Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 16 csüt., 13:53 
Avatar

Csatlakozott: 2006 márc. 29 szer., 18:15
Hozzászólások: 834
kiki írta:
sziasztok!

2 jatekos lepett elo uj kuldetes-ranglistavezetonek: bakos zsolt (1. kuldetes, mugger reinkarnacio kampanya) es teqesz (21. kuldetes, promiseland).
reszlet zsolt naplojabol:
"A következő nap megfontoltan kell a lépéseket végrehajtani. Először a vízkötetet váltottam be. Aztán legyőztem a „könnyebb” sátrak őrzőit, ahol működtek a varázslatok, és elszedtem Kyrrétől a Troll-t és Clancy-től a Ring of the Magi-t. Utána beváltottam a tűzkötetet, majd a földet. Mielőtt viszont a levegőt kiadtam volna a kezemből, néhány hősnek elvittem és varázsoltam egy repülést, ami azután is érvényben maradt, amikor már rég máshol volt a kötet. A jó előkészítés miatt Vilo 1 nap alatt leért, és hajóba szállt a D-i tavacskán. A hiányzó dolgokat a többiek szállították utána a következő napon. Míg Vilo hajóból Dim Door-ral felderítette a túlpartot, megérkezett Gretchin is. Az átjárókon átjutni nem egyszerű dolog, mondhatni baromi nehéz. Először Gretchin-nel mentem és takarítottam az akadályokat addig, amíg láthatóvá vált a lila kapu mögötti rész. Szóval repülés varázslat Gretchinnek, majd a Spelbider’s Hat átadása Vilo-nak, aki így szintén képes lett a repülésre. Ezzel az apró trükkel nem kellett a lila és piros sátrakért küzdenem, nem kellett beszolgáltatni az Armageddon’s blade-t, de legfőképpen nem kellett Júlia hercegnőnek (alias: Mephalának lennem). A végső csatára 5200 körüli Skeletonom volt, és néhány apróság (1 Azúr Dragon, 14 M.Gorgon, 4 Arc Devil és 6 Wywern. A csata csak másodikra sikerült, de a lényeg, hogy megláttam a Congratulation feliratocskát….
Több mint egy év megfeszített küzdelem. Kb. 1000 óra „munka” után sikerült a célba érni." :P
akit a reszletek erdekelnek, vegye fel a kapcsolatot zsolttal!

kiki


Atya Úr Isten.

_________________
No one can defeat me. The sounds told it too.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010 dec. 16 csüt., 21:13 
Avatar
ISTEN

Csatlakozott: 2005 aug. 08 hétf., 9:30
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: Pécs
És Ez Még Nem Minden... :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség