Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1318 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 3:16 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Gratula
többek közt csendben megemliteném azoknak, akik panaszkodtak, hogy földnélküliként már semmi esély sincs, csak azok játéka ez - eredményes játéka - akik sok földdel rendelkeznek, pár körrel ez előtt Lacának egyetlen földje sem volt, aztán csak Emerald Isle, s lám, egy szövetségkötés egy jó pillanatban........................
Szerintem Süninek nem volt ideje kiprobálni a mappot, mert elsőre valóban kaotikus, de aztán mégsem az.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 12:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Hali!

Avlee

Rusty_Rockfist (Castle - Shakti) vs. Jou (Castle - Christian)

A játék elején a közel 70 troginak is köszönhetően sikerült beverni a Mino Kingek által védett aranybányát. Még az első héten tengerre szállt Sylvia és átnézett az ellenfél oldalára. A második hét közepe a középen lévő artifactok kifosztásával telt, majd miután visszavonultam,elindultam Jou felé a tengeren. A Tome of Water ekkor már megvolt, így átrohantam a vizen. Christian várban védekezett, megtámadtam, de menekülnöm kellett. Mindkettőnknek kevés serege maradt, s mikor újra átmentem 5 cavalrierrel, Christian kirohant a várból, és water walk segítségével be tudtam "venni" a várát. Ekkor Jou feladta a játékot. Shakti: 19-8-13-6 Christian: 10-3-3-3. A támadás elbukott, ellentámadás: Hammerlands

Hammerlands

Jou (Dungeon -Gundula) vs. Rusty_Rockfist (Stronghold - Dessa)

Iszonyat nehéz volz az 1. hét. Nehezen, de sikerült a Behemot dwellt a maci+castlevel teljesíteni. Így 6 macival a 2. héttől némileg könnyebb lett a játék. Valamennyi dwellinget megszereztem a 2. héten, e elindultam északnak. Ajit kóborolt arrafelé, ütközet lett a vége. Dessa itt csatát nyert, hajóba szállt, és a 3. heti populációval elindult a Dungeon vár felé. Mire odaértem, Jou valamennyi lényét felfejlesztette és kivásárolta scorpiig bezárólag. Elég nagy sereget sikerült kiállítania ahhoz, hogy ne támadjam meg, így vissza kellett fordulnom. Armorer skillem is volt, ami várostromnál nem túl előnyös. Dessa miután visszatért a szárazföldre, tovább fosztogatott. A strongholdot teljesen felfejlesztettem, s lvl 1-2 kivételével minden lényt kivásároltam, amikor 4. héten jött a pestis. Ez jó volt arra, hogy pénzügyileg stabilizálódjon a helyzetem. Jou ekkor beverte a keleti várat is, s ezt látván meginduktam felé ismét. 2. hónap 2. hetében 18 ancient maci, 22 cyclops king, 33 t.bird 75 ogre mage, 46 orc chieftain és 2 angel nézett farkasszemet a 300 infernal trogival, 149 harpy haggel, 74 evil eye-val, 43 medusa queen-nel, 30 mino kinggel és 23 scorpival. Sárkányt sajnos nem tudott húzni Jou. A macik bevégezték dolgukat, ennek köszönhetően sikerült bevenni a várat és a tartományt is.
Az ellentámadás sikeres volt!

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 12:33 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
én bezzeg kaptam az expert berserket, s igy lényegtelen volt mekkora seregem van/volt.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 12:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Adler: Mondhatom, hogy a tábori után megérdemelted? :P :lol:

Üdv: Laca :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 13:01 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
csak miattad:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 13:12 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Adler, az tény, hogy most nemjött Berserk (se semmi más értelmes spell, csak a nagy Bánat :), a max. Lighting volt csak :( ) De attól még a helyet ugyanaz volt, Gundulának lvl2-n fellett kínálva a Fire Magic, mit előszeretettel választott be! De a frenzynél jelen esetben ez sem segített! :(

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 18:11 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Üdv!
Csizu lecsapott Moulder tartományomra is
Első héten no maci dwell,na jó,még a 2 maci mínusz nem olyan sok,2.héten nagy nehezen haladtam a terepemen,csak 50 dwarfot gyaktam a dwarf treasuryban...
3.héten -1 maci,ghost dragonok felezték a hp-t rendesen,ezután elindultam az alivlágba pénzt meg artit felszedni,+2 dwarf pajzs,más nem,vissza a főváramba,a seregem töredéke lett csak felfejlesztve,earth magic nem lett experten,minimális esélyekkel vártam,hogy Shakti betámadja a váramat 1.4.7-nél.
a főcsatában az értékek: Shakti 16 12 3 7 Mephala 12 10 3 4
Pár kör alatt várfalak fullra lerombolva,a 19 ancient maci bejutott a váramba,és gyakott(nekem 5 ancient és 6 sima volt),ezután már nem volt kérdéses a vége.
A támadóknak jóval nagyobb,és jobb serege volt.
Buktam ezt a tartományomat is,hátha az új Lordsban több sikerélményem lesz... :)
Az is biztos hogy nem ezekkel a skillekkel szeretnék indulni :lol:
Pá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 27 szomb., 18:44 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2006 jan. 06 pén., 0:40
Hozzászólások: 1087
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,

Süni megtámadta Deyja tartományomat, ahol sikerült megvédenem földemet, így ellentámadtam Moulderre. A részletek:

Süni (Stronghold - Mephala) vs. Rusty_Rockfist (Stronghold - Shakti)

Korábban már játszottam Ssth ellen ezen a mapon, így volt előzetesen némi tapasztalatom. Az első hét végére meglett minden, ami kell. Maci dwell, aranybánya, és a déli dwellingek. A várban cyclops kivételével minden fel lett húzva. 2. hetet az alvilágban töltöttem, itt találtam +4 knowledge sisakot, dragonbone greaves-t. Nem volt diplom, ennek ellenére beállt 9 t.bird az alvilágban, majd a felszínen a 3. hét elején, a hillfort előtti 8 behemót is :shock: Itt el is dőlt mindent. Mindezt tetézte a blokk előtti 18 Ogre Mage joinolása. A legnagyobb gondot a pénz okozta, de pár nap alatt meglett a szükséges mennyiség. (2. héten lett capitol is). A végén a 19 ancient, 11 cyclops king és 30 thunder meg társai ellenálhatatlanok voltak.
Jó game volt, kár hogy a szerencse szerepet játszott benne.

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 0:58 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Üdv. mindenkinek!

Egy ki odavissza mecc rövid dióhéjnyi története!

Támadás Coronius
Jou vs Sorceress
Theodorus vs Yog

Theodorus alapból elítélte a dolgokat, Eastes és Firs Aid Skillek jelentek meg! :( A fő taktika így mihamarabbi MG lvl 5, Dimdoor és valami sebzőspell szedése lett volna a meglepetés erejével kompenzálva, de elsült sajna! 1. héten az utánpótlás gyér volt (Piquerdam 3 gragoval:( ). A tornyokban se DD, se semmi jó sebző spell, Ligthing volt a max, így fekladás lett, mivel minden ressc. bement rá majdnem!:(

Így szégyenszemű menekülésbe torkolott az invázió!


Ellentámadás Eelcoast

Sorcy vs Jou
Cristian vs Alkin

Első hétre igaz tervtől neccesebben, de felhúztam a devilt (alapból csastle +capitol) és mellé 1 devil és 1 efreet dwell, amiből 1 devil pénzhiány miatt már bennmaradt! Második héten full devil meg efreet sereggel kitörtem Sorcy felső 3 várához némi pénz és nehezítés után kutakodni, meg végül lett +1 all arti a fenti ügyeletes hőstől! 3 héten Cristian úgydöntött hogy elindul felfelé betámadni, szerencsére Alkin is éppen a hazatérés melett volt már akkor, effret fejlesztés céljából! A látszattal ellentétben nem a félelem miatt várt Alkin, már a főcsata előtti napon mehetett volna ellenfelére, ám nemakarta elkapkodni a dolgait, így bevárta 3 pitlord, 2 efret Sultán, meg az impek és gogok kivételét másnapra, s csak akkor tört rá ellenfelére! A csata értetlen okú kimenetele az volt, hogy Haste nem jött az ellentől, pedig volt neki tuti, s air is ezerrel! :s Így végül némi időbeni Morál és Luck segítségével simán győzött a pokoli sereg!

A védelem győzelmet aratott! A tartomány megmaradt!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 2:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 szept. 24 pén., 11:01
Hozzászólások: 1905
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Hali!

Ma (azaz tegnap) Adler megtámadott engem frissen szerzett Erathia Major tartományomon. Új hely, kicsit ismeretlen, feszengve indultam neki. Volt kis kapkodás, kis fejetlenség, szerencsémre a másik oldalon is. Meglett az angel és a castle első héten, így viszonylag jó sereggel kaptam el Adler seregét a Hive-ok között a második hét közepén. Ő Gunnar volt, ha jól emlékszem 2/7/1/2, míg én Kyrre 4/4/4/4. Legnagyobb megdöbbenésemre a seregében 38 dragon fly melett 17 wyvern is volt, sok gyik, meg gnoll. A saját soraimat 3 angel, 11 monk, 4 wyvern, 4 swordsman, 1 hidra és pár pikeman erősítette. Nyílvető jól dolgozott, és végül az angelek lehengerelték a sok wyvernt, így a támadók kiűzettek a földről.

Ellentámadás: Harmondale Castle. Sokadjára érkeztem a bevehetetlen vár falai elé. Most seregeim vezetését Dessára bíztam, Adler Christiant bérelte fel a védelem vezetésére. Taktikát is váltottam, a gyors roham helyett a hosszú ostromra rendezkedtem be. Mindkét várat felhúztam full aranyra és madárig bezárólag mindent. A sok külső dwelling mellett a 3. hét közepére így sem tudtam kitermelni a lények jó részét. Macik csak a külső dwellből jöttek. Sajnos a cyclops stockpile maxos volt, így buktam bent egy macit meg vagy 80 goblint, de nem ez döntötte el a meccet. A védők hősiesen, megállíthatatlanul rohamoztak. Hihetetlen harcerővel érkeztek és elsöpörték a támadók hatalmas seregét. Az ellentámadás elbukott!

Üdv: Laca


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 29 hétf., 4:28 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Erathia Major
katonáink tábláboltak, s a tactic, illetve, hogy én handicappel indultam sokat eldöntött.
Mire sikerült felfejlődni az ellenfél megtámadott, egy nyomorult haste talán segitett volna de nem volt, igy a 3 angyal levert.

Harmondale Castle
szokásos brigád várta a támadókat, de nem jöttek, igy Christian ment, 9 angyal, 28 champion, 30 crusader és 65 royal griff elegendőnek bizonyult, hogy egy nyilt csatában megverjem az ellenfelet.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 3:19 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
37. kör
2007.01.31 - 2007.02.13

Akik az előző körben is inaktivak maradtak, mint Lordok, Teki1986, Tar József és Ssth, ők elbukták a földjüket.
A vásárlások miatt, ez jelen esetben 4 földet érint
- Barrow Downs
- Harmondale
- Nimbus
- Steadwick

nem terveztem, de meghirdetem a földeket a földnélkülieknek, egy földre lehet jelentkezni , kivéve azokat, akiktől most vettem el, ők nem.
Jelentkezni a kör végéig lehet.
Átmenetileg a vásárlást - földvásárlás - felfüggesztem.

más

Az előző körben kialakult egy helyzet, nevezetesen, hogy Conan - szövetségben Lzo val - megtámadta volna Hammerlands tartományt, Lzo elbukta Ajit ot, innen indult volna Conan, igy a támadás nem jött létre, ha
mégis létre jött volna, akkor én nem fogadtam volna el, főleg abban az esetben nem, ha a report azután érkezik, mint ahogy Lzo elbukta a tartományt.
Ez benne van a játékban, mint az is, hogy nem mindig érünk rá játszani, legyünk türelemmel egymás iránt, valamint a legnagyobb jóindulattal, ne feltételezzünk semmi rosszat a másikról, valamint ne gyártsunk különféle elméleteket, jelen esetben ez igy jött ki.
Ne feledjétek ez csak 1 játék, a magunk szórakoztatására, se pénzt, se szép dijjat, s értékes ajándékot nem lehet nyerni, fogalalkozzunk a játékkal és játszunk, ha időnk, kedvünk engedi.
A földelvételekre is azért van szükség, hogy valamilyen szinten menjen a játék, ezért van ugy megcsinálva, hogy csak az kap pénzt aki játszik.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 9:36 

Csatlakozott: 2005 ápr. 22 pén., 12:28
Hozzászólások: 681
.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ArchConan 2007 okt. 07 vas., 14:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 14:27 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Sok igazság van abban amit leirsz, hogy miért alakul ugy, hogy többen a kudarcok ellenére feladják, azt gondolom ez egy emberi tulajdonság, pedig fejlődni csak úgy lehet, ha az ember játszik, sajnos ez van, ezzel együtt kell élni. Az ilyen fajta verseny nagy hátránya, hogy akinek sok ideje van, az tud sokat játszani és igy képes előnybe kerülni azokkal szemben, akik körönként csak 1-2 meccset tudnak nyomni.
Ez benne van, itt az lenne a lényeg, hogy a földesurakon kivül lennének földnélküli játékosok is, akik szintén megprobálnák bevenni az adott területeket, nekik ez a művelet teljesen kockázatmentes, de a földnélküliek elfogytak a mostani sorozat végére.

Amit Téged illet, szerintem megkönnyitené a dolgod az MSN Messenger vagy a Windows Messenger használata, igy a levelezés helyett azonnal látnád ki az, aki online és esetleg játszana.
Kihivás nincs hivatalosan, bár a következő körtől - proba jelleggel - bevezetem, megnézve, hogyan müködik.
Szabályai megegyeznek a Lords 2 ben leirt kihivási szabályokkal.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 16:30 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Conan jóvoltából ujjab területekre leeht jelentkezni:

- Elemental Fjord
- Draconis Wastelands
- Infernal Jungle
- Lutetia
- Monolith Barrons
- Spyrre

igy minden jelentkező 2 földet választhat
jelentkezés itt a forumban.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 22:32 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
A Lords 2.0 -s patch mikor jön ki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 jan. 31 szer., 23:08 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Bogpista! Lords 2.0 Topicban levangyon írva szerintem! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 01 csüt., 0:11 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
ha kivártad a H5 t ezt is kivárod:)
se gépet nem kell cserélned, se idegrendszert
sőt még multiban is tudsz majd játszani.
Március.

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 09 pén., 20:58 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
a hétvégén bezár a bazár
akik földesurak maradtak, hétfőtől a Lords 2.0 forumában jelentkezhetnek Lorddal +1 skillel és egy tartománnyal amit a sjátjaik közül megtarthatnak.
Akiknek egy földjük maradt, azoknál automatikusan megmarad a tartomány.

A földről lemondani már nem lehet, akik a végére maradtak vannak olyan tapasztaltak és jó játékosok, hogy egy földdel is képesek lesznek maradandót alkotni.

Köszi


ps.

addig azért lehet játszani:)

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 feb. 09 pén., 22:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Adler írta:
A földről lemondani már nem lehet, akik a végére maradtak vannak olyan tapasztaltak és jó játékosok, hogy egy földdel is képesek lesznek maradandót alkotni.


És ha kiütik ezen lordokat véletlenül, akkor mi van? Marad az invázió??

Másrész hogy Adler ne unatkozzon, legyen mit elkönyvelnie, volt egy támadásom a szomszédba, Bracadára Lzo-hoz, amit 1-2 kisebb malőrrel, és egy tudatlanságnak köszönhetően sikerült bevenni!

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1318 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 62, 63, 64, 65, 66  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség