Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 26 pén., 21:52 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezeknél a "szintes" küldetéseknél hogyan lehet ellenőrizni, hogy nem csalt-e az illető?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 26 pén., 22:50 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Szia!
Mire gondolsz?Térképszerkesztés,ilyesmi?Akinek kedve támad,hajrá!
Mint mondtuk,ez JÁTÉK,és nincsenek milliós nyeremények.
Aki meglepően jó eredményt ér el,az azért várhatja,hogy megnézem a mentését,és összehívom az Öregek Tanácsát ha valami furcsát látok!
Üdv-Lzo


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lzo 2006 máj. 27 szomb., 10:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 26 pén., 23:14 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Kivéve ha az illető mindig meglepetésszerű erdményekkel áll elő! Vagy ő is mindig ellenőrizve van?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 27 szomb., 10:20 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Szia!
Amennyiben bármelyik eredményre kíváncsi vagy,a mentést szívesen átküldöm... :D Tanulni mindig lehet.Amennyiben meg találsz valamit,akkor jelzed. :?
Azért azt jelzem,már az első csalás esetén teljes kizárás jár minden általunk szervezett versenyből,teljes földvesztéssel...
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 7:51 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Úgy érzem név nélkül "meg lettem szólítva"

Ha bárkinek bármilyen kérdése van az eredményeimmel kapcsolatban szívesen válaszolok, mint ahogy eddig is.

A mentéseimet őrzöm, bármikor megtekinthetők.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 8:35 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én csak azért kérdeztem, mert láttam a küldetések szabályainál, hogy nem lehet végigvinni.Ez felkeltette az érdeklődésemet, hogy miért is nem lehet.Így megnéztem(Archipalegio Alder), hogy milyen questek kellenek, és azok alapján elvileg meg lehet csinálni, csak az ellen egy "picit erős":)Na én mindezt a teljes térkép, végtelen menés, összes varázslat, szintlépés kódok beírásával értem el.Közben pedig rájöttem, hogy csak akkor írja ki, hogy cheater, ha végigvitted a pályát, kéthónapos mentésnél viszont ez nem látszik.Szóval x szintlépés és kész vagy:)De abban teljesen igazad van Lzo, hogy ez egy játék, és csalással megcsinálni egy pályát semmit sem ér.Én csak érdekességnek jegyeztem meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 9:47 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Nos, én már többször beleszaladtam hasonló ugybe s ezen tapasztalataim birtokában nyugodtan mondhatom, hogy nem szabad a feltűnően gyors megoldásokat eleve megkérdőjelezni.
Amennyiben emlékszik valaki még Conan esetére - ez nekem a legfájóbb - de mesélhetnék még párat, s bár ilyenkor bennem is mocorog a kétkedés kisördöge - " hogyan tudta a másik oly gyorsan megcsinálni???, biztos nem én vagyok ennyire béna!!! :) :) :)" -, de eddig még mindig bebizonyosodott, hogy felesleges a kétkedés. Egy taktikus, a játékot alaposan ismerő, csiszolt elme, kellő időt rászánva BÁRMELYIK mapon csodákra képes!!!

Viszont teret kell adni a kétkedőknek is, így én már versenyregnálásom vége felé MINDEN győztes mentést feltetettem Gepyvel a honlapra, aki rá kíván szánni a legjobb eredmények elemzésére némi időt, tehesse!!!
Ezt javasolhatom Nektek is, a legjobb eredményeket tegyétek letölthetővé, elemezhetővé s akkor asszem pisszenés sem fog hallatszani! :) :) :) Legfeljebb a csodálkozás hangjai!!!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 11:06 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Helló!

Egy-két gondolat az Archipelgo pályához.

A pálya egyáltalán nem végig vihetetlen, sőt bőven belül az első hónapon be lehet fejezni.
Végül is két mentést küldtem Lzo-nak. Egyik a pálya végig vitele (15 nap). A másikban nem fejezdtem be a 15. nap, hanem növeltem Kirinyale szintjét ameddig csak bírtam, de még így sem kellett kihasználni a 28 napot.

Általában, ha másodjára játszunk egy pályát simán javíthatunk az eredményen. És ez még ebben az esteben is így van.
A hétvégén neki álltam mégegyszer (az első tanulságait és hibát kiküszöbölve) javítani egy kicsit az eredményen.
Úgy érzem 11-12 :!: nap alatt be lehet fejezni és a szintben is van még tartalék :!:
Csak gondolat ébresztőnek.... A harmadik nap végére lehet várat foglalni a Castle területen :!:

Az Ablaze azért nem tetszett, mert nem szertek várkozni a pályán, hogy "csak úgy" teljen az idő, lépjem a napokat, hogy végre összejöjjön a sárkánycsapat.
A pálya szerkesztője nem volt túl fair, mert "értelmetlen" a kitűzött feladat, de nem baj erre is van ellenszer.
Mivel még szerencsém se volt a pályán, itt is lehet javítani. A 43 nap BIZTOSAN elérhető, de ennek már nem vágok neki.

Mint már korábban is írtam a The Lone Knihgt és az Eternal Love erdménye is megdönthető.
A kapu mindenkinek nyitva áll, sőt segítek is , ha tudok.

Üdv Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 11:15 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Na igen, Ehhez az Ethernal Love kampihoz van ugye 1 kérdésem! Ugyanis én nékem nem akar összeállni az a kép, hogy a Hellblood féle eredmény hogy jöhetett össze! Mert hogy több nap alatt vitte végig, s mégis több pontja van az még ok is, Valahol teljesített valami olyat, amit én nem, csak 1 a bibi, hogy én mindent amit lehetett megoldottam, éllénfél és grál minden pályán ahol lehet, s mégis 25 pont-tal kevesebbem van! Most akkor hol nem vettem észre valamit, vagy a pontok (Pl. ellelnfél kinyírása +x pont) akkor is jönnek, ha nem nyerési feltétel?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 29 hétf., 19:41 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 0:37
Hozzászólások: 80
Tartózkodási hely: Budapest
Szia Zsolt!

Nagyon megköszönném, ha nekem is elküldenéd az Archipelgo pálya 15(!) napos mentését, persze csak ha nem gond :)

bjozsi@inf.elte.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 30 kedd, 18:25 
Avatar

Csatlakozott: 2004 jan. 16 pén., 20:52
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Pécs
Hali!
Nekem is lenne 2 kérdésem az Archipelago-val és a Talurian-al kapcsolatban:
- hogy történik a toplistapont számítása? (nekem csak 24. szintű lett a hősöm és kaptam 12 pontot ELŐSZÖR; aztán jött Bakos Zsolt brutális mentése és a pontom 8-ra csökkent... :( :(
- mire lehet azt a +10 pontot kapni, amit Jou és B. Zsolt bezsebelt?
Előre is kösz!!! A válasz alapján újra akarom játszani a pályákat!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 máj. 30 kedd, 19:42 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 18:39
Hozzászólások: 314
Üdv!
Az említett 2 Küldetésnél a helyes az lett volna,ha azt írjuk ki,hogy a pálya végigvitele nem feltétele a versenyben való pontszerzésnek.
Aki végigviszi őket,+10 Toppontot kap a Szintekért kapottakon felül.Mivel egy sima küldetésre nem lehet ennyire sok Toppontot kapni, nem az elért szint felét,hanem harmadát kapjuk Toppontként.
Azért örülök,hogy ezek a különleges pályák megint új színnel gazdagították a versenyeket.
A H4 versenyben is tervezem egy ilyen havi pálya berakását.
Üdv-Lzo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 03 szomb., 14:34 

Csatlakozott: 2005 okt. 06 csüt., 12:50
Hozzászólások: 3289
Tartózkodási hely: Sünfalva
Sziasztok! Elsősorban Lzo-hoz szólna a kérdésem... Szóval a Talurian nevű pályán Pups-t(a kezdő hőst)sikerült 38.szintre feltornázni 2 hónap alatt.De egy másik hősöm 48.szintű.Most akkor melyik kerül fel az eredménylistára? :) :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 13 kedd, 14:10 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Keresem Szabó Pétert, aki a küldetés pályákon jó néhány kiváló eredményt ért el. Meglepetésemre nem találom a taglistában, pedig szerettem volna kérdezni privátban egy két dolgot tőle, ezért kérem jelentkezzen, ha olvassa ezt az üzenetet.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 13 kedd, 17:09 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 22:56
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Budaörs
Muggernél keresd, vele kapcsolatban volt.
Kb. 218 napos Reinkarnációval jelentkezett. :idea:
Szerintem durva, de te jobban tudod kommentálni:)!
A legnagyobb baj csak az, hogy nem elemezte semmilyen módon, mi volt a stratégia! Így minimum kérdéses az eredmény - szerintem.

Hali, K

_________________
Krityó


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 13 kedd, 17:24 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Szerintem is! Megnéztem a reinkarnációs eredményét, hát eléggé érdekes!
de tényleg érdekelne engem is, egy-két dolgot hogy oldott meg ily gyorsan!

U.I. :Lzo! Mikor frissíted az eredményeket? :D

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 16 pén., 14:37 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 20 kedd, 13:10
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest
Csak hogy dicsekedhessek!
Sikerült végigcsinálnom a Kill for Power küldetést 228 nap alatt, ami mondjuk egy profinak nem nagy szám, de az eddigiekhez képest kifejezetten jó, hiszen az eddig beküldött legjobb mentés(ami nek a hibát használja ki 280) körül van, és még benne hagytam kb 10 napot magamhoz képest.
És most megveregetem a vállamat. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 16 pén., 14:44 
Heroes Team

Csatlakozott: 2005 jún. 19 vas., 13:34
Hozzászólások: 1408
Tartózkodási hely: Budapest-Soroksár
Sziasztok!

Nos, ha már más is érdeklődött a Reinkarnációs eredményről kifejteném én a véleményemet.

Először is elmondanám, hogy valaha a 2000 -es évben azért kezdtem el kampányt készíteni, - egyrészt mert senki sem csinált még akkor magyar nyelven kampányt! :) -, mert ritka dühítő volt látni - pályateszterként is - a sok alig 10 nap alatt befejezhető térképet.
Szerettem volna én lenni az a magyar emberke, aki először csinál magyarul ilyesmit! :)

Épp ezért volt megdöbbentő, amikor kb. 3 hete Szabó Péter elküldte a kampánymentését, aminek az össz ideje 218 nap volt!!! Azt hittem rosszul látok! :) Jónéhány ember 1 mapot nem csinált meg ennyi idő alatt, nem 5 db. rendesen beépített, kétoldalas XL -est! :) :) :)

Mivel én már igen öreg, iszaposszemű, sokat látott rája vagyok, próbáltam Pétertől valami érdemleges információt kicsikarni a kampány végigviteléről, esetlegesen mentéseket kérni a végigjátszásból, de sajnos csak a köntörfalról elnevezett leveleket kaptam vissza - ha épp visszakaptam -, SEMMI használható információt - mentést meg főleg nem -, a kampányból, így kénytelen vagyok a napokban levenni az oldalamról az általa küldött eredményt s ezt tanácsoltam Lzo -nak is, az itteni küldetések versenyben!

Kizártnak tartom, hogy a kampány alapos elemzés nélkül végigvihető lenne, főleg ilyen gyors eredménnyel, ezért abszolút értetlenül állok Péter magyarázathiánya előtt, én ha ilyen jó eredményt érnék el bármilyen térképen, minima marha büszke lennék rá s minden kiváncsi érdeklődőnek hozsannákat zengenék tudásomról! Főleg ha esetleg a
kampány készítője kéri (3x is megtettem!!!) ezt tőlem!

Nem Marx Tőkéjének vastagságában szerettem volna viszontlátni leírást a kampányomról, mindössze az egyes pályák megoldásnak leírását kívántam volna, esetleg mentésekkel megspékelve, hogy el tudjam fogadni azt a tényt, hogy 1 évi kampánykészítési munkám ellenére valaki túl tud járni az eszemen! Az egyes pályákon követett stratégia érdekelne,
mert abból tudnék tanulni! Mint a jó pap...

Nos, egyenlőre semmiféle konkrét válasz nem érkezett, addig viszont én sem tudom elfogadni ezt a kitűnő eredményt!

Üdv. Mugger


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 19 hétf., 12:47 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Egy két gondolat Szabó Péter eredményeihez.

Sokszor rácsodálkoztam már hihetetlen eredményekre és úgy gondolom magam is elértem már néhányat.

A jó eredmény egyik ismérve, hogy iszonyú sok időbe kerül.
A játékban elért napok száma fordítottan arányos a valós időben elért napok számával. Egy bonyolultabb szituációban egy Heroes napot van, hogy egy hétig játszok (15-20 óra). :!: Éppen ezért nem értem, hogy tud valaki néhány hónap alatt végig vinni négy kiemelt kampányt és további tucat pályát...

Nekem a The Lone Knight és az Eternal Love kampány egy évbe került.
Ez idő alatt a havi verseny pályákkal alig foglalkoztam, kikapcsolódásnak a támadás tornák számítottak.

Muggerral ellentétben én nem csak a Reinkarnációban elért eredmény stratégiájára vagyok kíváncsi, hanem bármelyik eredményére.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 jún. 19 hétf., 12:56 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Dettora mint Zsolt! Csak még annyi észrevételem van, hogy néha az eredménye nem tűnik olyan precíznek! Pl. az Ethernal kampányban jobb az ideje mint Zsoltnak, a pontjai viszont eléggé messzemenően le vannak maradva! Az Astral War is hasonló! Szóval eléggé egyértelműen hangzik, hogy a célra hajt, de ez néha furcsa kérdéseket vet fel! De az érdekes, hogy a kampányokon iszonyúan jó eredményei vannak! Csakhogy túlságosan jók! :? De az Anti-Hero-n sikerült beelőzni! :D (igaz csak egy nappal)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség