Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Szerző Üzenet
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 21 kedd, 21:11 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 aug. 28 csüt., 16:32
Hozzászólások: 1563
Tartózkodási hely: alapítottam már egyet :P
Sziasztok!

Én is szeretném megköszönni Muggernek és családjának, hogy tudták biztosítani a verseny lerendezését. Számomra nagy élmény volt a verseny, mert találkozhattam nagy heroesosokkal és játszhattam ellenük.
Bár sajnálom a csoportbeli ellenfeleimet, hogy nem nyújtottam nekik nehézséget. De nem hagyhattam ki már ezt a versenyt is. El kellett jönnöm. Tapasztlatszerzés céljából jó volt.
Nagyon nem volt lehetőségem felkészülni. Se időm, se nagyon ellenfél nem volt itthon.
De elkezdek gyakorolni jó sokat mind versenypályákkal, mind más nagyobb pályákon, hogy legközelebb ne okozzak csalódást.
Nekem nagyon tetszett.

_________________
Üdv!
KTibsza


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 9:50 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Teki!

Nem egy, hanem két meccset nyertem, én sem tartom igazságosnak a 4. helyet, tudom jól, hogy Karesz és Vologya is jobb játékos, mivel ők mindketten megvertek az előző meccseken. (Bár Szotyival nem meccseltem, tudom róla, hogy ő is jobb... szerintem :D) Nowan is megvert, de ott én csináltam nagy marhaságot és saját hülyeségből buktam el a meccset.

Igaz, Karesz ellen is volt egy hibám... Elfelejtettem berakni a Recanter's Cloakot... :oops:

De nem akarom megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, Fortuna mellettem állt, bár az ötös lottó alatt állna így mellettem...

Rengeteget tanultam, és nagyon hasznos volt számomra a Bp. Bajnokság... Ja igen... Még annyit, hogy tegnapelőtt azaz hétfőn nem bírtam ki, hogy ne üljek le heroes-ozni... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 13:05 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Tudom hogy új vagyok, de én mindent tök igazságosnak találtam. Aki nem játszotta rongyra a pályákat annak is volt esélye.
Külön örültem annak, hogy Hitehagyott elcsodálkozott a játékomon(pozitívan) annak ellenére hogy viszonylag simán vert. Itt s mondhatnám, hogy kb. két kör döntött de én bevállalom, hogy ez az én hibám, másrészt egyenlő esélyek mellett is valszeg megvert volna. Zizinél már nem is okolom magamat, mérföldekkel jobb volt.
Ugyan engem egyszer sem sorsoltak sehova, de valóban ez volt az egyetlen gyors módja. Legközelebb mindenki tegyen be egy expert luckot a tayóba:-))
Én nagyon sajnálom Mugger kijelentését, és csodálkozva állok előtte. Én tudom magamról, hogy nem tudnám megszervezni, de szerintem mugger minden tőle telhetőt megtett. Egyébként itt hívnám fel a figyelmet, hogy alkalmas helyet lehet hogy tudnék szerezni, valszeg ingyen, igaz gépekről mndenki maga kéne hogy gondoskodjon. Ha érdekel valakit az ajánlat, esetleg mugger mégis szervezésre adná fejét, forduljon hozzám bizalommal, és megbeszéljük.
Nem tudom hányan tanulnak, de van aki dolgozik, szabit nyilván nem lövök el egy versenyért, ezért hétköznapra semmiképp nem kéne ilyet szervezni, talán a péntek estétől indulni jobb ötlet volna.
Üdv:
Krsztián


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 13:10 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 14 szer., 18:59
Hozzászólások: 266
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Még annyit, hogy egy világbajnokságon sem jut be pl. a 10 legjobb csapat a legjobb 4 közé, és ott is sok múli a sorsolásokon. Ez minden versenyben benne van. Ha így gondolkodnánk akkor talán nem is lett volna értelme megrendezni nem?

üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 14:46 
Avatar
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 14:43
Hozzászólások: 384
Tartózkodási hely: Miskolc
Amíg nem rakom ki, addig itt vannak a BP bajnokság képei (enyém+Mugger):
H3_BB_kepek.zip (9 MB)
Jók lettek (szerintem)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 17:48 
Avatar

Csatlakozott: 2003 dec. 12 pén., 23:33
Hozzászólások: 1002
Tartózkodási hely: Pécs
Hellotok!

Én is megköszönném mindenkinek, aki megszervezte ezt a bajnokságot. ( Különösen a házigazdánknak ). Nekem nagyon tetszett az egész; különösen azért is, mert ezvolt nekem is az első online bajnokságom.

Rengeteget hibáztam, szóval szerintem az 1 vs 1-ben jogosan estem ki, habár Zizi ellen beleléptem a pandora's boxba ami "tele volt ellenféllel" és ott elvesztettem jószerivel a seregem felét. Ezt is annak köszönhettem, hogy elötte nem néztem meg mi vár rám ott:(

A támadásos harmadik helyemnek nagyon örültem, mivel nem számoltam vele. ( Azért azt megkérdezném, hogy hogyan izzasztottalak meg Nimbus, mikor jószerivel a csata elött bebizonyítottad, hogy nincs esélyem :) )

Szóval nekem minden tetszett és remélem rendztek még ilyen versenyt!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 22 szer., 22:06 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Sziasztok!
Először is szeretném meg köszönni mégegyszer Muggernek a szervezést és a vendéglátást.
Igaz számomra a verseny balul sűlt el...,de ennek elenére mégis jóléreztem magamat.Ugy érzem játék is elég jól ment.A várakat jól osztottam be,mind a 4 csatában jól döntöttem.Igaz a kedvenceim a necro és az inferno még hátra maradt :twisted: ,de azok ott is maradtak.
Sokan keveselték az idő limitet,szerintem pont elég volt.Nekem sikerült a 2 perc alatt 8 hőst irányítani,még az első napokban is.Volt,hogy kicentiztem,de az építkezésekről se maradtam le.
A csoport mecseim simák voltak(nem lebecsülni akarom az ellenfeleimet,de minden bejött és jó taktikákat választottam)
Cooper:a csatánkról,csak anyitt,hogy nem a Recanter's Cloak hiánya döntött,a herom és a seregem is jóval erősebb volt. :lol:
Ja,meg volt egy írásod: "Jött az elődöntő, szerintem Hitehagyott ellen (szerintem) igen jól játszottam, és tudtam tartani a lépést vele. De leimplózott... és konyec filma... "
Ha jól játszottál,akkor miért voltál tanácstalan a 6. napon,hogy mikép épits Giant-ot?És miért kértél tőllem tanácsot,hogyan is szerezz 5 gems-et?( még a piacod se volt elfoglalva)
Szotyi elleni mecsem,már ismert,egyet értek a véleményével,jó kis csata volt.Nyert a jobb,itt még a luck is elpártolt tőllem. :cry: De ezért is szép ez a játék,szerencse nélkül nem lenne izgalmas. :wink:
A sorsolásokról inkább nem is írok..... :?
Különben a szervezés jól sikerűlt és remélem nem ez volt az utsó Heroes Budapest Bajnokság.
Ami nem tetszet egyesek hozzáállása:"nincs értelme játszani,ugy is gyengébb vagyok"vagy "most föladom,mert nincs éretelme folytatni"Pl Hzsolt,vagy Vologya.Én személy szerint Szotyi ellen sem adtam fel a végsőkig küzdöttem.Pedig az artifaktjaim gagyik voltak,mint bizonyitja,az Én Neela-m 21-es attak,20-as deffenz,az Ő Tazar-ja 23-as attak és 40!-es deffenzel rendelkezet.Ijjesztő....
A győzteseknek gratulálok!Szerintem az erőfölényeket ismerve igazságos helyezések születtek.Talán szotyit hiányoltam a 4 között.Ja és Teki se jutott túl a csoportbol,Ő azért ennél jobb játékos.
Örültem,hogy találkoztam a jól ísmert táborosokkal,Coouper-el :lol: és meg ismertem még egy pár újj arcot.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 23 csüt., 10:15 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Na pont ezt akartam elkerülni hogy én legyek a rossz az írásom elején kikötöttem hogy nem panaszkodok tidom hogy elszúrtam meg nem figyeltem ezért nem is okolok SENKIT. Ezeket csak azért írtam hogy legközelebb jobb legyen mindenkinek. A Titi elleni meccs pedig azért buktam el mert rutintalan voltam ebben a dologban csak akkor jöttem rá milyen jó a Dungeon vár ezen a pályán amikor szembe néztem a 14 sárkánnyal akkor mondta Zizi. Ebből kiderül hogy az én hibám és én el is ismerem. Azt is hogy au Arénában elszúrtam az egészet. Ezzel semmi bajom. A következőt nem tudom hogy szeretnétek de én az okt. 29. (péntek) estétől szabadok akik iskolások szóval én szívesen jelentkeznék ekkor. Ezek szerint Silver tud szerezni helyet csak akkor gépek kellenének. Egyenlőre ennyi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 23 csüt., 12:08 
Avatar
 
 

Csatlakozott: 2003 aug. 26 kedd, 22:22
Hozzászólások: 323
Tartózkodási hely: Budapest
Karesz!

Nem egészen tanácstalanság volt, azt nem tudtam eldönteni, hogy Citadel/Castle, avagy Giant legyen a választásom... (bár ezt nevezhetjük tanácstalanságnak is) A piacot a játék elején (első pár napjában) nem tartottam fontosnak annyira, mert akkor még úgy gondoltam, hogy a Castle-ra megyek rá... De azért köszönöm a tanácsokat, amiket mással kapcsolatban adtál (pölö, hogy a főhősnél csak a 6/7 szintű lények legyenek...)

Nagyon sokmindent tanultam a többiektől és szívesen veszek részt a következő hasonló online megmérettetésen...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 23 csüt., 18:08 
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 márc. 25 kedd, 20:57
Hozzászólások: 2058
Tartózkodási hely: Gyömrő
Cooper: Karesz nema várban felépítendő piacra gondolt, hanem a kinti piacra, melyet általában véd valami, ezért írta, h még nem foglaltad el...

_________________
*HAVE FUN!*

Nimbus


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 23 csüt., 18:31 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Hi!
Cooper:nem kell azért mellre szívni a dolgokat. :wink:
Amugy tényleg a kinti piacra gondoltam,amit bundányi kentaur örzött.
A földalatti háboru nevü map nyersanyag szegény,fölleg towerreel nehéz nyomulni ezért érdemes mielőbb elfoglalni.Én általában a hét elején megszerzem(1-2 nap) és 1 herot rá állítok.De legalább ebből is tanultál.

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 24 pén., 10:11 
Avatar

Csatlakozott: 2003 aug. 29 pén., 13:40
Hozzászólások: 548
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok !

Élvezettel olvastam a beszámolókat a bajnokságról, ha valaki ráér bepötyöghetné a hivatalos, esetleg az egymás elleni eredményeket. Lehet, hogy nem csak engem érdekel.

A fotók tényleg jól sikerültek, egészen Mugger nappalijában, Scholl papucsban éreztem magam...

Néhány kérdés azonban komolyan felmerül;

1. Ki játszik a Barcelonában ?
2. Hogy került oda a keresztespók?
3. Mi volt a IV. helyezett műanyagpoharában?
4. A szemrevaló "kishölgy" hányadik lett? főleg Támadásban...

Üdv.

_________________
Levko


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 24 pén., 21:13 
Avatar

Csatlakozott: 2003 máj. 28 szer., 19:02
Hozzászólások: 223
Tartózkodási hely: Monor
Hi!
Szerintem ez a tabella a 3. helyig tökéletes,lentebb már össze vanak keveredve a versenyzők. :? Ezzel az erővel lehetem volna 13.legalább az a szerencse számom :lol:
Szerintem Cooper dopingolt!4 levelűlóherét szedet.Vissza kellene rendelni utolagos vizsgálatra. :roll:
Ja és Cooper etesd a malacaidat,had hízzanak,mert legözelebb nem lessz ekkora szerncséd,amikor találkozunk.Már két mecsért kell visszavágnod. :wink:

_________________
Üdv:Karesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 25 szomb., 0:30 
Avatar

Csatlakozott: 2003 márc. 26 szer., 7:31
Hozzászólások: 1552
Tartózkodási hely: Szolnok
Cooper egy vizelet mintát küldjél MOST azonnal. :D Ha nem sikerül elég mennyiséget kizárunk. majd én meg vizsgálom pár ezer forintért. :D Nem is tudtam hogy 5. lettem támadásban nem is rossz. De Gepy hogy előzött meg pedig nem is volt olyan jó a csapata. Szerintem :D Legközelebb már más csapatom lesz ezt megigérem. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 25 szomb., 18:19 

Csatlakozott: 2003 ápr. 25 pén., 20:46
Hozzászólások: 20
A kepeket elnezegetve nagyon banom hogy nem tudtam elmenni. Nah mind1 majd a kovetkezore. A nyerteseknek gratulalok, az uj arcok pedig remelem kedvet kaptak egy egesz hetes taborozashoz!
Udv :Kady


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 26 vas., 0:26 
Avatar

Csatlakozott: 2004 ápr. 01 csüt., 1:39
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Bp
Hali Levko!

1. Ki játszik a Barcelonában ?

ÉN nem , de a KATALÁN sztárgárda meze az enyém!
(csak nem szimp. velük?)

Üdv. AdS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 26 vas., 1:41 
Heroes Team
Heroes Team

Csatlakozott: 2003 ápr. 20 vas., 23:21
Hozzászólások: 314
Sziasztok!

Csatlakozom Kady-hoz, sajnálom hogy lemaradtam, ha lesz
legközelebb, ott leszek. :twisted:
Na most amikor a fotókat néztük Coop-al ő azt mondta hogy
Ads Ads, aztán Mugger azt mondta hogy Ads Rolandinnyu,
most meg Ads azt mondja hogy ő Rolandinnyu. :lol:
Hogy is van ez? :lol:

Manticore


Vissza a tetejére
 Profil  
 
  Offline
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004 szept. 26 vas., 2:42 
Avatar

Csatlakozott: 2004 feb. 06 pén., 22:43
Hozzászólások: 2256
Tartózkodási hely: TATA
manticore írta:
Sziasztok!

Csatlakozom Kady-hoz, sajnálom hogy lemaradtam, ha lesz
legközelebb, ott leszek. :twisted:
Na most amikor a fotókat néztük Coop-al ő azt mondta hogy
Ads Ads, aztán Mugger azt mondta hogy Ads Rolandinnyu,
most meg Ads azt mondja hogy ő Rolandinnyu. :lol:
Hogy is van ez? :lol:

Manticore


Megpróbálom megvilágítani a helyzetet. A képeken Barcelona mezben AdS látható. Tény, hogy van 1 Rolandinnyu nevű tagunk a Heroes oldalon. Mugger nem őrá gondolt. Ő csak Levko azon egyszerű kérdésére válaszolt, hogy ki jáccik a Barcelonában. Ő meg mondta, hogy (többek között) Rolandinnyu :) :D :lol: Na ezzel mindenkit megkevert (engem is)
De azért remélem jól tippeltem és a valót írtam itten le. (Az lenne a jó poén, ha nem :))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Imperium - Modified by Rey phpbbmodrey
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség