Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 8:44 

Csatlakozott: 2003 ápr. 25 pén., 20:46
Hozzászólások: 20
Hali

Köszönök mindent Muggernak és feleségének a babgulyást, a lángost.

A meccseim nem anyira érdekesek mindegyikrol irt mar ellenfelem.

Utolag magamat is eselyesnek tartom a luck kupara (sorsolas etc)

Adlernak vegul igaza lett eros volt az a C csoport. 8)

bye


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 8:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Bár én személyesen is megköszöntem a szives vendéglátást, de ismet szereteném megköszönni azt a sok jót, amit Muggeréktől kaptam-

Én nagyon boldok vagyok, hiszen az előző versenyen nagyon kikaptam és 2 ből 2 vereséggel búcsuztam, és most lett egy győzelmem, és a másik 2 meccsen sem játszottam alárendelt szerepet.
Jövőre megpróbálok még jobb eredményt elérni, és továbbjutni a csoportból.

Üdv mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 9:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
Minden elismerésem a szervezőknek, minden klappolt, semmi fennakadás nem volt, valahogy igy kell csinálni :!:

Negyeddötő:
Relikvia Őrzői
vs ssth
korán reggelre az egyik legnehezebb ellenfelet kaptam, necroval voltam, ssth inferno, kemény tempót diktált, de a 7. napot bebukta a hősét, igy lemaradt a nagy rohanásban, a 4 relicből 3-at én hoztam ki, majd ahol megnyitotta az átjárót átmentem, s mielőtt elérhette volna az utópiát elkaptam és legyőztem.

Elődöntő
Át a sivatagon
vs Nimbus
Nimbus már leirta, csak annyit tennék hozzá, hogy végig csövesség volt, se pénz, se posztó, a gold dragon is csak 3. hétre lett meg, igy, hogy tartani tudjam a tempót, a greenekkel kellett beválalnom néhány csatát.
Óriásit hibáztam, amikor nem vettem fel, a +12 knowlidge t adó sisakot, elfogyott a mana, s Nimbus vadul küldte az tűzelementálokat, szerintem a varázslatoknál is elszúrtam, arról nem is beszélve, hogy 12 rugóért elmenekülhettem volna 7 golddal, de nem volt csak 3600 aranyam.


3. hely:
Észak vs Dél
vs SenSei
Gundulla és Stronghold ellen nyomtam, öszintén szólva rushra játszottam, az implo is a towerben maradt, a relicek pedig a szigeten (hajózzon a rák)
3 héten átmentem, 4 héten a főhős is megérkezett, Gundulla elhajózott, én elfoglaltam a fővárat,1 scout felfedezte az ellenfél utánpótlás seregét, elkaptam, s akkor SenSei feladta.


Jó kis edzés volt a Táborra..............

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 14:44 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 21 szer., 16:10
Hozzászólások: 184
Tartózkodási hely: Mátészalka
Hali!

Gratulálok Nimbusnak, remélem a nyári táborra is hozni fogja a jó formáját .
Adler bátyó , a BB2 előtt rád fogadtam volna, biztam benne hogy sikerül megverned Nimbit :twisted: , de akkor ez elmaradt a nyári táborra.
Az egy nagy rejtély előttem hogy Kady hogy kapaszkodott fel a második helyre, biztos megint használta a black dragonos csíteket, amit még az első táborban tanult meg :D . Amúgy gratula neked is, szerintem te fejlődtél a legtöbbet mióta az első táborban megismertelek.
Amint látom Karesz színuszos játéka megegyezik a Fradiéval, ha nekik nem megy a játék akkor Karesznek sem :evil: , azért tőled többet vártam volna.
Még talán ssth -t vártam volna dobogos helyre, azért az online csatákat elég jól nyomja, legalábbis ellenem (vagy én lettem ennyire gyenge :shock: ).
Sajnálom hogy én nem tudtam elmenni egyik BB versenyre sem, találkozni a régi ismerősökkel és megismerni az újjakat, de remélem a nyári táborban megint összejövünk.
Üdv,
Boti.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 15:36 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Boti írta:
Adler bátyó , a BB2 előtt rád fogadtam volna, biztam benne hogy sikerül megverned Nimbit :twisted: , de akkor ez elmaradt a nyári táborra.


Hali!

Boti: Ejnye Boti! Szal nem nekem szorítottál!? :lol: :lol: Egyébként nem sokon múlott, mikor megláttam, hogy Adler is ugyanakkora láncvillámokat (orbja volt) dobált mint én akkor melegem lett. Extra nagy mákom volt, hogy végül mégis én nyertem... (mondjuk Adlernek is, hogy nem volt resurrect, vagy implo két váramban sem :? ). Egyébként éppen Adler volt az akitöl legutóbb kikaptam, még a táborban (igaz utánna még a táborban sikerült neki visszavágnom a helyosztókon :wink: ). Ellened meg a kétévvel ezelötti tábor óta nem is jáccotam, na majd most a nyáron pótoljuk! :D

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 18 szer., 16:23 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
Sziasztok!

Elsőként gratulálnék Nimbusnak, hogy ismét megnyerte a BB-t. Sajnos úgy alakult, hogy én nem tudtam résztvenni a versenyen, amit nagyon nagyon sajnálok :( :( :( De ez van. Ennek SenSei örült a legjobban, mert így kipróbálhatta magát és a 4. helyéhez gratulálok. Bevallom az én titkos favoritom Ssth cimborám volt, csakhát bejött nála a kapkodás, mivel túl gyors akart lenni. De hasonló esélyt adtam persze Nimbus és Adler végső győzelmére is. Karesz is gondolom többre számított az elején. Az élménybeszámolókat olvasgatva érdekes és jó partik lehettek kellemes környezetben. Sajnálom, hogy ki kellett hagynom... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 9:45 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 12 hétf., 12:26
Hozzászólások: 2152
mikor láttam, hogy Nimbus 2. vára dungeon, éreztem, hogy homok van a gépezetben, sok mana pont, 5. lvl spell, nekem fortress és stronghold volt, bár annyira csöves voltam, hogy képtelenség lett volna húzni időre a többi tornyot is.
nagy hiba volt nem elfoglalni az aranybányát az elején.

56 fire elementál 56-ot ütött a goldba, ez mindent elmond:)))

_________________
Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 10:01 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

Jahát igen az aranybánya... azt Christian bekapta az elsö napon 8) . Ami meg a tüzelementálokat illeti... sok lúd disznót gyözött! :lol: :lol:
Egyébként blessel majdnem 100-as sebzésük volt 8) ! :lol: :lol:

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005 máj. 19 csüt., 22:31 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én is szeretném mégegyszer megköszönni a tisztelt rendezőknek, hogy ott lehettem. Most azért nem éreztem annyira esélytelennek magamat, amikor összejött az első győzelmem (lucknak köszönhetően), mint az első bajnokságon. És nagyon szurkoltunk páran SenSeinek, hogy nyerje az utolsó meccset. Annak ellenére, hogy már nagy valószínűséggel tovább ment, nem vette komolytalanra a meccsét. És kipróbálhattuk a szétlövést.

Gratulálok a győztesnek!

Finom volt a lángos. Nagyon szeretem a lángost.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 211 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség