Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 hétf., 12:34 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

yc: Köszi a bizalmat, de az említett pályák még váratnak magukra.
Éppen a közigazgatási szakvizsgára készülök, ami számomra rosszabb, mint az államvizsga volt....

Nemrég fejeztem be az Empire of the World II.-t. Szerintem ennél "szigorúbb" feltételek nincsenek egyik pályán sem.
XL pályán összesen egy várban van taverna, az is egy elzárt területen. Az egyetlen "közlekedési lehetőség" egy föld kötet, de szinte sehova nem lehet odaérni egy nap alatt.
Így a legnehezzebb fealadat több hős egyidejű - értelmes - foglalkoztatása.

Aztán újrajátszottam az Empire of teh World I-et és néhány új ötlettel sikerült visszahódítani Jot-tól a csúcsot. Remélem Lzo hamarosan kiteszi az eredményt.

Üdv.
a Heroes mentes napokat élő harcostól
Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 hétf., 16:40 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Bakos Zsolt írta:
...
XL pályán összesen egy várban van taverna, az is egy elzárt területen. Az egyetlen "közlekedési lehetőség" egy föld kötet, de szinte sehova nem lehet odaérni egy nap alatt. ...


Egy kicsit rosszabb az a helyzet, hogy XL pályán nincs 1 taverna se sehol, s az egyeteln "közlekedési lehetőség" 1 Grálos Conflux várbeli Town Portal, vagy az egyik (egy hosszú időre elzárás alá kényszerülő) Commando (Beastmaster) hősé, amit egy Seer's Hutba kaphat, amihez 1 Phoenix a hozzáférés ára! No Scolar, előre beeditált skillek, kivéve Commando (Battle Mage), de neki is össze kell válogatni a skilljeti, ha nem akarunk 1 selejtet belőle! Max. 5 hőssel tudsz rohangálni a pályán, +1 elzártan ácsoroghat a föld alatt!

Bakos Zsolt írta:
...Aztán újrajátszottam az Empire of teh World I-et és néhány új ötlettel sikerült visszahódítani Jot-tól a csúcsot. Remélem Lzo hamarosan kiteszi az eredményt.

Én meg megpróbálom visszaszerezni, ha megy, de elötte majd megpróbálkozok az Unleashing Bloodthirsty-vel, miután kipihentem a Vengaence is Mine fáradalmait, s az egyetemen is egy kicsit lazul a tempó! :)

És sok sikert a vizsgához majd Zsolt! :lol:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája: WoG küldetések
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 16 hétf., 19:55 
Avatar

Csatlakozott: 2004 márc. 10 szer., 14:16
Hozzászólások: 2375
Tartózkodási hely: 60
Önkritikát gyakoroltam, és újrakezdtem az Abetment-t.
Ezúttal 125-nél lett második váram, az előző 141 helyett.
Talán mégis nyerhető a pálya, csak nem tudok játszani?
Valaki vitte már végig? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 17 kedd, 8:22 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
sziasztok!

zsolt: egyutterzek veled, en is a falat kapartam kinomban. ha kell anyag (kismeretu, kezhez simulo), szolj...

kiki


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 7:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kösz kiki.
Van minden, már csak egy jó vizsga bizottság hiányzik.

Üdv. zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 17:12 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali!

The Empire of the World II mapról szóló eddigi beszámolók felcsigázták az én érdeklődésemet. Gondoltam egyszer szórakozásból én is végigjátszom. Történt viszont, hogy a Tűz Istene eltűnt... Amikor legelőszőr mentem az istenek közé, hogy legyőzzem a Víz Istenét észrevettem, hogy egyikük, az emlegetett tüzes fiú hiányzik, a mögötte lévő dragon combo cucc meg szabad préda. Megnéztem a mapot (a küldetések letöltés menüjéből leszedve), ott megvan a csávó, és a stand still is be volt nyomva, tehát elvileg nem csámboroghatna el (nem mintha túl messzire tudna menni... :P ).
Tapasztalt valaki hasonlót? Ettől függetlenül végig lehet játszani a mapot, vagy kezdhetem előlről? (Zsolti, Jou, többiek?)

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 19:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Nimbus: Én is besétáltam ebbe a helyzetbe. (Valószínű, hogy a restart scenario-t használtad és attól tűnt el)
Javaslatom: new game :?

Annélkül sajnos nem lehet végigvinni, mert nem nyílik egy átjáró.

Aztán kitartás.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 19:19 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Igen, ilyesmi előfordul ezzel a pályával, méghozzá Restar Scenairo menüt választva! Én is tapasztaltam, ugyhogy ha újra akarod kezdeni a mappot akkor mindig New Game-ként kell elkezdeni, különben eltünnek egyes személyiségek, akik nélkül nem lehet végigvinni a pályát! :) Pl.: ezek az istenek is ilyenek! :) Ugyhogy sajnos elölről kell kezdened megint, de mostmár ilyen módszerrel csináld, s nem lesz gond! :wink:

Hopp, Zsolttal de egyszerre irtunk! :)

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 20:57 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sírok... utálok mapot újra kezdeni... :cry: :cry: :cry:
Most nyírtam ki a pirosat a 3. hónap első hetében... ahogy az eredményeket elnézem úgy is ráfér az újra kezdés... :lol:

Azért Köszi!

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 18 szer., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
When Champions Fail
Ezzel a küldetéssel van bajom. Hogyan jutok el a red dragonhoz. A Vízen a shipwreck zárja el az utat szárazföldön pedig a magic ellenes kapu. Ott ugye két íjász van és tuti hogy leveszik az 5 hp-t. Vagy hányas defense kell oda hogy túlélje?

Edit: Bakos Zsolt eredménye most is lenyűgöz. Azt vettem észre hogy csak úgy lehet megcsinálni a pályát ha az 5 gömböt összegyűjtöm. aztán beváltom és leverem a pirosat amit nem lehet vagy pedig a piros sárkányt amit cursed groundon kellene leverni. Tehát kell a fekete gömb ami a piros területén van és utána vissza és mindezt 20 nap alatt. Javítsatok ki pls ha valamit elnéztem.


Örülök Nimbus hogy te is küldetéseket csinálsz. :)

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 6:21 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Teki-Teki! A piros simán megölhető, a garrisonba levő orkok is simán megölhetők, csak kell hozzá vagy 99-es defense, meg armorer, s 1 orvos is, meg ballista! Aztán csak meg kell várni, míg az orkok összesen 4 sebzést ejtenek, aztán már könnyű! És nem árt, ha a ballista irányítva van! :wink:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 8:00 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Az elmélet megvan hogy kell már csak a 20 nap a kérdés. Meg azt miért van hogy miután felveszem az eventet hogy minden értékem 99 utána lenullázza őket?

Edit: Beeditáltam A parasztot 99-es def-el armorerel és elixir of life-al. De 10-ből 10-szer meghalt. Nemtom hogy érted azt hogy a minden összejön.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 11:25 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Teki, ha a hős 99 def-fel, elixirrel és expert armorerrel van felfegyverezve, akkor az orkok sebzése egyenként 1-3 nak kell lennie! Ha ezeket összeadod, akkor meglátható, hogy 64% az esélye arra, hogy 5 alatt sebeznek! Aztán kell az elixir gyógyítása, plussz hogy a ballistával az egyik orkot lődd ki! Ja áés a paraszttal csak defendelni kell, nem kell előrerohanni a farkasosak elé!!! A 20 nap meg Bakos relytélyes gyorsaságából ered, ha jól sejtem akkor mindkét hőst használta a küzdelmekhez! Ugye Zsolt? :)

Még valami nem érthető dolog Teki?

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 11:57 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
OK ez a küldetés már érthető végig játszás szempontjából.
A másik küldetés az Anti-Hero.
Sajnos nem vagyok nagy küldetéses és nem látom át a dolgokat de leírom mit tapasztaltam. A air könyv megmentését nem láttam megoldhatónak. Ha jól vettem ki a pályából akkor az angel wings megszerzése a cél hiszen azzal lehet elérni a 2 behemótot. Az összes ellenfél legyőzése szerintem nem lehet szóval marad az első. Angel wingshez kell egy hajó ugyebár ami summon boat varázslatot követel és kell 2 war unicorn amivel a víz mellé lehet menni. Unikornist csak a rózsaszín területén lehet szerezni amit szerintem 13 nap alatt nem megoldható szóval kell lennie egy másik megoldásnak is. De mi az? Gondolom Jou te átmentél és kiástad a grált meg stb így lett a 35 nap.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 16:06 
Avatar

Csatlakozott: 2006 jan. 26 csüt., 14:20
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Teki, a könyv megmenthető, csak eddig még értelmét nem találtam, mert ott marad a hős max 10 vp-vel bezárva. Az a 13 nap nekem is sok fejtörést okoz.

_________________
Azagthoth


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 16:36 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Nem adom le a kapunál de akkor se megyek vele sokra. Nem tudom kiszabadítani.

_________________
FEEL THE SUNSHINE!
Music is my life!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 18:28 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 dec. 08 szer., 11:54
Hozzászólások: 2364
Tartózkodási hely: KisNetegyele...
Teki1986 írta:
OK ez a küldetés már érthető végig játszás szempontjából.
A másik küldetés az Anti-Hero.
Sajnos nem vagyok nagy küldetéses és nem látom át a dolgokat de leírom mit tapasztaltam. A air könyv megmentését nem láttam megoldhatónak. Ha jól vettem ki a pályából akkor az angel wings megszerzése a cél hiszen azzal lehet elérni a 2 behemótot. Az összes ellenfél legyőzése szerintem nem lehet szóval marad az első. Angel wingshez kell egy hajó ugyebár ami summon boat varázslatot követel és kell 2 war unicorn amivel a víz mellé lehet menni. Unikornist csak a rózsaszín területén lehet szerezni amit szerintem 13 nap alatt nem megoldható szóval kell lennie egy másik megoldásnak is. De mi az? Gondolom Jou te átmentél és kiástad a grált meg stb így lett a 35 nap.


Ja persze, meg körbecikáztam a mappot elszedni az összes város, meg kiirtani mindenkit, akit ki lehetett gazdaságosan! A 13 nap pedig végeredményében olyan bug lehet, amire nem biztos hogy mindenki rájön, más esély nem lehet! De mindenesetere felettébb különös! :shock:

_________________
Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 okt. 19 csüt., 20:18 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Most nemigen érek rá alapos magyarázatokra, de igérem a viszgám után hosszabban is értekezem bármelyik pályáról.
A gyorsaságról annyit, hogy csak KIZÁRÓLAG célirányosan mentem, kihasználtam a town portált, a másik hősnek is adtam feladatot és a pirost a saját várából vett katonákkal győztem le, szintúgy a sárkányt is.
A részletekre mát nem pontosan emlékszem, ahhoz utána kellene nézni egy kicsit.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006 nov. 04 szomb., 8:32 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2004 feb. 18 szer., 16:38
Hozzászólások: 156
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Sziasztok!

Vizsga rendben.

Jou-nak gratula a Veganc-hoz, mint első, akinek van értékelhető eredménye.

Üdv. Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007 máj. 05 szomb., 21:44 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 1:39
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Bp
Kössz!

Az igazat megvalva Kiri...val elsőre 67ig jutottam.
Másodikra igaz már nem vele 71ig!
Most akartam még ezt is +fejelni, de igy már nincs kedvem...!
Sajnálom, hogy az ő szintje számít csak! De sebaj igy is jó volt!
A havi H3ban ritkán tudok részt venni, mert mikor a legjobban szeretném, akkor jut a legkevesebb időm az akt pályára, és igen nehezen viselem, ha nem én nyerek:)
Ha van még esetleg olyan küldmap amit elég jónak itélsz, kérlek oszd+ velem!!!

THX Baráti üdv.!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség