatot nem használhatja. Az előcsapatot tehát csak a gép vezeti.


Ezek közül a 2. verziót be lehetne hozni, ha gondolják a résztvevők, színesítheti és nehezítheti a játékot! S arra ezeket a feltételeket alkalmazva:

Idézet:
- Az elkölthető pénz 25000

- Hősöket lvl. 15-höz igazítanám (hogy legyen esély expert Sec. és Prim. skillhez), vásárolható, skillek, bónuszok ( A/D,speed )

Persze nem kötelező, ez egy újjabb feltevés!



AAnt írta:
Szerintem az onlinera készitett árlista azért kiindulásnak jó lenne, mert sokkal jobb, mint a múltkori BB-n használt. Az aranyat esetleg le lehetne venni 50k-ra, és a lényeket átárazni kicsit. Kérdés, hogy a bonyolult lények ára mi legyen. A gonosz boszi pl. nem mindegy, hogy dispelt nyom, vagy beteleportál közelharcolni, azt agyoncsapják. Egy picit szerintem relative csökkenteni kell. Az olyan lényekét meg növelni, amikkel nem nagyon lehet elszúrni a csatázást, pl. efrit, vámpir, tigris. Az ijjászt megint speciális kérdés. mert ha ráálnak, akkor már nem ér sokat, de a gép nem biztos, hogy rááll.

Ha egyébként a két csapatos variáció lenne, tehát elöcsapat meg a támadócsapat ugyanabból az árlistából, akkor lehet, hogy nem is kellene módosítani rajta. A kétféle szempont kicsit kiegyenlitené egymást.


Az általad összehozott online árlistából lesz kifaragva ide is az árlista! A változtatásokat pesze kellesz csinálni, főként a lények és a varázslatok terén!

S akkor a Főseregre vonatkozó dolgok:

- Akkor legyen 50K elkölthető összeg, amiből min 15-k seregre költendő!

-Több hős összerakása engedélyezett lesz, ez a H4 egyik jelentő érdeme úgyis ( gondoltam hogy a korlátozás nem jöhet szóba! :) )

- A szintek, skillek vásárolhatóak lesznek (természetesen nem össze vissza, hanem szabályozva) plussz bónuszokkal (A/D, sebesség) együtt!

Szóval az új felálláshoz mit szólnak a résztvevők?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 365 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség