Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 51 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája: reply
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 24 szer., 17:03 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Szia!
Nem mondtam, hogy havonkent jobb, csak megkerdeztem, mit gondoltok
erről. Az előre felrakással nincs bajom.
A következő 3 mentéshez nem találtam pályát a nevük alapján a pályakeresővel. Internet csak a suliban van, heroes csak otthon. Most mehetek haza vonattal, hogy megnézzem melyik mentéshez melyik pálya kell, aztán jövök vissza a pályákért.
TALÁN egyszerűbb lett volna utazgatás nélkül.
A belépésem ELŐTT nem tudtam az oldalról, ezért nem küldtem mentéseket. Most tartok a sod0403/2 vége felé (tower bevétel előtt).
Örülök, hogy módosítod a versenypályákat. Így tényleg nem ember, aki pályaszerkesztővel csalni tud. Új vagyok, NEM tudtam, hogy használod ezt a trükköt. Szép megoldás. Gratulálok.
Az aktuális mentésnél (sod0403/2) és az utolsónál(0406) csak 1 változat volt.
Kevés időm volt, nem néztem meg a többit. Általában tényleg több változat van. ELNÉZÉST KÉREK.
Az összes verseny összes változata szerintem is sok. De én a SOD+AB-t kedvelem, és egy versenytípusra van időm.
Nem akarom mindet végigjátszani, csak választani. Azt hittem nem lehet.
MÉGEGYSZER BOCS.
Megy a vonatom.

Üdv!
Az erő legyen leves.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 25 csüt., 16:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Mugger! Hát persze, hogy lesz érdeklődés! Rám számíthacc!! Azért az árlistára kíváncsi vagyok... A tábor tapasztalataiból kiindulva a Nature várat nem ártana drágítani, gondolok itt az idéző varázslatokra, ill. a DragonStrength-re! :twisted:

Szegény Gold Golemeket meg olcsóbbá kell tenni, hiszen szerencsétleneket még a spritok is a földbe verték... :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 26 pén., 1:52 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Nem kell a térképek eredetijét keresni, sod alatt elég beirni hogy:
(tab) nwcwhatisthematrix
és felfedeződik a térkép. Persze ez csak nézelődéshez használható, ez a mentés már nem folytatható mert a játék végén cheater-ek leszünk meg a mentésből is észre lehet venni. De arra bőven jó hogy kideritsük mi merre van. Utána meg vissza kell tölteni az eredeti mentést és go...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 10:02 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hi!

Egy véleményem szerint fontos dologra, hívnám, fel a figyelmet! Álmos hétvégi unalmamban, észrevettem, hogy a RoE liga júniusi pályája Az Erők Csatája nevet viseli (ez csak azért érdekes, mert ezen a mapon jáccottam Boti ellen a döntöt :D )! Gondoltam, gyorsan lenyomom a mapot. Legnagyobb sajnálatomra, azonban benne maradt egy oltári nagy hiba mapben, ami mindössze félórás rohanásra redukálja játékot :? . Ti. A két vizi részt elválasztó kapu mellett közvetlen ott maradt a seer’s eye, amelyen keresztül símán (én asszem a 6. napon) át lehet menni az ellenhez. Majd kikötés után felszaladva és egy-két kósza hőst lecsapva a 13-16. napra le lehet nyomni a mapot (kb. fél óra játék után, hozzátéve, hogy biztos vannak akik ennél 1-2 nappal gyorsabbak). Mindenesetre, ha nem is lesz javítva a map, legalább az egyenlő esélyért tettem valamit! :)
Tudom ugyan, hogy ez nyílt map, de szerintem a készítő csak az alsó zöld teleporton keresztül gondolta ezt a nyíltságot...
Hozzátartozik a dologhoz, hogy nem emlékszem, hogy ez a bug benne volt-e a tábori mapben, ott ui. Gepy amolyan Boti ellenként mindent lezárt lots of level 7. lénnyel :) . Mindenestre Boti és én sem vettük észre ezt akkor... Szerintem, ha valamelyikőnk észrevette volna, a másik botrányt csapott volna...
:twisted:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 30 kedd, 23:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Az anti-Boti csapatokat Vologya tette bele, ,és a köv táborban már nem lesznek ott, igy hamarabb vége lesz egy versenynek meg amugy se érte el a kívánt hatást... igy is Boti jutott át általában hamarabb :-)
:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 31 szer., 10:37 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziasztok!

Mugger: Teljesen igazad van, nem kell cserélni a mentést, hiszen az azonos feltételek adottak!
Sajna a gond, hogy nem tom pontosan hány pontot kaptam, asszem én is 289-et. Ui. a hétvégén jáccottam a mapot Tiszaföldváron. Ez azért fontos, mert legközelebb azt a mentést, csak két hét múlva tudom megnézni. Pontot meg csak gondolom, hogy jót mondok, mivel lejáccottam a Szuperhősök háborúját is, ami asszem 288 lett. Ha kell végig nyomom újra, és pontosat mondok. Szerintem is, így hogy ismerik a “hibát”, mindenki eldöntheti mit akar… :D
Mentést azért nem akarok küldeni, mert nincs türelmem visszatöltögetéssel jáccani, én csak leülök a game elé és “átszaggatok” rajta max. 1-2 mentéssel. Így viszont nincs esélyem bekerülni a legjobbak közé akik mindent ötször átrágnak, hogy a legjobb…

Gepy: Az anti Boti csapatoknak mégis volt szerepük , ui. elkerültük a droid wart :mrgreen: ! Ill. Valamennyire segítette a kezdő táborosokat… (bár ebben nem vagyok biztos :lol: ) Igaz, ahogy elnéztem Karesz egyik meccsét, amikor is még a 3.hónapban is javában gyúrtak, mert nem mertek neki menni annak szegény szerencsétlen sárkány csapatnak, tényleg gyorsíthatja a játék menetet…

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 31 szer., 12:59 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 9:19
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Győr
Üdv,

Nimbus írta:
Sziasztok!

Mentést azért nem akarok küldeni, mert nincs türelmem visszatöltögetéssel jáccani, én csak leülök a game elé és “átszaggatok” rajta max. 1-2 mentéssel. Így viszont nincs esélyem bekerülni a legjobbak közé akik mindent ötször átrágnak, hogy a legjobb…


A türelem nagy erény :wink:
Egyébként a visszatöltögetés csak az első pályáknál szükséges (szerintem). Utánna már "csuklóból" megy a többi.

_________________
Maradok tisztelettel:

Kertics

***Good luck!***


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 márc. 31 szer., 14:55 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Hát ami igaz az igaz, türelmem az mondhatni véges :) . Én legszívesebben a táborban is szimultán jáccottam volna két emberrel :D . Ami a csuklót illeti, nem hiszem, hogy több mint 10.000 órányi heroes után ne állna rá a dolgokra a kezem…
8)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 51 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség